Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: سیدنی مدرسه بسته شده و سازمان ملل متحد می گوید در جهان به جلو و از همه متوقف می شود’


خلاصه

 • اپپینگ در سیدنی بسته خواهد شد در روز جمعه پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای COVID-19
 • که می گوید وجود دارد در حال حاضر حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین که در آن خواست سازمان ملل را به “جلو و از همه متوقف می شود” برای جلوگیری از ویروس
 • به این ویروس آلوده تقريبا 97,000 نفر کشته و بیش از 3300
 • ایران معرفی کرده است بازرسی به منظور محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ
 • تایلند اعلام کرد که آن را شروع به ضد عفونی بین المللی بسته های ورود به پست

که به جهان: کشش ‘از همه متوقف می شود’ به صورت ویروس

رئیس سازمان جهانی بهداشت می گوید: سازمان ملل می تواند به توقف نبرد خود را در برابر coronavirus است که فراگیر در سراسر جهان است.

آمار و ارقام جدید نشان می دهد وجود دارد در حال حاضر حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان در آن است. به این ویروس آلوده تقريبا 97,000 نفر کشته و بیش از 3300.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت در ژنو در روز پنج شنبه گفت: “این یک مته. این زمان برای از دست دادن. این است که یک زمان از برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:بلومبرگ

او اضافه کرد که “کشور برنامه ریزی شده است برای حالات شبیه به این برای چند دهه. در حال حاضر زمان برای عمل در این برنامه.”

او گفت: “بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به هر کشور و یا حتی برای هر فرد است ، به طوری که گفت نمی دهد. آیا تسلیم شدن است.”

شیوع بیماری در بیماری همه گیر در سطح و در عین حال گفت: اما وجود دارد “بسیار مورد نشانه”.

AP

ویروس می تواند غارت مسافری خطوط هوایی تا $171b در درآمد

بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) هشدار داده است که coronavirus می تواند غارت مسافری خطوط هوایی تا $US113 میلیارد دلار ($171 میلیارد دلار) درآمد در این سال به عنوان ترس از یک بیماری همه گیر است که می تواند سقوط اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی رشد.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان در حال عجله برای قطع پروازها و هزینه ها و هشدار از یک ضربه به درآمد.

پرتغال پرچم حامل شیر در مورد لغو 1000 پرواز برنامه ریزی شده در مارس و آوریل روز پنج شنبه پس از coronavirus نگرانی در مورد بیماری منجر به کاهش تقاضا و گفت: این پیش بینی نامشخص تاثیر در درآمد.

به طور جداگانه سازمان لیسبون سفر بازار – سالانه جمع آوری است که به ارمغان می آورد بیش از 1000 بخش گردشگری شرکت از بیش از 40 کشور به پرتغالی سرمایه و بازدید دهها هزار نفر از مردم اعلام کرد هفته آینده رویداد خواهد بود به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است 27-30.

The coronavirus outbreak is expected to have a major impact on airlines' revenue.

Coronavirus شیوع است و انتظار می رود که تأثیر عمده ای در خطوط هوایی’ درآمد.اعتبار:کیت Geraghty

ایسنا

تبلیغات

ایران مجموعه بازرسی مردم را به جلوگیری از استفاده از پول نقد

ایران را راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ و به خواست شهروندان در روز پنج شنبه خود را به کاهش استفاده از پول کاغذی به مبارزه با گسترش coronavirus که به کشته شدن حداقل 107 نفر در سراسر ایران.

اعلام ایران آمد و به عنوان مقامات فلسطینی گفت: طبقه کلیسا تولد عیسی مسیح در کتاب مقدس شهر بیت لحم ساخته شده در بالای نقطه ای که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح متولد خواهد شد به طور نامحدود بعد در روز بیش از coronavirus نگرانی. کلیسا شد قرعه کشی ده ها هزار نفر از بازدید کنندگان و نمازگزاران در ماه آینده برای آینده تعطیلات عید پاک است.

People have their temperature checked and their hands disinfected as they enter the Palladium Shopping Center, in northern Tehran, Iran.

مردم باید درجه حرارت خود را چک شده و دست خود را ضد عفونی به عنوان آنها را وارد کنید پالادیوم مرکز خرید در شمال تهران ، اعتبار:AP

این علامت آخرین اختلالات از زندگی سراسر خاورمیانه از این ویروس جدید است که دیده می شود بیش از 3,740 موارد تایید شده.

ایران, وزیر بهداشت, سعید نمکی آهنگ جدیدی اعلام کرد کشور محدودیت های جدید در یک کنفرانس مطبوعاتی. او اضافه کرد که مدارس و دانشگاه ها بسته باقی می ماند از طریق نوروز, نوروز در 20 مارس.

