Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: پرنس چارلز است مبتلا COVID-19 به اسپانیا تلفات سبقت چین


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • پرنس چارلز تشخیص داده شده است با COVID-19 به عنوان موارد پیشی گرفته 436,000 در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش
  • استرالیا مرگ و میر افزایش یافته و به نه پس از 68 سال, کوئینزلند با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت. وجود دارد 2431 مورد تایید در سراسر استرالیا
  • اسپانیا و مرگ و میر از COVID-19 پیشی گرفت و چین با 3434 ثبت شده در اسپانیا در مقایسه با چین 3281

“من بپرسید شما را به عمل با یک حس از بحران’: ژاپن را مهار اقدامات پس از بازی های المپیک به تعویق افتاد

دولت ژاپن مطرح آن هشدار سفر و خواست ژاپنی ها در برابر سفرهای خارج از کشور یک روز پس از آن تایید شد 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود صحنه در سال 2021 به جای.

Coronavirus آلوده 1271 نفر در ژاپن با 44 مرگ و میر مرتبط با این ویروس در این کشور پخش عمومی NHK گفت.

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: ساکنان این شهرستان باید از تمام غیر ضروری گردش تا مارس 12 و کار از خانه که در آن ممکن است.

“برای جلوگیری از یک خطا در عفونت همکاری توکیو ساکنان حیاتی است. من از شما به عمل با حس بحران” Koike گفت.

Koike هشدار داد که یک مستند از سرمایه ممکن بود اگر آن را دیدم انفجاری افزایش موارد اما گفت: اگر مردم اعمال محدودیت یکی لازم نخواهد بود.

ایران ترس موج دوم پس از سفر ایرانیان به جشن می گیرند این کشور در سال جدید

ایران تنها کشور در خاورمیانه به گزارش به طور قابل توجهی بالا مرگ و میر. کشور اضافه شده 143 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن کلی تلفات به 2077 – چهارم-بالاترین در جهان است.

ایران سخنگوی دولت Ali Rabiei گفت: کشور در حال حاضر ممکن است به صورت یک موج دوم شیوع.

“متاسفانه برخی از ایرانیان را نادیده گرفته و مشاوره از وزارت بهداشت مقامات و سفر در طول (ایرانی) تعطیلات سال جدید…این می تواند باعث موج دوم coronavirus” Rabiei گفت: با توجه به تلویزیون دولتی.

“همه جدید سفرهای بین شهرها ممنوع و متخلفان مواجه خواهد شد از نظر قانونی.”

تبلیغات

اسپانیا سوابق 738 جدید مرگ و میر و سبقت چین گزارش شده مرگ و میر

اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر بدتر از چین گزارش داد تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 ساخت آن دوم-بدترین آمار کشور در جهان پشت ایتالیا.

اسپانیا ثبت 738 جدید مرگ و میر در طی 24 ساعت مرگبارترین عوارض در یک روز.

که به معنی ویروس ادعا کرده است 3434 زندگی در اسپانیا فراتر 3285 مرگ و میر گزارش شده توسط مقامات در چین که در آن همه گیر آغاز شد و در ووهان – احتمالا از یک به اصطلاح مرطوب بازار که در آن حیوانات وحشی در حال معامله است.

عفونت در اسپانیا نیز افزایش یافت 20 درصد از یک روز زودتر به 47,610.

اسپانیایی ارتش خواسته است تا ناتو برای coronavirus تست کیت هواکش و دنده محافظ.

سه نفر از پنج کشور با بالاترین مرگ و عوارض در اروپا هستند.

AP

پرنس چارلز می شود جهان ترین بالا مشخصات COVID-19 مورد

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است.

پرنس چارلز است coronavirus.

اما پادشاه آینده است گفت: به خوبی انجام می شود و نمایش فقط علائم خفیف. جزئیات بیشتر از ما EU خبرنگار بیوان سپر: پرنس چارلز تست مثبت برای کوروناویروس.

Prince Charles at the Australian bushfire relief dinner on March 12.

پرنس چارلز در استرالیا bushfire امداد شام در مارس 12. اعتبار:گتی

پرنس چارلز در گذشته شاهد ملکه در همان روز از آخرین رسمی نامزدی عمومی – مارس 12 – زمانی که او مهمان افتخاری در شام خیریه در عمارت خانه در لندن, سازمان های استرالیا, کمیساریای عالی به انگلستان جورج برندیس, به جمع آوری کمک مالی برای استرالیا bushfire امداد تجدید نظر.

نه روز قبل از شاهزاده ولز با حضور در یک رویداد خیریه با شاهزاده آلبرت موناکو که تایید شش روز پیش که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

در استرالیا تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 گل رز به نه پس از Garry Kirstenfeldt از کوئینزلند درگذشت. 68-سال پیر شده بود و رفت و آمد در رویال کارائیب ویجر دریاها کشتی کروز که لنگر انداخت در سیدنی بود و “جدی بیماری زمینه ای قبل از ابتلا به ویروس.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>