Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: روبی شاهزاده مسافران تست مثبت برای COVID-19 در NSW اسکات موریسون اعلام کرد که بیشتر جرم جمع آوری محدودیت


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • استرالیا کشته شدگان صعود به هفت پس از مرگ 81 سال گذشته ، وجود دارد 785 موارد در سراسر کشور به عنوان در 2pm امروز.
  • NSW ثبت کرده است 75 بیشتر موارد پس از 11صبح دیروز آوردن مجموع به 382.
  • ایتالیا کشته شدگان صعود به 3405, فراتر چین. در ضمن اسپانیا ثبت کرده است 30 درصد پرش در مرگ و میر
  • در این سال NAPLAN آزمون sat توسط دانش آموزان در سال 3, 5, 7 و 9 در سراسر کشور لغو شده اند و recommence سال آینده.
  • از 9 شب امروز تنها شهروندان استرالیا, اقامت دائم و مستقیم خود را اعضای خانواده خواهد بود و مجاز به ورود به کشور است. کسانی که مجاز به ورود هنوز هم موضوع را به 14 روز دوره قرنطینه.

1500 شغل برای grabs BHP جنگ همه گیر

BHP را در کشتی سوار استخدام دیوانگی برای تقویت آن استرالیا نیروی کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

روز جمعه بزرگ معدنچی اعلام کرد این امر استخدام 1500 کارکنان اضافی در طیف وسیعی از مناطق در شش ماه قرارداد.

BHP said at the end of the six-month contract it would look to offer permanent roles for some of the extra jobs and may increase the number of jobs available.

BHP گفت: در پایان شش ماه قرارداد این نگاه به پیشنهاد دائمی نقش برخی از فوق العاده شغل و ممکن است به افزایش تعداد مشاغل در دسترس است.اعتبار:Fairfax Media

اعلام می آید که دولت ها و کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با نابودی برخی از بخش ها و زیان کار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

نقشها ساخته شده برای ماشین آلات و تولید کنندگان کامیون و تجهیزات جانبی رانندگان بیل مکانیکی اپراتورهای دیزل مکانیک boilermakers معاملات دستیاران برق پاک کننده و انبارداری نقش سراسر BHP سنگ آهن و مس و زغال سنگ و عملیات.

این شغل ارائه خواهد شد از طریق موجود کار استخدام ترتیبات.

BHP اقدام معدنی استرالیا جمهور ادگار Basto گفت: به عنوان بخشی از BHP اجتماعی فاصله اقدامات این شرکت معرفی شد بیشتر تیم های کوچک با مهارت های انتقادی به کار به صورت پویا در سراسر شیفت های مختلف.

“دولت گفته منابع صنعت حیاتی در استرالیا در پاسخ به همه گیر جهانی است,” او گفت:.

“ما از پله بالا و فراهم کردن شغل و قرارداد. ما تامین کنندگان بزرگ و کوچک نقش مهمی در حمایت از عملیات ما. این زمان سختی برای ما جوامع و اقتصاد است.

“ما باید نگاه کردن برای هر یک از دیگر به عنوان ما را از طریق این با هم.”
BHP گفت: در پایان شش ماه قرارداد این نگاه به پیشنهاد دائمی نقش برخی از فوق العاده شغل و ممکن است به افزایش تعداد مشاغل در دسترس است.

در روز پنج شنبه BHP نیز اعلام کرد که 6 میلیون دلار از صندوق برای پرداخت هزینه برای کار استخدام کارگران از مرخصی استعلاجی و کاهش شرایط پرداخت به تامین کنندگان از 30 روز به یک هفته است.

یک نفر در هر چهار متر مربع اجرا

آقای موریسون گفت: همه غیر ضروری فعالیت در سالن از جمله کافه ها و بارها و باشگاه ها در حال حاضر می تواند به عنوان یک محدودیت از یک نفر در هر چهار متر مربع است.

“اگر شما یک اتاق اگر شما یک محل که 100 متر مربع و سپس شما می توانید 25 نفر در آن اتاق” او گفت:.

“در حال حاضر علاوه بر آن شما باید همچنان به تمرین در هر کجا که ممکن است 1.5 متر از سالم فاصله بین هر یک از ما.”