او گفت: مردم باید در وسایل نقلیه خود را در پمپ بنزین و اجازه می دهد تا مسئولین برای پر کردن تانک های خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

AP

تایلند آغاز می شود ضد عفونی تمام بسته های فرستاده شده از خارج از کشور

تایلند خدمات پستی شروع ضد عفونی تمام بسته های دریافت شده از خارج از کشور در روز پنجشنبه برای مقابله با گسترش coronavirus اگر چه سازمان بهداشت جهانی گفته است آن را بی خطر است برای دریافت پست از شدت تحت تاثیر قرار کشورهایی مانند چین است.

تایلند گزارش چهار مورد جدید از coronavirus در پنجشنبه آوردن آن در مجموع به 47. یک نفر در تایلند مرده است از COVID-19 که برای اولین بار پیاپی در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر.

شده اند وجود دارد هیچ گزارش از ویروس بودن قرارداد از بسته های ارسال شده از خارج از کشور اما این طرح به ضد عفونی کردن آنها یکی از آخرین اقدامات انجام شده توسط مقامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“تایلند دفاتر پست را ضد عفونی کردن هر بسته از ورود از خارج از کشور در ستاد از جمله در Suvarnabhumi airport Lak Si دفاتر پست اکسپرس سرویس ایمیل و تحویل کامیون” تایلند پست رئیس اجرایی Korkij Danchaivichit گفت.

در مشاوره به عموم ارسال شده بر روی وب سایت خود را که گفت: “مردم از دریافت بسته از چین هستند در خطر ابتلا به کروناویروس جدید. از تجزیه و تحلیل قبلی ما می دانیم coronaviruses نه زنده ماندن طولانی بر روی اشیاء مانند نامه و یا بسته است.”

ایسنا

کره جنوبی اعلام جدید ‘مراقبت های ویژه منطقه’

کره جنوبی اعلام کرده است که به “مراقبت های ویژه” منطقه در اطراف شهر دوم ضربه سخت coronavirus به عنوان نظامی آمریکا تایید دو مورد جدید در میان بستگان نیروهای خود در این کشور است که در مبارزه با بزرگترین شیوع خارج از چین.

منطقه اعلام شد در اطراف Gyeongsan شهر مورد 275,000 مردم در 250 کیلومتری جنوب شرق سئول است که دیده می شود افزایش موارد در روز های اخیر. بسیاری از آنها مربوط به یک حاشیه مسیحی در مرکز کره جنوبی شیوع. مشابه مناطق اعلام شده در سراسر کشور همسایه شهر Daegu و Cheongdo شهرستان است.

حدود 75 درصد از تمام موارد در کره جنوبی هستند و در اطراف Daegu آن چهارم بزرگترین شهرستان, با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“هر روز غمگین است و سخت مثل جنگ. اما ما Daegu شهروندان در حال نشان دادن تعجب حکمت و شجاعت” Daegu شهردار Kwon Young-jin گفت.

South Korean soldiers in protective gear disinfect the Eunpyeong district against the coronavirus.

کره جنوبی سربازان در دنده محافظ ضد عفونی Eunpyeong منطقه در برابر coronavirus.اعتبار:گتی ایماژ

ایسنا

کیم جونگ سازمان ملل متحد می فرستد و دریافت خوب به زودی’ نامه ای به کره جنوبی

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای ابراز امیدواری برای کره جنوبی برای غلبه بر شیوع کروناویروس رئیس مون جائه در دفتر گفت: به عنوان جنوبی جنگ بزرگترین اپیدمی این بیماری در خارج از چین است.

دو طرف’ مبادلات باید زمین تقریبا به توقف پس از شمال مرزهای بسته و به طور موقت تعطیل مشترک دفتر رابط در یک شهر مرزی برای جلوگیری از شیوع, در حالی که جنوب اضافه شده 438 عفونت در روز پنج شنبه به تورم آن شمارش به 5766.

Kim Jong-un sent a "get well soon" letter to South Korea.

کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال “دریافت خوب به زودی” نامه ای به کره جنوبی.اعتبار:کره سرویس خبری/AP

در این نامه تحویل داده شده در چهارشنبه کیم ابراز نگرانی بیش از ماه, سلامت و تشریح آنچه که او به عنوان خود را “صادقانه نظر و موقعیت” در مورد وضعیت در شبه جزیره کره ماه را گفت و بدون توضیح.

“رئیس کیم آرزو برای کنسول شهروندان ما که در حال مبارزه با coronavirus” Yoon Do-han, Moon ارشد دبیر مطبوعاتی گفت:.

“او گفت که او معتقد است که ما پیروز خواهیم شد و امیدوار بهداشت جنوب هموطنان محافظت خواهد شد.”

ماه با پاسخ نامه تشکر, Yoon اضافه شده است.

ایسنا

تبلیغات

آفریقای جنوبی تایید اولین مورد coronavirus

آفریقای جنوبی اعلام کرد که اولین مورد تایید شده از coronavirus.

وزیر بهداشت Zwele Mkhize گفت: 38 سال بازگشته بود در این هفته از ایتالیا با همسر خود و دیگر مسافران است.

او بیمار در خانه اش در KwaZulu-Natal استان در روز سه شنبه و مورد آزمایش قرار گرفت. یک تیم سلامت در حال حاضر در تماس با همه مردم او را به حال تماس با.

