اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 114,000. وجود دارد بیش از 1.8 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 430,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.
  • استرالیا مرگ و میر از coronavirus افزایش یک شبه و دو نفر است و در حال حاضر 61 و افسر ارشد پزشکی برندان مورفی روز دوشنبه گفت:.
  • NSW وزیر بهداشت Hazzard فدرال و وزیر ورزش ریچارد Colbeck را سوال NRL را برنامه ریزی برای شروع یک تغییر فصل در 28 مه.
  • ایالات متحده تبدیل شده است اولین بار در کشور به رکورد بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.
  • نخست وزیر بوریس جانسون را ترک کرده است, در بیمارستان, یک هفته پس از بستری با کوروناویروس.

آلمان مرگ و میر نزدیک به 2800

آلمان تعداد تایید coronavirus عفونت افزایش یافته است 2537 به 123,016 داده ها از موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی را نشان می دهد.

این رقم repoted روز دوشنبه کمتر از یک 2821 افزایش گزارش شده در روز یکشنبه و مشخص سوم کاهش پس از چهار روز افزایش می یابد.

گزارش مرگ و میر افزایش یافته است 126 به 2799.

ایسنا

روبی شاهزاده خانم به احتمال زیاد پخش مواد غذایی کارگر خدمات

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: این احتمال وجود دارد کسی که گسترش COVID-19 میان روبی شاهزاده خانم کروز کشتی بود که یکی از اعضای خدمه که در خدمت مواد غذایی است.

“است که به عنوان ثابت در واقعیت اما این است که به نظر می رسد واضح ترین نقطه انتقال گفت:” آقای فولر.

کشتی مجموعه به بخشی آبهای استرالیا در روز چهارشنبه.

“فقط برای اینکه روشن, ما قصد داریم برای اجرای این کشتی از بندر اگر چندگانه وجود دارد افراد بیمار که نیاز به یک درجه بالاتر از کمک های پزشکی” آقای فولر گفت.

او همچنین گفت: ممکن است تحقیقات بیشتر به کشتی کروز است که باعث مرگ 16 نفر.

تبلیغات

افزایش شدید تخلفات بیش از آخر هفته طولانی

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: بیش از آخر هفته طولانی وجود دارد افزایش قابل توجهی در مجازات نقض اعلامیه صادر شده است.

آقای فولر گفت: بیش از 155 اعلامیه صادر شده بود.

“من انتظار ندارم که این اعداد را ادامه خواهد داد” او گفت:. “اما این یک مثال است که برخی از مردم فقط نمی گوش دادن به هشدار.”

در گذشته 14 روز بیش از 6600 استرالیایی را فرود در فرودگاه بین المللی سیدنی و در حال حاضر در هتل محل اقامت در سراسر شهرستان.

هر روز حدود 400 استرالیایی در ادامه به خانه می رسند.

زنده: NSW Police Commissioner میک فولر

جستجوی پلیس برای مردی که گفته سرفه در سالمندان زن و شوهر

یک شوخی می تواند پر هزینه برای پایان دادن به یک مرد جوان پس از او با سرفه در افراد مسن پورت ستفنس زن و شوهر در یک پیاده روی در عید پاک یکشنبه.

73-سال-پیر مرد و 68 زن بودند نزدیک شدن به محل عبور عابران پیاده در ویکتوریا رژه در نلسون بای در مورد 2pm روز یکشنبه هنگامی که یک ماشین کشیده.

یک مرد جوان تکیه سر و شانه ها از پنجره قبل از سرفه و ساخت retching صداهای در این جفت ارز پلیس روز دوشنبه گفت:.

او و خودرو دیگر سرنشینان شروع به خنده قبل از اینکه آنها سوار دور.

کارآگاهان امیدوارند به صحبت با یک دباغی, قفقازی, مرد, با, تیره مو, سالخورده در اواخر نوجوانی یا اوایل بیست سالگی در مورد این حادثه.

آن جرم به سرفه یا عطسه کسی تحت مقررات جدید مقابله با گسترش coronavirus.

AAP

مدیریت روبی شاهزاده خانم یک ‘مداوم فاجعه’: فدرال مخالفت

سایه کریس بوون وزیر بهداشت گفت: مدیریت روبی شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در Port Kembla نزدیکی ولونگونگ با 1400-قوی خدمه در هیئت مدیره بود “در جریان فاجعه”.

“این بسیار مهم است که این کشتی که باعث شده است که آسیب زیادی در حال حاضر نمی تواند لگد به علف بلند” آقای بوون گفت. “ما نیاز به دولت, دولت فدرال را به کنترل وضعیت و کنترل فوریت.

Labor MP Chris Bowen

کار MP Chris Bowenاعتبار:Alex Ellinghausen

“همه در روبی شاهزاده آزمایش می شود باید به عنوان یک مسئله فوری. یک طرح باید در محل قرار داده و به قرنطینه و ارائه مراقبت های بهداشتی به کسانی که به آن نیاز دارند و برای کار با کشتی کروز شرکت به بازگرداندن کسی که ضروری است به آن کشتی کروز خانه به آن خانه بندر.

“وجود دارد هنوز هم می تواند فشار قابل توجهی قرار داده و در استرالیا نظام سلامت توسط روبی شاهزاده و این نیاز به ثابت.”

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard, تایید کرد روز دوشنبه که بیشتر ساکنان مرده بود یک شبه پس از عقد قرارداد coronavirus در هیئت مدیره روبی شاهزاده آوردن مجموع مرگ و میر از این کشتی به حداقل 17.

تبلیغات

جریمه برای گورستان بازدیدکننده داشته است به احتمال زیاد به خارج: Victoria Police

پلیس در سراسر کشور داده شده است قدرت های گسترده ای را به موضوع جریمه های نقدی به مردم از موازین اجتماعی فاصله الزامات اما در ویکتوریا به نظر می رسد ممکن است آنها رفته اند یک گام بیش از حد در برخی از موارد است.

پلیس روز دوشنبه گفت: هر گونه جریمه صادر شده برای حضور در گورستان خواهد بود بررسی و به احتمال زیاد در خارج اگر چه آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید کرد اگر هر گونه جریمه صادر شده بود.

Victorian police have allegedly issued fines to people visiting cemeteries over the Easter long weekend.

ویکتوریا پلیس گفته جریمه صادر شده به مردم از دیدن گورستان در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.اعتبار:میشل Mossop

3AW پخش گزارش روز دوشنبه که مردم از دیدن عزیزان تا به حال جریمه شده است بیش از آخر هفته. ویکتوریا پلیس نشان داده اند هشدارهای ممکن است احتمالا بیشتر شده است مناسب است.

“ویکتوریا پلیس ارسال دستورالعمل های روشن به اعضای آن در هفته گذشته که در اختیار است مورد استفاده قرار گیرد اگر مردم با حضور در گورستان برای ادای احترام خود را به عزیزان” یک پلیس بیانیه بخوانید.

“در این مرحله ما قادر به تایید این که آیا هر گونه جریمه صادر شده است. اما طبق روند ما همه جریمه در رابطه با رئیس افسر بهداشت جهت بررسی خواهد شد برای تعیین اینکه آیا آنها باید خارج شود و یا اینکه آیا آن را مناسب تر به موضوع یک هشدار است.

“در مورد مردم از دیدن گورستان در صورت عدم وجود هر گونه عوامل دیگر که ممکن است منجر به نقض بودن صادر شده این جریمه خارج خواهد شد.”

آرامش از coronavirus محدودیت ‘تدریجی خواهد بود’

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: میلیون ها نفر از مردم استرالیا به حال “انجام کار درست” و کمک به صاف منحنی coronavirus عفونت در سراسر کشور است.

او گفت: “این مراحل را [از همه گیر] … نیز تدریجی”.

“ما دیده ایم از واقعا پیچیده موفق کشور در coronavirus مدیریت مانند کره جنوبی و ژاپن و سنگاپور که آنها تا به حال برای تشدید اقدامات [بعد] در راه های مختلف,” او گفت:.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال حاضر بیشتر توانایی ما برای مدیریت آن در آینده است.”

استرالیا نیاز به کار نسبت به موثر کنی’: وزیر بهداشت

وزیر بهداشت گرگ شکار شده پیشنهاد استرالیا اجتناب حیات coronavirus بیش از آخر هفته عید پاک با اشاره به حمل و نقل داده است که نشان می دهد نزدیک به 90 درصد کاهش در حرکت است.

آقای هانت گفت: آمار اولیه حاکی از حمل و نقل سطح بودند “زیر 13 درصد از میانگین حرکات برای این زمان در یک سال عادی” گفت: “استرالیایی ها انجام داده اند و آنچه ما امیدوار بود و بیشتر”.

“آنچه که ما می خواهم به انجام در حال حاضر است به ویژه تحکیم مهار,” او گفت:. “ما می خواهیم به کار نسبت به موثر کنی اما به عنوان افسر ارشد پزشکی گفت: در واقع این ما هرگز نمی تواند تضمین کند که کاملا, اما ما می خواهیم به کار نسبت به آن موثر کنی. در همان زمان ما نیز برنامه ریزی شده از جاده خارج.”

آقای هانت گفت: استرالیا بود “در خانه ماند آنها را از خود جدا آنها پاسخ داده اند با بهترین حس استرالیا قابل تصور است.

گفت: “من قبل از این آخر هفته که عید می تواند مهم ترین آخر هفته ما در مبارزه با کروناویروس. استرالیایی ها پاسخ داده اند بی نقص.”

آقای شکار خواست استرالیایی برای اهدای پلاسما خون در ماه پیش رو برای تقویت ذخایر خون او گفت: قوی باقی مانده است.

تماس به کمک می آید به عنوان دولت فدرال اعلام کرد که 3 میلیون دلار بودجه برای coronavirus پروژه های تحقیقاتی با هدف شناسایی بیماران در معرض خطر در اوایل و تسریع تشخیص.

‘در حال حاضر زمان برای ماندن در این دوره’ فدرال وزیر بهداشت می گوید:

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید رشد در موارد جدیدی از کروناویروس در استرالیا در حال حاضر کمتر از 2 درصد در هر روز و “در حال حاضر زمان برای ماندن در این دوره” اجتماعی فاصله و انزوا اقدامات است.

چهره های جدید هستند “علت واقعی امید”, او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه اگر چه وجود دارد هنوز هم می تواند “شیوع و خوشه”.

Health Minister Greg Hunt says the flattening of the curve is cause for hope but Australians must "stay the course".

وزیر بهداشت گرگ شکار می گوید مسطح منحنی دلیلی برای امید اما استرالیایی ها باید “بماند”.اعتبار:Alex Ellinghausen

“در حال حاضر وجود دارد 6335 موارد در مشاوره به من داده ملی حادثه مرکز” آقای هانت گفت.

“متاسفانه 61 استرالیا جان خود را از دست داده اند. در همان زمان 3338 استرالیایی که در حال حاضر رسما بهبود از coronavirus.

“خوب بیش از نیمی از کسانی که قرارداد این وضعیت در حال حاضر بهبود. از نظر ما بیمارستان و Icu 238 بيمار به عنوان در 6.30 صبح امروز در بیمارستان است. هشتاد و یک هستند در بخش مراقبت های ویژه و 35 در هواکش. این اعداد را کاهش داده و در حال حاضر تثبیت شده. که یک نشانه مهم برای آینده است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de