Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون ارتقاء ممنوعیت سفر داخلی تجمع جرم بیش از 100 نفر ممنوع


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • نخست وزیر اسکات موریسون اعلام ممنوعیت غیر ضروری گردهمایی بیش از 100 نفر در داخل خانه, اما, مدارس, دانشگاه ها و مراکز مراقبت از کودکان خواهد بود معاف
  • استرالیا در تماس های شهروندان سفر به خارج از کشور به بازگشت به خانه برای جلوگیری از رشته در خارج از کشور با سطح بی سابقه ای 4 هشدار به شرکت های هواپیمایی قطع پروازها و کشورهای نزدیک مرزهای
  • ویرجین استرالیا تعلیق تمامی عملیات بین المللی از مارس 30 و اسلش داخلی پرواز ظرفیت 50 درصد
  • ایتالیا یک سوم از جهان coronavirus مربوط به مرگ و میر به عنوان کشور تلفات صعود توسط یکی دیگر از 345. همانطور که از 7 صبح تا وجود داشته است 195,957 مجموع موارد 7868 مرگ و میر و 80,840 بهبود در سراسر جهان
  • محرک بسته های اعلام شده از سوی ایالات متحده و انگلستان. جهان ورزشی, حوادث, ادامه لغو شود اما توکیو ‘به طور کامل متعهد به بازی های المپیک

“ما به شما دقیقا بگویید که چه ما می دانیم’: Berejiklian خواستار اعتماد عمومی به دولت مشاوره

NSW برتر Gladys Berejiklian است گفت: هیچ منطقی برای بسته شدن مدارس.

تمام توصیه های آنها را دریافت کرده اند از کارشناسان بهداشت و درمان است که مدارس باید باز بماند Ms Berejiklian گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در موقع ناهار آغاز شد که با برتر درخواست های عمومی اعتماد به توصیه های ارائه شده توسط دولت است.

“لطفا همین حالا احساس اضطراب در مورد آنچه که شما ممکن است شنیدن و یا خواندن است که خارج از آنچه که نخست وزیر می گوید یا چه می گویم یا مقامات ما که در حال ساخت تصمیم گیری می گویند,” او گفت:. “لطفا با اعتماد به نفس است که ما باید باز و شفاف با شما … ما به شما دقیقا بگویید که چه شما نیاز به دانستن است.”

پرسید: اگر مدارس خصوصی که باید بسته می شد هیستریک, Ms Berejiklian گفت: “ما امیدواریم که هر مدرسه با توجه به تنهایی اقدام خواهد تجدید نظر کند.”

برخی از مدارس مستقل از جمله Kambala و پیمبل بانوان دانشکده در حال حرکت به کلاس های آنلاین در نور از وقوع.

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی گفت: شعار NSW بهداشت و وزارت آموزش و پرورش مشغول به کار در یک “مجموعه ای جامع از استراتژی” برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در مدارس.

او گفت: والدین باید به کودکان بیمار در خانه و حتی در صورتی که علائم خفیف و خواسته همه خانواده ها به دنبال این مشاوره برای حداقل شش ماه.

با کیت اوبوسن

50 بیشتر موارد در NSW با منبع عفونت به طور فزاینده ای ناشناخته

NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار اتحاد وجود دارد گفت: حدود 267 تایید COVID-19 موارد در NSW, افزایش 50 نفر در 24 ساعت در یک کنفرانس مطبوعاتی در سیدنی.

Dr شعار گفت: ما شاهد افزایش الگوی coronavirus در خارج از کشور بازگشت مسافران و افزایش در تعدادی از موارد که در آن منبع عفونت شده است یافت نمی شود.

People wearing face masks walk past the sign for the COVID-19 Clinic at St Vincent’s Hospital in Darlinghurst, Sydney.

مردم با پوشیدن ماسک های صورت, راه رفتن و گذشته ثبت نام برای COVID-19 درمانگاه در بیمارستان سنت وینسنت در Darlinghurst سیدنی.اعتبار:کیت Geraghty

او گفت: دولت بود شاهد افزایش الگوی coronavirus در خارج از کشور بازگشت مسافران و افزایش در تعدادی از موارد که در آن منبع عفونت شده است یافت نمی شود.

در نظر است که باید به دنبال تست Dr شعار گفت: مردم از بازگشت از خارج از کشور هستند در بالاترین رده خطر باید تست شده اگر آنها را توسعه داده اند علائم.