آفریقای جنوبی اولین کشوری در جنوب آفریقا و سوم در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به ثبت یک مورد جدید کروناویروس.

به تاریخ هفت کشور در آفریقا را ثبت موارد: الجزایر و سنگال و مصر و نیجریه, مراکش, تونس و آفریقای جنوبی است.

AP

HSBC لندن می فرستد کارکنان خانه

HSBC به ارسال بیش از 100 از آن لندن کارکنان خانه پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین مورد شناخته شده در یک شرکت بزرگ در اروپا اصلی مالی توپی.

ایتالیا UniCredit همچنین گفت: برخی از کارکنان برای رفتن به خانه پس از دو عفونت های جدید گزارش شده در ميان کارکنان خود را – یکی در آلمان و یکی در ایتالیا.

امکان coronavirus گسترش در سراسر صنعت مالی نگران کننده است رگولاتور که از ترس نبود از مهم کارکنان می تواند منجر به مشکلات نقدینگی در بازارهای اگر شرکت نمي تواند خود را از عملیات تجاری به طور معمول.

The possibility of the coronavirus spreading across the finance industry is worrying regulators.

امکان coronavirus گسترش در سراسر صنعت مالی نگران کننده است تنظیم کننده.اعتبار:بلومبرگ

بانک مرکزی اروپا خواسته است تا بانک های منطقۀ یورو به فوریت آزمون خود را در مقیاس بزرگ از راه دور کار ترتیبات یا دیگر کار انعطاف پذیر ترتیبات برای بحرانی کارکنان.

آلمانی و انگلیسی, تنظیم کننده های مالی نیز گفت: آنها در حال تماشای چگونه آمادگی بانک ها و دیگر موسسات.

در HSBC یک کارمند در آن گروه پژوهشی در لندن خود-جدا شده در یکشنبه, منابع آشنا با این موضوع گفت.

کارمند بود و بعد از تایید به کروناویروس و در صبح روز پنج شنبه بانک ارسال بیش از 100 نفر از بخش تحقیقات بانک سخنگوی گفت.

ایسنا

امارات متحده عربی می گوید شهروندان به توقف سفر در خارج از کشور

امارات متحده عربی خواستار آن شهروندان و ساکنان دیگر برای جلوگیری از سفر خارج از کشور به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس دولت خبرگزاری WAM گفت.

مقامات در دولت های خلیج فارس است که گزارش حداقل 27 coronavirus موارد ممکن است به منظور چک پزشکی در مسافران زمانی که آنها بازگشت و از آنها بخواهید برای ماندن در انزوا در خانه برای 14 روز WAM اخبار وزارت بهداشت در بیانیه ای عنوان کرد و گفت.

امارات متحده عربی است که بسته شدن مدارس و موسسات آموزشی به مدت چهار هفته در 8 مارس و دانش آموزان و آموزش و پرورش کارگران را مجبور به صرف اجباری دو هفته در خانه پس از بازگشت از خارج از کشور.

امارات متحده عربی است که مرکز مهمی برای بین المللی مسافرت هوایی و فرودگاه دبی یکی از شلوغ دنیا دست زدن به 86.4 میلیون مسافر در سال گذشته بسیاری از آنها در حمل و نقل.

The UAE is a major hub for international flights.

امارات متحده عربی است که مرکز مهمی برای پروازهای بین المللی.اعتبار:AP

ایسنا

سیدنی دبیرستان بسته به عنوان آزمون مثبت برای ویروس

صبح بخیر و خوش آمدید به ما در ادامه پوشش جهانی شیوع کروناویروس. در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از شبه استرالیا زمان:

 • اپپینگ در سیدنی بسته شده در روز جمعه پس از یک 16 ساله دانش آموز آزمایش مثبت برای ویروس. NSW Health ساخته شده به مدرسه دیر پنجشنبه شب و زمانی که نتیجه تست مثبت در آمد.
 • دو دیگر موارد تایید شده در NSW در اواخر روز پنج شنبه به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند این ویروس نمی تواند موجود باشد و در حال گسترش در جامعه
 • آمار و ارقام جدید نشان می دهد وجود دارد در حال حاضر حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان در آن است. به این ویروس آلوده تقريبا 97,000 نفر کشته و بیش از 3300
 • ایران را راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ و به خواست شهروندان برای کاهش استفاده از پول کاغذی به مبارزه با گسترش شیوع
 • تایلند می گوید آن شروع خواهد شد ضد عفونی تمام بسته های دریافت شده از خارج از کشور با وجود توصیه از کسی که این لازم نیست
 • شرکت های هواپیمایی می تواند ضرر و زیان به $171 میلیارد دلار با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی افزایش ارزیابی خود از ماه گذشته نزدیک به چهار برابر
 • بیش از 290 میلیون دانش آموز از قبل از کودکستان تا 12 سال در سطح جهان را به حال خود آموزش و پرورش را مختل تعطيلي مدرسه در میان ادامه گسترش ویروس

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>