Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون آدرس های کره جنوبی ممنوعیت سفر به سیدنی مدرسه بسته به علت آلوده دانشجو


خلاصه

  • مادر یک سیدنی دانش آموز دبیرستان است که بازگشت یک تست مثبت برای coronavirus با این نسخهها کار در راید بیمارستان که دکتر تشخیص داده شد با COVID-19 در اوایل این ماه.
  • نخست وزیر اسکات موریسون برآورد هزینه از شیوع کروناویروس خواهد بود تا آنجا که $1 میلیارد دلار به تقسیم 50-50 با ایالات متحده
  • به این ویروس آلوده تقريبا 97,000 نفر کشته و بیش از 3300
  • یک زن زودتر تشخیص داده شود با COVID-19 پس از بازگشت از ایران شناخته شده است به عنوان یک پرستار در Canterbury بیمارستان

کشتی ایران در سواحل آمریکا به ویروس موارد رشد

یک کشتی کروز با 3,500 سرنشین دستور داده شده است به عقب ماندن از سواحل کالیفرنیا تا مسافران و خدمه آزمایش می تواند برای coronavirus پس از یک مسافر از آن سفر قبلی از این بیماری فوت و حداقل چهار نفر دیگر آلوده شد.

یک هلیکوپتر نظامی ارتش کاهش کیت های آزمایش بر روی 290 متری بزرگ شاهزاده خانم توسط طناب به کشتی در دراز لنگر در سواحل سان فرانسیسکو.

تصویری از گارد ملی کالیفرنیا نشان داد که هلیکوپتر نزدیک شدن به تعظیم کشتی و کاهش سه چتربازان به یک منطقه خالی را با آنچه در ظاهر به یک فریزر قفسه سینه, و موارد دیگر.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” فرماندار گاوین Newsom گفت.

این احتیاط باعث شده مرگ یک مرد از coronavirus پس از او تا به حال شده است در اوایل قایقرانی کشتی در ماه فوریه است. دو مسافر دیگر که از سفر شده اند بستری شدن این ویروس در شمال کالیفرنیا و دو کانادایی که به تازگی میره روی عرشه کشتی آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه, مقامات گفت.

شاهزاده خطوط کروز گفت که هیچ موردی از این ویروس تا به حال تایید شده است در میان کسانی که هنوز در این کشتی است. اما ده ها تن از مسافران مجبور به آنفولانزا مانند علائم بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر گفت: مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

AP

ستاره های بیرون از آمریکا جشنواره فرهنگ

Beastie Boys, Ozzy Osbourne و نه ناخن اینچ’ اعضای گروه Trent Reznor and Atticus Ross باید خود را لغو حضور برنامه ریزی شده در این سال South By Southwest جشنواره در آستین با توجه به تهدید مداوم از coronavirus موسیقی اخبار سایت چنگال گزارش شده است.

Withdrawn: Ozzy Osbourne.

خارج: Ozzy Osbourne.اعتبار:AP

Apple, Netflix, WarnerMedia, Amazon Studios, Facebook, Twitter, Infinite, اینتل, Mashable و Vevo در میان شرکت های بزرگ در سرگرمی های دیجیتال (persian) را نیز لغو برنامه ای برای حضور در.

آقای آزبورن مواجه شده اخیر مشکلات بهداشت و درمان پس از تشخیص با بیماری پارکینسون لغو خود را در سال 2020 تور بود که همزمان با آلبوم جدید.

SXSW در این مرحله هیچ برنامه ای برای لغو یا به تعویق انداختن این جشنواره است.

تبلیغات

خبرنگاران’ coronavirus ویدئو خاطرات از سراسر جهان

خدمات اجتماعی کارشناسان التماس مردم برای جلوگیری از احتکار

“در حالی که این قابل فهم است که این نوع از پاچه پاسخ ما اصرار مردم به ذخیره اقلام ضروری” گفت: NSW شورای خدمات اجتماعی مدیر عامل جوانا Quilty.

“این قطعا باعث می شود آن را دشوار برای مردم آسیب پذیر در جامعه ما – کسانی که با درآمد کم در Newstart یا که معلول یا سالمند,” او گفت:.

“این مردم واقعا در یک موقعیت دشوار است. اگر آنها قادر به دریافت ضروری آن را می سازد زندگی خود را حتی سخت تر است.”

او ویکتوریا همتای اما شاه موافقت کرد.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که فوق العاده وحشت خرید وقتی که می آید به چیزهایی مانند کاغذ توالت پاستا و جو که مسائل به دلیل وجود مردم در, ناتوانی یا که در کم درآمد که نمی توانید این محصولات به خاطر آنها در قفسه دیگر” Ms پادشاه گفت:.

