Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا سوابق 12, مرگ و میر, 466 موارد جدید در روز شنبه به عنوان مستند ادامه نیو ساوت ولز و کوئینزلند مرزهای محدود و استرالیا و مرگ و میر می رسد 278

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.
دوخته پست از

تماشا کنید: ویکتوریا برتر Daniel Andrews می دهد COVID-19 روز رسانی به عنوان سوابق دولت 12, مرگ و میر, 466 موارد جدید

آخرین به روز رسانی

هر خوب قابل اجتناب است: برتر

هر نقض ویکتوریا رئیس بهداشت افسر قوانین در مستند می تواند “باعث زنجیره ای از انتقال” برتر است یادآوری ویکتوریایی امروز.

“است که می تواند در پایان با صدها نفر از افراد آلوده. که نکته کلیدی در اینجا” او گفت:.

“من استفاده می شود bushfire قیاس چند بار نقطه آتش سوزی است که می تواند پایان مطلق دوزخ.

“جریمه doled در روزهای اخیر به ویکتوریایی شامل افرادی که از قطار به مناطق مختلف برای دریافت هوای تازه’.

“من می گویند به مردم هر یک از این جریمه می تواند اجتناب شود. 100 درصد آنها می تواند اجتناب شود.

“آیا کسانی که خودخواه انتخاب نمی کنم که به نحوی شما مجاز به انجام همه چیز است که هیچ کس دیگری مجاز به انجام است. آن است که یک چیز بسیار ساده است.

“هر کس از کسانی که نقض بالقوه یک مشکل بزرگ برای ما است.

“من فکر می کنم تعداد فزاینده ای از مردم در سراسر ملبورن و در سراسر ویکتوریا در حال انجام درست آنها می خواهند این را به بیش از آنها می خواهند برای رسیدن به طرف دیگر از این و من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق برایش بسیار بسیار ممنون من فکر می کنم آنها قدردانی و آنها را درک می کنند که مگر ما انجام این کارها مگر اینکه ما این تغییرات را به عنوان سخت به عنوان آنها ما فقط نمی خواهد این اعداد پایین ما فقط نمی خواهد به طرف دیگر از این.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

اندروز امید پدر و مادر نیست جعل اسناد برای دریافت دسترسی به مهد کودک

موضوع مهد کودک – که شده است از اهمیت زیادی برای ملبورن خانواده های این هفته است که هنوز هم در دستور کار در این کنفرانس مطبوعاتی.

پس از چند روز سردرگمی بخشنامه منتشر شده توسط دولت در اواخر جمعه شب تغییر قوانین اجازه می دهد تا خانواده ها با تنها یک ‘مجاز’ کارگر به استفاده از مهد کودک.

وجود دارد گزارش پیش از آن در هفته از مهد کودک که در آن تنها یک کودک بود در حضور.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت که امیدوار است مردم نمی جعل اسناد و مدارک و یا دروغ به منظور به دست آوردن دسترسی به مهد کودک اگر آنها واجد شرایط نیست.

“آنها به گواهی دهند که به عنوان یک ماده در واقع آنها متعهد کارگر و که آنها هیچ ترتیبات دیگر می توانید آنها را در جای خود قرار داده وجود دارد هیچ دیگر بزرگسالان در خانه خود را که ارائه می کنند که مهد کودک,” او گفت:.

“من می گویم به مردم که وجود دارد این است که حس اعتماد وجود دارد و مجازات هر چند اگر شما, اگر شما یک اعلامیه که نادرست بود.

“من امیدوارم که آن را نمی آمده است.

“مگر اینکه همه از این طول می کشد به طور جدی در تغییرات و تغییر راه همه ما در حال انجام است که ما را به نگه داشتن انجام است که به مدت شش هفته و اگر ما نمی پس از آن به خوبی… ما به سادگی نمی بینم این
اعداد پایین آمده است.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان اصلی در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

تبلیغات

برتر می گوید امن تزریق اتاق باز خواهد ماند و پس از 8ساعت

ویکتوریا برتر Daniel Andrews حمایت یک تماس را به نگه داشتن ملبورن امن تزریق اتاق باز و عملیاتی و حتی فراتر از 8ساعت حکومت نظامی ساعت.

