Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: Morrison به ارمغان می آورد به جلو تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای استراحت محدودیت; AFL امید در ماه ژوئن راه اندازی مجدد


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 234,000. وجود دارد بیش از 3.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 1 میلیون نفر در حال حاضر بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.
 • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در سال 93 و با وجود 6767 موارد تایید شده.
 • نخست وزیر اسکات موریسون می گوید استرالیا بیشتر نیاز به دانلود COVIDSafe برنامه اگر آنها می خواهند اولیه را در کاهش محدودیت.
 • ویکتوریا ثبت سه مورد جدید در روز جمعه, گرفتن دولت در مجموع به 1364.
 • سازمان جهانی بهداشت می گوید آن کار خواهد کرد به شناسایی حیوانات منبع’ از coronavirus با پاریس مبتنی بر جهان سازمان بهداشت حیوانات.

انگلستان انجام ثبت 122,000 COVID-19 آزمون در یک روز

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرده است که دولت از ضرب و شتم است هدف خود را از انجام 100,000 COVID-19 آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

هنکاک گفت: انگلستان انجام شده بیش از 122,000 آزمون در روز آخر ماه.

اما حدود 40,000 آزمون شامل آزمون از طریق پست و به جای پردازش شده است. Neverthlesss این رقم نشان دهنده موج عظیمی از حدود 13,000 آزمایشات انجام شده در هر روز در اوایل این ماه.

هنکاک بریتانیا اعلام کرد مرگ و میر افزایش یافته 739 به 27,510 — سوم-بالاترین در جهان است.

او گفت: 18,000 تماس با ردیاب می تواند به استخدام در اواسط ماه مه به کار در رابطه با پیگیری برنامه های که در حال توسعه است.

دولت گفت این برنامه می تواند کلید نگه داشتن ميزان عفونت تحت کنترل است که اجازه می دهد برخی از سرگیری زندگی عادی. انگلستان شده است در مستند از مارس 23.

اتحادیه اروپا پشت پرس و جو به همه گیر

حمایت از تحقیقات مستقل به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس نصب است با رئیس کمیسیون اروپا حمایت شد.

استرالیا هل دادن برای پرس و جو برای رسیدن به پایین چگونه ویروس نشات گرفته و چگونه آن را اجازه داده شد به گسترش در خارج از چین که در آن شروع در ووهان.

European Commission President Ursula von der Leyen.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.اعتبار:AP

چین رد هر گونه تحقیقات گفت: یکی سیاسی خواهد بود در حالی که سازمان جهانی بهداشت می گوید مقامات چینی در حال امتناع از درخواست های مکرر برای بررسی ووهان آزمایشگاه سیاهههای مربوط و برای کسانی که برای شرکت در تحقیقات.

Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا, CNBC گفت که یک تحقیق ضروری است.

“این برای همه ما مهم است” von der Leyen گفت. “منظورم این است که برای تمام جهان مهم است.

“شما هرگز نمی دانید وقتی که بعد از ویروس شروع, بنابراین ما همه می خواهم برای دفعه بعد ما آموخته اند که درس ما و ما و ایجاد یک سیستم هشدار دهنده که واقعا توابع و کل جهان است و برای کمک به آن است.”

تبلیغات

که کار با سازمان های بین المللی برای شناسایی ویروس’ ‘حیوانات منبع

بازگشت به اخبار جهان: رئیس, سازمان بهداشت جهانی می گوید آن را به “شناسایی حیوانات منبع” از coronavirus با پاریس مبتنی بر جهان سازمان بهداشت حیوانات و همکار سازمان ملل متحد بدن, مواد غذایی و کشاورزی سازمان است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری در ژنو که که کار با دو بدن به “شناسایی زئونوز منبع ویروس و مسیر معرفی به جمعیت انسانی از جمله ممکن است نقش میانی میزبان”.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, director general of the World Health Organisation. He became the first WHO director general from a poor country in almost half a century.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت. او اولین بار است که مدیر کل از یک کشور فقیر تقریبا در نیم قرن.اعتبار:AP

که گفت این بود که از طریق “علمی و مشارکتی در زمینه ماموریت”.

در روز پنج شنبه که نماینده در چین گفت: بریتانیا, آسمان, اخبار, است که مقامات چینی تا به حال رد که درخواست های مکرر برای شرکت در تحقیقات.

AFL در مسیر برای اواخر ماه ژوئن بازگشت

آن را نمی خواهد یک شنبه صبح بدون اخبار ورزشی و AFL معتقد است آن است که در هدف برای اواخر ماه ژوئن بازگشت به بازی پس از دریافت بازخورد مثبت از همه مربوط به دولت در مورد سلامت خود و پروتکل های ایمنی.

18 باشگاه در حال انتظار برای دریافت یک نقشه راه در چگونه رقابت ممکن است رزومه را در یک AFL جلسه امروز بعد از دولت فدرال حاکی از محدودیت در ورزش را سست می شود و زمانی که ملی کابینه در دیدار جمعه آینده.

