Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون ارتقاء سفر ممنوعیت بانک مرکزی از کاهش نرخ بهره به پایین ترین رکورد


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • جهانی coronavirus موارد تجاوز 215,000. ایتالیا, ایران, فرانسه و انگلستان تجربه جهش های تیز خود را در مرگ عوارض شبانه
 • نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده ممنوعیت سفر قرار داده خواهد شد در غیر مقیم و غیر شهروندان از آمدن به استرالیا. ممنوعیت موثر خواهد بود از 9 شب روز جمعه است.
 • انگلستان بسته مدارس از روز شنبه تا اطلاع ثانوی. در این مرحله از مشاوره همه امور خارجه استرالیا دولت این است که برای مدارس باقی می ماند باز
 • بانک مرکزی استرالیا در کاهش رسمی نرخ بهره به پایین ترین رکورد از 0.25 درصد آن را به عنوان هدف حمایت از اقتصاد مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.
 • به عنوان 5.20 ظهر روز پنج شنبه وجود دارد 692 موارد COVID-19 در استرالیا. شش نفر کشته شده اند از جمله سالمندان NSW مرد دیروز.

Brisbane adelaide هستند کوئینزلند COVID-19 نقاط

کوئینزلند 50 رمان جدید کروناویروس موارد کشش از ساحل طلا در نزدیکی مرز NSW تا به کنز در ایالت, far north, اما روشن است که غلظت منطقه است.

“بخش عمده ای از کسانی که در [مورد] در جنوب شرقی و 32 در بریزبن, 12 در Gold Coast – اگر چه ما موارد جدید در راکهمپتون (استرالیا) تاونزویل و کنز” وزیر بهداشت استیون مایلز گفت: روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“وجود بیش از 7000 Queenslanders بازگشت به خانه از یک روز و همه آنها نیاز به رفتن به قرنطینه برای 14 روز. آنها در حال بازگشت از حق در سراسر جهان است.”

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر جینت جوان گفت: تنها یکی از بیماران بود و تقریبا فرستاده شده به واحد مراقبت های ویژه, بقیه بودند “خفیف” موارد است.

دکتر جوان گفت که او انتظار می رود COVID-19 موارد همچنان به افزایش در هفته آینده و در آن همه چیز دست به دست در عرشه برای ردیابی کسانی که در تماس با دولت را تایید موارد است.

“من می بینم که آن را واقعا مهم است برای تماس با ردیابی هر مورد و من سپاسگزار برای حمایت از ما در حال گرفتن” او گفت:.

“ما تا به حال بازنشسته پزشکان قرار داده تا دست خود را گفت: آنها می خواهند به می آیند و کمک حال دانشجویان پزشکی قرار داده تا دست خود را در این نقطه در زمان بزرگترین نیروی کار نیاز دارم افرادی هستند که برای کمک به ما تماس با ردیابی تمام افرادی که در تماس با یک مورد تایید شده.”

من باید بماند یا باید برود ؟ برگشت وزن coronavirus نگرانی

زندگی در تنگ اتاق خوابگاه و گاه به گاه با کار خشک کردن و برگشت در حال وزن کردن اینکه آیا به ماندن و یا ترک به عنوان coronavirus نگرانی بالا بردن.

آلمانی backpacker Smilla Meermann که ماندن در عشایر برگشت در سنت کیلدا شده در استرالیا به مدت شش ماه اما تنها وارد ملبورن دیروز.

“این کمی ترسناک با کروناویروس در رفتن چون ما تا به حال هرگز یک وضعیت که قبل از” او گفت:.

خود انزوا و اجتماعی فاصله می تواند دشوار زمانی که شما اقامت در یک خوابگاه.

“ما در یک اتاق با من فکر می کنم 14 نفر و شما واقعا نمی باید فرصتی برای دور ماندن از مردم به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم در یک اتاق کوچک,” او گفت:.

جیمز Boggott از لیدز در انگلستان احساس همان.

“این کمی در مورد. آن را بهترین محل شما می خواهید به زمانی که چیزی شبیه به این است که رفتن در اطراف. دقیقه هر کسی شروع می شود سرفه یا عطسه و مسائل شما نوع از آنها یک بیت از یک نگاه,” او گفت:.

شارلوت شهری, 18 ساله از آلمان شده است پیاده از سراسر استرالیا به مدت هفت ماه و در حال حاضر وزن که آیا به ماندن و یا ترک.
“در ابتدا من در تلاش بود واقعا سخت به وحشت نیست چون برای من آن را مانند من می تواند هر چیزی را انجام دهید به هر حال. اما در حال حاضر من نوع بیشتر نگران به دلیل آن را بیشتر وخیم بود.”

