Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون اعلام سفر بان در کره جنوبی به عنوان موارد افزایش در سراسر جهان


خلاصه

  • NSW ثبت کرده است اول آن coronavirus مربوط به مرگ یک زن 95 ساله ساکن سیدنی یک مرکز مراقبت از سالمندان
  • در مجموع 52 مورد از این ویروس تایید شده است در استرالیا.
  • ایتالیا در حال آماده سازی جدید اقدامات اضطراری سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus وجود دارد از جمله امکان بسته شدن تمام مدارس و دانشگاه های, سینما, تئاتر و عمومی ترین حوادث
  • کره جنوبی و ایتالیا و ایران در حال حاضر حساب برای 80 درصد از جدید کروناویروس موارد خارج از چین
  • که گفت حدود 3.4 درصد از افراد آلوده به COVID-19 جهان فوت کرده اند و آن را کشنده تر از شایع آنفولانزا

ویروس ردیابی با تاخیر به دولت فدرال نشسته در پرواز آشکار

مقامات بهداشت کار برای پیگیری کردن مردم در همان پرواز به عنوان یک کوئینزلند مرد آلوده با رمان coronavirus به تعویق افتاده اند به عنوان دولت فدرال است و در عین حال به دست بیش از یک پرواز آشکار.

Queensland Health Minister Steven Miles, Premier Annastacia Palaszczuk and Chief Health Officer Dr Jeannette Young.

کوئینزلند وزیر بهداشت استیون مایلز برتر Annastacia Palaszczuk و رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان است.اعتبار:AAP/Dan Peled

26 سال از لوگان جنوب بریزبن, پرواز به فرودگاه بریزبن در فوریه 26 از ایران.

در روز پنج شنبه برتر Annastacia Palaszczuk گفت: آشکار بود که هنوز به دست به تماس با ردیاب.

اینک آخرالزمان: مانده آماده به “اشکال کردن” قبل از همه گیر بازدید

تبلیغات

Foodbank قرار می دهد محدود در موارد پس از hoarders ضربه محکم و ناگهانی عرضه

چهارشنبه شب Foodbank استرالیا ارسال شده در رسانه های اجتماعی شفاعت برای خریداران به فکر می کنم از افرادی که نمی توانند خود را به سوپرمارکت های محلی به صورت منظم به صورت فیزیکی و یا دلایل مالی. توسط دوشنبه, چند مورد در سازمان ذخیره شده بود تهی به نقطه جایی که آنها بودند پوش چگونه بسیاری از آنها می تواند به هر یک موسسه خیریه.

Foodbank در حال حاضر بزرگترین گرسنگی امداد سازمان در استرالیا – نگهداری بیش از 2400 موسسات خیریه در هر ایالت و قلمرو و 815,000 مردم در ماه است.

Foodbank Australia has been inundated with requests.

Foodbank استرالیا شده است هولناک با درخواست. اعتبار:AAP

Foodbank استرالیا مدیر عامل Brianna کیسی وجود دارد گفت: تا به حال شده افزایش تقاضا برای برخی از محصولات.

“این بدیهی است که اوایل روز اما دولت ما انبارها در حال توجه به یک افزایش شدید در تقاضا برای کاغذ توالت بافت کاغذ توالت و صابون و همچنین عمر طولانی شیر ماکارونی و برنج,” او گفت:.

“آن را به مرحله که در آن ما نیاز به قرار دادن محدودیت در برخی از محصولات ما برای اطمینان از وجود دارد دسترسی عادلانه.”

او گفت که سازمان رو به رو شده “طوفان کامل” از بیش از تقاضا و کمبود عرضه در آینده نزدیک.

“آنچه ما می دانیم این است که ترکیبی از خشکسالی bushfires و COVID-19 در حال رفتن به تاثیر بر اقتصاد و ما می دانیم که وجود دارد رفتن به تقاضا بیشتر در خانواده و تقاضا برای خدمات ما به شدت افزایش می یابد,” او گفت:.

“این وحشت خرید است متوقف شود.”

یک مرد بوده است Tasered زیر یک کاغذ توالت اختلاف

یک مرد بوده است Tasered بازداشت و پس از یک اختلاف به پایان رسید که در اتهام حمله بیش از کاغذ توالت در یک فروشگاه در تمورته در روز پنج شنبه.

“فقط پس از 10 پلیس گفته شده 50 سال پیر مرد شروع به استدلال می کنند با یک کارمند و مشتری دیگری قبل از او [ظاهرا] حمله و آنها را در یک فروشگاه در Bridge St” NSW پلیس در بیانیه ای گفت.

“افسران حضور داشتند و در طول این مرد را بازداشت او tasered.”

