Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون می گوید استرالیا COVID-19 محدودیت برای باقی می ماند در محل برای حداقل چهار هفته در کشور مرگ و میر می ایستد در 63


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 138,000. وجود بیش از 2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 525,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 63 و وجود دارد 6465 موارد تایید شده
  • استرالیا در مسیر از بین بردن ویروس اما محدودیت باقی خواهد ماند و حداقل برای یکی دیگر از چهار هفته
  • مالیات دهندگان پرداخت خواهد شد کوانتاس به ادامه عامل پروازها به مراکز منطقه ای
  • بیش از 22 میلیون آمریکایی در حال حاضر از کار به عنوان یک نتیجه از coronavirus خاموش

سوئیس آرامش محدودیت از آوریل 27

سوئیس زیبایی خدمات صنعت را دوباره باز از مارس 27 با مدارس و مغازه ها و بازار به دنبال on May 11, دولت گفته است.

اعلام مرحله به مرحله آرامش از coronavirus محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته از دولت گفت: بیمارستان ها می تواند رزومه اعمال جراحی الکتیو در پایان ماه آوریل است.

“گسترش coronavirus بود آهسته و بیمارستان های ما در حال کشیده و به حد” سوئیس رئیس جمهور Simonetta Sommaruga یک کنفرانس خبری گفت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که وجود ندارد یک تجدید حیات در عفونت و ما نمی خواهید به خطر اندازد دستاوردهای ما ساخته شده تا کنون است.

“همین دلیل است که ما از مردم به چوب به اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی ما در محل قرار داده.”

دولت گفت این پیش بینی آرامش ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر تا پایان مارس تحت صحنه بازگشایی اقتصاد است. دانشگاهها و حرفه ای را در مجموعه ای به بازگشایی در ماه ژوئن.

سوئیس مرگ و میر از COVID-19 را در صدر 1000 با نزدیک به 27000 نفر تست مثبت است.

با مهر

‘هیبرید خانه’: پارلمان بریتانیا به نشستن طریق زوم

نمایندگان بریتانیا را به استفاده از زوم برای برگزاری اولین مجازی جلسه مجلس عوام که قدمت 700 سال است.

نخست وزیر بوریس جانسون شده است با استفاده از پلت فرم به برگزاری مجازی, جلسات کابینه.

British Prime Minister Boris Johnson caused a stir when he ran a Cabinet meeting on Zoom last month.

نخست وزیر بوریس جانسون باعث به هم بزنید زمانی که او فرار جلسه هیئت دولت در زوم ماه گذشته. اعتبار:توییتر/@BorisJohnson

بر اساس این طرح حدود 50 نمایندگان مجلس خواهد جسمی نشستن در اتاق و بیشتر از 120 ملحق خواهد شد در زمانی که مجلس بازده مارس 21. صفحه نمایش قرار داده خواهد شد در اطراف مجلسی بنابراین کسانی که در حال حاضر می توانید ببینید همکاران خود شرکت آنلاین.

این اقدامات نیاز به تایید نمایندگان مجلس اما این احتمال داده بودند کشیده شده توسط یک سطح بالا متقابل گروهی از نمایندگان مجلس.

سخنران آقا لیندسی هویل توصیف ترتیبات جدید به عنوان یک “هیبرید” راه حل برای این معضل ناشی از نیاز به حفظ نهادهای دموکراتیک در حالی که حفظ عملکرد اجتماعی فاصله در انطباق با کروناویروس محدودیت.

Speaker Lindsay Hoyle has backed a hybrid sitting of the House of Commons so MPs can continue to work during the coronavirus crisis.

سخنران لیندسی هویل حمایت کرده است ترکیبی از مجلس عوام بنابراین نمایندگان مجلس می تواند همچنان به کار در طول coronavirus بحران است.اعتبار:مجلس عوام

“با آغاز یک راه حل ترکیبی با مراحل نسبت کاملا مجازی مجلس ما را قادر می سازد کاربران را به ماندن نزدیک به جوامع خود را در حالی که ادامه کار مهم خود را دقیق دولت” هویل گفت.

“من نمی خواهم از اعضا و کارکنان کاخ قرار دادن خود در معرض خطر است.

“کار عملا این است که سهم ما به ارشاد از خانه ماندن, محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

با این حال ترتیبات جدید به این معنی است که نمایندگان مجلس نمی خواهد بود قادر به جمع آوری امتیاز از سفارش و یا مداخلات ie. توقف یک وزیر یا MP در طول سخنرانی به سوال بپرسید و یا به یک نقطه.

تبلیغات

Coronavirus اقدامات ادعا 22 میلیون دلار آمریکا شغل

یکی دیگر از 5.2 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته به معنی بیش از 22 میلیون نفر در حال حاضر از کار در فقط چهار هفته.

تا سال 2020 بیشترین تعداد آمریکایی ها به دنبال کمک در هر چهار هفته دوره بود که در سال 1992 زمانی که 2.7 میلیون نفر برای ثبت مزایای.

برت Ryanیک اقتصاددان ارشد دویچه بانک گفت: این اطلاعات بود “وحشتناک” بود اما در واقع “ردیابی پایین تر” از برخی از شدید تر از پیش بینی ها نشان می دهد نرخ بیکاری می تواند بالای 20 درصد.

“ما دیده ایم دو هفته متوالی از کاهش اولیه ادعا می کند بنابراین از این دیدگاه ممکن است ما شاهد اوج در شرایط اولیه موج بیکاری” رایان گفته بلومبرگ.

وزیر کار یوجین Scalia گفت: آخرین آمار و ارقام منعکس “در ادامه تاثیر بهداشت عمومی اقدامات گرفته شده برای شکست coronavirus.”

“آمریکایی ها فداکاری برای رفاه کشور و برگ برنده دولت در حال حرکت است به سرعت به حمایت از کارگران و کسب و کارهای کوچک در طول این زمان دشوار” Scalia گفت.

“همانطور که آمریکا خود را حفظ نظم و تلاش به سرعت گسترش,’ گروه ادامه خواهد داد را به اولویت فوری کمک به کارگران و دولت ها و کسب و کار است که حمایت از آنها.”

انگلستان مرگ و میر تا 861 موارد تصویب 100,000

بریتانیا گزارش 861 جدید و میر ناشی از coronavirus بی باک امیدوار است که سه روز شیب در روزانه میزان مرگ و میر نشانه آن است که این کشور شیوع بود شروع به ایجاد ثبات در.

این کشور تلفات می ایستد در 13,729 و وجود بیش از 103,000 موارد شناخته شده از عفونت است.

اما عفونت تعداد مبهم بازتاب این بیماری را درست گسترش به اروپا ما خبرنگار بیوان سپر می نویسد.

هنگامی که او گرفتار coronavirus امدادگران حتی تست او را برای این بیماری زمانی که آنها تبدیل شده تا به ارزیابی این که آیا او باید به بیمارستان منتقل شده.

ادامه مطلب: پس از 10 روز از جهنم آن را از من: شما نمی خواهید برای گرفتن این ویروس

جهانی غرق 138,000

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 138,000. وجود بیش از 2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 525,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 63 و وجود دارد 6465 موارد تایید شده.

روز پنج شنبه:

  • مقامات گفت: در استرالیا است که در مسیر از بین بردن coronavirus.

بیشتر بخوانید از گزارش خبرنگار ما لیام Mannix: استرالیا در دوره برای از بین بردن COVID-19 مدلسازی نشان می دهد

  • اما محدودیت ها را در محل اقامت برای حداقل یکی دیگر از چهار هفته است.

جزئیات بیشتر از ما ارشد اقتصاد خبرنگار شین رایت و ملی ما امور ویرایشگر راب هریس: چهار هفته بیشتر: ساعت پایان می گوید در چشم پاکستان به پا زدن شروع اقتصاد

  • دانش آموزان در NSW خواهد شد بازگشت به کلاس درس, on May 11.

بیشتر بخوانید از خبرنگاران ما الکساندرا اسمیت و Lisa Maria: NSW دانش آموزان برای شروع بازگشت تدریجی به کلاس های درس

  • مالیات دهندگان پرداخت خواهد شد کوانتاس به ادامه پرواز به شهرستانها منطقه ای از جمله آلبری, آلیس اسپرینگز, Coffs Harbour Dubbo کلگورلی, میلدورا Port Lincoln, راکهمپتون (استرالیا), Tamworth تاونزویل و Wagga Wagga.

جزئیات بیشتر از کسب و کار ما خبرنگار پاتریک تخم: کوانتاس و ویرجین استرالیا به پرواز در دولت-حمایت شبکه داخلی

روکش کردن: چگونه بعد آشکار شد: اسکات موریسون می گوید COVID-19 محدودیت می تواند برداشته شود در چهار هفته جهانی موارد پیش افتادن از 2 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 63

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر