Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: NSW اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای پایان دادن به اواخر ماه ژوئن در استرالیا COVID-19 تلفات بازدید 22


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • وجود دارد بیش از 910,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر در حدود 45,000 و بیش از 191,000 بهبود از این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش
  • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 22 بعد از مرگ ویکتوریا زن در 70s به. وجود دارد 5049 موارد شناخته شده از عفونت
  • معاون رئیس جمهور مایک پنس هشدار داد ایالات متحده بود و در همان مسیر به ایتالیا برای COVID-19 مرگ و میر
  • ویمبلدون لغو شده است برای اولین بار در سال 75
  • فرانسه و اسپانیا و انگلستان را ثبت بالاترین مرگ روزانه عوارض برای دومین روز متوالی

زن در 70s می میرد در ویکتوریا

یک زن در 70 سالگی درگذشت در ویکتوریا از COVID-19 آوردن ملی تلفات به 22.

دولت در حال حاضر 1036 موارد 68 بیش از دیروز و پنج مرگ و میر.

وجود دارد در حال حاضر 57 مورد از جامعه انتقال در دولت 18 بیش از دیروز در آنچه که بزرگترین و تنها روز افزایش در ویکتوریا.

این موارد نمی سرچشمه گرفته از خارج از کشور مسافران و نشان می دهد یک موضعی گسترش ویروس. بیش از 49,000 آزمون انجام شده است.

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos امروز نهایی توافق برای حمایت از ویکتوریا بیمارستان های خصوصی از جمله St Vincent را اپورته بهداشت و درمان Cabrini سلامت رمزی مراقبت های بهداشتی سنت جان از خدا مراقبت های بهداشتی Healthscope و Healthe مراقبت از استرالیا.

معامله را ببینید ویکتوریا بیمارستان های دولتی و خصوصی با هم کار کنند برای از بین بردن فشار در بیمارستان های دولتی و اطمینان از سلامت کل سیستم عامل در ظرفیت کامل.

‘درمان هر وضعیت شما باید ویروس’: کمیسر پلیس

NSW کمیسر پلیس است ارسال بیانیه ای تشویق دولت به پیروی اجتماعی جدید فاصله محدودیت با وجود مسیر خود را به افسران به ورزش سطح بالا از اختیار در هنگام صدور جریمه.

“NSW وزیر بهداشت براد کلید اخطار صادر شده است جهت جلوگیری از گسترش COVID-19 که جان مردم” آقای فولر نوشت.

“شما باید در خانه بماند مگر اینکه شما یک بهانه ای مناسب برای ترک. برای خرید مواد غذایی, سفر به محل کار یا مدرسه پزشکی درمان یا ورزش همه معقول و بهانه.”

در ورزش, آقای فولر گفت که “ممکن نیست به لیست” تمام انواع مختلف از ورزش و ایجاد قوانین مختلف مربوط به آنها, اما مهم ترین چیز این بود که مردم با پیروی از این دو فرد قانون در حالی که ورزش یا تنها اعمال با خانواده خود را.

“همانطور که من در حفظ و گفت: یک قاعده سرانگشتی این است که اگر شما سوال که آیا شما باید انجام چیزی بهتر است آن را از دست ندهید” بیانیه ای به پایان می رسد و پس از یک مهیجی استفاده از همه کلاه.

“درمان هر وضعیت شما باید ویروس.

“انجام این کار است.

“صرفه جویی در زندگی می کند.”

تبلیغات

نوزاد می میرد در ایالت کنتیکت

شش هفته نوزاد مرده است از علائم ناشی از کروناویروس در آمریکا ایالت کانکتیکات دولت فرماندار گفت.

فرماندار ند لمانت گفت: آن را با “دلخراش غم و اندوه” که او اعلام کرد که مرگ و میر که در زمان دولت تلفات بالای 80.

معلوم نیست اگر نوزاد تا به حال هر گونه شرایط پزشکی دیگر است.

“6-هفته نوزاد از Hartford منطقه آورده شد و بی توجه به یک بیمارستان در اواخر هفته گذشته و نمی تواند احیا” فرماندار لمانت گفت: در یک صدای جیر جیر.

“این یک ویروس است که حملات ما بیشتر شکننده و بدون رحمت.”

دو توریست سفر در سراسر تاسمانی در حالی که COVID-19 مثبت

دو بازدید گردشگران بسیاری از محبوب تاسمانی جاذبه های توریستی در حالی که مسری با COVID-19 دولت برتر گفت: این صبح است.

صحبت کردن با رسانه های تاسمانی برتر گفت: گردشگران در حال بازگشت به خانه خود “دولت” پس از یک تور از دولت به طول انجامید که از مارس 12 مارس 22.

