Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ممنوعیت سفر قرار داده شده در ایتالیا استرالیا به عنوان سوابق افزایش موارد


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

خلاصه

 • NSW تایید کرده است شش مورد جدید از coronavirus آوردن دولت شمارش به 61. ویکتوریا سه مورد جدید آوردن مجموع به 21.
 • صلیب جنوبی دانشگاه بسته شده است دو دانشگاه و یک دوم مدرسه بسته شده است در ملبورن. در مجموع دو ملبورن مدارس و یکی سیدنی مدرسه امروز تعطیل هستند.
 • استرالیا را پیاده سازی ممنوعیت سفر در ایتالیا از 6pm شنبه
 • یونسکو می گوید: شیوع کروناویروس به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان
 • سهام داد تا از اوایل خروش در وال استریت و به طور خلاصه آغشته به سرخ یک روز پس از بازار بزرگترین افت از سال 2008

Frydenberg ملاقات با بانک ها به بحث coronavirus اثرات

خزانه دار جاش Frydenberg در دیدار با مدیران ارشد کشور بزرگترین بانک ها به بحث در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus به عنوان وام دهندگان متعهد به پشتیبانی مشتریان است که در حال پرتاب به مالی نزاع با بحران است.

به عنوان دولت خود را آماده اعلام بسته محرک آقای Frydenberg با حضور در سیدنی جلسه با بانکداران به ریاست مشترک المنافع بانک اجرایی مت Comyn که همچنین رئیس استرالیایی ارتباط بانکی.

همچنین در جلسه حضور در شخص و یا از طریق تلفن شد بانک ملی استرالیا رئیس راس McEwan, Westpac اقدام اجرایی پیتر کینگ ANZ بانک رئیس Shayne الیوت و سایر رهبران منطقه ای و ردیف دوم بانک.

این مذاکرات میان ترس اقتصادی ضربه از ویروس را به شدت فشار برخی از مشتریان کسب و کار کوچک و مصرف کنندگان که می تواند منجر به افزایش پیش فرض برای سیستم بانکی. در پاسخ بانک ها خواست مشتریان که در مشکل مالی برای تماس با وام دهنده خود را با CBA در سه شنبه شب گفت: این امر اقدام از جمله بازپرداخت تعطیلات و waiving هزینه.

“بانک ها در بهترین شکل برای رویارویی با این چالش آنها به خوبی حروف با قوی ترازنامه و باز برای کسب و کار” آبا اجرایی آنا Bligh گفت.

“بانک ها آماده برای حمایت از مشتریان و اگر کسی نیاز به کمک آنها باید صبر کنید اما رو به جلو آمده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

چین coronavirus پوشش نقره ای?

سر از سازمان ملل متحد آب و آژانس می گوید کاهش مصرف انرژی با توجه به کروناویروس در حال بهبود کیفیت هوا در چین نشان می دهد تاثیر است که انسان تولید گازهای گلخانه ای داشتن.

جهانی هواشناسی سازمان, دبیر کل Petteri Taalas ساخته شده از اظهار نظر در سازمان ملل در جلسه روز سه شنبه که در آن او نشان داد که تصاویر ماهواره ای بسیار تمیز کيفيت هوا در چین در ژانویه 30 سال 2020 در مقایسه با ژانویه 2019.

NASA mapping shows significant drop in nitrogen dioxide air pollution over China between January and February, which is being partly attributed to an economic slowdown following the coronavirus outbreak. 

ناسا نقشه برداری نشان می دهد که کاهش قابل توجهی در نیتروژن دی اکسید آلودگی هوا بیش از چین بین ماه های ژانویه و فوریه است که تا حدودی نسبت به یک رکود اقتصادی پس از شیوع کروناویروس. اعتباری:ناسا

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این ویروس است که انتظار می رود به طور موقت در حالی که آب و هوا تغییر باقی خواهد ماند و برای چندین دهه نیاز به اقدام ثابت.

او در پاسخ به سوالی درباره امکان جهانی شیوع کروناویروس برش انتشار گازهای گلخانه ای در این سال با کاهش انرژی با استفاده از هواپیماها پایه و تجارت بین المللی فشرده و اثر تغییر آب و هوا به عنوان به زودی به عنوان اقتصاد پرش به عقب.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: آنها نباید دست بالا گرفتن این واقعیت است که تولید گازهای گلخانه ای شده اند کاهش می یابد و برای چند ماه.

