Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون ارتقاء اجتماعی جمع آوری ممنوعیت به ژاپن تایید المپیک برگزار خواهد شد و در سال 2021


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • اسکات موریسون ممنوعیت تمام سفر در خارج از کشور, مواد غذایی, دادگاه, املاک و مستغلات, مزایده و بازرسی و می گوید: خانواده تجمعات باید متوقف شود.
  • از 9.30 pm AEST وجود دارد 383,944 تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان است. در حالی که 101,911 مردم را بهبود 16,595 اند و عمدتا در ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات
  • وجود دارد در حال حاضر در مجموع 2043 موارد در استرالیا از جمله 818 در NSW 411 در ویکتوریا و 397 در کوئینزلند
  • نخست وزیر ژاپن شینزو آبه خواسته است در توکیو بازی تاخیر یک سال.

عربستان سعودی تایید اولین coronavirus مرگ

عربستان سعودی در گزارش خود اولین مرگ ناشی از کوروناویروس.

عربستان سعودی وزارت بهداشت گفت: این فرد یک تبعه خارجی.

عربستان سعودی گزارش شده کمتر از 800 عفونت COVID-19.

ایسنا

بازی های المپیک برگزار می شود در سال 2021

این رسمی است و تنها ممکن است تعجب آنچه که آنها را در زمان ،

اما نخست وزیر ژاپن شینزو آبه تایید کرده توکیو بازی در سال 2020 هستند ، بازی های برنامه ریزی شده برگزار می شود از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت 9. اما برای اولین بار آنها به تعویق افتاده اند و در حال حاضر برگزار شود در سال 2021 در توکیو به جای.

تاخیر آمد و پس از چندین کشور از جمله استرالیا گفت که آنها نمی خواهد به رقابت بپردازند چرا که از کروناویروس که تاکنون دولت ها در سراسر جهان معرفی ممنوعیت سفر.

“با توجه به شرایط فعلی و برای همه ورزشکاران ما ساخته شده یک پیشنهاد به تعویق افتادن حدود یک سال به نگه داشتن آنها را ایمن و با خیال راحت” شینزو آبه گفت.

آبه قرار دادن این پیشنهاد به توماس باخرئیس کمیته بین المللی المپیک که گفته است باید توافق “100 درصد”.

بیشتر بخوانید: ژاپن ب. ظ می گوید: کمیته بین المللی المپیک موافق ‘100%’ برای به تعویق انداختن بازی توکیو

اسکات موریسون ممنوعیت سفر خارج از کشور و بیشتر خدمات خرده فروشی

سلام و خوش آمدید به ما پوشش coronavirus همه گیر برای یکشنبه, مارس 24 سال 2020 است.

من شما را از طریق پیشرفت در استرالیا و در سراسر جهان است.

Australian Prime Minister Scott Morrison speaks to the media during a press conference at Parliament House in Canberra, Tuesday, March 24, 2020.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان در کانبرا سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است.اعتبار:AAP

نخست وزیر اسکات موریسون برگزار کرده است یکی دیگر از اواخر شب کنفرانس خبری در کانبرا اعلام بیشتر ممنوعیت در برخی از خرده فروشان و خدمات را امتحان کنید و آهسته گسترش COVID-19.

به عنوان روز پنج دادگاه های مواد غذایی, زیبایی, سرو, املاک و مستغلات, مزایده و بازرسی بسته خواهد شد اضافه کردن به این ممنوعیت در حال حاضر در محل برای مهمان نوازی و اوقات فراغت صنایع.

آرایشگری و آرایشگاه خواهد بود و مجاز به ادامه اما در خط با, اجتماعی, فاصله, قوانین, 30 دقیقه محدودیت زمانی و محدودیت در چگونه بسیاری از مشتریان می تواند در داخل در یک زمان.

سفر خارج از کشور ممنوع شده است همراه با مراسم ازدواج و بعد از ظهر نیز kyboshed خانواده و خصوصی گردهمایی های اجتماعی اگر چه این است که در نهایت اندازه گیری به اجرا توسط دولت.

بیشتر بخوانید از خبرنگاران سیاسی راب هریس و Eryk Bagshaw در کانبرا: سخت کنترل های جدید اعلام کرد که موریسون دولت تلاش می کند تا حد spead از COVID-19.

روکش چگونه روز آشکار با شنبه را زنده وبلاگ اینجا را کلیک کنید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>