Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در سراسر جهان به عنوان ویروس مرگ و میر تصویب 5000


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده اضطراری ملی بیش از coronavirus همه گیر
  • تعداد مرگ و میر در سراسر جهان از COVID-19 گذشت 5000 یک شبه شکل سازمان جهانی بهداشت به نام “غم انگیز نقطه عطف”
  • کانادا در مجلس عوام دارای رای به تعطیل برای حداقل پنج هفته برای جلوگیری از گسترش ویروس
  • از کانادا PM جاستین ترودو ملاقات جولیا گیلارد قبل از او تشخیص داده شد با این ویروس
  • سهام شد و چنگ زدن به برخی از آنها اخیر ضرر و زیان در وال استریت در پایان یک هفته از فروش

دلتا یکی از بزرگترین خطوط هوایی دیگر پروازها 40 درصد

خطوط هوایی دلتا را قطع مسافری با ظرفیت حمل 40 درصد برای مقابله با nosedive در تقاضای سفر و آن صحبت کردن است به کاخ سفید و کنگره در مورد کمک به از طریق یک رکود ناشی از کروناویروس جدید.

دلتا همچنین گفت: آن را به توقف همه پروازها به مقصد قاره اروپا برای 30 روز آینده زمین تا 300 هواپیما تاخیر در تحویل هواپیماهای جدید و کاهش هزینه های $2 میلیارد دلار. آن است که انجماد استخدام و ارائه مرخصی بدون حقوق به کارمندان است.

Travelers wearing face masks queue at the Delta Air Lines customer service desk at Charles de Gaulle Airport in France.

مسافران با پوشیدن ماسک صورت صف در خطوط هوایی دلتا مشتری سرویس میز در فرودگاه شارل دوگل در فرانسه.اعتبار:بلومبرگ

“سرعت تقاضا سقوط کردن است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم و دیده ایم بسیاری در کسب و کار ما” رئیس اجرایی اد Bastian گفت: در یک یادداشت به دلتا را 90,000 کارکنان.

دلتا بزرگترین شرکت هواپیمایی با درآمد و همواره بیشترین سود ما حامل بیش از دهه گذشته است. این کاهش در ظرفیت بیش از چند ماه آینده بزرگترین در تاریخ آن بیش از کاهش آن ساخته شده بودند پس از سپتامبر 2001 حملات تروریستی.

انگلستان در میان کشورهای تحت پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در کشورهای اروپایی اما رئیس جمهور گفت: امروز صبح که این ممنوعیت می تواند گسترش به انگلستان به دلیل coronavirus موارد وجود دارد “رفته اند تا نسبتا شتاب بیش از 24 ساعت گذشته”.

AP

چه با شما تماس قرنطینه playlist?

بازیگر-خواننده ریتا ویلسون در قرنطینه برای coronavirus در ساحل طلا با تام هنکس ایجاد کرده است یک لیست پخش موسیقی در همبستگی با دیگران در خود به انزوا در سراسر جهان است.

“من می خواهم برای ایجاد یک لیست پخش Spotify در برای مردم خود quarantining. چیزی که ممکن است مربوط به جداسازی،,” او در توییتر نوشت.

“این چیزی است که یکی در قرنطینه. [شما] فکر می کنم چیزهای شبیه به این.”

محصول نهایی یک لیست پخش به نام “Quarantunes’, شامل آهنگ حق در اینجا در حال انتظار مردم تنها تا دور خودم من خیلی خسته قفل U can’t Touch This, شب تب و بازمانده. آن را در دسترس به هر کسی با استفاده از جریان موسیقی برنامه.

خبرنگار استوارت Layt در زمان یک تور از ساحل طلا بیمارستان دانشگاه coronavirus جداسازی بخش که در آن ویلسون و هنکس بستری شده بودند در این هفته که ویژه تب درمانگاه راه اندازی برای مقابله با پتانسیل COVID-19 بيمار.

شما می توانید اطلاعات حساب خود را از این بخش در اینجا.

تبلیغات

خاموش شدن ناگهانی ویران با میزبان نخبگان, رویدادهای ورزشی,

پس از دو روز از خاموش شدن ناگهانی و لغو ورزشی کمد برای دو ماه آینده به نظر می رسد لخت.

این NRL و AFL خواهد بود بازی بدون تماشاگر در استادیوم, لیگ اعلام کرد: روز گذشته پس از دولت استرالیا تعطیل کردن همه غیر ضروری تجمعات بیش از 500 نفر.

