Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون تعطیل بارها ورزشگاه و رستوران ها به مدت شش ماه به عنوان COVID-19 موارد فراتر از 300 ، 000 در سراسر جهان


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • نخست وزیر اسکات موریسون گفت: بارها و باشگاه ها و رستوران ها, کافه ها و سالن های ورزشی و اماکن عبادت را از ظهر دوشنبه.
  • مرگ و میر در اروپا همچنان به صعود با اسپانیا تبدیل شدن به سوم-بدترین آمار کشور سبقت ایران گزارش داد تعداد مرگ و میر.
  • تعداد COVID-19 نفر در سراسر جهان است 318,000.
  • استرالیا 1353 موارد و هفت و میر گزارش شده.
  • امارات متحده عربی شد آخرین هواپیمای به زمین پرواز به دلیل ممنوعیت سفر اعمال شده را امتحان کنید و جلوگیری از شیوع کروناویروس.

‘آن را به توقف در حال حاضر این یک شوخی نیست’ نیویورک فرماندار انفجار ‘حساس’ ‘متکبر,’ ‘بی احترامی,’ نیویورکی از موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل

نیویورک فرماندار اندرو کومو است انفجار آمریکایی ها از موازین اجتماعی-فاصله دستورالعمل های روزانه خود را در طول رسانه های کنفرانس.

New Yorkers have been ordered to stay at home but the state's Governor Andrew Cuomo says stricter measures may be needed to stop those flouting the order.

نیویورک دستور داده شده است به ماندن در خانه اما دولت فرماندار اندرو کومو می گوید اقدامات سختگیرانه تر ممکن است نیاز به متوقف کردن آن ايميل سفارش.اعتبار:بلومبرگ

دولت ثبت نام 114 مرگ و میر است که تقریبا یک سوم از ما’ کل ثبت مرگ و میر 349.

زندگی در حال رفتن به در, متفاوت, اما زندگی در حال رفتن به…کاغذ توالت رفتن به فردا وجود دارد.

فرماندار نیویورک اندرو کومو

کومو گفت: آن را باور ندارد هنگامی که او را دیدم مردم mingling در پارک و بازی, هوای آزاد, تیم های ورزشی مانند بسکتبال و خواستار طرحی از شهر نیویورک در عرض 24 ساعت.

“آن را به توقف در حال حاضر این یک شوخی نیست,” کومو گفت.

او گفت: کسانی که از موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل شد “متکبر” حساس” و “بی احترامی” به دیگران است. او هشدار داد که دولت ساکنان اجتماعی فاصله ممکن است مورد نیاز برای نه ماه.

“این است که در آن محدوده بنابراین شروع به برنامه ریزی بر این اساس, آن است که رفتن به سخت خواهد بود وجود دارد بدون شک من به حداقل رساندن آن و من فکر نمی کنم شما باید هر دو اما در همان زمان آن را برای رفتن به خوب,” او گفت:.

13 درصد دولت را مورد شده اند در بیمارستان بستری است که از 15 درصد رای دادن به تاریخ است.

“این بد نیست اخبار” کومو گفت. 70 درصد از کسانی که کشته شدند در سن 70 یا بالاتر و اکثریت تا به حال از قبل موجود شرایط بهداشتی.

محدودیت در ووهان کاهش

چین گزارش 46 جدید کروناویروس موارد است اما شل کردن مستند های اعمال شده در شهر ووهان که در آن همه گیر شروع شد و احتمالا از یک به اصطلاح مرطوب بازار که در آن زندگی می کنند حیوانات وحشی در حال معامله است.

Images circulated online of wildlife allegedly sold at the Wuhan seafood market before the coronavirus outbreak in the city.

تصاویر منتشر شده آنلاین از حیات وحش گفته فروخته شده در ووهان غذاهای دریایی بازار قبل از شیوع کروناویروس در این شهرستان است.

حمل و نقل عمومی است و به تدریج با از سرگیری و سلامت مردم هستند که مجاز به رفتن به محل کار.

اگر چه چین در حال حاضر ثبت موارد جدید چهار روز در یک ردیف مقامات می گویند که همه به جز یکی وارد شد از خارج از کشور.

وزارت امور خارجه-رسانه های دوربین مدار بسته خبری گفت که اگر ووهان ساکنان صادر شده سبز سلامت کد توسط دولت و عادی درجه حرارت بدن آنها می تواند سفر به شهر برای کار می کنند.

غیر محلی رشته در ووهان همچنین می توانید درخواست برای ترک این شهرستان پس از مصرف یک RNA آزمون و دریافت گواهی سلامت از دولت این کانال گفت.

