Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: NSW-ویکتوریا مرز به عنوان ویکتوریا سوابق 127 جدید COVID-19 موارد; استرالیا تلفات بازدید 106


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • شده اند وجود دارد بیش از 11.3 میلیون coronavirus موارد ثبت شده در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. جهانی مرگ و میر را تصویب کرده است 530,000 و شده اند وجود دارد بیش از 6 میلیون و بهبود.
 • NSW-ویکتوریا مرز است برای از نیمه شب شنبه پس از مذاکرات میان هر دو کشور’ premiers و نخست وزیر این صبح است. NSW به دنبال تعریف همه از ملبورن به عنوان یک coronavirus کانون در آن بهداشت عمومی به منظور امروز به طور موثر با قرار دادن یک ممنوعیت سفر بین دو شهر.
 • ویکتوریا ثبت 127 جدید coronavrus موارد بالاترین افزایش روزانه. می آید پس از دولت ثبت 182 جدید کروناویروس موارد بیش از آخر هفته. دو ویکتوریایی یک مرد در 60 و یک مرد در 90s فوت کرده اند, وزیر بهداشت جنی Mikakos امروز گفت.
 • ساکنان نه مسکن برج در شمال ملبورن و Flemington گفته شده خود را مستند می تواند فراتر از جمعه پس از یک سنبله در coronavirus موارد در آخر هفته. آنها در واکنش frustratedly به اخبار برخی از بلوک ها را شامل موارد تایید شده.
 • در خارج از کشور از کشورهای اسپانیا به ایرلند و اسرائیل به ال سالوادور در حال گسترش و یا reinstituting خود را مستند اقدامات است.
دوخته پست از

NSW-ویکتوریا مرز به نزدیک: آنچه ما می دانیم تا کنون

امروز ویکتوریا و نیو سات ویلز premiers اعلام کرده اند که پس از بحث و گفتگو با نخست وزیر اسکات موریسون مرز میان دو کشور – که شامل حدود 55 گذرگاه – را در 11.59 ب. ظ در سه شنبه ،

این می آید به عنوان ویکتوریا ثبت 127 جدید کروناویروس موارد یک شبه, بالاترین مجموع روزانه در دولت از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم پس از Daniel Andrews and Gladys Berejiklian مربوطه کنفرانس های مطبوعاتی:

 • ویکتوریا-NSW مرز را در 11.59 ب. ظ در سه شنبه ، این خواهد بود که ای اداره در NSW طرف مرز.
 • آنلاین مجوز برای عبور در دسترس خواهد بود از طریق سرویس NSW از فردا. Ms Berejiklian است گفت: مقررات ویژه خواهد بود در محل مرز جوامع مانند Albury-Wodonga و همچنین حمل و نقل عملیات و دیگر خدمات اساسی.
 • اما مردم رفت و آمد از ملبورن خواهد بود موضوع به محدودیت های اعمال شده از امروز به کل شهرستان است که طبقه بندی به عنوان یک coronavirus کانون تحت NSW بهداشت عمومی به منظور Ms Berejiklian گفت.
 • از چهارشنبه NSW ساکنان بازگشت به خانه خود را از دولت ویکتوریا مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای 14 روز در حال حاضر به عنوان مورد نیاز در هنگام بازگشت از یک کانون.
 • هیچ پیشنهاد که مردم نمی خواهد اجازه ورود به ویکتوریا از NSW.
 • NSW Police Commissioner میک فولر هشدار داد که عمده تاخیر در هنگام عبور از مرز و خواسته است وزارت دفاع برای کمک به او می فرستد و 400 افسران پلیس در این عملیات است.

جزئیات بسته بندی از ویکتوریا اطلاعیه اینجا و NSW اطلاعیه اینجا.

آخرین به روز رسانی

دیده بان: معاون CMO مایکل کید را فراهم می کند به روز رسانی

مرد گفته گزش افسر در حالی که در تلاش برای فرار مستند

ساکن در یکی از Flemington مسکن برج در ملبورن سعی به ترک مستند و بیت یک افسر پلیس ویکتوریا رئیس کمیسیون شین پاتون گفته است.

32 سال تلاش برای ترک این بعد از ظهر و مبارزه گرفت آقای پاتون گفت: رسانه های توجیهی.

