Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون ارتقاء اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های استرالیا به عنوان COVID-19 عفونت رای می افتد


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 16 در حالی که 3873 استرالیایی باید آزمایش مثبت به COVID-19
 • در NSW وجود دارد 1791 coronavirus موارد ویکتوریا 769, Queensland, 656, South Australia, 287, Western Australia, 312, عمل, 71, Tasmania 59 و Northern Territory 15
 • اجتماعات را محدود به دو نفر کاهش می یابد از قبلی کلاه از 10 نفر تحت سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله گرفتن اقدامات لازم برای به اجرا در آمده است از دوشنبه
 • حدود 1600 نفر ورود به استرالیا از خارج از کشور رفته اند به اجباری دو هفته قرنطینه در هتل ها
 • استرالیایی ها که شغل خود را از دست داده خواهد شد یارانه دستمزد به عنوان coronavirus بحران دستمال مرطوب از صدها نفر از هزاران نفر از شغل

Breaking: هواپیمای مورد استفاده در coronavirus پاسخ تصادفات در فیلیپین

پزشکی تخلیه هواپیما منفجر شده در یک توپ از شعله های آتش در هنگام take-off در فیلیپین روز یکشنبه کشته شدن هشت مسافر و خدمه در هیئت مدیره, مقامات گفت.

به نیویورک تایمز گزارش داد که این هواپیما مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک آمبولانس هوایی فیلیپین وزارت بهداشت برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

All eight people on board the medical evacuation plane died in the crash in Manila.

تمام هشت نفر در هیئت مدیره تخلیه پزشکی, هواپیما, کشته در سقوط در مانیل.اعتبار:گتی ایماژ

شیر هوا, هواپیما که حامل شش خدمه و دو مسافر بود در یک ماموریت پزشکی را به بیمار به توکیو که در آن گرفتار آتش سوزی در پایان از باند در مانیل گفت: فرودگاه مانیل مدیر کل اد Monreal.

“وجود دارد هیچ بازماندگان” Monreal گفت.

او گفت: دو نفر از این هشت نفر در هیئت مدیره خارجی بودند – یکی آمریکایی و یکی در کانادا و بقیه بودند فیلیپینی.

فیلم نشان داد بزرگ پر از دود به آسمان شب به عنوان خدمه آتش فرو برد و بدنه با فوم.

“متاسفانه هیچ مسافر جان سالم به تصادف” در مانیل فرودگاه بین المللی قدرت (MIAA) در بیانیه ای گفت.

تحقیقات توسط هوانوردی مدنی اقتدار از فیلیپین بود که در راه MIAA گفت.

ما می خواهیم شما را بیشتر در این شکستن داستان هنگامی که ما آن را داشته باشد.

AP, Reuters

لومباردی روزانه مرگ و میر به شدت پایین, منبع, می گوید:

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در شمال منطقه لومباردی کانون ایتالیا سرایت افزایش یافته است حدود 416 در یک روز و در 6360 یک منبع آشنا با داده گفت:.

روزانه مرگ و میر بودند به شدت پایین از روز شنبه شمارش از 542 بود که دومین پس از وقوع اولین ظهور فقط بیش از پنج هفته پیش.

A mural on the side of a building in Lombardy shows a medical worker cradling Italy.

یک نقاشی دیواری در کنار یک ساختمان در لومباردی نشان می دهد که پزشکی کارگر cradling ایتالیا.اعتبار:گتی ایماژ

تعداد موارد در منطقه که شامل مالی این کشور سرمایه میلان, افزایش 1592 به حدود 41,007 این منبع گفت.

در روز شنبه وجود دارد 2117 موارد جدید.

ایتالیا را در سراسر کشور شمارش بعدا منتشر خواهد شد امروز ما به شما این رقم زمانی که آن را از.

ایسنا

تبلیغات

میلیون ها نفر از عفونت بیش از 100 ، 000 مرگ و میر انتظار در ما متخصص می گوید

میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد بود آلوده coronavirus و 100,000 تا 200,000 که دولت ایالات متحده بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داده است که مردم در داخل و اطراف کشور شیوع کانون نیویورک شد و خواست به منظور محدود کردن سفر خود برای مهار این معضل.