اما گلف جواهر در تاج کارشناسی ارشد و انگلستان بالا پرواز لیگ فوتبال پیوست همیشه در طول لیستی از نخبگان رویدادهای ورزشی به سقوط ناپاک از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک شبه.

Australian openers David Warner and Aaron Finch walk out to bat at an empty SCG on Friday against New Zealand.

استرالیا افتتاحیه دیوید وارنر و هارون سهره راه رفتن به خفاش در خالی SCG روز جمعه مقابل نیوزیلند. اعتبار:AAP

برگزارکنندگان باید نقل مکان کرد و به سرعت به تعویق انداختن گلف باز, عمده, آگوستا ملی قرار گرفتند که با توجه به توان بین آوریل 9-12.

انگلستان بسیار محبوب لیگ برتر اعلام شد تعلیق مسابقات تا 4 آوریل در حالی که در فوتبال اروپا حاکم بر بدن یوفا گفت که هفته آینده در مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا خواهد بود و نه بازی.

بی سابقه shutdown از جهان ورزش در پاسخ به کروناویروس گسترش است که آلوده بیش از 134,000 نفر کشته و حدود 5000 همچنین باعث برگزارکنندگان برای به تعویق انداختن فرمول یک موتور مسابقه در ویتنام و بحرین پس از باز فصل لغو شد در ملبورن در روز گذشته ،

روز پنج شنبه در تالار ورزشی آمریکایی لیگ NBA, NHL و لیگ اصلی بیس بال – تمام شد به حالت تعلیق ATP تنیس مردان تور تعطیل و گلف بازیکنان قهرمانی رها شده بود پس از یک دور.

لیست در می رود – شما می توانید در اینجا بخوانید.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده بیشتر COVID-19 آزمون در دسترس خواهد بود در ما

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او حدود یک و نیم میلیون آزمایش های اضافی برای coronavirus می تواند در دسترس آمریکایی ها هفته آینده.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که کسانی که نیاز به یک آزمون می توانید یک تست,” او گفت:. “ما نمی خواهیم مردم را به یک تست اگر ما احساس می کنند نباید آن را انجام… تنها اگر شما علائم خاصی.”

وقتی پرسید که آیا او در زمان هر گونه مسئولیت برای سرعت آهسته از تست در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نه من نمی مسئولیت در همه.”

او گفت: گوگل ساخت یک وب سایت برای اطلاع رسانی به مردم در مورد زمانی که آنها باید مورد آزمایش قرار گرفته است که دولت در بحث ها با داروخانه ها و خرده فروشان را از طریق درایو تست در دسترس است.

“ما مهم هدف این است که برای جلوگیری از گسترش ویروس و به کمک همه آمریکایی ها شده اند که تحت تاثیر این” او گفت:.

“ما نمی خواهیم هر کسی که این آزمون آن را کاملا غیر ضروری است. و این خواهد شد. این را از طریق تصویب و ما در حال رفتن به حتی قوی تر برای آن است. ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. مقدار زیادی آموخته شده است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت فوق العاده اعلام شد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری یک کنفرانس خبری در این کشور coronavirus پاسخ, که در آن او اعلام کرده اضطراری ملی به رها کردن دولت جدید قدرت.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت من رسما اعلام اضطراری ملی. دو بسیار بزرگ کلمات” او گفت:.

US President Donald Trump speaks during a news conference about coronavirus in the Rose Garden of the White House.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید.اعتبار:بلومبرگ

“عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار … یک مقدار زیادی از پول برای کشورها و مناطق و محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.

“من اصرار هر دولت برای راه اندازی عملیات اضطراری مراکز موثر بلافاصله. من هم درخواست هر بیمارستان در این کشور برای فعال کردن آن آمادگی اضطراری برنامه ریزی به طوری که آنها می تواند نیازهای آمریکایی ها در همه جا.”

او همچنین به “گسترده جدید اقتدار به وزیر بهداشت و خدمات انسانی” از جمله توانایی برای چشم پوشیدن از برخی از قوانین و مقررات به ارائه خدمات بهداشتی و انعطاف پذیری بیشتر.

او گفت: این می تواند شامل waiving فدرال الزامات صدور مجوز برای پزشکان به کار در کشورهای مختلف قوانین و مقررات برای بحرانی دسترسی به بیمارستان ها که محدود کردن تعداد تخت به 25 و طول اقامت تا 96 ساعت مورد نیاز برای سه روز بستری در بیمارستان و قبل از ورود به یک خانه سالمندان است.

اروپا در حال حاضر مرکز coronavirus همه گیر: که

اروپا در حال حاضر تبدیل به مرکز یک بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده 5000 زندگی در سراسر جهان “غم انگیز نقطه عطف” سازمان بهداشت جهانی گفت: یک شبه.

بیش از 132,000 مورد از این ویروس گزارش شده در 123 کشور پس از آن ظهور در ماه دسامبر در مرکز چینی ها در شهر ووهان که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, the director general of the World Health Organisation.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت.اعتبار:AP

“اروپا در حال حاضر تبدیل شدن به کانون همه گیر با بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین گفت:” در ژنو است.

Tedros اعلام کرد که بود که راه اندازی یک coronavirus همبستگی طرح پاسخ. این اجازه می دهد مردم و سازمان ها به منظور کمک به صندوق کمک به ماسک و دستکش و روپوش و عینک ایمنی برای سلامت کارگران و همچنین به عنوان کیت تشخیصی و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه از جمله برای واکسن.

اجتماعی فاصله است “سعی و آزمایش روش” به سرعت گسترش یک ویروس اما “نه نوش دارو” است که به توقف انتقال که بالا اورژانس متخصص دکتر مایک رایان گفت.

هر کشور باید تصمیم خود را در آن اقدامات برای محافظت از جمعیت خود را, او گفت:, و اضافه کرد: “اما ما همچنین به طور مداوم گفت که پتو مسافرتی اقدامات در حق خود انجام خواهد شد هیچ چیز برای محافظت از یک فرد و دولت است.”

تشخیص و جداسازی افراد آلوده و همچنین ردیابی تماس های خود را و گسترده تر تست باید بخشی از یک استراتژی جامع رایان گفت.

“به عنوان بخشی از یک کلی استراتژی جامع وجود دارد – به خصوص در داخل مرزهای ملی – به صورت بالقوه در محدود کردن جنبش بین مناطق ما به عنوان دیده می شود در مکان های خاصی,” او گفت:.

“اما به ندرت وجود دارد توجیهی برای پتو ممنوعیت مگر اینکه البته زمینه و خطر را تعریف می کند که.”

ایسنا

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مجموعه به اعلام اورژانس ملی’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای اعلام ملی اضطراری بیش از coronavirus شیوع استناد به استافورد اقدام به باز کردن درب به بیشتر فدرال برای کمک به دولت ها و شهرداری ها با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار به عنوان فرمانداران و شهرداران در ایالات متحده گام تا اقدامات برای کاهش گسترش بسته شدن مدارس و لغو رویدادهای عمومی.

رئیس جمهور گفت که برگزاری یک کنفرانس خبری در 3 بعدازظهر روز جمعه در واشنگتن (6 صبح AEST شنبه). ما شما را به پوشش زنده این کنفرانس را در اینجا به عنوان به زودی به عنوان آن اتفاق می افتد.

Donald Trump is set to declare a national emergency to free up funds to fight coronavirus.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام اورژانس ملی برای آزاد کردن منابع مالی برای مبارزه با کروناویروس.اعتبار:استخر

حزب دموکرات خواسته اند که تهمت به استناد استافورد عمل می کنند و دیگر فاجعه اعلام درخواست آنها می گویند را آزاد خواهد بود تا بیش از $US42 میلیارد دلار ($67 میلیارد دلار) در بودجه برای دولت, موجود در امداد رسانی صندوق.

اضطراری اعلام خواهد اجازه می دهد دولت به درخواست 75 درصد فدرال هزینه-به اشتراک گذاری برای هزینه های که شامل کارکنان اورژانس, پزشکی, آزمون, لوازم پزشکی, واکسن, امنیت برای تجهیزات پزشکی و بیشتر با توجه به نامه دموکرات ها فرستاده رئیس جمهور در اوایل این هفته.

تنها چند اضطراری اعلان عمومی برای تهدید سلامت ساخته شده اند پس از دهه 1960 و تنها دو باید هدفمند بیماری شیوع زمانی که رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 2000 اعلام شرایط اضطراری در نیویورک و نیوجرسی در پاسخ به این ویروس نیل غربی.

ضمن ایالت لوئیزیانا به تعویق افتاد و خود را دموکرات و جمهوریخواه در انتخابات مقدماتی در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, وزیر امور خارجه, Kyle Ardoin گفت: در روز جمعه.

دولت است که برنامه ریزی شده برای برگزاری نامزدی مسابقات در مارس 4 را فشار آنها را دو ماه به 20 ژوئن “به بهترین حفاظت از سلامت و ایمنی لوئیزیانا رای دهندگان و رای گیری مقامات” Ardoin گفت: در یک کنفرانس خبری.