این مرد در حال حاضر در تمورته ایستگاه پلیس که در آن او در حال مصاحبه.

شمال روزانه رهبر, به گزارش اختلاف مربوط به کاغذ توالت در فروشگاه.

نه OK boomer: مسن استرالیایی گفت: برای تجدید نظر در خارج از کشور برنامه سفر

متولدین هستند که خواست برای جلوگیری از سفر خارج از کشور به عنوان نصب شواهد نشان می دهد آنها در میان به احتمال زیاد گروه سنی به تجربه بیماری شدید اگر آنها سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس.

Travelling overseas could be off the boomer bucket list, for a while at least.

سفر خارج از کشور می تواند خاموش فرزندان سطل لیست در حالی که حداقل.اعتبار:iStock

جهانی ادبیات علمی به طور فزاینده ای با اشاره به افراد در سن 60 و بیش به خصوص کسانی که زمینه بیماری های مزمن مانند قلب یا ریه بیماری که در بالاترین خطر مهم بیماری و مرگ از COVID-19.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

یک کودک یک بزرگسال تست مثبت به ویروس

دو مطلب در جنوب استرالیا قرارداد coronavirus یکی از آنها یک کودک AAP گزارش.

روز شنبه, SA بهداشت و درمان گفت: 40 سال که در سفر از ایران آزمایش مثبت به این بیماری است.

یک روز بعد او را به نوزاد نیز آزمایش مثبت است.

مورد دوم این است که یک زن 58 ساله که وارد SA از تایوان در مارس 3.

تبلیغات

قانون شرکت کلیتون Utz می فرستد کارکنان خانه

همسر یکی از کارکنان در شرکت حقوقی بود نوه از 95 سال که گذشت پس از عقد قرارداد COVID-19 یک ایمیل نشان داده است.

“ایمنی و بهداشت در اولویت ما است ،” آن را بخوانید.

“اگر شما در سیدنی دفتر ما می پرسند که شما کار از خانه برای باقی مانده از روز و فردا (جمعه) تا زمانی که ما به روز رسانی بیشتر.”

یکی از کارکنان گفت: او آمد از ناهار به خواندن ایمیل.

“کل دفتر سیدنی تخلیه شد,” او گفت:.

“همه ما از چپ و گفته شد برای آمدن نیست تا اطلاع ثانوی. من فکر می کنم شرکت ما بود کمی دست پاچه یک بار شما متوجه آن کمی نزدیک به خانه شما کمی اوه خدای من”.”

او گفت که کارکنان نیست بیش از حد نگران است.

“ما نسبتا سالم گروه از مردم پس من شدیدا نگران است.

دانشگاه سیدنی برنامه های قرنطینه اقامت برای بازگشت دانش آموزان

دانشگاه سیدنی را با استفاده از یکی از آن دارلینگتون دانشجویی خوابگاه به عنوان جداسازی موقت اقامت برای بازگشت دانشجویان بین المللی نیاز به خود منزوی اگر دولت ممنوعیت سفر برداشته شده است.

مدیر خدمات پشتیبانی دانشجویی, علامت سعی کنید در این هفته گفت: دانشجویان ساکن در یک خوابگاه دانشجویی است که آنها ممکن است به زودی نیاز به نقل مکان به جایگزین خوابگاه دانشگاه فعال کردن یک هفت روز متوجه دوره است.

If relocation were to proceed, the University of Sydney would provide a removalist, students would receive a 60 per cent rent discount, and the period would be about eight weeks.

اگر جابجایی شدند و به ادامه, دانشگاه سیدنی ارائه می removalist دانش آموزان دریافت خواهد 60 درصد اجاره تخفیف و دوره خواهد بود حدود هشت هفته.اعتبار:بلومبرگ

“ما به دقت برنامه ریزی برای حالات مختلف از جمله پتانسیل آسانسور از زمان محدودیت های مسافرتی,” دانشگاه, سخنگوی گفت. جابجایی اندازه گیری خواهد “اجازه می دهد برای مسکن مناسب از هر گونه دانش آموزان که در حال رزرو به دانشگاه و خوابگاه و نیاز به خود منزوی”.

این خود شامل studios در انتخاب محل اقامت تسهیلات شده اند توصیه می شود توسط NSW سلامت به عنوان مناسب ترین را برای خود انزوا.

اگر جابجایی بودند برای ادامه این دانشگاه ارائه می removalist دانش آموزان دریافت خواهد 60 درصد اجاره تخفیف و دوره خواهد بود حدود هشت هفته.

“ما در حال آگاه باشید که در حال حرکت می تواند ناخوشایند و احتمالا ناراحت کننده برای برخی از, و ما از هر گونه آسیب به دانش آموزان خود را برای همکاری و درک” سخنگوی گفت.