مبرم پیش بینی در آمد از دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, صحبت کردن در سی ان ان دولت از اتحادیه.

از صبح روز یکشنبه به وقت محلی ما تا به حال در مورد 125,000 عفونت و 2200 مرگ و میر. آمریکا در صدر جهان در عفونت های گزارش شده از جدید کروناویروس.

Dr Anthony Fauci, centre, has predicted up to 200,000 people could die in the US.

دکتر Anthony Fauci, مرکز پیش بینی کرده است تا به 200 ، 000 نفر می میرند در ایالات متحده است.اعتبار:AP

دولت آمریکا به بحث در مورد عقب دستورالعمل های اجتماعی فاصله در مناطق که نه سخت است آمار شیوع.

Fauci گفت که تنها حمایت از عقبگرد در کمتر نهفته مناطق وجود دارد افزایش در دسترس بودن تست برای نظارت بر این مناطق. او اذعان کرد: “این یک کمی دارای لیت و لعل زیاد وجود دارد” در حال حاضر.

AP

ایرلند به رول کردن تلفن ردیاب برنامه

ایرلند دولت را رول داوطلبانه تلفن-نرم افزار ردیابی برای هشدار به کاربران اگر کسی آنها شده اند در تماس با توسعه COVID-19 با توجه به کشور خدمات سلامت در دو هفته قبل از همه گیر است و انتظار می رود به اوج وجود دارد.

این نرم افزار تلفن است که پیگیری خواهد شد از افراد کاربر را به تماس فیزیکی با و هشدار آنها را اگر آنها پس از آن تست مثبت است و انتظار می رود راه اندازی می شود ظرف مدت 10 روز ایرلند سلامت خدمات اجرایی (HSE) گفت.

Ireland's Prime Minister Leo Varadkar has ordered citizens to stay home until April 12.

ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar دستور داده است تا شهروندان در خانه بمانند تا مارس 12.اعتبار:PA

“این است که یک صلیب-تلاش دولت در رابطه با یک قطعه بسیار مهم از تکنولوژی در مبارزه با COVID-19,” HSE سر از ارتباطات پل Connors گفت که این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن داده های سلامت با مقامات.

تعدادی از کشورهای در حال توسعه تلفن همراه مبتنی بر فن آوری برای کمک به پیگیری این ویروس باعث انتقاد از داده ها و حریم خصوصی فعالان. HSE گفت: در آن مشغول به کار بود با ایرلندی حفاظت از اطلاعات سازمان به تصویب برنامه.

ایرلند تا کنون گزارش شده تعداد 2415 تایید موارد coronavirus با 36 مرگ و میر. نخست وزیر لئو Varadkar روز جمعه دستور داد شهروندان را به ماندن در خانه تا مارس 12.

ایسنا

انگلستان مستند باید به ژوئن محقق می گوید:

انگلستان در سراسر کشور مستند می تواند طولانی تر از زمان برنامه های دولت در اتاق مایکل گوو وزیر اشاره کرد که روز یکشنبه به عنوان کشور پرانتز برای بدترین تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ویروس مرگ و میر در انگلستان افزایش یافت و به 1228 روز یکشنبه افزایش 209 مرگ و میر با 19,522 تایید COVID-19 موارد در کشور است.

Trafalgar Square in London was deserted on Sunday due to the coronavirus lockdown.

میدان ترافالگار در لندن ترک بود روز یکشنبه با توجه به کروناویروس مستند.اعتبار:AP

آن را به عنوان یک کالج امپریال لندن محقق گفت: این مستند باید گسترش تا ژوئن اگر انگلیس می خواهد برای جلوگیری از بدترین عوارض این بیماری همه گیر.

نیل فرگوسن که باعث ریاضی پیش بینی از شیوع ویروسی و توصیه دولت نیز گفت: در مصاحبه ای با ساندی تایمز که در مستند برداشته شد مردم به احتمال زیاد هنوز هم خواسته می شود برای به اجرا درآوردن برخی از اجتماعی فاصله برای ماه می باشد.