مقامات خواهد شد در نظر گرفتن مراحل ضد عفونی کردن رای گیری تجهیزات قبل از موکول اولیه Ardoin گفت.

بلومبرگ با مهر

سهام پنجه عقب اخیر ضرر و زیان

سهام شد و چنگ زدن به برخی از آنها اخیر ضرر و زیان در روز جمعه در پایان یک هفته از فروش به عنوان گسترش coronavirus افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

دستاوردهای که در عین حال یکی دیگر از روز آشفته تجارت دنبال بدترین اسلاید برای بازار ایالات متحده پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987 و یکی از بدترین قطره برای اروپا در تاریخ ثبت شده.

اولیه افزایش خرید فروکش کرد در اطراف ظهر اما پس از آن دوباره حرکت اواسط بعد از ظهر ترک عمده شاخص تا حدود 4 درصد یا 900 امتیاز در میانگین صنعتی داو جونز. آنها تا به حال شده است تا آنجا که 6 درصد زودتر. داو را 10 درصد افت یک روز زودتر بود و بدترین حالت آن در بیش از 30 سال است.

سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت آمریکا برای مبارزه با اقتصادی از شیوع ویروس. خبری که کاخ سفید و کنگره در حال نزدیک شدن به اعلام یک توافق در یک بسته با هدف اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست و دیگر منابع کمک افزایش بازار است.

AP

از کانادا در ساعت ملاقات جولیا گیلارد قبل از COVID-19 تشخیص

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, یک هفته پس از ظاهر شدن در یک پانل در لندن با سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد.

سوفی Gregoire ترودو شد کمی بد این هفته و پزشکان آزمایش او برای این ویروس پس از او یک تب پایین است که پس از تصویب رسید. او و همسرش به طور داوطلبانه جدا شده خود را در روز پنج شنبه.

Sophie Gregoire Trudeau, left, was on a panel with Julia Gillard and Leona Lewis in London last week.

سوفی Gregoire ترودو سمت چپ بود در یک پنل با جولیا گیلارد و Leona Lewis در لندن هفته گذشته است.اعتبار:گتی ایماژ

هفته گذشته Gregoire ترودو با حضور در یک رویداد خیریه در بریتانیا و بخشی از یک پنل با گیلارد و خواننده Leona Lewis. او همچنین مطرح شده به صورت یک عکس در یک گروه کوچک که شامل لوئیس همیلتون در فرمول یک راننده و بازیگر Idris Elba.

این رویداد در تاریخ 4 مارس برگزار شد, سازمان توسعه, موسسه خیریه, ما, یک سازمان است که برای آن Gregoire ترودو به عنوان یک سفیر. او در صحنه معرفی شد توسط لوئیس که به استقبال او با در آغوش گرفتن. تصویری از این رویداد نیز خود را نشان می دهد بوسیدن گیلارد.

کانادا در مجلس عوام تعطیل برای پنج هفته

کانادا تعطیل مجلس و توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر به خارج از کشور در حالی که نخست وزیر جاستین ترودو اداره از راه دور و از خانه اش در خودخواسته قرنطینه بعد از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر نیز توصیه های اجتماعی بیشتر فاصله بدون دست دادن و بوسه در حالی که دولت کانادا توصیه لغو مراسم بزرگ مانند کنسرت و وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: کشتی های کروز با بیش از 500 نفر را نمی خواهد بود قادر به داک در کانادا تا ژوئیه 1.

Justin Trudeau is in home isolation after his wife tested positive for COVID-19.

جاستین ترودو در خانه انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.اعتبار:AP

پرواز در خارج از کشور از بازگشت به کشور کانادا نیز محدود به تعداد کمی از فرودگاه.

کانادا در مجلس عوام رای به تعطیل برای حداقل پنج هفته برای کمک به اطمینان از قانونگذاران انجام و کمک به گسترش ویروس.

حرکت یک روز پس از ترودو را آزمایش مثبت است. نخست وزیر خود شده است در خودخواسته قرنطینه.

“من باقی خواهد ماند در خود انزوا برای 14 روز. من می خواهم برای روشن باشد. من هیچ علائم و من احساس می کنم بسیار خوب” ترودو گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از محل اقامت خود در اتاوا.

“تکنولوژی اجازه می دهد تا به من برای کار از خانه.”

همه احزاب در پارلمان به توافق تعلیق که بدان معنی است که قانونگذاران را از دست دو هفته از جلسات پس از آنها قبلا برنامه ریزی شده بود به دور بعدی هفته و دو هفته در ماه آوریل است. خانه برنامه ریزی شده است برای دیدار بعدی در مارس 20.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>