آقای موریسون گفت: این اقدامات خواهد بود در محل برای حداقل شش ماه خواهد بود و شامل زیر سازی ضربه در طول شش ماه آینده.

“البته آن می تواند طولانی تر است. هیچ کس واقعا نمی داند.” آقای موریسون خواست استرالیایی ها به “ادامه” و گفته است “راه را از طریق این”.

“همه مردم استرالیا باید یک نقش را بازی کند. وجود دارد یک پل بیش از این,” او گفت:
و اگر ما همچنان به همکاری با یکدیگر در این راه ما در سراسر کشور و سپس استرالیا گزاف گویی خواهد شد به شدت.

تبلیغات

بودجه فدرال تا ماه اکتبر به تاخیر افتاد

نخست وزیر گفت که توافق شد امروز که قرار دادن بودجه هم در این زمان چیزی است که هر مشترک المنافع و یا دولت باید انجام دهند.

“به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر تصمیم گرفت که ما نمی خواهد در حال حاضر توزیع کردن بودجه تا اولین یکشنبه اکتبر,” او گفت:.

“همه دیگر کشورها و مناطق مشغول به کار خواهد شد شبیه به جدول زمانی. این ایده که شما می توانید در واقع کنار هم قرار دادن هر نوع پیش بینی در سراسر اقتصاد در این زمان است که به سادگی نه معقول.”

او گفت: دولت می تواند با قرار دادن در جای خود لازم و اقدامات با حمایت مجلس در عرضه و دیگر continuances برای اطمینان از عملکرد مناسب از خدمات دولت و ادامه برنامه های حیاتی.

روز یکشنبه آقای موریسون دیدار خواهد کرد Anthony Albanese به عنوان به خوبی به عنوان اعضای کلیدی از هر دو طرف برای رسیدگی به مسائل عملی در اطراف عملکرد مجلس – از جمله بیمه پارلمانی اتاق باید کمتر از 100 نفر در آنها در تمام اوقات.

“من از رهبر مخالفان برای حمایت خود را در آن بیابید. همانطور که ما کار آنها را از طریق.”

“وجود دارد یک راه از طریق’: موریسون می گوید: بیشتر موارد اجتناب ناپذیر

اسکات موریسون خطاب به ملت بعد از ظهر امروز گفت که وجود خواهد داشت حداقل شش ماه از بحران اقدام, اما “البته آن می تواند دیگر هیچ کس واقعا نمی داند.”

او اطمینان مردم که “یک راه وجود دارد از طریق” COVID-19 بحران, اما ما باید همچنان انتظار رشد در موارد.

“زندگی ادامه دارد را تغییر دهید و با هم ما قصد داریم به ادامه انطباق با این تغییرات برای حفظ استرالیا در حال اجرا” نخست وزیر گفت.

او گفت: آنها ادامه خواهد داد به دنبال اطلاعات اضافی و پیش بینی موارد اضافی از ویروس.

“در پایان روز شما را متوقف کند به این ویروس – اما شما می توانید آن را شکست و با کاهش آن را و این است که چگونه شما امن زندگی می کند.”

سازمان دیده بان زندگی می کنند: نخست وزیر اسکات موریسون خزانه دار جاش Frydenberg و افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی

چهار COVID-19 موارد قابل ردیابی به خدمت در کلیسا راید

چهار مورد تأیید از COVID-19 تماس از افرادی که با حضور در سیدنی کلیسای مسیح در راید مدنی مرکز در 8 مارس ارشد بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: در روز جمعه.

Dr شعار گفت: او درخواست 300 شرکت کنندگان در این سرویس برای نظارت بر علائم به دو روز بعدی به عنوان شانس خود را از داشتن COVID-19 “کمی افزایش یافته است”.

“من می توانم تایید می کنند که ما تماس تمامی تماس نزدیک از موارد تایید شده که حضور داشتند که خدمات” دکتر شعار گفت.

“اما با توجه به این واقعیت است که در چنین یک سرویس در حدود 300 نفر در آن سخت است برای کاملا حذف که تماس گرفته بودند. ما مایل به قرار دادن کل گروه از مردم که با حضور در این سرویس در اطلاع.”