“این در واقع ذاتا خودخواه.”

“توصیه من این است که فقط آرام – ما نه آگاه از هر گونه کمبود انبار. ما می دانیم که هنگامی که آن می رود در قفسه های آن از بین می رود در 20 دقیقه.”

“مردم در حال رفتن را از طریق پرداخت با 40 کیسه جو – من نمی دانم آنچه را که آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به آنها را.

SunRice تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا

یکی از استرالیا بزرگترین برنج تولید SunRice است هشدار داد افزایش شدید تقاضا به دلیل coronavirus ناشی از وحشت خرید را ترک کرده است این شرکت در تلاش برای نگه دارید تا با خرید سطح “بیش از عرضه قابلیت”.

یک سخنگوی این شرکت که رشد می کند و بسته های برنج در نیو ساوت ولز گفت: coronavirus نگرانی به حال منجر به کمبود محصول در روزهای اخیر. دیروز, Woolworths تحمیل خرید حد یکی 2 کیلو گرم بسته برنج برای هر نفر.

SunRice chief executive Rob Gordon.

SunRice اجرایی راب گوردون.اعتبار:لویی Douvis

“این SunRice گروه تولید سهام به سرعت به عنوان ممکن است از آن برنج فرآوری و بسته بندی امکانات در Riverina NSW, تقاضا برای محصولات است که در حال حاضر بیش از عرضه قابلیت” سخنگوی گفت.

“این تقاضا موقت سنبله است تشدید کمبود عرضه استرالیا محصولات برنج که SunRice در حال حاضر تجربه شده است به عنوان یک نتیجه از ادامه شرایط خشکسالی در Riverina و تاثیر آن شرایط در استرالیا تولید برنج.”

این شرکت به دنبال منابع بین المللی به گوشت گاو تا آن محلی تامین, سخنگوی, گفت و ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت آن را به عنوان توسعه یافته است.

SunRice صادر کننده عمده مواد غذایی در استرالیا است و ذکر شده در استرالیا اوراق بهادار. آن را به تولید انواع مختلف برنج از جمله دانه بلند یاس و Riviana برنج است که به صورت فله فروخته 5 کیلوگرم کیسه های.

جوامع روستایی هستند در معرض خطر کم از coronavirus پزشکان می گویند

مگر اینکه افرادی که زندگی می کنند در منطقه ای و یا از راه دور, استرالیا به تازگی از سفر به کروناویروس نقطه داغ هر گونه علائم سرماخوردگی احتمالا فقط, که, روستایی, پزشکان, انجمن استرالیا می گوید.

در حالی که مردم از راه دور در جوامع بومی و کسانی که با بیماری های زمینه ای هستند در معرض خطر بالاتر عوارض RDAA رئیس جمهور دکتر جان هال گفت: در این مرحله خطر COVID-19 به روستایی استرالیایی ها بسیار کم بود.

“اگر شما احساس ناخوشی و سرفه و خرناس و سپس نتیجه به احتمال زیاد است که شما فقط باید به طور منظم اما هنوز هم ناخوشایند سرماخوردگی یا آنفولانزا,” او گفت:.

“اگر شما مشغول به کار در مزرعه خود دیده و هیچ کس جز خود و خانواده خود را از دام یا تراکتور – احتمالا شما واقعا لازم نیست که coronavirus,” او گفت:.

دکتر هال تکرار پیام از رئیس پزشکی افسران که فولاد ماسک باید تنها توسط افرادی که بیمار هستند.

“استفاده بیش از حد از ماسک معنی خواهد بود که منابع وجود دارد زمانی که آنها واقعا مورد نیاز است,” او گفت:.

تبلیغات

یکی دیگر از دانش پزشکی و کنفرانس لغو شده است

اورولوژی جامعه از استرالیا و نیوزیلند است لغو کنفرانس سالانه خود که برنامه ریزی شده بود برای شروع فردا در سیدنی با توجه به خطرات بالقوه COVID-19.

تقریبا 1000 ادراری و سایر متخصصان پزشکی, پرستاران و متفقین بهداشت و درمان کارگران شد و با توجه به حضور به عنوان به خوبی به عنوان سخنرانان بین المللی از اروپا و آسیا و شمال امریکا است.

USANZ رئیس جمهور, دکتر استفان مارک گفت که با تکامل از اطلاعات به خصوص در 48 ساعت گذشته هیئت مدیره ملاقات دوباره امروز صبح به وضعیت در نظر بگیرید.