“این دانش آموزان ارائه می گردد کاهش هزینه برای هر دوره از جابجایی و ما می خواهم مدیریت هزینه ها و ترتیبات مرتبط با هر حرکت می کند.”

به روز رسانی از آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در جنوب شرق آسیا

اندونزی گزارش شده و دو مورد از coronavirus از مجموع 372 آزمون اداره (شده اند وجود دارد 356 منفی و نتایج 14 ها در انتظار).

دولت ملی است belatedly گسترش تعداد آزمایشگاه های مجاز برای انجام آزمایشات به ده سایت جدید در سراسر کشور از یک دولت واحد آزمایشگاه در جاکارتا.

دولت در حال آماده سازی یک بسته محرک اقتصادی برای حمایت از اقتصاد محلی از جمله سخت ضربه بخش گردشگری در بالی. خریداران شده است خرید کالا به صورت عمده در جاکارتا با دست sanitiser به سرعت در حال فروش و محبوب دیگر موارد از جمله غذاهای اصلی مانند برنج و رشته فرنگی و نفت و حتی داروهای سنتی.

سنگاپور دارای 33 فعال موارد با هفت نفر از این افراد در نظر گرفته می شود در یک وضعیت بحرانی و 26 بیشتر در بیمارستان است. یکی دیگر از 78 بیماران مرخص شده.

بازدید کنندگان که در سفر به ایران از شمال ایتالیا و کره جنوبی در 14 روز گذشته را در حال حاضر نمی شود مجاز به وارد کردن و یا حمل و نقل از طریق سنگاپور و مسافران به سنگاپور که نمایش تب یا علائم دیگر مورد نیاز خواهد بود به انجام تست های گرد در ایستگاه های بازرسی.

در تایلند, 43 نفر آلوده شده اند و 30 نفر بهبود یافته اند. دولت در حال آماده سازی یک بسته محرک اقتصادی برای حمایت از اقتصاد محلی.

افراد دستگیر شده برای گسترش جعلی خبر آنلاین در مورد این ویروس و در جداگانه موارد بازداشت شده اند ساخته شده از مردم فروش ماسک در قیمت های متورم و آن استفاده شده است. رشته فرنگی برنج کنسرو ماهی و آب آشامیدنی در حال پرواز کردن قفسه های سوپر مارکت ها.

مالزی گزارش شده 50 موارد مثبت از جمله 14 مورد جدید در روز چهارشنبه و هفت روز سه شنبه. این موارد پس از چند روز که در آن هیچ مورد جدید گزارش شده است.

شده اند وجود دارد 1933 منفی آزمون تا کنون و نتایج برای 138 آزمون هنوز در انتظار است.

در فیلیپین دارای سه تأييد موارد مثبت این ویروس در حالی که 579 مردم باید آزمایش منفی و 32 آزمون نتایج در حال بررسی است.

میانمار‘s وزارت بهداشت گزارش آن را به صفر تایید موارد با افراد “مشکوک” از داشتن این بیماری و آزمایشگاه نتایج آزمون از هفت نفر در انتظار و 49 نفر داشتن آزمایش منفی است.

Coles می پیوندد Woolies در محدود کردن مستراح رول خرید

با تشکر از coronavirus وحشت-خرید Coles در حال حاضر عضو Woolworths در محدود کردن تعداد کاغذ توالت بسته های مشتریان می توانند خرید به چهار هر شخص در استفاده از هر دو در فروشگاه و آنلاین.

یک سخنگوی این شرکت گفت: این کمک خواهد کرد Coles حفظ سطوح سهام در فروشگاه به عنوان سوپر مارکت ها در سراسر کشور شده اند ناودان بی سابقه تقاضای مصرف کنندگان برای loo رول.

Security guarding toilet rolls as Mt Druitt Coles re-stocks the shelves.

امنیت امنیت توالت رول به عنوان Mt درویت Coles دوباره سهام قفسه. اعتبار:مت وید

Coles گفت که هنوز ramping تا تحویل به فروشگاه ها و اشاره کرد اکثریت قریب به اتفاق محصولات دیگر هنوز در انبار است.

“در حالی که ممکن است برخی از موقت سهام با کمبود اکثریت قریب به اتفاق محصولات در فروشگاه ما و از طریق Coles آنلاین باقی می ماند در دسترس برای مشتریان” سخنگوی گفت.

“ما عذر خواهی به مشتریان اگر محصول آنها می خواهند در حال حاضر خارج از بورس و تیم ما سخت در تلاش است به منظور بهبود در دسترس بودن در سراسر فروشگاه.”

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>