“آنها را به کار گیرند به عنوان نزدیک به طبیعی خود را از ساعت به عنوان ممکن است به یک بیمارستان یا اورژانس یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

برتر بصورتی پایدار و محکم اعلام کرد که کوچک پشت ساعت در امن تزریق اتاق را استعمال بیش از حد مواد مخدر در خیابان های شهرستان.

“مفهوم تغییر کسانی که ترتیبات و به طور موثر با دیدن افراد کمتر قادر به دسترسی به مراقبت و حمایت است که آنها را در آن اختصاص داده شده تسهیلات معنی خواهد بود که ما به عقب برویم به نوعی غیر قابل تحمل شرایطی که دیدم ما ایجاد نظارت تزریق تسهیلات و بود که ده ها و ده ها تن از مردم در حال مرگ به تنهایی در laneways,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم که خواهد بود بسیار خوب نتیجه.”

ما نیاز ویکتوریا R شماره برای رسیدن به 0.5: Sutton

ویکتوریا زمان تولید مثل شماره است که “به احتمال زیاد تحت یک” اما رئیس بهداشت افسر پروفسور برت ساتون می گوید دولت باید برای دریافت بیشتر.

“[ما] قطعا در 0.9 نوع از محدوده” او گفت:.

“اما این مدل تخمین می زند و آنها بهترین حدس زدن آنها کار بر روی پیش فرض است که به این مدل اما آنها نیز به روز شده در دو بار صورت هفتگی با اعداد است که ما در حال دیدن هر روز.

“این یک فرض در اطراف حرکات ما شاهد سراسر ملبورن یا ویکتوریا. بلکه زیر اعداد هر روز را امتحان کنید و ببینید اگر که موثر تولید مثل برآورد اعتبار با شماره های هر روز. ما در مسیر درست رهبری. [اما] که 0.9 باید در 0.5,”

استاد Sutton گفت به اعتقاد او چهار مرحله می تواند ما را به شماره کرد و آن را مشروط بر هر کس پیوستن به شدت به قوانین.

“آن مربوط است نه فقط به تنظیمات کار است که در حال بدیهی است که محدود در مرحله چهار اما همه ما تعاملات فردی با هر کس در اطراف ما از جمله ما و اعضای خانواده و همکاران.”

استاد Sutton همچنین گفت: R تعداد نیز تغییر چگونه بسیاری از مردم در خانه بمانند وقتی که ناخوش است.

“چه مدت آن را از کسانی که اولین علائم تا زمانی که شما منزوی,” او گفت:.

“اگر از آن است که سه روز برای برخی از مردم در حال حاضر [سپس] ما برای رسیدن به یک راه موثر R تعدادی از 0.5.

“ما باید مردم را جدا از اولین علائم خارش گلو و آبریزش بینی آغاز سرفه بسیار آغاز یک تب. که آن نیز بخشی از این معادله و انتقال به پایین.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان.

“من باور نمی کنم کسانی که گزارش دقیق هستند’: برتر در پاسخ به گزارش هتل قرنطینه

برتر پاسخ به نظر سنجی در PPE

برتر Daniel Andrews است در پاسخ به یک نظرسنجی جدید در گزارش امروز از استرالیا دانشکده پرستاری نمایش وجود دارد بحرانی کمبود PPE برای پرستاران سراسر ویکتوریا گفت که او به دنبال خواهد داشت ،

“آنچه که من قصد دارم به انجام پس از بررسی که در دانشگاه قرار داده و از کسانی که مسئول بیمارستان های ما برای دیدار با کالج و بهتر درک می کنیم که بررسی آن داده و در صورت وجود هر گونه بهبود است که ما نیاز به اطمینان ما را آماده به انجام این کار است,” او گفت:.

آقای اندروز گفت: وجود یک دولت ذخایر PPE با 60 میلیون دستکش 19 میلیون فولاد ماسک و دو میلیون در صورت سپر.

“ما همه از آن ذخایر و بیشتر,” او گفت:.