تبلیغات

تلاش برای تماس با 2700 مسافر پس از COVID-19 تشخیص از روبی شاهزاده خانم

سیزده نفر در روبی شاهزاده خانم مورد آزمايش قرار COVID-19 با سه بازگشت به نتایج مثبت NSW وزیر بهداشت براد کلید اخطار را روشن کرده است در یک کنفرانس مطبوعاتی این بعد از ظهر.

از سه مورد تأیید دو نفر مسافر و در حال حاضر در حال دریافت درمان در RPA. مورد دیگر یک عضو خدمه که باقی مانده در هیئت مدیره.

A group of passengers with their luggage after disembarking from the Ruby Princess cruise ship at the Overseas Passenger Terminal in Circular Quay, Sydney. Passengers have to self quarantine for 14 days after the cruise returned 3 days earlier to Sydney from New Zealand on what was to be a 13 night cruise.

یک گروه از مسافران با توشه خود را پس از پیاده از روبی شاهزاده خانم کروز کشتی در خارج از کشور پایانه مسافری در دایره اسکله سیدنی. مسافران را به خود قرنطینه برای 14 روز پس از کروز بازگشت 3 روز زودتر به سیدنی از نیوزیلند در چه بود به 13 شب کروز. اعتبار:کیت Geraghty

وجود دارد حدود 1100 خدمه و 2700 مسافر در کشتی است که لنگر انداخت در سیدنی دیروز آقای Hazzard گفت.

مدیر سازمان بهداشت افسر دکتر روحانی شعار وجود دارد گفت: یکی دیگر از مسافر در تاسمانی که تا به حال علائم و پذیرفته شده بود به بیمارستان.

ایمیل ها و پیام های اس ام اس رفته را به تمام مردم در کشتی اما آقای Hazzard گفت او نگران بود که ممکن است مردم را به سمت چپ کشتی بدون دانستن آنها در تماس با یک مورد تایید شده.

“نگرانی بزرگ ما بسیار نگران است که این افراد آمد کروز با هیچ دانش COVID واقع بودن در کشتی خود را” آقای Hazzard گفت.

“اگر آنها فکر می کنم که لازم نیست برای انجام این 14 روز و اگر آنها فکر می کنم که آن را OK به سرگردان در اطراف این پیام روشن را از من به عنوان ولز جنوبی جدید وزیر بهداشت است نه. لطفا خودتان را به قرنطینه فوری برای 14 روز خود منزوی در خانه خود و یا عادی خود را از محل اقامت و یا هر زمان که شما ممکن است و شروع به گرفتن بسیار جدی توجه داشته باشید از سلامت خود را.”

75 موارد جدید در NSW چند از کشتی کروز: وزیر بهداشت

وجود 75 موارد جدید COVID-19 در NSW پس 11صبح دیروز آوردن این دولت در مجموع به 382.

این شامل چندین مسافر از روبی شاهزاده کشتی کروز و دو نفر از آنها در حال درمان در RPA.

Ruby Princess cruise passengers arrived in Australia five days ahead of schedule after the government urged overseas Australians to return home.

روبی شاهزاده خانم کروز مسافران وارد در استرالیا پنج روز جلوتر از برنامه پس از دولت خواست در خارج از کشور استرالیا به بازگشت به خانه. اعتبار:کیت Geraghty

“این کاملا بدیهی است که افزایش قابل توجهی … نشان دهنده این موضوع در حال رشد است که چهره تمام جهان” وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر.

چند روبی شاهزاده مسافران تست مثبت در سیدنی

چند مسافر سوار روبی شاهزاده کشتی کروز را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دو مسافر سالخورده در 70s خود را در حال درمان در RPA.

روبی شاهزاده خانم وارد سیدنی در روز پنج شنبه, تکمیل مسیر خود را به عنوان برنامه ریزی شده پس از شاهزاده Cruises به طور موقت به حالت تعلیق در تمام عملیات هفته گذشته است.

با کیت اوبوسن

بیشتر به آمده

زنده: COVID-19 روز رسانی با NSW وزیر بهداشت و رئیس بهداشت افسر

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>