دیگران در حال ترک آنجا که گاه به گاه مهمان نوازی کار خشک شده است.

دانمارکی backpacker کلارا Ahlefendt, 19, بود, امید به ماندن در ملبورن و کار است اما در حال حاضر خروج از کشور در روز پنج شنبه.

“من فکر نمی کنم از آن خواهد شد که آسان برای دریافت یک شغل در حال حاضر است. که با” او گفت:.

به طور مشابه, شارلوت کندی از نیوکاسل در انگلستان عنوان شده است به آدلاید به انجام کار در مزرعه به دلیل کمبود فرصت های شغلی.

“من نمی دانم که آیا به خانه پرواز یا نه. من صرف تمام روز تلاش به کار, اما من می توانم هر شغل به دلیل coronavirus,” او گفت:.

او امیدوار COVID-19 ندارد همان تاثیر در استرالیا به عنوان آن را در اروپا به طوری که او می تواند باقی بماند و به همین آقای Boggott.

“من فکر می کنم آن را تمام ضربه بیش از چند ماه. من امیدوارم که آن را می کند. و سپس آره من فقط رفتن از وجود دارد. اما من قصد ماندن.”

تبلیغات

“ما تنها عرضه محلی’: قفسه های خالی آمار منطقه ای و سوپر مارکت ها

نگرانی بیش از coronavirus نیست و فقط منجر به وحشت خرید در شهرستانها بزرگ است. قفسه های خالی بر روی کلید کالاهای اساسی نیز در شواهد در سراسر NSW غربی از جمله Cobar.

رابرت خان صاحب یک شبکه از 11 سوپا IGA فروشگاه همه اما یکی از کسانی که پراکنده در سراسر منطقه NSW.

Small towns are also running out of stock due to coronavirus panic buying. Cobar IGA owner Robert Khan, left, and manager, Matt Carey.

شهرهای کوچک نیز در حال اجرا خارج از بورس با توجه به کروناویروس وحشت خرید. Cobar IGA صاحب رابرت خان چپ و مدیر مت کری.اعتبار:جینی Barrett

در جای دور افتاده شهرهای Cobar و رعد و برق ریج آقای خان صاحب تنها مارکت ارائه خدمات محلی برای صدها کیلومتر.

او هشت ساعت سفر از خود Pittston سر دفتر به Cobar در صبح روز پنج شنبه به حمایت از کارکنان خود را, گزارش زیر از گروه های هراس خریداران هدف قرار دادن منطقه ای و سوپر مارکت ها.

روز پنجشنبه Cobar IGA قفسه بودند از ملزومات از جمله پاستا و آرد برنج و کنسرو و سبزیجات منجمد و کاغذ توالت. محدودیت های قرار داده شده بود در محل هر مشتری برای اقلام در تامین کوتاه مدت.

از راه دور کوئینزلند جوامع شروع به محدود کردن سفر

برخی از کوئینزلند از راه دور جوامع بومی در حال حاضر آغاز شده تصویب محدودیت های مسافرتی برای هر دو بازدید کنندگان و ساکنان به منظور حفاظت از آسیب پذیرترین اعضای از coronavirus.

Residents fishing at Quintell Beach, Lockhart River.

ساکنان ماهیگیری در Quintell ساحل, لاکهارت رودخانه.اعتبار:Rhett Wyman

نخل جزیره در سواحل Townsville توصیه کرده است تنها کسانی که درگیر در “ضروری جامعه خدمات باید سفر به این جزیره و خواسته کسانی که بیمار هستند و یا حتی تماس نزدیک با فردی که بیمار بوده است و یا به تازگی از خارج از کشور به روشن ماندن.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

دو کشتی گیر در هاوایی هاربر

دو کشتی کروز که عنوان شد برای هاوایی گفته شده است که مسافران خود را نمی خواهد اجازه پیاده.

نروژی جواهر و Maasdam شده اند تبدیل به شناور زندان پس از خود اصلی بنادر disembarkment اعمال ممنوعیت در ورودی کروز مسافران است. چندین استرالیایی در هیئت مدیره هستند و هر دو کشتی.

“بهداشت و ایمنی از همه مردم در هاوایی است که همیشه در خط مقدم از تصمیم گیری های عملیاتی. در حال حاضر تمام منابع دولتی متمرکز شده و به سمت کارگردانی شامل گسترش COVID-19,” هاوایی بخش حمل و نقل مدیر جید Butay گفت.

