Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: افزایش NSW COVID-19 موارد ممکن است نیروی دولت مستند استرالیا موارد پیش افتادن از 3000


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 13 با بیش از 3000 استرالیایی تست مثبت به کوروناویروس. در NSW وجود دارد 1405 موارد ویکتوریا 574, Queensland, 493, South Australia, 235, Western Australia, 231, عمل, 53, Tasmania 47 و Northern Territory 12
  • همانطور که از ساعت 11 صبح AEST تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان بالغ بیش از 529,000. بیش از 23000 نفر فوت کرده اند اما بیش از 122,000 مردم بهبود از بیماری
  • ایالات متحده در حال حاضر پیشی چین و ایتالیا برای بیشترین تعداد از تایید coronavirus موارد با بیش از 83,000 آلوده. شده اند وجود دارد بیش از 1000 مرگ و میر در ایالات متحده است. استرالیا کنسولگری کل در لس آنجلس گفته است که استرالیایی ها برای رفتن به خانه
  • محلی سهام شروع به پریدن کرد در اوایل تجارت, در coattails از یکی دیگر از افزایش در ایالات متحده یک شبه. پس از 15 دقیقه از تجارت معیار S&P/ASX 200 افزایش یافته است 118.3 امتیاز یا 2.3 درصد به 5231 ترک آن تا حدود 19 درصد از پایین آمار در روز دوشنبه
  • عربستان سعودی به ریاست مجازی G20 برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر با 7 تریلیون در کمک وعده داده شده توسط کشورهای

دادگاه محلی به تعویق انداختن پرونده های مدنی تا پایان ماه سپتامبر

NSW دادگاه محلی معرفی کرده است بیشتر محدودیت در جلسات در پاسخ به کروناویروس بحران است.

آن را در حال حاضر به تعویق انداختن همه دادرسی مدنی ذکر شده بین پایان ماه مارس و پایان ماه سپتامبر.

رئیس دادرس گریم Henson گفته است: “تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار است که ظرفیت برای دادگاه های محلی همچنان به کار به طور موثر در سراسر وسعت صلاحیت این دادگاه ها است که به طور سیستماتیک به خطر بیافتد توسط مترقی محدودیت های اعلام شده توسط دولت”.

“بررسی موقعیت مدنی صلاحیت در داونینگ مرکز به من منجر به نتیجه گیری کرد که تمام ذکر شده در جلسات بین 30 مارس و سپتامبر 30 سال 2020 رها شده هستند.”

یارانه دستمزد نمی شود در نظر گرفته شود: Cormann

وزیر دارایی Mathias Cormann بدل شده انگلستان-style یارانه دستمزد اما می گوید: Morrison دولت اعلام خواهد شد جایگزین اقدامات محرک اقتصادی ظرف چند روز آینده.

کسب و کار و اتحادیه های کارگری از دولت خواست به در نظر گرفتن نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون 80 درصد یارانه دستمزد با هدف نگه داشتن افراد شاغل در چه چیزی می تواند طولانی مدت coronavirus بحران است.

Finance Minister Mathias Cormann has ruled out a UK-style wage subsidy.

وزیر دارایی Mathias Cormann بدل شده انگلستان-style یارانه دستمزد.اعتبار:Alex Ellinghausen

اما دولت استرالیا بارها baulked در ایده.

“ما نمی خواهد نگاه بریتانیا به سبک سیستم به دلیل در استرالیا زمینه است که فقط نمی خواهد کار” سناتور Cormann گفت: آسمان, اخبار روز جمعه.

او گفت که این کشور به دنبال در شش ماه از اقتصادی اختلال از COVID-19 تا حمایت مورد نیاز برای رسیدن به مردم “به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

“اگر ما به یک سیستم کاملا متفاوت یک رویکرد کاملا متفاوت و تا به حال به راه اندازی یک سیستم از ابتدا آن را به ما راه بیش از حد طولانی برای دریافت آن به جامعه است.”

اما او گفت که دولت در ادامه به بررسی راه هایی برای بهبود سطح درآمد پشتیبانی در حالی که بیشتر گسترش حمایت ها و مشوق هایی برای کسب و کار برای حفظ کارکنان.

“ما انتظار داریم که یک اطلاعیه در چند روز آینده,” او گفت:.

AAP

تبلیغات

سوپر مارکت ها نیست قیمت سنگ آهن در بازار ‘در این مرحله’: ACCC

سر از استرالیا consumer watchdog راد سیمز مطمئن خریداران وجود دارد در حال حاضر هیچ نشانه ای از قیمت سنگ آهن در بازار سراسر سوپر مارکت ها در پاسخ به کروناویروس هر چند ذکر این چیزی بود که او بود نگه داشتن چشم و نزدیک در.