“دیروز ما تا به حال مشاوره از دو نفر از مسافران که به تازگی در تاسمانی که در سفر دولت و بدون اطلاع آنها به خانه بازگشت و آزمایش مثبت برای کوروناویروس” آقای Gutwein گفت.

لیست مکان های جفت بازدید گسترده است و شامل پورت آرتور در مارس 13, مونا در 14 مارس و گهواره کوه مرکز بازدید کنندگان در مارس 22.

آنها بر اساس در هوبارت سفر تسلیم از مارس 12 مارس 19 قبل از اقامت در لانسستون اوقات فراغت در از مارس 19 مارس 23.

“این تقریبا دو هفته پس از این مسافران چپ تاسمانی و آن را کاملا عاقلانه است که ما نگاهی به هر یک از مراحل است که ما می توانیم برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل گسترش به مطمئن شوید که هر کسی که در این مکان در روز است که شناسایی شده اند که ممکن است توسعه یا توسعه علائم تنفسی بیش از گذشته 14 روز [تماس] سلامت عمومی خط” آقای Gutwein گفت.

Montaigne به نمایندگی از استرالیا در یوروویژن 2021

SBS تایید کرده است Montaigne را نمایندگی استرالیا در یوروویژن 2021 پس از این سال بین المللی song مسابقه لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اما هنر-خواننده موسیقی پاپ نمی شود مجاز به رقابت با او را تنها نمی شکستن من. با توجه به یوروویژن قوانین در این سال ها نخواهد بود واجد شرایط برای مسابقه سال بعد.

Montaigne was due to represent Australia in Eurovision's 65th year.

Montaigne شد و با توجه به نمایندگی از استرالیا در یوروویژن را 65 سال است.اعتبار:AAP

اعلام معنی استرالیا پیوست کشورهایی مانند اسپانیا, یونان, هلند, سوئیس, اوکراین, اتریش و اسرائیل در دادن 2020 هنرمندان یک شانس دوم.

Montaigne – که نام واقعی جسیکا کررو – گفت که او خوشحال به دریافت برخی از اخبار خوب در میان بهداشت جهانی بحران.

“در خانه ما شروع این مراسم از ترک خوردگی باز کردن یک کوکی فورچون روزانه و خواندن ما و اقبال به هر یک از دیگر و من یکی رو که خواندن ‘شما خواهد شد به اشتراک گذاری اخبار بزرگ با همه مردم شما را دوست دارم,'” او در بیانیه ای گفت. “من خیلی خوشحالم که این آمد درست است.”

یوروویژن سال 2020 به علت برگزار شد در روتردام در هلند در اواخر این ماه. SBS این رویداد استرالیا پخش شده است گفت: این کاوش جایگزین یوروویژن برنامه نویسی “برای کمک به متحد کردن و سرگرم کردن مخاطبان در طول این زمان به چالش کشیدن”.

Artania می خواهد باقی لنگر انداخت برای دو هفته دیگر

نهایی مسافران باید متحرك از کروناویروس مبتلا Artania کشتی کروز که باقی مانده است لنگر انداخت در Fremantle با وجود اینکه گفته به بادبان بازگشت به آلمان است.

حدود 450 خدمه باقی می ماند در کشتی که ابراز قصد به باقی می ماند برای دو هفته.

دوازده نفر بودند که نه مناسب برای سفر با هواپیما در روز یکشنبه هنگامی که حدود 850 آلمانی مسافران پرواز خانه متحرك در روز چهارشنبه.

ده ها تن دیگر در هیئت مدیره که قبلا تایید کرد که درد و رنج از COVID-19 در حال درمان در پرت بیمارستان با برخی از در بخش مراقبت های ویژه.

با وجود اینکه دستور به ترک استرالیا در مرز نیروی فدرال دادستان مسیحی پورتر گفت: لازم نیست برای رفتن بلافاصله.

پس از آقای پورتر گفت: دولت تا به حال یک “انسان دوستانه تعهد” به کمک 12 مسافران توصیف برخی به عنوان بسیار ناخوش و بیش از حد ضعیف به پرواز وا وزیر بهداشت راجر کوک گفت: کادر پزشکی از وزارت بهداشت در ادامه به کشتی به بررسی آن در هیئت مدیره.

با AAP

تبلیغات

نهایی نپال تخلیه پرواز در آوردن استرالیا, نیوزیلند, گردشگران به بریزبن

نهایی planeload از استرالیا و نیوزیلند گردشگران بودند که رشته در کشور نپال رمان coronavirus همه گیر شده است از کشور فرار و در زمین خواهد شد در بریزبن.

نپال پرواز هواپیمایی در زمان خاموش از جنوب کشور آسیایی روز چهارشنبه به وقت محلی و سفارت استرالیا هشدار داد ANZACs “وجود خواهد داشت یکی دیگر از پرواز به استرالیا”.