افراد مبتلا به بیماری های تنفسی نیز باید آزمایش برای کمک به مدیریت خود بیماری است. مردم در تماس با تایید موارد نیز باید به دنبال تست در صورتی که علائم.

تبلیغات

زنده: NSW برتر و NSW رئیس بهداشت افسر coronavirus به روز رسانی

سیدنی مساجد به نماز از پنج شنبه

تعدادی از سیدنی مساجد دیگر خواهد بود میزبانی نماز روزانه از فردا با توجه به جامعه بیانیه که امروز منتشر شد.

این تصمیم تایید شده توسط لبنان مسلمان انجمن اسلامی و شورای NSW در میان سازمانهای دیگر را ببینید نماز به حالت تعلیق در مساجد در لکمبا, Cabramatta, Greenacre, Punchbowl, Merrylands و Villawood و همچنین جوان در منطقه NSW تا اطلاع ثانوی.

“این تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق فعالیت های مبتنی بر یکی از اصول اساسی در اسلام برای حفظ زندگی انسان” لبنان مسلمان ارتباط گفت: با استناد به تعدادی از عرفان و تشویق مسلمانان به ادامه نماز خود را در خانه.

“این یک زمان به چالش کشیدن برای کل جامعه است. ما مردم را تشویق به آرام باقی می ماند و دعا به خدا به کاهش درد و رنج همه است.”

کار پشت موریسون coronavirus پاسخ

کار رهبر Anthony Albanese تایید کرده است که مخالفان را فراهم خواهد کرد هر دو حزب با رویکرد مدیریت بهداشتی و اقتصادی اثرات coronavirus بحران است.

“ما می گویند که در حال حاضر زمان برای سیاست در حال حاضر زمان برای پیشبرد پیشنهادات سازنده و است که چرا ما از این اطلاعیه که صبح امروز با توجه به طیف وسیعی از اقدامات” او گفت:.

آقای Albanese گفت: کار آماده شد برای رای دادن از طریق به $17.6 میلیارد دلار در اورژانس اقدامات محرک اقتصادی از جمله پرداخت نقدی به رفاه گیرنده و پشتیبانی برای کسب و کار که در مجلس نشسته, هفته آینده.

“تمایل ما – ما گفت: بسیار زود است که به ارائه پشتیبانی برای هر بسته محرک اقتصادی” او گفت:.

“ما خواهد بود سازنده. این نیز ممکن است که ما باید برخی از پیشنهادات [برای بهبود بسته] اما ما حمایت خواهد شد اشتباه نکنید.”

ویکتوریا ممنوعیت داخل سالن گردهمایی بیش از 100 برای شروع در 5 بعد از ظهر

اقدامات جدیدی را برای محدود کردن غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر را که در 5 بعد از ظهر امروز در ویکتوریا برتر Daniel Andrews است گفت: در زمان سوال این صبح است.

“این است که مناسب و متناسب پاسخ به” آقای اندروز گفت.

“اگر ما این مراحل آن خواهد بود به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان و این چیزی است که من نمی خواهد انجام دهد و این چیزی است که ما وزرای بهداشت در حال آماده انجام دهد.”

صحبت کردن در کانبرا نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد ممنوعیت غیر ضروری گردهمایی بیش از 100 نفر در داخل خانه. مدارس و دانشگاه ها و مراکز مراقبت از کودکان و همه معاف هستند و امکانات بهداشتی مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

اگر چه اقدامات ملی است تا به ایالات متحده برای به اجرا درآوردن.

NSW برتر Gladys Berejiklian به آدرس رسانه ها در 12 بعد از ظهر.

با Sumeyya Ilanbey

تبلیغات

رهبر مخالفان Anthony Albanese و کار سلامت, سخنگوی کریس بوون پرداختن رسانه ها در سیدنی

مدرسه بسته خواهد شد کاهش تعداد کارمندان: سازمان بهداشت

پس از سیدنی مدارس کاتولیک خواست دولت به مدارس ملی سلامت بازوی بهداشتی کاتولیک استرالیا روز چهارشنبه خواست مقامات به نگه داشتن آنها را باز کرد و گفت یک بسته خواهد فلج کردن نیروی کار خود را.

یک چا بیانیه ای گفت که نگران تاثیر بر تعطیلی آن 80 بیمارستان به عنوان چهار نفر از پنج نفر از آن پرستاران و بهورزان و کارکنان بالینی هستند پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه.

