Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون می گوید اجتماعی فاصله نمی شود به مدارس جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2.7 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 79


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 195,000. وجود دارد بیش از 2.7 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 781,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, tally
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 79 و وجود دارد 6677 موارد تایید شده
  • استرالیا مشخص شده اند روز آنزاک در پشت حیاط خود را و driveways پس از خدمات عمومی محدود شد
  • Dettol می گوید: مواد ضد عفونی کننده هرگز نباید تزریق و یا مصرف برای درمان coronavirus رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد trialling روش
  • مرگ و میر در ایالات متحده گذرانده 50,000

بازگشت به برنامه های مدرسه نفع خصوصی دانش آموزان, مربیان, هشدار

NSW معلم فدراسیون هشدار داده است که دولت را بازگشت به مدرسه برنامه ریزی برای دانش آموزان مدرسه قرار داده خواهد شد آنها را در یک نقطه ضعف خود را در مقایسه با مدرسه خصوصی همسالان.

به عنوان آموزش و پرورش ویرایشگر جردن بیکر گزارش Berejiklian دولت برگزار مدل بازده برای سال 12 – یک روز در هفته به مدت چهار هفته از آوریل 11, سپس دو روز برای چهار خود را HSC نامزد خواهد شد که 12 روز از چهره به چهره آموزش در مدت دو, در حالی که خصوصی دانش آموزان در مدرسه که بازگشت زمان کامل خواهد شد که 40 روز.

The HSC will still take place in 2020.

HSC هنوز هم محل را در سال 2020 است. اعتبار:Dominic Lorrimer

بسیاری از سیدنی مدارس خصوصی از جمله تثلیث دستور زبان سنت کاترین مدرسه SCEGGs Darlinghurst خواهد شد بازگشت به full-زمان چهره به چهره و آموزش از اواسط ماه مه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

آمریکا حرکت به سمت re-opening بر خلاف مشاوره

حتی به عنوان تایید ما مرگ و میر از coronavirus گذشته افزایش یافت 50,000, سالن چشمه های معدنی و آرایشگاه بازگشایی جمعه در گرجستان و اوکلاهما با نور سبز از خود فرمانداران جمهوریخواه که کاسته مستند سفارشات با وجود کارشناسان بهداشت و هشدارهای.

در اوکلاهما فرماندار کوین Stitt معتقدات شخصی-مراقبت از کسب و کار باز با استناد به یک کاهش در تعداد افراد بستری برای COVID-19. کسانی که کسب و کار کارگردانی شد اجتماعی را حفظ فاصله نیاز به ماسک و اغلب پاکسازی تجهیزات.

هنوز هم برخی از دولت بزرگترین شهرستانها از جمله نورمن اوکلاهما شهر تولسا شد امید بستن برای حفظ ممنوعیت خود را در محل حداقل تا پایان ماه آوریل است.

با مرگ و میر و عفونت هنوز هم در حال افزایش در گرجستان, بسیاری از صاحبان کسب و کار برنامه ریزی برای ماندن بسته به رغم فرماندار برایان کمپ را تضمین بیمارستان بازدید و موارد جدید را وارد کردن به اندازه کافی برای آرایشگران, تا تو, هنرمندان, ماساژ درمانگران و مربیان شخصی به بازگشت به کار با محدودیت.

کمپ جدول زمانی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ثابت بیش از حد بلند پروازانه و حتی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او مخالف با همکار جمهوری خواه طرح.

در میشیگان فرماندار گرچن Whitmer طول اقامت خود را در خانه سفارش از طریق 15 مه در حالی که بلند کردن محدودیت بنابراین برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی و می توانید با شرکت در فعالیت های در فضای باز مانند گلف و قایقرانی موتوری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

میشیگان نزدیک به 3,000 مرگ و میر مربوط به COVID-19 پشت تنها در نیویورک و نیوجرسی در میان ایالات آمریکا.

تبلیغات

تهمت و ادعاهای ضد عفونی کننده نظرات طعنه آمیز

پزشکان و تولید کنندگان از مارک های مانند Dettol سپس با عجله به بگویید که مصرف کنندگان به مصرف محصولات خود را.

رئیس جمهور تهمت است پس ادعا کرد که کسانی که نظرات جدی نیست.

“من پرسیدن سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:.

امروز, صفحه 1

صبح به خیر سالی Rawsthorne در اینجا به شما را از طریق حوادث روز.

در اینجا صفحه اول مقاله امروز:

The Sydney Morning Herald, Saturday April 25

The Sydney Morning Herald شنبه, مارس 25اعتباری:

با ایمان به یکدیگر’: موریسون می گوید: Anzac مشعل به دست ما

نخست وزیر اسکات موریسون به استناد Anzac میراث به زیر خط ملی تلاش مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موریسون اشاره سابق جنگ از زمان نخست وزیر John Curtin که صحبت از اصلی Anzacs عبور مشعل برای هر نسل از استرالیا.

“این روز آنزاک آن منتقل شده است به ما” موریسون گفت: در مراسم یادبود جنگ استرالیا.

“و هم با ایمان به یکدیگر و هدایت زندگی می کند و به عنوان مثال از کسانی که رفته اند قبل از ما درک که مشعل روشنایی تا Anzac سحر.

“مبادا فراموش کنیم.”