رشته گردشگران از پرسشنامه های مختلف خود را به هتل آورده و به محلی سفارت قبل از آنها گرفته شد به فرودگاه و سوار ایرباس A330.

“ANZACs همه سوار. آماده برای رفتن. سفرهای امن خانه ، صبر و شکیبایی شما قدردانی و طنز خوب. و با تشکر از همه در اروپا و استرالیا که مشغول به کار برای این انجام می شود” سفیر جمهوری اسلامی ایران به نپال پیتر Budd ارسال شده در توییتر.

این هواپیما حامل 250 بازگشت گردشگران و شد با توجه به فرود در فرودگاه بریزبن در روز پنج شنبه با توجه به ABC News.

“ما به شدت نیاز به دو سرویس کامل شرکت های هواپیمایی در زمانی که این است که بیش از’: ACCC صندلی

رئیس استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون گفت: او خوب است با هر اقدام دولت طول می کشد در رابطه با ویرجین استرالیا که درخواست $1.4 میلیارد دلار کمک مالی برای زنده ماندن coronavirus بحران است.

زبان به کلی Fran در RN صبحانه امروز صبح راد Sims گفت که او امیدوار عمل خواهد بود گرفته شده برای اطمینان از رقابت در بازار حمل و نقل هوایی پس از همه گیر.

“ما به شدت نیاز به دو سرویس کامل شرکت های هواپیمایی در زمانی که این است که بیش … هر کاری که دولت می کند این است که خوب با من,” او گفت:.

امروز بررسی های مالی گزارش های ارشد منابع دولتی گفته اند که دولت قصد ندارد به قید وثیقه ویرجین استرالیا با برخی از نشان می دهد دولت خواهد به جای تسهیل ورود جدید حامل به بازار داخلی است.

آقای سیمز گفت به اعتقاد او تبانی پاسخ این بود: “در زمان جنگ و یا بیماری همه گیر”, در چند اخیر احکام که اجازه صنایع به همکاری می نماید.

او گفت که تصمیم گیری ساخته شده توسط ACCC – از جمله تصویب همکاری بین NBN و پنج telcos دیروز بود و بدیهی است که موقت خواهد بود و به راحتی زخم بازگشت در زمان مناسب.

NSW اجتماعی فاصله قوانین به پایان خواهد رسید و در اواخر ماه ژوئن

دولت جدید اجتماعی فاصله قوانین که ممنوعیت تجمعات بیش از دو نفر و جلوگیری از مردم را از خروج از خانه بدون یک “معقول بهانه” خواهد بود تا پایان ماه ژوئن, NSW Police Commissioner میک فولر به خبرنگاران گفت: امروز صبح.

آقای فولر گفت: قوانین خواهد بود در محل برای 90 روز و او نمی خواهد به دنبال یک فرمت به فراگیر قدرت های جدید پس از آن زمان.

People were few and far between at Manly on the weekend, before the announcement of further social distancing restrictions.

مردم بودند و چند دور بین در منلی در آخر هفته قبل از اعلام از بیشتر اجتماعی محدودیت فاصله.اعتبار:James Brickwood

قوانین به اجرا در آمد در روز سه شنبه که بدان معنی است که آنها را از گذشته تا ماه ژوئن 29.

او گفت که او را به مرحله بی سابقه ای از “شخصا” بررسی تمام جریمه های صادر شده در رابطه با قوانین.

“اگر من فکر می کنم آن را بی دلیل از آن خواهد شد فورا خارج می کنیم و تماس شخصی با فرد” آقای فولر گفت.

سه بلیط های صادر شده در رابطه با جداسازی اقدامات بیش از 24 ساعت گذشته آقای فولر گفت: از جمله مردی که حاضر به حرکت می کند و پس از او یافت نوشیدن در یک پارک با سه نفر دیگر.

بیش از 500 کسب و کار ‘re-ابزار برای تولید لوازم پزشکی

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: بیش از 500 کسب و کار ثبت نام کرده اند به ارائه خدمات خود را برای “re-ابزار” و ساخت فوری لوازم پزشکی.

آن را به شرح زیر “تماس با اسلحه” در روز سه شنبه برای کسب و کار برای تولید محصولات از جمله دست sanitiser, دست بشویید صابون, دستکش, تمیز کردن محصولات و لباس های محافظ.

Ms Berejiklian گفت: شتاب از موارد در حال رشد است اما ما باید به باقی می ماند “هوشیار”.

وجود دارد 116 موارد جدید در NSW در نظر گرفتن تعداد در دولت به 2298. از این وجود 43 بيمار در ICU و تقریبا نیمی از این بیماران در هواکش.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>