AAP

تبلیغات

‘جهان به معنای واقعی کلمه به قرنطینه’: امارات اساس تمام پروازها از روز شنبه

برخی از اخبار شکستن در امارات متحده عربی.

Qantas Airways chief executive officer Alan Joyce (right) and Tim Clark, president of Emirates Airlines. Qantas customers can fly with Emirates between Australia and 50 one-stop codeshare destinations across Europe, the Middle East and North Africa. Both airlines have grounded their fleets as a result of travel restrictions introduced to try and stop the spread of coronavirus.

خطوط هوایی کوانتاس اجرایی آلن جویس (راست) و تیم کلارک رئیس جمهور از خطوط هواپیمایی امارات. کوانتاس مشتریان می توانند پرواز با Emirates بین استرالیا و 50 توقف codeshare مقصد در سراسر اروپا و خاورمیانه و شمال آفریقا است. هر دو شرکت های هواپیمایی باید مبتنی ناوگان خود را به عنوان یک نتیجه از محدودیت های مسافرتی معرفی شده را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش coronavirus.اعتبار:Nic واکر

دولت مورد حمایت شرکت هواپیمایی امارات است و پایه آن 270 هواپیما از یکشنبه.

شرکت استخدام 64,595 مردم در 174 کشور بسیاری از آنها خواسته خواهد شد که به پرداخت و یا مرخصی بدون حقوق و حقوق خود را نصف شده است.

“جهان به معنای واقعی کلمه به قرنطینه با توجه به COVID-19 شیوع. این یک بحران بی سابقه,” شیخ احمد بن سعید آل مکتومرئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت امارات گروه در بیانیه ای گفت.

“تا ژانویه سال 2020 امارات گروه انجام شد و در مقابل ما زمان سال مالی اهداف. اما COVID-19 آورده است که همه را به طور ناگهانی و دردناک توقف بیش از گذشته 6 هفته.

“به عنوان یک شبکه جهانی هواپیمایی ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن ما می توانیم viably کار خدمات مسافر تا کشور دوباره باز کردن مرزهای خود را سفر و با اعتماد به نفس می گرداند.

“توسط چهار شنبه 25 مارس, اگر چه ما هنوز پروازهای باری که باقی می ماند مشغول امارات را به طور موقت به حالت تعلیق در همه مسافر آن عملیات. ما در ادامه به تماشای این وضعیت از نزدیک و به زودی به عنوان اجازه می دهد تا ما را یافتم خدمات ما است.”

امارات متحده عربی گفت که آن را تا به حال قوی ترازنامه و قابل توجهی پول نقد و نقدینگی بود “به اندازه کافی آماده” برای بازگشت به حالت عادی.

عدم حمایت دولت از خطوط هوایی ممکن است تا صعودی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به 3000 دلار پرداخت نقدی به ‘سخت کار آمریکایی’

خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin گفته فاکس نیوز یکشنبه که آمریکایی ها مجموعه ای برای دریافت US$3000 (حدود 5200) نقدی محرک پرداخت.

US Treasury Secretary Steve Mnuchin.

خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin.اعتبار:AP

این “واریز مستقیم” “چک پرداخت” بخشی از 4 تریلیون دلار (نزدیک به 7 تریلیون) بسته بودن نهایی در کنگره با هدف حمایت از کسب و کار و کارگران از طریق سه ماه آینده.

“اگر به هر دلیلی ده هفته از این ویروس نمی توانیم برنده این ما را به کنگره دوباره” Mnuchin گفت. “اما من فکر می کنم ما در حال تزریق مقدار زیادی از نقدینگی به سیستم.”

پرسید: اگر ما این است که در رکود Mnuchin گفت که یک “سوال فنی” بود که “نه وحشتناکی مربوطه” از آنجا که آزمون واقعی خواهد بود که چگونه به سرعت گسترش این بیماری می تواند کنترل شود.

“هنگامی که ما بازگشایی اقتصاد, اقتصاد در حال رفتن به گزاف گویی به طور قابل توجهی.”

Mnuchin گفت که امیدوار است کنگره را تصویب بسته محرک در روز دوشنبه به دلیل پول لازم بود “در حال حاضر است.”

اما مدارس باز خواهد ماند

نخست وزیر اعلام می کند شامل مدارس که او می گوید باز خواهد ماند.

این تا حد زیادی با توجه به مشاوره است که می گوید کودکان حداقل خطر از coronavirus.

با این حال بسیاری از مدارس به ویژه مدارس خصوصی در حال حاضر شروع به تغییر به آموزش آنلاین از امروز و ویکتوریا گفت: آن را به پایان آن مدرسه مدت یک هفته زود است.