این مرد دستگیر شد و به حمله و مقاومت در برابر پلیس و همچنین برای این ادعا مستند نقض.

آقای پاتون گفت که ماموران در حال کار در جفت به گشت هر دو تا سه طبقه است. پلیس نیز با استفاده از دوربین های مدار بسته برای نظارت بر ساکنان برای نقض.

او گفته شده است وجود دارد, روشن, برنامه ریزی پاسخ به رغم انتقادات.

“این بی سابقه بود اگر دوست دارید از نظر شیوه ای که در آن ما تا به حال به پاسخ” آقای پاتون گفت. “ما در حال کار بر روی ساخت آن روان صاف تر به عنوان ما به همراه.”

نه مسکن عمومی برج ها ای اداره 500 افسران و خدمات حراست و ماموران (PSOs) برای هر تغییر.

آقای پاتون گفت که او می خواهد به نگه داشتن وضعیت صلح آمیز و آرام و اذعان کرد این بود استرس زا برای ساکنان.

تبلیغات

Protocol wine studio پرچم ترانس تاسمان حباب با فردی از کشورهای استرالیا

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio مایل به راه اندازی قرنطینه-سفر رایگان با فردی از کشورهای استرالیا و نه کل کشور.

Jacinda Ardern is willing to create a tran-Tasman travel bubble with individual Australian states.

Jacinda protocol wine studio مایل به ایجاد یک tran-Tasman سفر حباب با فردی استرالیا متحده است.اعتبار:گتی ایماژ

Protocol wine studio نشانه تغییر در تفکر با برخی از کشورهای استرالیا مانند کوئینزلند انجام به خوبی در مبارزه با COVID-19 در حالی که ویکتوریا بود تجربه یک جامعه شیوع و داشتن مرزهای خود را بسته است.

خواسته در چند صبح روز دوشنبه رسانه های شکافها در مورد وضعیت طولانی مورد بحث حباب با استرالیا protocol wine studio گفت که او انتظار پاسخ از استرالیا به عنوان آن را تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا به کار حباب در سراسر کشور و یا دولت توسط دولت است.

اگر متحده بودند به باز کردن به نیوزیلند آنها نیاز به حفظ کنترل مرز برای مسافران در استرالیا بنابراین کسی که سفر از ویکتوریا نمی تواند به راحتی به نیوزیلند از طریق امن دولت protocol wine studio گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

تماشا کنید: ویکتوریا رئیس پلیس کمیسر شین پاتون صحبت می کند

ویکتوریا/NSW مرز بسته شدن دیر شده: WA برتر

WA برتر را علامت McGowan ستایش است تصمیم به بستن مرز بین نیو ساوت ولز و ویکتوریا گفت: حس مشترک غالب بود.

“وضعیت در ویکتوریا و در سراسر جهان همچنان به تکامل” آقای McGowan گفت.

WA Premier Mark McGowan.

WA برتر را علامت McGowan.

“دوستان ما در ویکتوریا در یک وضعیت جدی.

“من خوشحال به شنیدن این که حس مشترک غالب … من فکر می کنم آن را هوشمند و تصمیم گیری درست و من فکر می کنم آن را بسیار دیر شده است.”

او گفت که دولت WA فرستاده بود یک بهداشت حرفه ای به کمک ویکتوریا و تا به حال یک تیم از افراد کار از پرت کمک به ردیابی تماس در ویکتوریا.

آقای McGowan گفت که دولت خود را تا به حال تا به حال سه مورد جدید یک شبه و نه در دو روز گذشته. همه در حال بازگشت مسافران خارج از کشور.

“تماس با ردیابی جریان است در هر دوی این پروازها” برتر گفت.

دولت تعداد کل موارد 621 با 12 فعال است.

تماشا کنید: WA برتر را علامت McGowan به آدرس رسانه ها

تبلیغات

Frydenberg نقش پایین اقتصادی از بسته شدن مرز

خزانه دار جاش Frydenberg بازی های برگزار شده است پایین اقتصادی تاثیر بستن NSW-ویکتوریا در مرز با وجود قبلا به شدت نخوری کشورهای دیگر مانند کوئینزلند برای سیاست های مشابه در اوایل این سال است.