که مدارس و دانشگاه ها می تواند بسته باقی می ماند تا زمانی که پاییز و مردم می تواند همچنان به خواسته می شود به کار از خانه.

صحبت کردن در بی بی سی در روز یکشنبه گوو گفت: “من آرزو می کنم من می تواند پیش بینی زمانی که این کار به پایان خواهد رسید اما از آن مهم و حیاتی است که در لحظه و برای هفته پیش رو است که مردم حفظ دقیق اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها است که باید گذاشته شده است.”

طول این مستند را بستگی دارد که چگونه به طور جدی انگلیسی ها در زمان فعلی اقدامات گوو گفت: در یک مصاحبه جداگانه در اخبار آسمان.

-با بلومبرگ

سخت-آمار اسپانیا و ایتالیا تقاضای کمک بیشتر

اسپانیا و ایتالیا خواستار بیشتر اروپایی کمک به آنها به عنوان مبارزه هنوز صعودی coronavirus عفونت در میان قاره بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

تایید جهانی مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفته 31,000. اسپانیا و ایتالیا به تنهایی حساب برای بیش از نیمی از این تلفات و هنوز هم از دیدن بیش از 800 مرگ و میر در هر روز.

Medical workers treat a COVID-19 patient in Cremona, near Milan.

کارگران پزشکی درمان COVID-19 بیمار در کرمونا در نزدیکی میلان.اعتبار:گتی ایماژ

کارشناسان می گویند که تعداد تلفات ویروس در سراسر جهان هستند که به طور جدی زیر نشان داده با توجه به محدود تست و سیاسی تصمیم گیری در مورد آن بدن به دفعات مشاهده شده است. بر خلاف آمریکا و فرانسه و ایتالیا نیست و تعداد مرگ و میر را که در خانه و یا در خانه های پرستاری در میان آنها ویروس اعداد – حتی اگر خانه های سالمندان شناخته شده coronavirus رشد در سراسر جهان است.

“اروپا باید نشان دهد که آن را قادر به پاسخ به این تاریخی تماس” ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفت. “من مبارزه خواهد کرد تا زمانی که آخرین قطره از عرق تا آخرین گرم از انرژی برای به دست آوردن یک قوی شدید منسجم اروپایی پاسخ.”

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام برای قوی تر پاسخ از 27 کشور اتحادیه اروپا است.

“این سخت ترین لحظه برای اتحادیه اروپا پس از آن بنیاد و آن را به آماده به افزایش به چالش” سانچز گفت.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و شش نفر دیگر از اعضای اتحادیه اروپا خواسته اند این اتحادیه برای به اشتراک گذاشتن بار بدهی اروپا لقب coronabonds برای کمک به مبارزه با ویروس. اما این ایده روبرو شده است مقاومت از آلمان و هلند.

با AP

تبلیغات

ژاپن coronavirus موارد سرعت بخشیدن به

توکیو تایید کرده است 68 جدید کروناویروس موارد یک رکورد افزایش روزانه را برای این شهرستان به عنوان پایتخت ژاپن تصدیق برای جلوگیری از شیوع گسترده تر در حالی که یک خوشه از عفونت افزایش یافته و در نزدیکی این شهر است.

ژاپن تا کنون در امان است عمده, پخش كردن, از coronavirus اما مقامات از ترس افزایش موارد بدون هیچ منبع شناخته شده از عفونت می تواند سیگنال بزرگتر موج جدید است.

More than 1800 people in Japan have been infected with the coronavirus.

بیش از 1800 نفر در ژاپن آلوده شده اند coronavirus.اعتبار:گتی ایماژ

مقامات تایید 28 جدید کروناویروس موارد از یک خوشه مربوط به یک خانه برای معلولان در استان چیبا در مجاورت توکیو پخش عمومی NHK گزارش شده است.

