Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: NSW, ویکتوریا, QLD COVID-19 موارد سنبله هلند پرچم ‘گله ایمنی’ طرح


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • کوانتاس و Jetstar اعلام کرده اند بیشتر و کاهش بسیار بزرگتر به داخلی و بین المللی پرواز برنامه به عنوان coronavirus ممنوعیت سفر تشدید
 • وال استریت دچار بزرگترین رقم از سال 1987 اما ASX است کمی در صبح زود تجارت در ساعت 11 صبح پس از استرالیا sharemarket ریختن 9.7 درصد در روز دوشنبه
 • از شنبه 2pm وجود دارد بیش از 400 مورد از COVID-19 در استرالیا. از کسانی که 210 در NSW 94 در ویکتوریا و 78 در کوئینزلند
 • Coles و Woolworths اعلام کرده اند بیشتر خرید محدودیت Woolworths فروشگاه و انتخاب مستقل بقال و باز برای یک “بازنشستگان ساعت” این صبح
 • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور دستورالعمل های جدید برای محدود کردن گسترش coronavirus اما گفت: ما گسترده حکومت نظامی بود و نه تحت بررسی در این نقطه

NSW Health منتشر شده در لیست پرواز به مانیتور علائم

آخرین آمار از NSW بهداشت می گویند که وجود 210 تایید موارد COVID-19 در دولت و دیگری 1482 موارد هنوز تحت بررسی است.

این گروه نیز منتشر شد جزئیات پرواز که در آن مسافران ممکن است در معرض به افرادی که در حال نشان دادن علائم:

 • خطوط هوایی سنگاپور پرواز SQ221 از سنگاپور به سیدنی ورود 2 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 91 – 95
 • اتحاد پرواز EY450 از ابوظبی به سیدنی ورود 6 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 42-46
 • خطوط هوایی سنگاپور پرواز SQ231 از سنگاپور به سیدنی ورود 6 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 19 – 24
 • امارات پرواز EK414 از دبی به سیدنی پس از رسیدن 8 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 11 – 16 و 45 – 49 و 58 – 62
 • ویرجین استرالیا پرواز VA2 از لس آنجلس به سیدنی ورود 11 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 2 – 6
 • کوانتاس پرواز QF 8 از دالاس به سیدنی ورود 11 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 11 – 15 و ردیف 74 – 77
 • کوانتاس پرواز QF424 از ملبورن به سیدنی ورود 11 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف های 1 – 3
 • کوانتاس پرواز QF12 از لس آنجلس به سیدنی ورود 12 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 2 – 5
 • اتحاد پرواز EY450 از ابوظبی به سیدنی ورود 12 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 42 – 45
 • کوانتاس پرواز QF426 از ملبورن به سیدنی ورود 14 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 8 – 12
 • امارات پرواز EK414 از دبی به سیدنی ورود 15 مارس سال 2020 است. تماس نزدیک بودند در ردیف 39 – 43

Stawell هدیه رها شده و می تواند اجرا شود بعد از این سال

2020 Stawell هدیه لغو شده است با توجه به شیوع کروناویروس هر چند مسابقه به طور بالقوه می تواند موکول به بعد از آن در سال.

Matthew Rizzo (yellow) wins the 2017 Stawell Gift.

متی ریزو (زرد) برنده 2017 Stawell هدیه.اعتبار:پت اسکالا

تنها چند هفته پس از داده های مالی و کمک مالی توسط دولت ویکتوریا به آن اجازه می دهد برای ادامه این مسابقه دویدن تاریخی شده است مجبور به لغو.

تبلیغات

صاحبخانه شرکت های برق باید در طول بحران گروه های اجتماعی می گویند

همه اخراج باید متوقف شود و تلفن و انرژی و امور مالی شرکت ها باید پشت کردن خانواده ها در تلاش برای زنده ماندن در کاهش درآمد در طول coronavirus بحران بی خانمانی استرالیا و ائتلافی از بیش از 30 گروه های اجتماعی می گویند.

بی خانمانی استرالیا صندلی جنی اسمیت نیز نامیده می شود برای دولت فدرال را بلافاصله تحویل اورژانس پرداخت به بازی گاه به گاه کارگران که از دست دادن درآمد خود را در طول همه گیر برای جلوگیری از یک “سونامی بی خانمانی”.

Wiggles لغو آینده کوئینزلند تور ارائه کامل بازپرداخت

فرزندان هنرمندان موسیقی Wiggles باید لغو خود را کوئینزلند تور ماه آینده.

گروه برنامه ریزی شده بود به انجام 11 را نشان می دهد در سراسر Gold Coast, Moreton Bay منطقه بریزبن Redland شهر ایپسویچ و لوگان.

“از احتیاط برای نگرانی های سلامت و در راستای دستورالعمل جدید دولت و مقامات بهداشتی ما خواهد بود متاسفانه لغو آینده ما کوئینزلند سرگرم کننده و بازی تور” Wiggles گفت: در بیانیه ای که در توییتر.