آقای سیمز که صندلی استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) گفت: سن و صبح سیدنی هرالد او از دیدن هر قیمت درآوردن شواهد “در این مرحله”.

ACCC boss Rod Sims has said he's seen no sign of price gouging across Australian supermarkets.

ACCC رئیس راد سیمز گفته او دیده می شود هیچ نشانه ای از قیمت سنگ آهن در بازار در سراسر استرالیا در سوپر مارکت ها.اعتبار:AAP

کشاورزی saleyards و مزایده می توانید در ادامه: Littleproud

وزیر کشاورزی دیوید Littleproud روشن است که کشاورزی saleyards و مزایده می توانید در ادامه گفت: آنها معاف از ممنوعیت مزایده اعلام شده توسط نخست وزیر در اوایل این هفته.

“این یک بخش ضروری از گسترده تر از کشاورزی و زنجیره تامین” او در بیانیه ای گفت این صبح است. “آنها متفاوت هستند به املاک و مستغلات مزایده به دلیل اهمیت خود را به ملت است.”

دام saleyards و پشم مزایده خواهد نیاز به تطابق با محدودیت های در داخل سالن اجتماعات با بیش از یک نفر در هر چهار متر مربع است.

آقای Littleproud افزود که دولت “کار خستگی ناپذیر” برای حفاظت محلی تولید و زنجیره تامین با اشاره به محدودیت بیشتر در دام مزایده می تواند تاثیر منفی قیمت و در دسترس بودن گوشت است.

لیسانس فیلمبرداری به حالت تعلیق در اواسط فصل

Locklan “Locky” گیلبرت را به صبر کمی طولانی تر برای پیدا کردن یکی با ده اعلام روز پنج شنبه که آن را تعطیل کرده است تولید در لیسانس.

خبر آمد فقط 24 ساعت پس از تولید در نه را بلوک به همین تعطیل به عنوان coronavirus همچنان به ویران کردن با فیلم و تلویزیون تولید در هر دو واقعیت و اسکریپت حوزه است. (نه این منتشر magazine.)

Locklan 'Locky' Gilbert will have to wait a little longer for those hometown visits...

Locklan ‘Locky’ گیلبرت را به صبر کمی طولانی تر برای کسانی که زادگاه بازديد…اعتبار:نایجل رایت

در یک بیانیه صادر شده در روز پنج شنبه بعد از ظهر از شبکه 10 و تولید شرکت برادران وارنر توصیه می شود که با وجود داشتن کار “اقدامات احتیاطی اضافی” در مجموعه برای برخی از زمان “آن است که دیگر عملی به ادامه تولید”.

“ما تصمیم به توقف تولید شده بود پس از بررسی همه گزینه های در دسترس. ما را به از سرگیری تولید زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

صبح روز جمعه از این شبکه را تایید کرد “ما به خوبی به تولید [لیسانس] اما ما هنوز چند هفته دور از بسته بندی”.

تولید لیسانس در بهشت در حال حاضر تکمیل شده است, هر چند آن airdate رانده شده و کمی به عقب.

روز پنج شنبه ده پخش آن برای اولین بار تبلیغاتی برای فصل جدید از MasterChef – که در حال حاضر در تولید – با هوا تاریخ مارس 13.

تولید همچنان در تعدادی دیگر از واقعیت برنامه که بسیار حیاتی به زمان نخست برنامه های free-to-air شبکه های تجاری اما کارشناسی مطرح کرد چالش های خاص.

یک به یک تاریخ و زمان به تنهایی خواهد بود اما غیر ممکن است تحت اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که تقاضای مردم به ماندن حداقل 1.5 متر از هم جدا. اکتشافی بوسیدن و در آغوش گرفتن نشان می دهد خواهد بود به شدت از حد.

نیوزیلند اولین بیمار ICU

نیوزیلند اولین تهدید کننده زندگی مورد coronavirus با یک نفر در بخش مراقبت های ویژه به عنوان آنها مبارزه با بیماری است.

مقامات بهداشت تایید یکی دیگر از 85 مورد از COVID-19 روز جمعه در آوردن این کشور به طور کلی شمارش به 368 از جمله هشت که نیاز به درمان در بیمارستان.

نیوزیلند در یک گسترده مستند آن را به عنوان جنگ گسترش جهانی بیماری همه گیر در سواحل آن است.

جمعه, علائم روز دوم از مستند که زلاند نو تا حد زیادی محدود به خانه های خود را برای چهار هفته است.