بازیکنان می تواند قادر به شرکت در غیر-تماس با آموزش در گروه 10 در عرض دو هفته است که منجر به آموزش کامل و سپس بازی.

AFL را مدل برای بازی سرگیری شامل دو بحث هاب که تحت یک مدل می تواند اجازه می دهد تا بازیکن را وارد کنید و ترک hub در صورت لزوم. جایگزین دیگری ممکن است اجازه می دهد بازیکن را به ماندن در خانه هنگامی که در خانه خود دولت و سفر برای بازی – دومی خواهد بود و نزدیک به دور یک سیستم اما با کنترل و تست از بازیکنان.

اما این گزینه برای AFL بازگشت بستگی به محدودیت در هر دولت است.

حومه فوتبالیست نیز در انتظار بازگشت-به-بازی بازی های تاریخ در سراسر ویکتوریا, اما نه همه باشگاه های علاقه مند به بازگشت بر روی زمین است.

اینجا بیشتر بخوانید.

PM پرچم ‘اوایل علامت’ از محدودیت

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای که به پایان رسید کار در هفته از ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه:

در کنفرانس مطبوعاتی خود بعد از ظهر روز گذشته اسکات موریسون به کشور اولیه علامت از آنجا که ما “را به دست آورده آن را” ملی کابینه آوردن رو به جلو تصمیم خود در مورد اینکه آیا برای استراحت محدودیت برای جمعه بعدی. مستند زندگی به عنوان ما شناخته شده آن را فقط ممکن است شروع به محو شدن.

مغازه ها در حال بازگشایی, ورزشی است که در اطراف گوشه و بازدید به خانه های سالمندان هستند و حتی در افق. راه اندازی مجدد اقتصاد در جلو و مرکز با بیکاری سر به فلک کشیده و 900,000 مردم تقاضا برای کارجویان فقط در شش هفته گذشته.

اما بیشتر جذب COVIDSafe برنامه نهایی قطعه از پازل نیاز به استرالیا بیش از خط ظ گفت.

بیشتر بخوانید از رئیس سیاسی خبرنگار دیوید کرو: استرالیا کسب درآمد ‘اوایل علامت’ در محدودیت ولی برای دانلود برنامه های بیشتر مورد نیاز است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

جهانی غرق 234,000 اما بیش از 1 میلیون در حال حاضر بهبود

صبح بخیر و خوش آمدید به سن پوشش زنده coronavirus بحران در این سرد شنبه در ویکتوریا. این ماریسا Calligeros اینجا و من به ارمغان خواهد آورد شما تمام آخرین تحولات در طول صبح.

دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه قرار داده جهانی مرگ و میر در بیش از 234,000 با بیش از 3.2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت این صبح است. اما وجود حداقل یک شماره به لبخند مورد: بیش از یک میلیون نفر از مردم در حال حاضر بهبود.

اول در اینجا برخی از کلید تحولات از خارج از کشور در حالی که استرالیا در خواب:

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده او دیده می شود اطلاعات را نشان می دهد COVID-19 آمد از یک آزمایشگاه در ووهان چین; ما سازمان های اطلاعاتی گفت: این ویروس بود نه انسان ساخته شده اما رد نکرد که آن را منتشر شد از یک آزمایشگاه توسط حادثه.
 • بوریس جانسون می گوید بریتانیا را تصویب کرده است که اوج آن شیوع کروناویروس و هشدار داده است یک نقشه راه برای خروج از این مستند به دلیل هفته آینده نیاز خواهد داشت انگلیسی ها به سایش پوشش صورت.
 • پشتیبانی برای مستقل تحقیق به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس نصب است با رئیس کمیسیون اروپا حمایت شد.
 • رئیس سازمان جهانی بهداشت می گوید آن را به “شناسایی حیوانات منبع” از coronavirus با پاریس مبتنی بر جهان سازمان بهداشت حیوانات و همکار سازمان ملل متحد بدن, مواد غذایی و کشاورزی سازمان است.
 • فرانسه روزانه تلفات همچنان رو به کاهش است اما این کشور ميزان عفونت در حال افزایش است. تعدادی از مرده افزایش یافته 218 به 24,594. فرانسه پنجم-بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده, ایتالیا, انگلستان و اسپانیا است.
 • و هند است و گسترش آن در سراسر کشور مستند برای دو هفته دیگر پس از 4 مه. هند با جمعیت نزدیک به 1.4 میلیارد دلار گزارش شده بیش از 35 ، 000 موارد و 1147 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

جمعه روکش: آن را به عنوان اتفاق افتاده است: دستورالعمل جدید برای خرده فروشان به عنوان آنها آماده برای باز کردن; سیدنی مراقبت از سالمندان ساکن می میرد; روسیه PM مبتلا COVID-19

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>