“همه خطرات در نظر گرفته شد از جمله, جامعه, سلامت, شخصی, خطر, بهداشت و درمان کارگران و دیگر افراد درگیر در این جلسه و ریسک مالی” او گفت:.

“ایمنی هر فردی برترین بود در رسیدن به تصمیم است.”

مایکروسافت به ادامه پرداخت ساعتی کارکنان با وجود انزوا

مایکروسافت جمهور براد اسمیت در روز جمعه اعلام کرد که کارکنان ساعتی ادامه خواهد داد به پرداخت خود را به طور منظم دستمزد در طول COVID-19 مستند از جمله کافه کارگران شاتل رانندگان و دیگر بر روی سایت فروشندگان.

"We recognize the hardship that lost work can mean for hourly employees": Microsoft President Brad Smith

“ما می دانیم مشکلات این است که از دست رفته کار می تواند برای کارکنان ساعتی”: Microsoft جمهور براد اسمیتاعتبار:Alex Ellinghausen

“ما می دانیم مشکلات این است که از دست رفته کار می تواند برای کارکنان ساعتی,” او نوشت: در وب سایت شرکت.

“به عنوان یک نتیجه ما تصمیم گرفتیم که مایکروسافت ادامه خواهد داد به پرداخت همه ما فروشنده ساعتی ارائه دهندگان خدمات خود را به طور منظم پرداخت در طول این دوره کاهش می یابد سرویس نیاز دارد. این است که مستقل از اینکه خود را کامل خدمات مورد نیاز هستند.”

3000 Queenslanders خواسته خود جدا

تقریبا 3000 Queenslanders صادر شده است داوطلبانه اعلامیه به خود منزوی شده توسط مقامات بهداشتی از شیوع جهانی از رمان coronavirus.

کوئینزلند ارشد بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: او تا به حال “هیچ نگرانی” مردم در مورد عدم تطابق با جداسازی داوطلبانه در دولت است.

Queensland Chief Health Officer Jeannette Young.

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر جینت جوان است.اعتبار:AAP

20-سال-پیر مرد چینی شد بریزبن, اولین مورد تایید شده از coronavirus پس از آزمایش مثبت در روز سه شنبه.

برتر Annastacia Palaszczuk گفت که او تا به حال “نگرانی” در مورد صحت انزوا خارج از کشور بود اما یک موضوع برای دولت فدرال به بررسی هر قرنطینه نقاط ضعف.

پانزده کارکنان در بریزبن مادر از بیمارستان های خصوصی قرار داده شد در قرنطینه پس از دانش آموز سهوا در معرض اورژانس کارکنان به ویروس.

بیمارستان بازدید از برش به عقب برای ایمنی بیمار

بیمارستان های دولتی در حال محدود کردن تعداد بازدید کننده در تلاش برای نگه داشتن بیماران از coronavirus.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: او درخواست بازدید کنندگان نگهداری می شود به یک یا دو روز به منظور به حداقل رساندن خطر است.

“When you enter our facilities you’ll see a variety of options for hand washing, please take use of those,”: Dr Kerry Chant.

“هنگامی که شما را وارد کنید و امکانات ما به شما یک تنوع از گزینه های برای شستن دست ها, لطفا با استفاده از آن”: دکتر روحانی شعار.اعتبار:AAP

“این اجازه می دهد تا ما را به تعداد زیادی از مردم, اما آن را نیز اجازه می دهد تا کارکنان و پرستاران برای نظارت بر بازدید کنندگان و بی درنگ آنها را اگر آنها نمی شسته دست خود را,” او گفت:.

اگر مردم می خواهند به بازدید از بیمارستان بیماران آنها ابتدا باید اطمینان حاصل شود که آنها نه بیمار و سپس مطمئن شوید که آنها دست خود را بشویید هر دو قبل از ورود به این بخش و پس از ترک.

“هنگامی که شما را وارد کنید و امکانات ما به شما یک تنوع از گزینه های برای شستن دست ها, لطفا با استفاده از کسانی که به” Dr شعار گفت.

می آید بعد از بازدید کنندگان ممنوع شد از دیدن مردم در سیدنی ظهور بیمارستان زنان و زایمان.

در مادر بخش زنان و زایمان بازدید کنندگان هنوز خوش آمدید اما این بیمارستان از پاک کردن علامت و گفت افرادی که در هر آنفولانزا مانند علائم نباید وارد یک بیمارستان سخنگوی گفت.

بیمارستان سنت وینسنت نیز قطع غیر ضروری بیمارستان بازدید از تور گروه ها و مدارس سخنگوی بهداشتی کاتولیک استرالیا گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>