“اجازه می دهد بیش از 2500 مسافر و خدمه به پیاده را بیشتر فشار این منابع است.”

دنیس گوردون که برادر تیم در نروژی جواهر گفت: او در روحیه خوبی داشتند و سردرگمی در مورد که در آن آنها خواهد حوض.

وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 در دو کشتی.

QUT تایید اولین COVID-19 مورد پیوستن به UQ گریفیث به عنوان آسیب دیده, دانشگاه

این دانشگاه کوئینزلند تکنولوژی آن اولین رمان coronavirus صورت پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

The Queensland University of Technology has its first novel coronavirus case.

این دانشگاه کوئینزلند تکنولوژی آن اولین رمان coronavirus مورد.

دانشگاه کوئینزلند تا به حال چهار دانش آموزان تست مثبت و گریفیث دانشگاه sessional قانون سخنران تایید شد به عنوان حامل ویروس در دوشنبه اما کارکنان قراردادی به این ویروس پس از آنها گذشته در محوطه دانشگاه.

در آخرین توسعه QUT vice-chancellor پروفسور مارگارت Sheil گفت: دانش آموز ثبت نام کرده بود در مدرسه کسب و کار شد و در باغ نقطه پردیس در جمعه 13 مارس از 10 به 11.

“سخنرانی تئاتر با حضور دانش آموز است که به طور کامل ضد عفونی و تمیز یک شبه” استاد Sheil در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک اندازه گیری از احتیاط QUT در تماس است همه 186 دانش آموزانی که ممکن است در همان کلاس به عنوان دانش آموز اما تعداد واقعی در حضور حدود 50.

“یکی از کارکنان بود که او نیز تا به حال بالقوه در تماس با دانش آموز توصیه شده است.”

Queensland Health توصیف دانش آموز تماس با دیگر دانش آموزان به عنوان “گاه به گاه” به معنی کمتر از 15 دقیقه چهره به چهره و تماس و یا به اشتراک گذاری یک فضای بسته برای کمتر از 2 ساعت.

در چهارشنبه, QUT اعلام کرد این امر مکث کلاس برای هفته آینده و حرکت تمام سخنرانی ها و بسیاری دیگر از یادگیری و آموزش فعالیت به حالت آنلاین از دوشنبه, مارس 30.

تبلیغات

Coronavirus پاک کننده های on-board سیدنی قطار

به عنوان COVID-19 اسپرد نمرات از پاک کننده ها شده اند وظیفه با مواد ضد عفونی کننده سیدنی شبکه حمل و نقل عمومی که کشتی هزاران نفر از مسافران در سراسر شهر در هر روز.

A Sydney trains cleaner on a Tangara at Mortdale Depot.

سیدنی قطار تمیز کننده در یک Tangara در مرتدل انبار. اعتبار:لوئیس Kennerley

داشتن لرزاند راه خود را از طریق سیدنی شبکه راه آهن خالی قطار وارد یک بار در روز در چندین انبار در سراسر شهر که در آن تیم از پاک کننده های در حال انتظار.

تنها یک نفر مجاز است در یک کالسکه در یک زمان. مردان و زنان – برخی از پیمانکاران و دیگر کارکنان دولت – mop طبقه ضد عفونی کردن پنجره ها و نرده با مواد شیمیایی که NSW بهداشت می گوید کشتن coronavirus.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

مدارس خواست به بچه های خارج از منزل, تهویه کلاس به عنوان ‘صابون رها کردن” می رسد

NSW عمومی آموزش و پرورش مقامات خواست معلمان برای حفظ کودکان در خارج از منزل و ساختمان کلاس های درس به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان آنها ramped تا تمیز کردن ساخته شده در مقیاس بزرگ “صابون رها” به اطمینان حاصل شود دانش آموزان می تواند در شستن دست های خود را اغلب.

آنها همچنین اطمینان معلمان که کار خود را با ارزش و مهم با بسیاری از در حرفه مورد خود نگران قرار گرفتن در معرض ویروس و احساس است که به عنوان یکی گفت: آنها در حال “قربانی برای حفظ پرستاران شاغل”.

A toilet at a Sydney high school this week with a single bar of soap

یک توالت در سیدنی دبیرستان در این هفته تنها با یک صابون

این می آید به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون صادر تهدید محجبه به مدارس خصوصی به دنبال دولت مشاوره و نگه داشتن خود را در مدارس باز و یا خطر از دست دادن خود را از بودجه عمومی است.