شیوع آلوده بیش از 1800 نفر در ژاپن با 55 کشته از بعد از ظهر یکشنبه به استثنای 712 موارد و 10 مرگ و میر ناشی از کشتی کروز بود که لنگر در نزدیکی توکیو در ماه گذشته NHK گفت.

نخست وزیر ژاپن وعده داده است بسته بی سابقه ای از مراحل را به کوسن جهان سوم بزرگترین اقتصاد جهان از این بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که ژاپن ممکن است نیاز به آماده شدن برای یک ملی اضطراری است.

ایسنا

نزدیک به 30 نفر در کشتی کروز تست مثبت برای coronavirus

بیمارستان خصوصی پرستاران در پرت تهدید صنعتی اقدام اگر مجبور به درمان مشکوک coronavirus بیماران از یک کشتی کروز.

بیماران تنظیم شده بود منتقل شده به بیمارستان های خصوصی در پرت برای درمان.

Artania passengers who tested positive to COVID-19 will be taken to hospitals in Perth for treatment.

Artania مسافران که تست مثبت به COVID-19 گرفته خواهد شد و به بیمارستان های پرت برای درمان. اعتبار:Fran Rimrod

هالیوود, Bethesda, کوه و Waikiki بیمارستان ها تمام شده اند بر نامیده می شود.

WA دولت را تایید کرد روز یکشنبه 29 از 39 نفر تست شده بر روی هیئت مدیره Artania بوش در Fremantle باید COVID-19.

برتر خوانده شده را علامت McGowan مذاکره کرده بود این طرح با دولت فدرال برای کاهش تاثیر بر وضعیت سلامت عمومی سیستم.

“این مسافران و خدمه این مسئولیت از دولت مشترک المنافع” یک بیانیه از دولت گفت: در روز یکشنبه.

اما پزشکان و پرستاران ناودان تنظیم و گفت coronavirus بیماران باید در بیمارستان های دولتی.

استرالیا پرستاری فدراسیون گفت: پرستاران احساس آنها فاقد آموزش تجهیزات و یا اعتماد به نفس برای درمان بیماران است.

“این ANF را پشت پرستاران به طور کامل با نیروی کامل از همه موجود ایمنی و بهداشت شغلی قوانین اگر آنها در مواجهه با نا امن محیط کار” ANF WA امور مارک اولسن در بیانیه ای گفت.

“ما نمی مراقبت از آنچه در معاملات دولت و یا دولت های فدرال را ما نمی خواهد اجازه می دهد پرستاران و پزشکان و بیماران خود را در راه آسیب است.”

AAP

سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله اقدامات و پا زدن در روز دوشنبه

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش زنده این بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو در استرالیا و در سراسر جهان است.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از یکشنبه:

 • نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد که سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله اقدامات خواهد به اجرا در آمده است از دوشنبه به سرعت گسترش coronavirus
 • اجتماعات را محدود به دو نفر کاهش می یابد از قبلی کلاه از 10 نفر است. از آن خواهد شد تا به کشورها و مناطق به اجرا درآوردن این حد
 • همه استرالیایی ها گفته شده است به ترک خانه های خود تنها به فروشگاه برای مواد غذایی و یا دیگر لوازم ضروری به دنبال مراقبت های پزشکی به ورزش و یا برای کار و آموزش و پرورش اگر این را نمی توان انجام از راه دور
 • استرالیا با سن بیش از 70 شده اند خواست به در خانه باقی می ماند
 • تعداد استرالیایی که قرارداد coronavirus را بالا 4000 در روز دوشنبه و 16 نفر فوت کرده است که از یکشنبه شب. ویکتوریا در دهه 80 و 75 سال کوئینزلند زن بود که یک مسافر در روبی شاهزاده خانم کروز کشتی شد, آخرین قربانیان
 • حدود 1600 نفر ورود به استرالیا از خارج از کشور رفته اند به اجباری دو هفته قرنطینه در هتل ها
 • بیمارستان خصوصی پرستاران در پرت تهدید صنعتی اقدام اگر مجبور به درمان مشکوک coronavirus بیماران از یک کشتی کروز

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>