Prime Minister Scott Morrison says children should go to school on Monday.

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: کودکان باید به مدرسه در روز دوشنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

اسکات موریسون تا به حال یک هشدار شدید به پدر و مادر انتخاب به نگه داشتن فرزند خود را در خانه و گفت اگر آنها فرزندان خود رفتار شد و مسئولیت خود و کودکان باید از زمان به سرگردان در خیابان.

“Premiers و وزرای ارشد همه, همان نظر که مدارس باید بازگشایی در طرف دیگر از این مدت استراحت موضوع را به توصیه های بهداشتی که در آن زمان” او گفت:.

“پدر و مادر که تصمیم برای فرزندان خود را به در خانه باقی می ماند باید مسئولیت برای آن دسته از کودکان” نخست وزیر به خبرنگاران گفت:.

“این کودکان در حال اقامت در خانه – آن را بهانه ای برای آنها را به پایین مرکز خرید و یا برای رفتن و جمع در جایی دیگر و یا به طور بالقوه خود قرار داده و در تماس با افراد آسیب پذیر و جمعيت سالمندان.”

“اگر شما را انتخاب کنید به نگه داشتن فرزند خود را در خانه شما مسئول رفتار و رفتار فرزندان خود را. است که همیشه مورد برای هر پدر و مادر است.”

“اما به خصوص در این مورد مهم است که آنها رعایت دقیق اجتماعی فاصله ترتیبات که توصیه شده است به مردم است.”

“این اصطلاح شکستن خواهد بود مثل هیچ کدام دیگر. این نمی تواند یک روز تعطیل آن را به عنوان به طور معمول شناخته شده برای استراحت در مدرسه مدت است. وجود دارد نمی توان سفر بین ایالتی. وجود خواهد داشت نه کسانی که در تعطیلات نرمال نوع ترتیبات. وجود دارد نمی توان تجمع در ترامپلاین محل و یا هر آنچه در آن اتفاق می افتد به. که نمی خواهد اتفاق می افتد,” او گفت:.

NSW و ویکتوریا اعلام تعطیلی قبل از نخست وزیر اعلام

اسکات موریسون اواخر شب اعلام شد پس از جلسه کابینه فدرال و دولت Premiers دو نفر از آنها در حال حاضر به اعلام تعطیلی در کشورهای خود را.

Secretary of the Department of Prime Minister and Cabinet, Phil Gaetjens and Australian Prime Minister Scott Morrison speak with NSW Premier Gladys Berejiklian (on screen) to discuss COVID-19 at Parliament House in Canberra on Sunday 22 March 2020.

دبیر بخش از نخست وزیر و کابینه فیل Gaetjens و نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون صحبت با NSW برتر Gladys Berejiklian (در صفحه) به بحث در مورد COVID-19 در پارلمان در کانبرا در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است.اعتبار:Alex Ellinghausen

خبرنگاران ما Benjiman Priess و راب هریس دارای جزئیات بیشتر در مورد آنچه NSW برتر Gladys Berejiklian و ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: قبل از ساعت کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

تبلیغات

استرالیا بارها و باشگاه بسته از ظهر

سلام و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus همه گیر برای دوشنبه, 23 مارس, سال 2020 است.

من شما را از طریق تحولات از جمله پیامدهای نخست وزیر شدید مداخله اعلام کرد تنها چند ساعت پیش و همچنین تحولات در خارج از کشور.

Prime Minister Scott Morrison and Chief Medical Officer Professor Brendan Murphy address the media during a press conference at Parliament House in Canberra on Sunday evening.

نخست وزیر اسکات موریسون و افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی آدرس رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان در کانبرا در روز یکشنبه.اعتبار:Alex Ellinghausen

از امروز زندگی سراسر استرالیا به عنوان ما می دانیم که آن را به تغییر به طور چشمگیری پس از اسکات موریسون اعلام کرد در اواخر شب در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه که بارها و باشگاه ها و رستوران ها و کافه ها ورزشگاه و داخل سالن ورزشی مراکز و همچنین کلیساها و مساجد و کنیسه ها تمام خواهد شد بسته به صورت بالقوه شش ماه.

آقای موریسون گفت: “مرحله-یک” قوانین معرفی می شدند چرا که دولت نمی تواند با اعتماد به نفس به استرالیا خواهد اطاعت از درخواست های اجتماعی فاصله پس از فیلم بیش از آخر هفته از مردم ازدحام سواحل از جمله سیدنی Bondi ساحل.

سیاسی ما خبرنگار در کانبرا راب هریس است که تمام جزئیات در اینجا.

روکش حوادث روز یکشنبه با زنده-وبلاگ اینجا را کلیک کنید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>