AAP

تبلیغات

ویکتوریا coronavirus تدریس خصوصی در خانه باقی می ماند غرق شده توسط تماس گیرنده

تماس گیرنده به ویکتوریا coronavirus تدریس خصوصی در خانه در حال انتظار تا دو ساعت در انتظار یک روز پس از آن پاشیده تحت وزن از هزاران نفر از تماس.

یکشنبه, 1800 خط تلفن بود دریافت به طور متوسط از 250 تماس در هر روز است. در نیمه اول سه شنبه آن را دریافت حدود 5000 تماس.

دولت گفت: این امر تغییر 100 عضو هیات موجود به خط تلفن با جمعه.

صبح روز چهارشنبه خط عملیاتی شد اما تماس گیرنده در انتظار بودند تا دو ساعت در خود نگه دارد که نشان می دهد این سرویس هنوز مجهز به رسیدگی به این سطح از تقاضا است.

AMA: بودجه فدرال ‘واقعا خوب شروع’

استرالیا انجمن پزشکی جمهور دکتر تونی Bartone گفت: دولت فدرال 2.4 میلیارد دلار بسته سلامت برای coronavirus بود “واقعا خوب شروع”.

او گفت: جامعه پزشکی شده بود “واقعا دفاع به شدت” برای telehealth گزینه را به عنوان به خوبی به عنوان خاص تنفسی درمانگاه که هر دو اجازه خواهد داد که GPs برای نگه داشتن بیماران که در غیر این صورت به دور از مشکوک COVID-19 موارد و نگه داشتن بیماران آسیب پذیر امن است.

“این تنفسی درمانگاه به ما این توانایی را COVID-19 بیماران از کلینیک,” او گفت:.

در حالی که وزیر بهداشت گرگ شکار وعده داده 100 میلیون دلار برای مراقبت از سالمندان حمایت از نیروی کار Dr Bartone گفت: مراقبت از سالمندان بخش بود “نگرانی قابل توجهی battlefront” و او انتظار بیشتری اطلاعیه آمده است که در فضا است.

که در آن دولت هزینه های خود را coronavirus پول

نخست وزیر فقط اعلام 2.4 میلیارد دلار از صندوق برای coronavirus با تمرکز بر مراقبت های اولیه مراقبت از سالمندان, سیستم, سیستم بیمارستان و پژوهش است.

در اینجا یک بیت از یک شکست از آن که در آن پول خواهد شد:

 • ایجاد یک مدیکر telehealth آیتم بنابراین افرادی که آسیب پذیر هستند (برای مثال افرادی که ضعف ایمنی سرکوب شده و یا افراد مسن) و یا کسانی که مشکوک به COVID-19 موارد می توانید از طریق تلفن
 • بیش از 200 میلیون دلار برای ساخت 100 تنفسی کلینیک ها در سراسر کشور
 • $170 میلیون برای یک مدیکر آسیب شناسی تست برای COVID-19
 • ارتقاء ملی خط تلفن به یک 24 ساعت 7 روز هفته خدمات
 • بودجه برای کنترل از راه دور جامعه آمادگی و بازیابی برای اطمینان از وجود قابلیت تست و حمل و نقل مردم در صورت نیاز از مناطق دور افتاده
 • 100 میلیون دلار برای حمایت از سالمندان مراقبت از نیروی کار
 • 30 میلیون دلار برای تحقیقات به واکسن ضد ویروس و سلول های بنیادی
 • 1 میلیارد دلار به “حمایت ملی” که شامل پزشکی ملی ذخایر این حادثه اتاق, ارتباطات و بیماری های مدل سازی.

Westpac می گوید کاهش ضریب اطمینان مصرف کننده است یک راه طولانی از GFC ناامیدی

ضریب اطمینان مصرف کننده است آمار پنج سال کم اما خریداران نسبتا خوش بین در مورد اقتصاد دراز مدت و اقبال یک بار آن را می شود از طریق کوتاه مدت آمار انتظار می رود از شیوع کروناویروس.

Westpac را از نزدیک تماشا ماهانه تمایلات بررسی کاهش یافته و 3.8 درصد در ماه مارس با افراد بدبین به راحتی outnumbering خوش.

بانک اقتصاددان ارشد, Bill Evans گفت: شیوع ویروس و سقوط در بازارهای سهام جهانی شد و ضربه زدن به اعتماد به نفس اما مصرف کنندگان هنوز یک راه طولانی از ناامیدی در ارتباط با بحران مالی جهانی.

“در حالی که به وضوح بسیار نگران مصرف کنندگان در حال حاضر برای گرفتن یک رویکرد متعادل تر به این وضعیت از ما در طول GFC,” او گفت:.

