Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: سوم مرگ در استرالیا به عنوان شیوع در ایتالیا به برتری کره جنوبی


مرگ و میر در ایالات متحده بازدید 21

Coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده با مرگ و میر افزایش دو در یکشنبه 21 به کشور موارد پیش افتادن 400 و شیوع گسترش در سراسر 30 متحده است.

واشنگتن شده است در سخت ترین ضربه از ویروس با بیش از 100 نفر و در حال حاضر 18 مرگ و میر. یک بیمار نیز درگذشت در کالیفرنیا و فلوریدا اعلام کرد مرگ دو نفر در روز جمعه برای اولین بار در خارج از سواحل غرب است.

دو جدید و میر یکشنبه اعلام کرد یک زن در 80s که روز جمعه درگذشت و در 90s که درگذشت در روز پنج شنبه. هر دو به بیمارستان منتقل شد.

واشنگتن پست

واکسن هنوز حداقل یک سال دور

یک واکسن برای مبارزه با کشنده coronavirus هنوز حداقل یک سال دور, استرالیا صندلی جهانی داد تا به مبارزه با شیوع می گوید.

ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری است هماهنگی توسعه یک واکسن در آزمایشگاه های سراسر جهان است و در تماس با دولت فدرال برای کمک به بیشتر صندوق پژوهش.

CEPI صندلی جین Halton سابق فدرال وزارت بهداشت سر می گوید: حدود 3 میلیارد دلار مورد نیاز است تا چندین نسخه از پتانسیل واکسن را می توان توسعه یافته.

محققان دانشگاه کوئینزلند را انتخاب کرده اند یک واکسن نامزد برای پیش بالینی کار در حالی که ما یک تیم در حال آماده سازی خود برای محاکمه اما بیشتر مورد نیاز هستند.

“در حالی که شما چیزی در این آزمایشگاه که به نظر می رسد خوب در هر صورت شما در واقع نمی تواند آن را به تولید نتایج در انسان است که شما می خواهید و یا آن را ثابت می کند نه به امن و یا آن را ثابت می کند سخت به تولید” Ms Halton گفت: ABC radio روز دوشنبه.

“بنابراین شما نیاز به یک سری از نامزدها به اطمینان حاصل شود شما را تا پایان با یک یا ترجیحا بیشتر واقعی واکسن.”

اما بالقوه واکسن هنوز 12 ماه دور اگر “کاملا همه چیز رفت و مطلوب”.

این امر پس از آن را “بسیاری از سال به تولید صدها میلیون دوز است که خواهد شد مورد نیاز برای این واکسن” Ms Halton اضافه شده است.

دولت فدرال قرار گرفته و به $2 میلیون نفر نسبت به یک صندوق محلی به منظور توسعه یک واکسن است و تا کنون متعهد کمتر از 5 میلیون دلار به CEPI.

AAP

تبلیغات

انگلستان تایید سوم مرگ به عنوان عفونت افزایش 30%

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در بریتانیا افزایش یافته است 30 درصد به 273 دولت می گوید و یک شخص سوم که تست مثبت برای این ویروس فوت کرده است.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: تعداد موارد افزایش یافته بود با 64 از شنبه, بزرگترین یک روز افزایش تا کنون. بزرگترین غلظت از مواردی است که در لندن که تا به حال 51.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: یک سوم شخص مرده بود در بریتانیا پس از آزمایش مثبت برای ویروس. بیمار شد و بیش از 60 سال داشتند کمتر در شرایط بهداشتی اساسی” و به تازگی از سفر یک منطقه آسیب دیده.

ایسنا

در همین حال رانندگان تاکسی می گویند coronavirus است ‘double whammy آمار

رانندگان تاکسی بسیار عصبی در مورد شیوع کروناویروس و می خواهند دولت به مرحله و ارائه جبران خسارت در صورت نیاز به قرنطینه.

صحبت کردن با ABC radio صبح امروز رانندگان تاکسی رئيس جمهور انجمن مایکل Jools گفت: COVID-19 شیوع “دو whammy برای ما” عنوان کمتری از مردم در حال گرفتن تاکسی و رانندگان نیروبخش برای هر دو آلوده شدن و یا از دست دادن درآمد از طریق قرنطینه.

آقای Jools گفت: تنها حدود 10 درصد از رانندگان تاکسی باید به ترتیب به موجب آن آنها می توانند بیمار پرداخت که بسیاری از آنها پیمانکاران مستقل با سربار قابل توجهی از اجاره وسایل نقلیه خود را.

“نه تنها ما از دست دادن تعداد مسافران ما همچنین کردم مشکل از دست دادن درآمد انبوه,” او گفت:. “اگر ما مجبور به رفتن به بیمار… کسی به ما پرداخت.”

او گفت: رانندگان می خواهید 800 دلار در هفته “اگر و زمانی که آنها در خانه گیر کرده با این ویروس. این یک درخواست غیر منطقی.”

رانندگان دریافت نکرده اند هر توصیه های مفید از سوی دولت برای اجتناب از عفونت او گفت: و “بسیار نگران”.

“آنها گیر کرده در یک جعبه کوچک با یک مسافر که ممکن است ویروس ها و هیچ چیز آنها می توانید در مورد آن انجام دهد.”

Uber را جبران قرنطینه رانندگان

با نگرانی های جدی در مورد تاثیر coronavirus در فرفره, اقتصاد, کارگران, سوار های مواد غذایی و تحویل لوله های Uber می گوید آن را جبران رانندگان در سراسر جهان که مبتلا هستند COVID-19 یا قرار داده شده در قرنطینه به عنوان یک نتیجه از وقوع. محلی سخنگوی تایید این یک سیاست جهانی که شامل استرالیا.

اندرو مک دونالد, Uber, معاون ارشد رئیس جمهور از سواری و پلتفرم گفت: شرکت “حمایت از رانندگان و تحویل افرادی که مبتلا به COVID-19 یا قرار داده شده در قرنطینه توسط بهداشت عمومی اقتدار” با ارائه غرامت به مدت 14 روز.

“این در حال حاضر آغاز شده در برخی از بازارها و ما در حال کار برای پیاده سازی مکانیسم هایی را برای انجام این کار در سراسر جهان. اعتقاد ما این است که کار درست را انجام دهد.”

اپپینگ پسران دبیرستان بازگشایی پس از تشخیص دانشجویی

اپپینگ در سیدنی شمالی حومه این است که مجموعه ای به بازگشایی امروز صبح پس از تشخیص یک دانشجو با COVID-19 روز پنج شنبه منجر به بسته شدن روز جمعه.

تماس از 11 سال پسر خواسته شده است به خود منزوی در خانه برای 14 روز.

در یک ارسال به Facebook در بعد از ظهر شنبه در مدرسه گفت: آن زمینه خواهد بود “کاملا تمیز آماده برای مدرسه به سر در روز دوشنبه برای تمام دانش آموزان دیگر.”

“مدرسه خواهد بود هوشیار در اجرای بخش کنترل عفونت از جمله روش های تمیز کردن روزانه مطابق با پروتکل های عادی ارتقاء سلامت بهداشت و عادات را به دست sanitiser در دسترس برای کارکنان و دانش آموزان به استفاده از در حالی که در مدرسه.

“مدرسه ترویج و نیاز به کارکنان و دانش آموزان به در خانه باقی می ماند اگر آنها مریض هستند. کسانی که تبدیل به ناخوشی خواهد بود به خانه فرستاد و از او پرسید به دور باقی می ماند تا زمانی که آنها به خوبی.”

تبلیغات

فرانسه ممنوعیت تجمع بیش از 1000

فرانسه ممنوعیت حوادث بیش از 1000 نفر برای محدود کردن گسترش coronavirus و استخدام به تازگی بازنشسته پزشکان و دانشجویان پزشکی برای کمک به مقابله با تعداد رو به رشد از عفونت.

کشور گزارش 1,126 موارد از یکشنبه تا 19 درصد از روز قبل از دومین شماره از موارد در اروپا پس از ایتالیا. تا کنون 19 نفر در فرانسه کشته شده اند.

“هفته آینده دشوار خواهد بود” وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: رئیس جمهور بعد از امانوئل پاکسازی برگزار شد اضطراری امنیت جلسه ای برای توسعه ضد ویروس استراتژی است.

اعتراضات امتحانات و حمل و نقل عمومی می تواند معاف از ممنوعیت اجتماعات بزرگ چرا که آنها “مفید برای زندگی کشور” Veran گفت. او پیشنهاد کرد که شهرداری در سراسر کشور در انتخابات آینده در یک هفته خواهد بود نگهداری می شود.

AAP

اپل کارکنان را تشویق به کار از خانه

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارائه کرده است کارکنان خود را از این دفاتر توانایی به کار از خانه و به نام coronavirus شیوع یک “رویداد بی سابقه” و “چالش لحظه.”

کوک گفت: کارمندان در دفاتر به “لطفا احساس رایگان برای کار از راه دور اگر شغل شما اجازه می دهد تا” در این هفته با توجه به یادداشت طبخ فرستاده بود که به دست آمده توسط خبرگزاری بلومبرگ.

که گسترش این شرکت حرکت روز جمعه گذشته به منظور تشویق کارکنان در کالیفرنیا و سیاتل به کار از راه دور.

این سیاست اثرات “مناطق با بیشترین تراکم عفونت” کوک گفت: درخواست خود را به این شرکت دفاتر شرکت های بزرگ در دره سانتا کلارا و کندوها در مناطق کالیفرنیا به علاوه سیاتل, کره جنوبی, ژاپن, ایتالیا, آلمان, فرانسه, سوئیس و انگلستان است.

فراتر از تشویق کار از خانه کوک گفت که اپل ساخت یک تلاش عمده برای کاهش بشر تراکم و اطمینان حاصل شود کسانی که در تیم های که در سایت می توانید کار خود را با خیال راحت و با صلح از ذهن است.”

بلومبرگ

مرگ توریست در مصر برای اولین بار در قاره آفریقا

یک توریست با کروناویروس کرده و تبدیل شدن به مرگ برای اولین بار در قاره آفریقا مرتبط Covid-19.

این مرد 60 وارد شده از آلمان هفت روز پیش, با توجه به بیانیه ای در وزارت بهداشت و درمان و جمعیت را در Facebook صفحه.

پس از بازدید از اقصر خانه را به برخی از کشور مشهور ترین خرابه های مصر او سفر به دریای سرخ رفت و آمد مکرر از غردقه. او در بیمارستان بستری وجود دارد پس از در حال توسعه یک تب.

وزارت مرد گفت: تا به حال حاضر به نقل مکان به انزوا و دچار نارسایی تنفسی. بیمارستان شد سترون و sanitised پس از مرگ او در همراهی با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل.

این کشور آفریقای شمالی گزارش شده است و در مجموع 48 coronavirus موارد بسیاری از آن ها مربوط به شیوع در نیل کشتی کروز در اقصر.

بلومبرگ

10 مرده, 23 هنوز به دام افتاده و پس از قرنطینه هتل سقوط

شمار کشته شدگان صعود به 10 و 23 دام افتاده باقی می ماند پس از سقوط از یک هتل است که مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه افراد تحت نظر به coronavirus در چین شهر گوانجو.

بیش از 70 نفر در نظر گرفته شده که در ابتدا به دام افتاده در هفت طبقه ساختمان که سقوط شنبه شب.

A man is assisted out from the rubble of the collapsed hotel building.

یک مرد در حال کمک کردن از قلوه سنگ از سقوط ساختمان هتل. اعتبار:Chinatopix از طریق AP

از 4 بعد از ظهر پکن زمان در روز یکشنبه مقامات برگرفته 48 نفر از محل سقوط با 38 از آنها فرستاده شده به بیمارستان وزارت مدیریت اضطراری گفت.

تصاویر از سایت نشان داد نجات کارگران چادری در کلاه, عینک و ماسک صورت حمل مجروح مردم دور به انتظار کادر پزشکی در سفید لباس و ماسک های جراحی.

یک نیروی نجات بیش از 1000 نفر از جمله آتش نشانان و نیروهای پلیس و دیگر پاسخ گوی اضطراری وارد شده در سایت در شنبه شب, مقامات گفت: در یک کنفرانس رسانه های سازماندهی شده توسط Quanzhou دولت در روز یکشنبه.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>