Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: NSW, Victoria, رکورد افزایش موارد به عنوان Xi Jinping بازديد ووهان


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

خلاصه

  • NSW تایید کرده است شش مورد جدید از coronavirus آوردن دولت شمارش به 61. ویکتوریا سه مورد جدید آوردن مجموع به 21.
  • صلیب جنوبی دانشگاه بسته شده است دو دانشگاه و یک دوم مدرسه بسته شده است در ملبورن. در مجموع دو ملبورن مدارس و یکی سیدنی مدرسه امروز تعطیل هستند.
  • پاناما و مغولستان که مرزهای چین شد, جدیدترین کشور اعلام عفونت
  • یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان
  • سهام داد تا از اوایل خروش در وال استریت و به طور خلاصه آغشته به سرخ یک روز پس از بازار بزرگترین افت از سال 2008

استرالیا را پیاده سازی ممنوعیت سفر در ایتالیا از 6pm امشب

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید که او دریافت مشاوره است که این وضعیت در ایتالیا بود و متناسب با ایران و چین و کره جنوبی.

“البته این به این معنی است که هر استرالیایی ساکنان و یا دیگران که در حال بدیهی است که معاف از کسانی که ممنوعیت سفر خواهد بود موضوع را به همان انزوا دوره اعمال می شود که به کشورهای دیگر برای آن وجود دارد ممنوعیت سفر” او گفت:.

که بدان معنی است که همه استرالیایی ها در ایتالیا از 6pm در روز چهارشنبه خواهد که به تحت قرنطینه برای 14 روز اگر آنها می خواهند به بازگشت به خانه.

همه غیر-ساکنان استرالیا سفر از ایتالیا خواهد بود ممنوع از ورود به کشور.

پخش زنده: به روز رسانی از نخست وزیر

تبلیغات

انگلستان junior وزیر بهداشت آزمون مثبت

انگلیسی junior وزیر بهداشت نادین Dorries تشخیص داده شده است با کروناویروس پس از سقوط بیمار در روز جمعه.

Dorries که در حال حاضر در انزوا و دوره نقاهت در دیدار صدها نفر از مردم در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته. او همچنین با حضور در پذیرش با نخست وزیر بوریس جانسون بار از لندن گفت.

در یک صدای جیر جیر Ms Dorries گفت: آن “است قشنگ زباله” اما او بیشتر نگران مادر مسن.

ایسنا

ویکتوریا: هفت غربالگری تاسیس درمانگاه در بیمارستان های دولتی

هفت غربالگری درمانگاه تاسیس شده اند در هفت بیمارستان های دولتی ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت.

“ما شاهد یک افزایش در تقاضا” او گفت:. دولت را به منابع بیشتر به آن coronavirus خط تلفن پس از آن سقوط کرد و تحت وزن از تقاضا است. تا به امروز آن را دریافت کرده بود 14,500 تماس, او گفت:.

“ما سیستم بهداشت و درمان در حال رفتن به چالش کشیده می شود در هفته های آینده و ماه” Ms Mikakos گفت.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton گفت: این پاسخ می تواند به افزایش در هفته های آینده و که او تا به حال قدرت برای اعلام وضعیت اضطراری که اجازه می دهد مردم را به قرنطینه می شود.

مردم می تواند بازداشت و تحت سلامت عمومی قانون اگر یک وضعیت اضطراری اعلام شده است, او گفت:.

Ms Mikakos گفت: دولت به دنبال راه های خلاقانه برای مدیریت شیوع در ویکتوریا از جمله کاوش در گزینه درایو را از طریق غربالگری درمانگاه در سیستم بهداشت عمومی.

یکی از پیشرو ملبورن, دکتر, در حال حاضر گرفته شده به swabbing مبتلا به کروناویروس در اتومبیل های خود را در میان ترس GPs در حال بیمار مجهز برای مقابله با پتانسیل شیوع.

ویکتوریا درمان coronavirus به عنوان ” class دو اورژانس

ویکتوریا درمان شیوع کروناویروس به عنوان یک “class دو” اورژانس خواهد شد و در حال حاضر اجرا و مدیریت آن از کنترل دولت مرکز برتر Daniel Andrews اعلام کرده است.

مدیریت اضطراری کمیسر اندرو ترد گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی منصوب کرده بود چهار دولت کنترل برای کمک به مدیریت شیوع.

“آن موافقت شد زمان درست به تشدید کنترل دولت مرکز نقش” آقای واضح گفت.

آقای اندروز گفت: با وجود این وجود هیچ تغییری در این مرحله از شیوع: “ما هنوز در مهار فاز,” او گفت:.