“شکی نیست به نظر من که بسته مرزهای هزینه, شغل, اما ما رو به افزایش قابل توجهی در موارد از ویکتوریا,” او گفت: با توجه به بسته شدن مرز به حال دولت فدرال را پشتیبانی می کند.

خزانه دار گفت: دولت فدرال بود ممنون ایالتی پشتیبانی از ویکتوریا تکرار این بیانیه: “این دولت از مبدا.”

“ما همه در این با هم و ویکتوریا ‘موفقیت در هفته های پیش رو ناشی از جزر و مد از موارد جدید را بر کل اقتصاد به عنوان یک کل” او گفت:.

با استناد به امروز Deloitte دسترسی به اقتصاد گزارش که انتظار اقتصاد رشد 5.3 درصد در 2021-22 و پس از آن 4 درصد سال بعد آقای Frydenberg گفت: اقتصاد استرالیا انجام شد “بسیار بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر در طول این یک قرن همه گیر” و شیوع بیماری مانند دیده می شود که در ویکتوریا نمی شد جای تعجب است.

“استرالیا یک موفقیت بزرگ در تراز وسط قرار دارد که منحنی و اجازه داده است که بسیاری از ما بخش برای شروع به بازگشایی دوباره, اما وجود دارد برای رفتن به این چالش ها,” او گفت:.

این است Mary Ward, توزیع بیش از این وبلاگ به مت Bungardکه ادامه خواهد داد ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر در استرالیا از طریق به شب.

افزایش شمار تلفات 106

وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos تایید کرده است دولت دوم مرگ در بسیاری از روزها با یک مرد در 60s درگذشت این صبح است.

که به ارمغان می آورد ملت COVID-19 تلفات به 106.

این می آید پس از یک مرد در 90s درگذشت به عنوان یک نتیجه از این ویروس در روز یکشنبه.

“متاسفانه ما از دست داده اند و بیش از دو ویکتوریایی به COVID-19” خانم Mikakos گفت.

“افکار من با خانواده خود را. لطفا ایمن ماندن.”

امروز نشان می دهد می گوید هانسون دیگر نمی خواهد به نظر می رسد به عنوان عامل به طور منظم

کانال نه به امروز نشان می دهد می گوید که دیگر نمی خواهد باید پائولین هانسون به عنوان یک عامل به طور منظم پس از او “بد آگاه و تفرقه” نظرات در مورد ساکنان مسکن برج در مستند.

در بیانیه ای در روز دوشنبه بعد از ظهر نه مدیر از اخبار و امور جاری دارن فتیله گفت: “ما نمی خجالتی و دور از نظرات متنوع و بحث قوی در امروز نشان می دهد. اما صبح امروز اتهامات از پائولین هانسون بد شد مطلع و تفرقه.

“در یک زمان از عدم قطعیت در این جهانی و ملی بهداشت بحران استرالیایی که به ایران و حمایت از یکدیگر است. ما نیاز به از طریق این با هم.”

کانال نه صاحب این magazine.

در مصاحبه با میزبان متحد لنگدن در صبح روز دوشنبه یک ملت رهبر متهم ساکنان نه برج بودن معتادان به مواد مخدر و الکل و پیشنهاد خود را از عدم به زبان انگلیسی مهارت های منجر شده به مستند.

او همچنین پیشنهاد کرد که ساکنان بودند از “جنگ زده کشور” و می دانستم که آنچه در آن بود به صورت “شرایط سخت”.

“بسیاری از این افراد از غیر انگلیسی زبان, زمینه, احتمالا انگلیسی است که زبان دوم خود که نیست رعایت قوانین اجتماعی فاصله,” او گفت:.

“بنابراین این واقعیت است که شما باید برای نگاه در چرا آنها در این وضعیت است. چرا از آن است که آنها در آن وضعیت ؟ چرا دولت به این ساختمان و آن را تعطیل? احتمالا به این دلیل که بسیاری از این افراد نیست کار درست انجام می دهند.

“دولت نگران مناطق دیگر که تعطیل است ؟ شما می دانید که مردم در خانه های خود آنها قادر به در واقع دریافت و خرید مواد غذایی هست ؟ وجود دارد به همین دلیل آنها باید هدفمند این مجموعه ای از بلوک, بلوک های آپارتمان. این سوال بپرسید.”

تماشا کنید: خزانه دار جاش Frydenberg آدرس رسانه ها

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *