اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 137,000. وجود بیش از 2 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 512,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • با توجه به مدلسازی امروز منتشر شده توسط افسر ارشد پزشکی در استرالیا دارای یکی از بهترین coronavirus تشخیص میزان در جهان با 92 درصد از تمام موارد علامتی به فکر شناسایی شده اند
  • نخست وزیر اسکات موریسون پرده برداری کرده است یک لیست از هفت ملی اصول سیستم آموزش و پرورش در پاسخ به این COVID-19 بحران است. NSW دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت به مدارس در هفته سوم ترم دو در حالی که ویکتوریا دانش آموزان اکثریت باقی مانده در خانه و در اولین روز از ترم دیروز
  • یک مسافر در یک بسته بندی کوانتاس پرواز از سیدنی به بریزبن در روز دوشنبه شد عفونی با COVID-19. مسافران بوده است گفت: از تشخیص توسط متن
  • اسکات موریسون می گوید که استرالیا را به ادامه کار با سازمان جهانی بهداشت اما همیشه در نظر بگیرید که در آن بودجه به سازمانهای خارجی می رود

فولکس واگن خارج چشم انداز پس از سود عملیاتی قطره 81 درصد

گروه فولکس واگن در روز پنج شنبه خود کناره چشم انداز 2020 میان عدم قطعیت مربوط به شیوع کروناویروس که باعث سود عملیاتی به افت 81 درصد در سه ماهه اول.

A worker is seen through the bodies of the ID.3 electric car at Volkswagen's Zwickau plant.

یک کارگر دیده می شود بدن و از طریق ID.3 ماشین های الکتریکی در فولکس واگن Zwickau گیاه.اعتبار:گتی ایماژ

سود عملیاتی کاهش یافت و به 0.9 میلیارد یورو ($1.55 میلیارد دلار استرالیا (AUD) خواهد بود که یک 81 درصد افت از 4.84 میلیارد دلار در سال گذشته و بازگشت در حاشیه فروش انتظار می رود که حدود 1.6 درصد پایین از 8.1 درصد در سه ماهه اول سال 2019.

کامل-چشم انداز سال “دیگر نمی توان به دست آورد” فولکس واگن گفت.

VW گفت منفی ارزش منصفانه اثرات از مشتقات کالا و ارز اثرات آمار سه ماهه اول سال 2020 نتیجه 1.3 میلیارد یورو است.

فولکس واگن در حال حاضر انتظار دارد در سه ماهه اول درآمد 55 میلیارد یورو ($95 میلیارد دلار استرالیا (AUD) پایین 8 درصد از 60.01 میلیارد یورو در سال-دوره قبل از آن.

شرکت خودرو خالص جریان نقدی به مبلغ یک منفی 2.5 میلیارد یورو و با توجه به اثرات منفی در سرمایه در گردش بالاتر از موجودی و کاهش بدهی, VW گفت.

فولکس واگن است که با توجه به انتشار کامل سه ماهه اول نتایج در 29 آوریل سال 2020 است.

کوانتاس و ویرجین استرالیا به پرواز در دولت مورد حمایت شبکه داخلی

دولت فدرال را پوشش هزینه کوانتاس و ویرجین استرالیا عامل پروازهای داخلی محدود شبکه برای حفظ درجه ارتباط بین پایتخت و شهرستانها منطقه ای زیر تیز کاهش به شبکه خود را در میان coronavirus مستند.

Planes have been grounded at airports around Australia due to travel bans and border closures.

هواپیماهای شده اند ریشه در فرودگاه ها در سراسر استرالیا به دلیل ممنوعیت سفر و مرز تعطیلی.اعتبار:Jason جنوبی

وزیر حمل و نقل مایکل مک کورمک گفت: در روز پنج شنبه شب که اولیه $165 میلیون بسته خواهد تعهد پرواز به تمام سرمایه شهرستانها و مراکز منطقه ای از جمله آلبری, آلیس اسپرینگز, Coffs Harbour Dubbo کلگورلی, میلدورا Port Lincoln, راکهمپتون (استرالیا), Tamworth تاونزویل و Wagga Wagga.

“ما در حال حصول اطمینان از امن و مقرون به صرفه دسترسی برای مسافران که نیاز به سفر… و همچنین حمایت از جنبش ضروری حمل و نقل مانند بحرانی دارو و تجهیزات حفاظت شخصی” آقای مک کورمک گفت.

او گفت: این شبکه نیز تضمین عودت استرالیا می توانید به خانه خود را در شهرستان پس از گذراندن اجباری 14 روز در قرنطینه در شهر آنها پرواز به.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

تبلیغات

کار از خانه سوغات خوبی برای ساکنان شهرستان

کم درآمد زندگی می کنند در خارج از شهر هستند به احتمال زیاد به شغل است که نمی توان از خانه کار می کرد بالا بردن coronavirus نگرانی آتن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر آسیب پذیر خانواده.

Normally busy streets are quiet in Sydney and Melbourne as commuters work from home and visitors stay in.

به طور معمول در خیابان های شلوغ و آرام در سیدنی و ملبورن به عنوان مسافران از خانه کار می کنند و بازدید کنندگان اقامت در.اعتبار:لوئیس Kennerley

میلیون ها نفر از کارکنان در حال حاضر کار از راه دور در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس. اما فقط 16 درصد از کم درآمد ها در نقش هایی که می توان از خانه انجام در مقایسه با 40 درصد از کارگران در سراسر کشور, تجزیه و تحلیل داده های سرشماری نشان می دهد.

بسیاری از نقش هایی که نمی توان از خانه کار می کرد در حال خط مقدم مشاغل از جمله در بخش کشاورزی و مهمان نوازی.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

برای اولین بار در خارج از کشور مرگ و میر از روبی شاهزاده خانم تایید کرد

گسترش ویروس از بد بخت کشتی کروز ادعا 76 ساله مقیم کالیفرنیا به نام استیو لازاروس.

“او سنگ از خانواده ما کسی به من متکی برای مشاوره و کسی که هرگز من اشتباه” پسر خود در توییتر نوشت.

تعداد مرگ و میر مرتبط با کشتی کروز که اجازه داده شد برای پیاده بدون مقررات در سیدنی در ماه گذشته, در حال حاضر 20.

نظر: به عنوان یک سوپر مارکت کارگر این است که محبت من شاهد

سوپر مارکت ها مکان های عجیب و غریب در حال حاضر هر دو آنها در فضاهای عادی و نمادهای آشفتگی از بار.

آنها در محیط های که در آن شما هنوز هم می توانید خرید خود را در هفته لذت گناه اما شما این کار را در حالی که به سمت نگاهها را به مطمئن شوید که هیچ کس می شود بیش از حد نزدیک است.

و در عین حال, در این دنیای جدید عجیب و غریب من متوجه چیزی غیر از ترس و ناخرسندی و این که نژاد خاصی از محبت نسبت به یکدیگر است.

من یکی از خوش شانس چند که موفق به نمره یک کار در Woolworths پس از از دست دادن مقدار زیادی از کار به COVID-19 بحران است. داشتن قبلا برای شرکت من کنده از یک پشته از رزومه آنلاین و قرار داده شده در وارسی.

در یکی از اولین تغییرات من اسکن یک زن جوان دودی ماهی قزل آلا موس شیب و اظهار داشت که من نمی دانم که شما می توانید مانند یک محصول. او به من گفت که آن را برای او همخانه و او جستجو بی وقفه برای پیدا کردن آن. او واقعا نیاز به راه رفتن را از طریق درب خانه خود را با چیزی خاص را به او لبخند.

در حالی که من اسکن اقلام و کمک در سرویس میز من شاهد حملات کردار در طول روز از اعضای عمومی نسبت به کسانی که نزدیک به آنها به جوامع خود و از قلب و گرم شدن کره زمین از همه به غریبه ها.

در حالی که اسکن یک زن دیگر را خرید متوجه شدم مجموعه ای از “عید پاک مبارک’ کارت. “کسانی که زیبا هستند” من به او گفت. او سپس به من گفت که آنها برای همسایگان در آپارتمان او را. “من صرف پول بیشتری از من احتمالا باید اما فکر کردم این امر می تواند چیز خوبی انجام دهد – فقط با قرار دادن آنها در زیر درب همه است”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

سلامت روان, ورزش و زندگی اجتماعی: درس در آموزش مستند

هنگامی که شیوع کروناویروس تعطیل Haileybury چینی پردیس در فوریه ملبورن مدرسه رو زود درس در آموزش از طریق یک بیماری همه گیر.

اصلی درک اسکات گفت که او و کارکنان خود را کردم headstart در مدیریت بحران و آماده سازی از راه دور و آموزش های خود را به دلیل همکاری با Haileybury مدرسه بین المللی تیانجین در Wuqing فقط در خارج از پکن است.

Haileybury International School Tianjin in Wuqing, China.

Haileybury مدرسه بین المللی تیانجین در Wuqing چین است.

“پس از آن روشن شد که آنچه در چین اتفاق میافتد احتمال زیاد اتفاق می افتد در اینجا ما در تماس منظم با کارکنان چینی” آقای اسکات گفت.

“آنها شده ایم در مستند در حال حاضر به مدت هشت هفته است که واقعا مدت زمان طولانی. تطبیقی تجربه و تخصص کارکنان و دانش آموزان بسیار موثر است.”

اما با وجود این اقدام اولیه آقای اسکات گفت: وضعیت داشتن یک اثر قابل توجهی در مدرسه.

تعدادی از کارکنان خواهد بود ایستاده بود پایین برای مدت بحران به منظور کاهش هزینه ها.

“این ناراحت کننده و غم انگیز وضعیت برای هر دو مدرسه و خود نهفته کارکنان. ما مشتاقانه منتظر استقبال از کارکنان ما بازگشت به مدرسه.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

تبلیغات

موریسون دفاع, تنگ, محدودیت های سینمای خارج از کشور نقاط

نخست وزیر همچنین دوباره در دفاع استرالیا سخت مستند شرایط و گفت که آنها حیاتی برای نگه داشتن مردم در امن و اطمینان از اقتصاد می تواند بهبود می یابند.

“ما باید برای مبارزه با این جنگ در دو جبهه,” او گفت:.

A commuter wearing a protective mask walks past a train on a subway platform in New York.

رفت و آمد با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته یک قطار در مترو پلت فرم در نیویورک است.اعتبار:بلومبرگ

“شما می توانید برنده بهداشت و درمان جنگ و از دست دادن جنگ اقتصادی, اما شما باید برای مقابله با هر دو آنها را در همان زمان.”

او گفت: اگر شما می خواهید بدانید که چگونه شديد چیز می تواند اگر ما آرام محدودیت در موعد مقرر به نگاه در مکان هایی مانند لندن و نیویورک یا اسپانیا.

“است که می تواند در استرالیا. ما نباید بچه خودمان – موفقیت ما در لحظه ای ما را محافظت می کند از پایان تا جایی که آنها در حال حاضر.

“اگر شما نمی نگه داشتن آن را تحت کنترل آن را به دور از شما را به سرعت و پس از آن شما می خواهید برای قفل کردن حتی سخت تر و هزینه اقتصادی خواهد بود حتی بدتر است.”

سرکوب استراتژی در محل باقی می ماند: PM

صحبت کردن در ABC 7.30 نخست وزیر اسکات موریسون گفت که سرکوب استراتژی که قرار نیست بیش از حد بار بر روی سیستم بهداشت و درمان باقی مانده بهتر از تلاش برای به طور کامل از بین بردن COVID-19 در کوتاه مدت.

“آنچه که ما دیده ایم در استرالیا این است که ما به دنبال سرکوب استراتژی اما هر رئیس جمعیت ما در واقع کاهش تعداد موارد از نیوزیلند است که به دنبال استراتژی های دیگر,” او گفت:.

“استراتژی دیگر نیاز بسیار شدید اقتصادی اقدامات اما ما در واقع با گرفتن نتیجه بهتر با انعطاف بیشتری اقدامات است.

“این کاملا امکان پذیر است که به دنبال سرکوب استراتژی شما در واقع دریافت کنی به عنوان یک محصول. یکی لزوما رد دیگر.”

آقای موریسون گفت که گسترده تر “نظارت از نوع” تست افزایش خواهد داد.

“شما نیاز به دانستن که در آن ممکن است بشکند. که یکی دیگر از سطح فراتر از جایی که ما در حال حاضر.

“تست ردیابی و پاسخ آنها سه انتقادی سلاح ما نیاز به مبارزه با ویروس ها و در همان زمان قادر به بلند کردن سطح خود را از فعالیت های اقتصادی.”

او گفت که TraceTogether برنامه آماده نیست اما می تواند در دسترس باشد بعد از دو هفته.

این برنامه شامل فن آوری رمزنگاری است که توجه داشته باشید اگر دو نفر در نزدیکی یکدیگر برای 15 دقیقه یا بیشتر و ارسال داده ها به کارشناسان بهداشت و درمان است که می توان برای کمک به شناسایی افرادی که ممکن است قرارداد این ویروس.

او التماس استرالیایی برای دانلود این برنامه زمانی که آن را در دسترس در مقایسه با آن به خرید جنگ اوراق قرضه به عنوان وسیله ای برای “پشت ملی تلاش کنند.”

“ما نمی توانیم این’: نگران پدر و مادر بپرسید اصول خود را به کودکان و نوجوانان

ضعف پدر و مادر شروع به تماس ویکتوریا مدیران مدارس پس از تنها یک روز از خانه تحصیل به التماس که فرزندان خود را مجاز به بازگشت به کلاس های منظم.

خود را درخواست آمد ویکتوریا به عنوان وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino در روز پنج شنبه نشان داد مدارس دولتی ثبت شده بود در محوطه دانشگاه حضور و غیاب نرخ 3 درصد گفته پدر و مادر خود را درک دولت بخشنامه که “اگر شما می توانند یاد بگیرند در خانه, شما باید یاد بگیرند در خانه”.

Prime Minister Scott Morrison says his preference is for children to be in school, but it was up to the states.

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: اولویت این است که برای کودکان در مدرسه, اما آن را تا به ایالات متحده.اعتبار:Alex Ellinghausen

Anne-Maree Kliman رئیس جمهور از ویکتوریا اولیه مديران انجمن گفت: والدین دانش آموزان ابتدایی در مدرسه خاص ابراز نگرانی به اصول در روز پنج شنبه که آنها قادر نخواهد بود به اندازه کافی حمایت خود را از کودکان یادگیری است.

“مدیران به من گفت که در حالی که تعداد دانشجویان هنوز هم بسیار پایین در مدارس, برخی از والدین در حال پیدا کردن آن را دشوار است به دنبال کار تعیین شده توسط معلمان,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

بودجه هواپیمایی می گوید که می خواهد برای زنده ماندن

انگلیسی, کم هزینه خطوط هوایی easyJet که هواپیما در حال تمام پایه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: مراحل آن گرفته شده بود به ساحل تا منابع مالی خود را به معنای آن خواهد بود قادر به زنده ماندن طولانی ناوگان پایه.

هواپیمایی گفت که آن را تا به حال توانایی کوچک کردن ناوگان خود را از طریق اجاره و برنامه ریزی شده به فروش شش هواپیما به آن انعطاف پذیری با توجه به شکل از تقاضا در آینده.

نگاهی به آینده آن نیز گفت که رزرو برای زمستان هستند و جلوتر از معادل نقطه سال گذشته است.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im