“ما خیلی نا امید ما نمی قادر خواهد بود به تور ما به شما اما ما وظیفه مراقبت به آنچه که بهترین است برای سلامت و ایمنی از مخاطبان ما.

“محل خود در تماس باشد به ترتیب بازپرداخت کامل. ما واقعا قدردانی از صبر و شکیبایی شما و درک در این زمان است.”

سوم UNSW دانشجو در سه روز تست مثبت برای COVID-19

یک سوم UNSW دانش آموز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و علامتی در حالی که در محوطه دانشگاه.

دانشجو با حضور سه ساعت کلاس در طول شب دوشنبه, مارس 9 در دانشگاه UNSW کنزینگتون پردیس.

A third UNSW student has tested positive for COVID-19.

یک سوم UNSW دانش آموز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.اعتبار:لوئیس Kennerley

دانشگاه تایید مورد جدید در روز سه شنبه بعد از ظهر و گفت: دانشجو به نمایش گذاشته خفیف علائم در طول کلاس قبل از آنها تبدیل به ناخوشی بعد از آن شب.

“آنها حضور نداشت پردیس امروز” UNSW بیانیه بخوانید. “دانش آموزان که با حضور در کلاس تماس بوده و توصیه به خود منزوی برای 14 روز.

ما در حال کار با NSW بهداشت برای شناسایی هر کس دیگری که در تماس با دانش آموز.”

دانشگاه UNSW همچنان به کار خواهد شد و نه تعطیل آن دانشگاه اما دیروز شروع اجرای از راه دور شیوه های یادگیری و به حداقل رساندن تماس چهره به چهره در مطالعه و مقدمات کار.

“این اقدامات در محل قرار داده و حداقل تا عید استراحت کردند.”

تیم لندن منتشر مدلسازی که نیاز COVID-19 مراقبت

یک تیم از کارشناسان از امپریال کالج لندن به تازگی منتشر شده و برخی از آن مدل سازی از شیوع کروناویروس در بریتانیا و ایالات متحده.

نمودار زیر نشان می دهد درصد از مردم فکر می کنم آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان پس از ابتلا به این ویروس و سپس درصد از افراد در بیمارستان خواهد شد که پس از آن نیاز به مراقبت های ویژه درمان است. آن را نیز نشان می دهد پیش بینی نرخ مرگ و میر.

نمودار مهم است زیرا این تیم بخشی از یک تیم مشاوره خیابان داونینگ در پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر.

تبلیغات

دولت فدرال به تشدید پاسخ به موارد بالا 375

وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید دولت به حرکت به مرحله بعدی از telehealth خدمات از جمله دسترسی بیشتر برای ماماها و برای افرادی که در رابطه با یک عمل خاص.

“این مهم راه از حمایت و پشتیبانی از کسانی که تشخیص داده شود در انزوا و یا از گسترده آسیب پذیر جامعه به خصوص سالمندان ما و یا ما ایمنی بدن به خطر بیافتد” او گفت:.

Federal Health Minister Greg Hunt.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار.اعتبار:AAP

آقای هانت گفت که او تا به حال ملاقات با عفونت و ایمنی متخصصان در Doherty, موسسه و کار را آغاز کرده بود در ردیابی سریع یک COVID-19 واکسن و درمان است.

“این بدان معناست که به خصوص برای کسانی که مشکلات تنفسی آنها به دنبال بالقوه برای دسترسی سریع تر به درمان دسترسی سریع تر به درمان است.”

او گفت: 230,000 جدید P2 ماسک وارد شده اند امروز در استرالیا خواهد شد و مشترک با کشورهای آسیب شناسی و ارائه دهندگان خدمات به طور کلی شیوه های.

آقای هانت گفت: مشاوره در داخل سالن اجتماعات و مراقبت از سالمندان خانه از استرالیا رئیس افسران بهداشت تحویل داده می شود به ملی کابینه در عرض 24 ساعت.

این اقدامات می تواند محدودیت های قرار داده شده در بارها و رستوران و سینما برای گردهمایی بیش از 200 نفر است.

فرانسه و اسپانیا و نیویورک و لس آنجلس در میان حوزه های قضایی به دستور رستوران ها و کافه ها به تعطیل.

استرالیا در حال حاضر 375 موارد در مقایسه با بیش از 6000 در فرانسه حدود 10000 در اسپانیا و بیش از 4600 در ایالات متحده است.

“بنابراین از نظر تعداد واقعی چه اتفاق می افتد در استرالیا به شدت اتفاق می افتد در یک به طور قابل توجهی زمان قبل از اقداماتی که در حال اجرا در بسیاری از کشورهای دیگر” او گفت:.

وزیر بهداشت گفت: مدرسه تعطیل شده بود رد کرد اما دولت بهداشت و درمان مشاوران باقی مانده محتاط به دو دلیل.