“ما جمع آوری خواهد شد در صفحه اصلی به یاد داشته باشید همه کسانی که هرگز به خانه آمد’: Albanese

در حالی که مردم نمی تواند شرکت در درگیری ها در مراسم یادبود جنگ استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون و Anthony Albanese در میان چند که وجود دارد.

“این روز آنزاک است و بر خلاف هر گونه دیگر” رهبر مخالفان گفت.

“در حالی که ما ممکن است جمع آوری با هم, ما هنوز هم جمع آوری شده است.

“ما جمع آوری خواهد شد در صفحه اصلی به یاد داشته باشید همه کسانی که هرگز به خانه آمد.

“ما جمع آوری خواهد شد – و نه به جلال جنگ اما به جلال کسانی که خدمت کرده اند و هنوز هم خدمت می کنند.

“مبادا فراموش کنیم.”

تبلیغات

روز آنزاک سحر سرویس در حال حاضر جریان زندگی می کنند

خوب صبح

این روز آنزاک سحر و خدمات است که در حال حاضر جریان زندگی می کنند.

Facebook راه اندازی رقیب به زوم

Facebook را مارک زوکربرگ می گوید آن COVID-19 مرکز اطلاعات است که نشسته است در بالای Facebook app در حال حاضر مشاهده شده است 1 میلیارد بار.

زوکربرگ همچنین اعلام کرد جدید ویدئو کنفرانس پلت فرم به نام رسول اتاق و گفت که WhatsApp video calls به زودی خواهد بود قادر به میزبان تا هشت نفر در یک تماس تصویری به جای چهار.

در یک ویدئو زنده بیانیه ای در رسانه های اجتماعی سایت زوکربرگ گفت: این پلت فرم حذف کرده بود “هزاران نفر از نمونه های” مضر دروغ در مورد این ویروس از جمله ادعاهای دروغین نوشیدن سفید کننده می تواند یک درمان است.

او گفت که 95 درصد از کاربران نمی شد از طریق کلیک کردن بر روی محتوای سایت تا به حال به عنوان برچسب بالقوه اطلاعات غلط.

زوکربرگ همچنین پرده برداری Facebook ضد به زوم ویدئو کنفرانس پلت فرم است که دیده می شود رشد انفجاری در استفاده از دولتها در سراسر جهان دستور داد شهروندان خود را به ماندن در خانه.

مسنجر اتاق اجازه می دهد تا به 50 نفر برای پیوستن به یک گروه چت در دسترس از طریق عرضه, لینک, صرف نظر از اینکه یک فرد دارای یک Facebook account یا نه.

نیست و وابسته به زمان را نشسته در بالای یک فرد Facebook نرم افزار اجازه می دهد مردم را به رها کردن در داخل و خارج از گروه خود تصویری چت.

“ما در حال ساخت بسیار آسان برای دریافت به مردم شما می خواهید به یک اتاق است،”

“من فکر می کنم ما به زودی خواهید به برجسته تصویری اتاق محصول اجتماعی استفاده کنید.”

اتاق به زودی در دسترس خواهد بود از طریق Instagram و واتساپ است اما هنوز به پایان به پایان رمزگذاری شده است.

خشونت خانگی گزارش تا یک سوم: اسکاتلندیارد

لندن شهری پلیس گزارش خشونت خانگی که با افزایش یک سوم از این کشور رفت و مستند به سرعت گسترش coronavirus.

پلیس گفت: آنها حدود 100 دستگیری هر روز بیش از گذشته شش هفته – نه درصد افزایش در ثبت حوادث در مقایسه با یک سال پیش.

بریتانیا شده است در یک اجرا lockdown برای مدت پنج هفته ، خشونت در عراق افزایش نگرانی ها در مورد اثرات طولانی مدت خاموش کردن در زندگی مردم در روابط سوء استفاده.

پلیس خواست قربانیان به صحبت کردن و وعده آنها نخواهد بود اگر آنها نیاز به شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“هیچ کس که دچار خشونت خانگی باید احساس کنند که آنها را به رنج می برند در سکوت” گفت: ارشد پلیس شکایت ویلیامز.

“قربانیان باید مطمئن باشید که آنها می توانند خانه های خود را ترک برای فرار از آسیب و یا به دنبال کمک و آنها را نمی توان تنبیه کنید به هیچ وجه برای حفظ اجتماعی فاصله و یا در غیر این صورت نقض COVID-19 محدودیت.”

چگونه به رعایت روز آنزاک در حالی که خود منزوی

شبکه های تلویزیونی باید متعهد به نگه داشتن جامعه متصل این روز آنزاک داده استرالیایی نمی تواند حضور در مراسم در فرد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

The traditional Dawn Service at the Australian War Memorial will not take place this year following restrictions of public gatherings and social distancing measures in place as a result of the COVID-19 pandemic.

سنتی شدگان در مراسم یادبود جنگ استرالیا برگزار خواهد شد در این سال زیر محدودیت های اعمال شده از مجامع عمومی و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.اعتبار:Alex Ellinghausen

در حالی که سحر خدمات خود ادامه خواهد داد و آنها را نمی خواهد باز به مردم است. به جای مراسم خواهد بود مخابره به اتاق زندگی می کنند در سراسر کشور مطابق با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

بیشتر بخوانید از فرهنگ خبرنگار Broede Carmody: چگونه به رعایت روز آنزاک در حالی که خود منزوی

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>