Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا رود به رکورد بیش از 700 جدید COVID-19 موارد به عنوان مرحله چهار محدودیت های کسب و کار به اثر می آیند; QLD مرز بسته به NSW عمل


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.
دوخته پست از

ویکتوریا مجموعه به رکورد بیشترین مورد و در مجموع همه گیر

ویکتوریا تنظیم برای ضبط 725 موارد جدید COVID-19 امروز با توجه به یک منبع با آگاهی از آمار سلامت.

می آید نزدیک به یک هفته پس از 723 عفونت ثبت شد در آخرین پنج شنبه 30 جولای و 627 مورد گزارش شد تاریخ و زمان آخرین جمعه, جولای 31.

امروز تعداد که می تواند علامت بدترین روز همه گیر برای ویکتوریا است رسما تایید کرد. ما شما را تایید آمار و ارقام به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس هستند.

آخرین به روز رسانی

ویکتوریا برتر به آدرس رسانه ها در 12 بعد از ظهر, NSW به روز رسانی در 1 بعد از ظهر

ویکتوریا برتر Daniel Andrews ارائه خواهد شد به روز رسانی در دولت coronavirus مورد بالغ و مستند محدودیت در 12 بعد از ظهر. ما خواهد شد آوردن که به شما زندگی می کنند.

همانطور که ما قبلا گزارش امروز دولت در مرکز استرالیا موج دوم است که انتظار می رود به آن را اعلام کرده است ثبت 725 موارد جدید یک شبه بالاترین ملی در مجموع از این بیماری همه گیر.

NSW برتر Gladys Berejiklian است که با توجه به آدرس رسانه ها در 1 بعد از ظهر.

دولت فدرال اعلام کرد برای حمایت از ویکتوریا مهد کودک

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan اعلام کرده است هدف حمایت از ویکتوریا مهد کودک بخش با هدف حفظ خدمات باز و در دسترس برای پدر و مادر.

پدر و مادر باید اضافی 30 روز مجاز غیبت خود را برای ثبت نام کودکان است.

“این بدان معناست که اگر شما در یک موقعیت قادر به فرستادن فرزند خود را به مراقبت از شما می توانید با استفاده از آن غیبت ارائه دهندگان می تواند چشم پوشیدن از شکاف هزینه بنابراین وجود خواهد داشت هیچ هزینه به شما برای نگه داشتن فرزند خود را ثبت نام کرده در حالی که شما می توانید دسترسی پیدا مراقبت از کودک برای 30 روز آینده” آقای Tehan گفت.

“ما می خواهیم کسانی که پدر و مادر به نگه داشتن فرزند خود را ثبت نام. زیرا ما می دانیم هنگامی که ما آمده ایم از این همه گیر آنها خواهد شد نیاز به مراقبت از کودکان خود را به طوری که آنها می توانید به بازگشت به کار.”

او گفت: خدمات نیز تا به حال به باقی می ماند در دسترس برای پدر و مادر که نیاز آنها را به رفتن به محل کار در طول زمان مرحله 4 مستند.

آقای Tehan گفت: خدمات خواهد بود incentivised به چشم پوشیدن از شکاف هزینه برای پدر و مادر, اما نمی تواند مجبور به انجام این کار.

ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در ملبورن را نیز دریافت خواهد کرد فوق العاده بالا-تا کمک های مالی به ارزش 5 درصد از درآمد خود را. این بالای 25 درصد گذار پرداخت شده به ارائه خدمات در سراسر کشور تحت تغییر از دولت نجات بسته به طور منظم یارانه ،

یک تضمین اشتغال برای کارکنان در ارائه دهندگان مراقبت از کودکان نگهداری می شود و در آنجا نیز اقدامات پشتیبانی در خارج از ساعات مدرسه مراقبت در ملبورن.

تبلیغات

ویکتوریا اسکی بسته برای بقیه سال

آخرین COVID-19 مستندات در ویکتوریا را cruelled این ممکن است آخرین هفته از فصل اسکی در کوه Hotham و Falls Creek.

این مستندات باید eviscerated دولت 800 میلیون دلار برف میباشد.

The latest COVID-19 lockdowns in Victoria have cruelled the last possible weeks of the ski season at Mount Hotham.