با AAP مسائل.co.nz

تبلیغات

علائم گزارش شده به دولت فدرال و مقامات: روبی شاهزاده اپراتور

معاون ارشد رئیس جمهور از شاهزاده Cruises انتشار بیانیه ای در پاسخ به روبی شاهزاده افتضاح و گفت فدرال و ایالتی مقامات بهداشتی می دانستم که آنها تا به حال مسافران با علائم در هیئت مدیره قبل از کشتی لنگر انداخت و او امیدوار است سلامت خود را در ناوگان مسافر و خدمه در نظر گرفته خواهد شد به عنوان متحده خود را سفت میکند.

استوارت آلیسون گفت: این خبر که بیش از 140 مسافر از روبی شاهزاده خانم در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 بود “به عنوان ناامید کننده آن را به عنوان غیر منتظره بود”.

Mr Allison گفت: افرادی که گزارش آنفولانزا مانند علائم بودند خود-جدا شده در کابین به گزارش “مقامات ایالتی و فدرال” توسط شاهزاده و کشتی تیم پزشکی ارائه شده سواب برای NSW سلامت برای تست در ساحل.

“مهمانان ما می تواند پیاده روبی شاهزاده چرا که رسمی بهداشت ترخیص کالا از گمرک روند وجود داشته که در این زمان,” او گفت:, گفته فرایند نداشت مختلف به مردم ورود هوا و مسافران گفته شده بود به خود منزوی هنگام پیاده.

“ما یک شرکت و یک صنعت است که می کند درست است. ما البته با رعایت ترتیبات جدید برای کشتی مهاجران در سیدنی و استرالیا در بنادر است.

“ما موقعیت اساسی است که سلامت و ایمنی از مهمانان و خدمه ما باید همیشه اول آمده است.”

دیروز, NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: هیچ مسافر خواهد بود اجازه دهید یک کشتی کروز در دولت تا ملی پروتکل بر اساس توافق شده بود.

پرش در محلی منتقل موارد در ویکتوریا

مقدار محلی منتقل موارد در ویکتوریا تقریبا دو برابر یک شبه.

همانطور که از ساعت 10.30 صبح وجود دارد 16 موارد انتقال محلی از نه دیروز. آن را نشان دهنده افزایش قابل توجهی در انتقال محلی به تاریخ در ویکتوریا.

جامعه انتقال موارد کسانی هستند که سرچشمه نیست از کسی که در خارج از کشور. این موارد نگرانی مقامات بهداشتی به عنوان آنها نشان می دهد موضعی گسترش ویروس.

شده است وجود دارد در مجموع 54 جدید موارد گزارش شده بین دیروز و امروز صبح مصرف دولت را در مجموع به 574.

پرش در موارد دیروز از روز قبل بود و همچنین 54 اما امروز این تعداد به احتمال زیاد افزایش به عنوان پیشرفت روز. وزارت بهداشت عرضه خواهد شد دقیق تر روزانه ارقام بعد از امروز.

بیش از 30 مورد هنوز در دست بررسی معنای معلوم نیست که آیا آنها در مورد جامعه انتقال است.

برتر Daniel Andrews است به صحبت می کنند به رسانه ها برخی از زمان در اوایل بعد از ظهر پس از یک نشست ملی کابینه با نخست وزیر و دولت premiers.

‘سخت ترین تصمیم در 51 سال’: نشانه, Veronika مین نزدیک

استرالیا مارک های نشانه و Veronika مین شده اند که در خانواده اجرا برای بیش از 50 سال اعلام کردند که خود را به فروشگاه های موثر در کسب و کار در روز جمعه.

“به عنوان یک خانواده و متعلق به اداره کسب و کار ما را سخت ترین تصمیم در 51 سال” یک پست در نشانه Instagram امضا شده توسط مدیر عامل میله لویس به عنوان خوانده شده.

موسسات خیریه نگران 2.5 میلیون بدون اینترنت

یک ائتلاف از عمده جامعه سازمان نامیده می شود برای نخستین تلاش ها برای کمک 2.5 میلیون استرالیایی به اینترنت متصل نیست به عنوان کشور تبدیل می شود به آموزش آنلاین کار از راه دور و پزشکی از راه دور در طول COVID-19 بحران است.

The Australian Communications مصرف کننده اقدام شبکه استرالیایی شورای سرویس اجتماعی انتخاب Anglicare اسمیت خانواده و تقریبا 30 گروه های دیگر نوشته شده اند به وزیر ارتباطات Paul Fletcher هشدار مردم بدون اتصال به اینترنت و تکنولوژی به صورت یک “هشدار دهنده تشدید شکاف دیجیتال”.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>