تبلیغات

ساتون می گوید: ویکتوریا شاهد ثبات در موارد جدید

به روز شده: ویکتوریا رئیس دفتر سلامت پروفسور برت Sutton است گفت: در حالی که دولت این است که “به وضوح” دیدن برخی از تثبیت کننده در این شماره او را روشن ساخته است که او هنوز با ارقام فعلی.

“ما از 400 به 500 مورد در هر روز بیشتر یا کمتر از میانگین هفته گذشته” او گفت:.

“که به اندازه کافی خوب است اما این یک امتیاز مثبت است که ما را برطرف افزایش تصاعدی از طریق چند هفته گذشته.”

استاد Sutton گفت که مقدمه ای از مرحله سه محدودیت برطرف 20,000 یا بیشتر موارد.

“اما ما نمی تواند 500 مورد در هر روز و مرتبط با عوارض بستری در مراقبت های ویژه مورد نیاز و بدهی است که همراه با این تعداد هر روز,” او گفت:.

چو گفت: مرحله چهار محدودیت که تنها در آمد روز پیش نمی تفاوت در اعداد برای “یک هفته دیگر یا بیشتر”.

او برجسته یکی از چالش های اصلی دولت بود و هنوز هم مراقبت از سالمندان و بیمارستان ها.

“ما می دانیم که مراقبت از سالمندان به ویژه آسیب پذیر ما بیش از 1600 فعال موارد در مراقبت از سالمندان در لحظه,” او گفت:.

اما او نیز در حال حاضر برجسته ناتوانی در مراقبت از تنظیمات به عنوان نیاز به تمرکز.

“حتی اگر این شماره ها به طور قابل توجهی کمتر از در مراقبت از سالمندان به آن نیاز دارد همان هماهنگ و واکنش سریع.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان.

اندروز اطمینان ویکتوریایی است که امید است در طرف دیگر از مستند

در اولین آخر هفته بعد از مرحله چهار محدودیت ویکتوریا برتر ساخته شده است یک نقطه از تلاش برای اطمینان بخشیدن به ویکتوریایی امید وجود دارد در طرف دیگر از این مستند.

“در حالی که ما همیشه می خواهم برای دیدن موارد کمتر و نه بیشتر, نکته مهم در اینجا این است که اثر بسیاری از این مرحله چهار تغییراتی که تنها در روز های قدیمی که برخی از آنها در جای خود نیست و در عین حال… بنابراین ما در حال رفتن به شروع به دیدن تاثیر این اقدامات برای کمی در حالی که” آقای اندروز گفت.

“[اما] نکته مهم در اینجا این است که برای تصدیق آن یک تیم کار فوق العاده سخت در ویکتوریا و ویکتوریایی در برابر این چالش حتی با وجود این واقعیت است که آن را شاید بزرگترین چالش ما تا کنون با آن مواجه است.

“اما اگر ما هم بچسبند و نگاه کردن به هر یک از دیگر اگر ما انتخاب خوبی برای خانواده ما و خانواده های ما را به طرف دیگر از این.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان.

140 بیشتر کارکنان بهداشتی درمانی آلوده امروز

ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرده بیشتر از 140 بهداشت و درمان کارگران که آزمایش مثبت به COVID-19 آوردن تعداد کل موارد در این گروه به 998.

تعداد کل موارد در دولت 7808.

“در شرایط گسترده فقط تحت 7100 موارد در بیشتر مترو ملبورن در مرحله چهار و کمتر از 500 مورد در منطقه ای دولت در مناطق تحت مرحله سه” گفت: آقای اندروز.

“به طوری که دو بسیار متفاوت مجموعه ای از شرایط آن تنظیمات”.

NSW سوابق نه موارد جدید, دو, در, هتل قرنطینه

به روز شده: NSW ثبت کرده است نه جدید کروناویروس موارد دو تا از آن ها در هتل قرنطینه.

از این موارد جدید گزارش به 8ساعت در شب گذشته:

• * * * دو در حال بازگشت مسافران بین المللی

• چهار نفر بودند به صورت محلی به دست آورد و همه مخاطبین از موارد شناخته شده

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>