پخش زنده: به روز رسانی از ویکتوریا

تبلیغات

چگونه COVID-19 در حال گسترش در سراسر سیدنی

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی شناسایی سیدنی به عنوان “قابل توجه بزرگترین بخشی از ما شیوع” به عنوان تعداد موارد تایید شده در NSW پرید 13 روز سه شنبه.

این ویروس به احتمال زیاد به رشد در خوشه را از طریق شهرستان با حداقل 17 از 61 تایید موارد COVID-19 در NSW مرتبط به طور مستقیم به سیدنی شمال غرب.

دفعات بازدید: داستان کامل در مورد چگونگی گسترش این ویروس در سیدنی است که به احتمال زیاد به تابه.

سه مورد جدید در ویکتوریا مهاجران اخیر از ما

سه نفر در ویکتوریا باید آزمایش مثبت برای coronavirus یک شبه همه آنها وارد ملبورن پرواز های از ایالات متحده آمریکا.

این موارد اضافی را به تعداد کل موارد در ویکتوریا به 21.

  • یک نفر مرد در 50s, یک عضو ستاد در یشیوا – بث ریوکا کالج یک مدرسه یهودی در ملبورن داخلی-شرق. او برای یک نیم روز در روز دوشنبه. تعدادی از دانش آموزان در حال آزمایش امروز و مدرسه بسته خواهد شد.
  • مرد دیگری در 50s خود را وارد ملبورن از سیاتل در 7 مارس در ویرجین استرالیا پرواز VA24. مسافران در ردیف مجاور در پرواز هستند تماس گرفته بودن. این مرد تا به حال سرفه خشک و علائم شبه آنفولانزا در همان روز قبل از ابتلا به آنفولانزا مانند علائم روز بعد. او جدا شده است در خانه. سه تماس از جمله دو کودک در حال نظارت به صورت علائم و خود جدا برای دو هفته. قبل از اینکه تشخیص داده شد او در بازدید از صدف و جشنواره جاز در جنوب ملبورن بازار در آوریل 7 بین 2pm و 3:30بعد از ظهر. بعد از آن روز او با حضور در اتحادیه راگبی مسابقه بین شورشیان و شیرها در ایدونا پارک که در آن او در بخش 9.
  • یک زن در 20s سفر به مکان های مختلف در ایالات متحده تبدیل شد و ناخوشی در فوریه 29, مدت کوتاهی پس از بازگشت به ملبورن. او در تماس نزدیک هستند تماس گرفته بودن امروز. آنها خواسته خواهد شد که برای خود جدا برای 14 روز.

هوبارت جشنواره هنرهای تاریک Mofo لغو

یکی از تاسمانی بزرگترین گردشگری drawcards تیره Mofo زمستان هنرهای, جشنواره لغو شده است بیش از نگرانی در مورد فروش بلیط در صورت coronavirus نگرانی.

در بیانیه ای در تاریکی Mofo وب سایت جشنواره خالق و صاحب هوبارت موزه و هنر جدید (مونا) دیوید والش گفت: “ترس چیزی است که اتفاق افتاده است. که از ترس مجبور است با عدم اطمینان است. ترس است که پاسخ درست. و است که پاسخ درست به این معنی ما مشکل دارند از فروش بلیط به Mofo تاریک حوادث است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

D-day بلندی برای دانشگاه ها با دانشجويان گیر در چین

دانشگاه سیدنی را مجبور به نوشتن کردن هزاران نفر از ثبت نام اگر چین ممنوعیت سفر است نه برداشته این هفته در حالی که یکی دیگر از موسسه شده است مجبور به بریده بریده صدها نفر از دوره های آموزشی به آب و هوا COVID-19 طوفان رو به بخش آموزش عالی.

Sydney Uni faces losing thousands of enrolments as deferment deadline approaches

سیدنی تک چهره از دست دادن هزاران نفر از ثبت نام به عنوان تاخیر و مهلت رویکردهای اعتباری:بلومبرگ

دولت فدرال تصمیم خواهد گرفت که آیا فردا به لغو ممنوعیت پنج شنبه, مارس 14 اما بسیاری بر این باورند که بعید است.

در ضمن, مالی (d-day) بافندگی برای دانشگاه ها در سراسر استرالیا به سرشماری خرما – نقطه زمانی که تاخیر است که دیگر ممکن است به صورت چهره به چهره درجه – رویکرد و هزاران نفر از دانش آموزان باقی می ماند در چین است.

بحران نیز مجبور یکی از استرالیا قدیمی ترین موسسات دانشگاه تاسمانی به سرعت مسیر اصلی بازسازی است که منجر به از دست دادن شغل, اعتراف به چندین چالش های جدی رو به بخش چپ آن را غیر قابل تحمل “حتی در کوتاه مدت”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>