آخرین COVID-19 مستندات در ویکتوریا را cruelled این ممکن است آخرین هفته از فصل اسکی در کوه Hotham.اعتبار:کارل خاکستری

اسکی اپراتور Vail Resorts اعلام کرده است که آسانسور در کوه Hotham و Falls Creek نمی خواهد بازگشایی این فصل است.

“ما در حال نا امید به علامت پایان فصل این راه و گسترش قدردانی ما را به تیم ما و کسب و کار در جامعه محلی که همه کار فوق العاده سخت برای باز کردن این زمستان” گفت: Pete Brulisauer معاون ارشد رئیس جمهور از Vail Resorts, استرالیا است.

“ما همچنین می خواهم برای تشکر از ما وفادار مهمانان خود را برای صبر و درک. ما مشتاقانه منتظر استقبال از آنها را به ما استراحتگاه برای 2021 فصل است.”

قطب جنوب انفجار ریخته 12 سانتیمتر برف در کوه Buller روز سه شنبه که در آن دو آسانسور را به کار گیرند تا پایان روز شنبه.

همه از دست داده است و منطقه ای ویکتوریایی مشتاق به تجربه چند باقی مانده دلخوشیها از زمستان است. در مرحله سه محدودیت در زمینه های منطقه ای صلیب کشور اسکی مجاز است برای افرادی که زندگی می کنند نزدیک به یک منطقه که در آن ممکن است با توجه به بخش بهداشت و درمان وب سایت.

درونی سیدنی خوشه ای رشد می کند به 30 مورد

همانطور که ما قبلا گزارش NSW ثبت 12 مورد جدید امروز. ده از این موارد هستند متصل به موجود خوشه یکی در هتل قرنطینه و محلی به دست آورد مورد با هیچ منبع شناخته شده.

در اینجا آخرین است, شکست در خوشه اندازه. در حال حاضر وجود دارد:

  • 105 موارد مرتبط با سنگ Wetherill پارک خوشه (دو امروز)
  • 58 مورد در ارتباط با تقاطع, هتل های خوشه ای
  • 46 مورد در ارتباط با مراسم تشییع جنازه حوادث در Bankstown و حومه اطراف آن از جمله 15 همراه با Mounties در کوه پریچارد (شش امروز)
  • 30 مورد در ارتباط با Potts Point خوشه از جمله 24 نفر مربوط به آپولو رستوران خوشه و 6 موارد مرتبط با تایلند راک, رستوران, Potts Point, خوشه (دو مورد با حضور هر دو و شمارش به عنوان تایلندی راک موارد و دو بیشتر موارد از آپولو اضافه شد امروز)

همانطور که ما قبلا گزارش صبح امروز یک مهد کودک در مرکز سیدنی غرب بسته است برای تمیز کردن امروز پس از یک کودک حضور داشتند در حالی که عفونی.

کودک با حضور کودکان و نوجوانان در اوایل یادگیری آکادمی در تاریخ 29 جولای. آنها کودک یا قبلا مورد گزارش شده مربوط به Mounties کوه پریچارد خوشه. مرکز بسته است برای تمیز کردن عمیق و تماس با ردیابی جریان است.

با کیت اوبوسن

تماشا کنید: WA برتر, آدرس رسانه ها

غربی استرالیا برتر را علامت McGowan است که با توجه به آدرس رسانه ها.

NSW ثبت 12 مورد جدید یکی با هیچ منبع شناخته شده

NSW بهداشت گزارش شده 12 جدید تایید موارد COVID-19 در 24 ساعت به 8ساعت در روز سه شنبه.

ده موارد مرتبط موجود خوشه: دو تای راک در Wetherill پارک دو به آپولو رستوران در Potts Point و شش همراه با Bankstown مجالس ترحیم خوشه.

یک مورد بود که به صورت محلی به دست آورد و بدون هیچ منبع شناخته شده و یکی از موارد جدیدی است که بازگشت مسافر در هتل قرنطینه.

برخی از 22,087 آزمايشات انجام شده بیش از آن که دوره 24 ساعته.

در مجموع 113 نفر در حال درمان با NSW سلامت از جمله نه نفر در ICU.

تبلیغات

تماشا کنید: وزیر آموزش و پرورش خطاب به رسانه ها

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan تنظیم شده است به فاش کردن جزئیات بسته حمایتی برای ویکتوریا بخش مهد کودک

ایرلند بیشتر تاخیر بازگشایی بارها پس از افزایش در موارد

ایرلند روز سه شنبه اعلام کرد یک تازه تاخیر به کامل بازگشایی میله قرار دادن یک حرکت به مرحله نهایی از مستند سه هفته در حالی که همچنین با سفت کردن محدودیت های مسافرتی جدید COVID-19 عفونت بیش از دو برابر در یک هفته.