در روز پنج شنبه Newington کالج اعلام کرد که سالمندان پدر از مدرسه کشیش مرده بود از این ویروس یکی از شش مرگ و میر در سراسر کشور قبلا اعلام شده. کشیشی که در بازدید از این مدرسه پس از چهارشنبه گذشته و عینک محافظ پوشاک در حالی که بازدید از بیمارستان بازگشت و منفی تست.

در ضمن NSW Department of Education افزایش یافته و تلاش خود را برای اطمینان اجتماعی فاصله و بهداشت در مدارس ارسال یک مقیاس بزرگ “صابون رها” در پنجشنبه و افزایش بودجه برای تمیز کردن به طور منظم از بالا لمسی مناطق.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

بیشتر فرهنگ و هنر حوادث لغو

از دو هفته گذشته تا به حال سازگار موضوع: هر روز یک لیست دیگر از هنر و رویدادهای فرهنگی دریافت کنید لغو با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. امروز متفاوت بوده است:

 • Opera استرالیا لغو آن ملبورن فصل در ماه مه از جمله Madama پروانهبه عنوان به خوبی به عنوان آن سیدنی فصل Bran Nue Dae در آوریل و مه.
 • کاخ سینما است به طور نامحدود لغو آن در سینما.
 • استرالیا باله مارس فصل ولت در خانه اپرای سیدنی لغو شده است
 • به کنسرت پاپ – featuring The Pussycat Dolls, مراحل و Jesse McCartney – لغو آن در استرالیا و نیوزیلند حوادث در آوریل و مه.
 • اسپانیایی جشنواره با توجه به صفحه نمایش در سراسر کشور از طریق کاخ سینما به تعویق افتاده است تا مرداد.
 • مجسمه سازی در منظره جهان در کوه های آبی یک نمایشگاه تبدیل جنگل به یک فضای گالری لغو شده است.
 • این Parrtjima جشنواره نور در آلیس اسپرینگز موکول شده است از آوریل تا سپتامبر.
 • TarraWarra موزه هنر در ویکتوریا Yarra دره بسته شده به طور نامحدود.
 • خواننده Damien Leith به تعویق انداخته است و تا 12 سال تمام باقی مانده و تاریخ خود را Roy Orbison بزرگداشت تور.
 • Bunjil محل در ملبورن جنوب شرقی بسته شده است به طور نامحدود و با اجرای برنامه ها و رویدادها در حوزه لغو و یا به تعویق افتاد.
 • کانبرا جشنواره موسیقی بین المللی است و لغو آن سال 2020 جشنواره است.

فراموش نکنید کاغذ توالت – خریداران در هلند در حال وحشت-خرید علف های هرز

مدت کوتاهی پس از ساعت 5 بعد از ظهر روز یکشنبه دولت هلند صادر فوری فرمان: برای کنترل شیوع کروناویروس تقریبا تمام رستوران ها و کافه ها بودند که به دستور درهای بسته خود را تا آوریل 6, موثر کمتر از یک ساعت پس از آن در ساعت 6 بعد از ظهر. شامل ممنوعیت بودند مشهور “کافی شاپ ها” که فروش بیشتر گلدان از گلدان جو.

While marijuana is tolerated in the Netherlands, it's never been fully legalised.

در حالی که ماری جوانا تحمل در هلند آن را هرگز به طور کامل به رسمیت شناخته شده.

در عرض چند دقیقه از اعلام خطوط کشیده شده در اطراف بلوک در مغازه ها در سراسر هلند به عنوان stoners به دنبال انبار کردن علف های هرز به اندازه کافی به آنها را از طریق هفته قرنطینه. “ما برای دریافت مواد غذایی و دیدم یک خط در جلوی کافی شاپ” گفت: Guntars Upis یک دانش آموز در آمستردام. “ما تصمیم به گرفتن برخی بیش از حد قبل از آن بسته شده است.”

تقریبا به عنوان به زودی به عنوان خطوط ظهور گروهی دیگر ضربه خیابان: نمایندگی مجاز و فروش غیر قانونی. در حالی که ماری جوانا تحمل در هلند آن را هرگز به طور کامل به رسمیت شناخته شده و فروش آن در خارج از کانال های رسمی جرم است. اما متوقف نمی کنندگان از خطوط در کافی شاپ ها که در آن آنها می تواند دیده می شود عبور کارت خود را با شماره تلفن و امیدوار کننده تحویل فوری – در حدود سه برابر قیمت در فروشگاه ها.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>