چا اجرایی پت گارسیا گفت: وجود طیف وسیعی از گزینه های دولت می تواند در نظر بگیرید که در آن مناسب است اما ضروری بود به عمل در حال حاضر برای آماده سازی.

“ما درک می کنیم وجود دارد ممکن است در آینده نیاز به بستن مدارس برای جلوگیری از پخش ویروس ها و محافظت از جامعه گسترده تر. اما در زمان تنظیمات خط مشی ما را پیش بینی بسیار مشکل ساز اثر حذفی در بیمارستان های ما” آقای گارسیا گفت.

مقامات بهداشتی می گویند بسته شدن مدارس در حال حاضر می تواند انجام بیش از آسیب خوب به عنوان آن را به سادگی پراکنده کودکان و نوجوانان به جامعه ارسال برخی از کارگران و نیروی دیگران به تکیه بر پدربزرگ و مادربزرگ هستند که بیشتر در معرض این بیماری, مراقبت از کودک است.

آنها می گویند تعطیلی مدارس کار نخواهد کرد بدون اجتماعی کامل مستند.

از راه دور کوئینزلند جوامع شروع به محدود کردن سفر

کوئینزلند از راه دور جوامع بومی در حال حاضر آغاز شده تصویب محدودیت های مسافرتی برای هر دو بازدید کنندگان و ساکنان به منظور حفاظت از آسیب پذیرترین اعضای از coronavirus.

نخل جزیره در سواحل Townsville توصیه کرده است تنها کسانی که درگیر در “ضروری” خدمات اجتماعی باید سفر به این جزیره و خواسته کسانی که بیمار هستند و یا حتی تماس نزدیک با کسی که به تازگی از خارج از کشور به روشن ماندن.

“این محدودیت های اعمال شده در مورد علاقه های جاری ایمنی و بهداشت از ما ساکنان” نخل جزیره بومی شایر شورای اسلامی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.
در کیپ یورک در شمال شبه جزیره منطقه شورای منطقه ای نیز محدود شده است هر دو در – و خروجی به منطقه سفر است که “ضروری” و “فوری”.

لاکهارت رودخانه نیز در far north Queensland بود و انتظار می رود برای معرفی اقدامات مشابه در روز چهارشنبه.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی است پرچم نگرانی های خاص برای کسانی که در جوامع بومی. نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این مهم به منظور محدود کردن ملاقات به چنین مناطق حساس با یک لیست در حال کشیده شده است تا در مشورت با کشورها و مناطق.

NBA Kevin Durant ستاره آزمایش مثبت

بسکتبال ستاره کوین دورنت و سه خود بروکلین نتس هم تیمی های آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به هفت شناخته شده بازیکنان در NBA.

شبکه نیست نام این بازیکنان اما دورنت تایید او یکی از آنها را به ورزشیگفته: “هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه. ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

Kevin Durant and three teammates have tested positive for COVID-19.

کوین دورنت و سه هم تیمی های آزمایش مثبت برای COVID-19.اعتبار:گتی

این شبکه اعلام کرد یک بازیکن شد برگزاری نمایشگاه علائم در حالی که سه نفر دیگر بدون علامت. تمام چهار بازیکن جدا شده و تحت مراقبت پزشکان.

“سلامت بازیکنان ما و کارکنان از بالاترین اولویت به سازمان و تیم در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که کسانی که تحت تاثیر دریافت بهترین مراقبت ممکن است” این شبکه در بیانیه ای گفت.

کل تیم توانایی برای دریافت تست شده است که در دسترس نیست به طوری که بسیاری از دیگران به خود جلب کرد انتقاد از شهردار نیویورک, بیل د Blasio.

“ما آنها آرزوی بهبود سریع. اما با تمام احترامی که کل یک تیم NBA نباید تست شده برای COVID-19 در حالی که به شدت بیمار بیماران در حال انتظار برای آزمایش” د Blasio در توییتر نوشت.

“آزمون باید برای ثروتمند اما برای بیمار است.”

بروکلین آخرین بازی در تاریخ 10 مارس در لس آنجلس به ضرب و شتم لیکرز. شبکه شد و سپس به صورت طلایی رزمندگان امور خارجه دو شب بعد در سن فرانسیسکو – یک بازی است که به تواند بدون طرفداران – قبل از NBA فصل متوقف شد بعد از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>