“بررسی جزئیات را نشان می دهد مصرف کنندگان به درستی نگران این مدت نزدیک به چشم انداز اقتصاد اما کمتر مورد مزاحمت امور مالی خود را و یا دراز مدت چشم انداز برای اقتصاد است.”

اقدامات مالی خانواده و زمان برای خرید عمده لوازم مورد هنوز هم به خوبی بالا پایین رسیده در طول 2008-09 دوره است.

بزرگترین افت برای اقدامات اقتصادی طی 12 ماه آینده. این کاهش 12.8 درصد مصرف آن را به پنج سال اخیر اما هنوز هم به خوبی بالا تاریکترین نقطه از بحران مالی جهانی.

وجود دارد فقط 1.3 درصد کاهش در اندازه گیری که چگونه اقتصاد انجام خواهد شد بیش از پنج سال آینده.

آقای ایوانز گفت که او انتظار دارد که بانک مرکزی برای کاهش رسمی نرخ بهره را در نشست روز 7 آوریل برای کمک به حمایت از اقتصاد است. که نرخ نقدی به 0.25 درصد است.

تبلیغات

ساعت اعلام 2.4 میلیارد دلار برای مقابله با کروناویروس

نخست وزیر اعلام کرده 2.4 میلیارد دلار در بودجه بهداشت برای مقابله با کروناویروس.

“$1.2 میلیارد دلار از است که در واقع ما پیش بینی می شود صرف این سال مالی به خصوص به عنوان ویروس و اثرات آن تا سطح شیب دار در ماه های آینده,” او گفت:. “که سلامت پاسخ را پوشش می دهد زمینه مراقبت های اولیه پشتیبانی در مراقبت از سالمندان, پشتیبانی, در, سیستم بیمارستان.”

بودجه را ارائه پشتیبانی برای درمانگاه خطوط تماس ویژه و دسترسی به دارو.

“تضمین می کند که آسیب پذیرترین بخش جامعه ما بسیار توجه ما گفت:” آقای موریسون. او گفت: بودجه خواهد بود هدفمند در جوامع بومی مسن استرالیایی و دیگر گروه های آسیب پذیر و همچنین افزایش تست در جامعه است.

“البته این سیستم را تحت استرس و آن را تحت فشار است. این نمی تواند معمول بار و معمول خواسته های ما در نظام سلامت است. و بنابراین من پیش بینی وجود خواهد داشت بار زمانی که تحت استرس بزرگ” آقای موریسون گفت.

“است که یک دلیل برای زنگ و یا نگرانی به دلیل برنامه ریزی و منابع و آمادگی و حرفه ای از ما در نظام سلامت حضور خواهد به آن نیاز دارد.”

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید اگر این ویروس می رسد یک اپیدمی مرحله (یعنی پایدار جامعه انتقال) در استرالیا, آن می تواند به عنوان “کوتاه مدت هشت هفته و یا تا زمانی که 14 تا 16 هفته”.

“چه مدت اقامت ما در این حالت بستگی به موفقیت ما مداخلات بهداشت عمومی در طول چند هفته آینده” او گفت:.

استرالیا را پیاده سازی ممنوعیت سفر در ایتالیا از 6pm امشب

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید که او دریافت مشاوره است که این وضعیت در ایتالیا بود و متناسب با ایران و چین و کره جنوبی.

“البته این به این معنی است که هر استرالیایی ساکنان و یا دیگران که در حال بدیهی است که معاف از کسانی که ممنوعیت سفر خواهد بود موضوع را به همان انزوا دوره اعمال می شود که به کشورهای دیگر برای آن وجود دارد ممنوعیت سفر” او گفت:.

که بدان معنی است که همه استرالیایی ها در ایتالیا از 6pm در روز چهارشنبه خواهد که به تحت قرنطینه برای 14 روز اگر آنها می خواهند به بازگشت به خانه.

همه غیر-ساکنان استرالیا سفر از ایتالیا خواهد بود ممنوع از ورود به کشور.

پخش زنده: به روز رسانی از نخست وزیر

انگلستان junior وزیر بهداشت آزمون مثبت

انگلیسی junior وزیر بهداشت نادین Dorries تشخیص داده شده است با کروناویروس پس از سقوط بیمار در روز جمعه.

Dorries که در حال حاضر در انزوا و دوره نقاهت در دیدار صدها نفر از مردم در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته. او همچنین با حضور در پذیرش با نخست وزیر بوریس جانسون بار از لندن گفت.

در یک صدای جیر جیر Ms Dorries گفت: آن “است قشنگ زباله” اما او بیشتر نگران مادر مسن.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>