“یک جوان به مراتب کمتر احتمال دارد در تمام جهانی شواهد به واقع قرارداد COVID-19” او گفت:.

“و اگر آنها را بسیار قابل توجهی است و به مراتب تاثیر کمتر از آن در افراد از سن.

“دوم این است که آنها بسیار آگاه است که توده مدرسه تعطیل خواهد تاثیر قابل توجهی در بحرانی خدمات اورژانس کارگران بر سلامت کارگران است.”

کار از خانه تجهیزات به فروش می رساند را به عنوان محل دفاتر نزدیک

با بسیاری از کارگران شهرستان دستور برای دور ماندن از دفتر است و عجله در مانیتور و کابل.

بازدید از Officeworks فروشگاه صبح روز سه شنبه یک صبح سیدنی هرالد‘s Natassia Chrysanthos گفته بود “همه چیز شما نیاز به کار از خانه رفته است” توسط یک عضو هیات که به توصیه این خواهد بود 11-14 روز قبل از انبار در آمد دوباره.

People lining up at an Officeworks store, as many preparing to begin working from home over coming days.

مردم صف کشیده در یک Officeworks ذخیره به عنوان بسیاری از آماده سازی برای شروع کار از خانه بیش از چند روز آینده.اعتبار:Daile صلیب

سن Ashleigh McMillan گزارش در یک Officeworks در ملبورن CBD در چهار شنبه بعد از ظهر وجود دارد تنها یک مانیتور سمت چپ برای فروش و backorders نمی شد انتظار می رود برای رسیدن به قبل از مارس.

شرکت امید بستن به کارکنان کار از خانه شامل چهار شرکت مشاوره ای (که قبلا Ernst & Young) و Telstra که گفت: در مورد 20000 کارکنان به محل کار از خانه در روز جمعه.

معلمان باید واضح تر مشاوره در مورد اجتماعی فاصله: اتحادیه

NSW معلمان فدراسیون ترس مدارس دولتی قادر خواهد بود به پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات لازم برای کنترل گسترش COVID-19.

حدود 30 درصد از مدارس بیش از 500 دانش آموزان در حالی که بزرگترین NSW مدرسه دولتی دارای بیش از 2000 دانش آموزان است.

“مدارس شده است گفت: برای اجرای طیف وسیعی از اجتماعی فاصله اقدامات که شامل نگه داشتن یک فاصله 1.5 متر بین افراد و به حداقل رساندن تماس فیزیکی که در آن ممکن است” رئیس جمهور آنجلو Gavrielatos گفت.

“با این حال طراحی بسیاری از مدارس ما و اندازه کلاس های درس ما را در این غیر ممکن است. ازدحام برخی از مدارس نیز باعث می شود این غیر ممکن است فراتر از کلاس درس. این است که بیشتر تکثير در روز هنگامی که کودکان و معلمان خود را به باقی می ماند در داخل خانه.”

آقای Gavrielatos گفت: معلمان نگران بودند آنها در منابع آنها نیاز به اطمینان حاصل شود سطح رضایت بخش از تمیز کردن و بهداشت خواستار واضح تر مشاوره در مورد آنچه به انجام در صورت لزوم سلامت پروتکل نمی شود و به دنبال آن در محیط زیست خود را.

“عدم وضوح قوام و در زمان مشاوره متضاد و نظرات بیان شده توسط جامعه پزشکی و انتخاب رهبران قابل توجهی ایجاد استرس برای معلمان و مدیران,” او گفت:.

رئیس ویکتوریا آموزش و پرورش اتحادیه می گوید وجود دارد برجسته نگرانی در میان معلمان است که اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند حفظ 1.5 متر فاصله و به حداقل رساندن تماس فیزیکی “فقط نمی تواند انجام شود”.

“با این حجم از کلاس های درس ما تعدادی از بچه های ما در مدارس ما – این امر به TAFE و در اوایل دوران کودکی بیش از حد … واقعا در بسیاری از موارد نه تنها ممکن است” گفت: مردیت صلح سر از ویکتوریا شعبه استرالیا آموزش و پرورش اتحادیه.

حدود 10 ویکتوریا مدارس دولتی باید بیش از 2000 دانش آموزان در حالی که بیش از 450 مدارس باید بیش از 500 دانش آموزان است.

Ms صلح گفت: این اتحادیه دیدار با ویکتوریا وزارت آموزش و پرورش برای انتقال نگرانی های خود را از 50,000 عضو این بعد از ظهر.

“ما تا به حال نگرانی در خصوص از اعضا در مدارس خاص و ناتوانی تنظیمات که در آن یک چالش مهم اگر نه غیر ممکن است. ما خواهد بود گفت: معلمان باید بیشتر توصیه,” او گفت:.

زنده: COVID-19 روز رسانی از وزیر بهداشت گرگ شکار

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>