“من می دانم که این را به عنوان یک ضربه به میخانه صاحبان و من آنها را می خواهید به می دانم که من زیاد همدردی خود را به مخمصه” گفت: نخست وزیر مایکل مارتین. “این ویروس در نظر گرفتن توانایی خود را برای به دست آوردن یک زندگی به منظور ارائه خدمات کلیدی در قلب بسیاری از جوامع است.

“اما ما در حال انجام آنچه ما انجام می دهند برای صرفه جویی در زندگی می کند و به جامعه ما و اقتصاد بهترین شانس ما می توانید برای باز کردن با خیال راحت و پایدار او گفت:” در حالی که همچنین پیرایش ایرلند سبز “لیست” از مقصد سفر به 10 کشور از 15.

مردم پس از رسیدن در ایرلند از مالت, قبرس, جبل الطارق, سان مارینو و موناکو در حال حاضر خواهد بود مجبور به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

صرف بیشتر دولت ها خواست به عنوان ویکتوریا محدودیت کشیدن پایین اقتصاد ملی

بانک مرکزی اروپا و صندوق بین المللی پول در حال اصرار دولت به صرف پول بیشتر در صورت دوم COVID-19 موج به عنوان اقتصاددانان هشدار می دهند که نرخ بیکاری را حداقل 10 درصد است.

کسب و کار خواستار فدرال و دولت های ایالتی به هزار دلار در “بقا پرداخت” به شرکت ها و معامله گران تنها در شهر ملبورن صالح توسط سخت تر از محدودیت های است که به طور موثر بستن این شهرستان از نیمه شب چهارشنبه.

The deserted construction site of the Melbourne Quarter project on Collins Street. The city's stage four restrictions are expected to push the national jobless rate to at least 10 per cent by year's end.

خلوت سایت ساخت و ساز از ملبورن چهارم پروژه در Collins Street. این شهرستان در چهار مرحله محدودیت های در حال انتظار برای فشار ملی نرخ بیکاری به حداقل 10 درصد تا پایان سال.اعتبار:Simon Schluter

محدودیت های نوک به فشار ملی نرخ بیکاری به بدترین سطح خود در بیش از 25 سال به عنوان کارفرمایان هشدار برنامه به کروناویروس موارد به صفر خواهد نیروی بیشتر کسب و کار به تعطیل دائم.

بانک مرکزی استرالیا هیئت مدیره در روز سه شنبه برگزار رسمی نرخ های بهره را 0.25 درصد با فرماندار فیلیپ لاو آشکار مرحله چهار محدودیت در ویکتوریا تا به حال مجبور به تجدید نظر است پایه پیش بینی برای اقتصاد ملی است.

استرالیایی خبرنگار hard-hitting مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه می رود ویروسی (عفو جناس)

یک استرالیایی خبرنگار و مصاحبه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین, حال همه پژمرده طنز از یک ABC طرح های کمدی دو جان کلارک و برایان Dawe.

گزارشات رئیس جمهور آمریکا مبارزه با حقایق. این گیج عبارات از یک روزنامه نگار استرالیایی امتناع از قبول چرخش. و همه این موضوع شما می خواهم انتظار برای پیدا کردن در یک بازی از سال 2020 کابوس یکنوع بازی شبیه لوتو: جهانی همه گیر! قاچاق جنسی! مدنی شورش!

جز این نیست طنز اما جدی سیاسی در مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن صرفا 91 روز از یکی از مهم ترین انتخابات در تاریخ آمریکا.

به اعتبار Axios خبرنگار Jonathan قو – سابق صبح سیدنی هرالد کاتب و پسر خود ما coronavirus گورو Dr Norman قو – 37 دقیقه مصاحبه بود افشاگری از شروع قو درخواست در مورد تهمت به پایبندی به “تفکر مثبت” و تمایل خود را به این باور چیزی بسیار امیدواریم که آن را درست تبدیل خواهد شد.

در صورت عدم وجود یک استراتژی روشن برای COVID-19 که تا کنون به کشته شدن بیش از 156,000 آمریکایی, تفکر مثبت به تنهایی و به سادگی نیست آن را قطع.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>