Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا سوابق 439 جدید COVID-19 موارد 11 و میر به عنوان محدودیت های کسب و کار به اجرا در آمده است; استرالیا تلفات جهش به 232


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.
دوخته پست از

تماشا کنید: ویکتوریا برتر می دهد coronavirus به روز رسانی

ویکتوریا برتر Daniel Andrews, پلیس وزیر لیزا نویل و رئیس کمیسیون شین پاتون به آدرس رسانه ها در 11 بعد از ظهر.

آخرین به روز رسانی

پخش زنده: ویکتوریا مجلس سنای نشسته

ویکتوریا مجلس فوقانی خانه نشسته است و امروز پس از مخالفت و crossbench احزاب تصمیم به قبول مشاوره از رئیس بهداشت افسر به نظر تعویق افتادن و فشار جلوتر است. کار کنترل مجلس نشسته است.

ما شما را به سوال زمان در اینجا زندگی می کنند با وزیر بهداشت جنی Mikakos انتظار می رود تمرکز یافت.

ویکتوریایی در خود به انزوا و دیگر مجاز به خارج از ورزش

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: یک ممنوعیت جدید در ورزش برای کسانی که جدا شد به “کار بزرگ” ویکتوریا پلیس و ADF و افسران تا به حال انجام شده بود “را به عنوان ساده به عنوان ما می توانیم”.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم انجام شده است درست اما ما در حال حاضر در فاز مختلف. این مراحل ما را و به همین دلیل من آنها را.”

او گفت: ویکتوریا بود و در برخورد با جامعه انتقال رمز و راز موارد و مرحله چهار محدودیت “ما باید برای دریافت این انجام می شود”.

آقای اندروز گفت که دولت را بیشتر اطلاعیه ها در مراقبت از کودکان گاه به گاه مراقبت و نگهداری از کودکان در خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من درک که آن را بسیار واقعی و عملی نگرانی برای مردم,” او گفت:.

در کشورهای دیگر از جمله نیوساوت ولز و کوئینزلند وجود دارد هرگز یک ارائه برای مردم به ترک خانه های خود به ورزش در حالی که خود منزوی.

تبلیغات

زمان ارز در مراقبت از سالمندان در coronavirus سنا پرس و جو

در یک زمان ارز در سنا شنوایی به مراقبت از سالمندان شیوع سبزی سناتور راشل Siewert خواسته مقامات فدرال به انتشار یک لیست از تمام شیوع بیماری در ویکتوریا امکانات اما گفته شد برخی از مراقبت از سالمندان اپراتورهای نمی خواهید به توان نام برد. استاد مورفی گفت: برخی از کوچک بودند و تنها ممکن است چند مورد.

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفت: اعضای خانواده مطلع اما یک مورد وجود دارد به نگه داشتن شناسایی برخی از اپراتورهای خارج از حوزه عمومی است.

Department of Health Secretary Dr Brendan Murphy and Minister for Aged Care and Senior Australians Richard Colbeck appearing via videoconference, during a Senate select committee hearing on COVID-19, at Parliament House in Canberra.

وزارت بهداشت, وزیر امور دفتر Dr برندان مورفی و وزیر را برای مراقبت از سالمندان و ارشد استرالیایی ریچارد Colbeck ظاهر می شود از طریق ویدئو کنفرانس در مجلس سنا انتخاب کمیته شنوایی در COVID-19 در پارلمان در کانبرا است.اعتبار:Alex Ellinghausen

“یک چیز ما شده اند تاکید به امکانات است که همه اعضای خانواده که اعضای خانواده در یک تاسیسات است که توصیه می شود که” سناتور Colbeck گفت: شنیدن.

“بنابراین خانواده های درگیر با این امکانات هستند. من در مورد استرس قرار می گیرد بر امکانات توسط برخی از عناصر این فرایند است. من درک می کنم که در آن شما در حال آمدن از حس, اما صحبت کردن به خصوص برخی از امکانات کوچکتر ظرفیت خود را برای مقابله با هجوم می گویند, رسانه, سوالات, می تواند به شدت تاثیر در مرکز.”

سناتور Siewert گفت: این غیر قابل قبول بود چرا که مردم باید گفته شود و او پرسید که آیا هر یک از امکانات پذیرش ساکنان جدید است.

“اگر آنها این حق می دانم” او گفت:.

سناتور Colbeck گفت: این اتفاق نمی افتد چرا که تمام امکانات با COVID-19 موارد قفل شده است. استاد مورفی گفت که “اساسی” است که با امکانات شیوع را ساکنان جدید است.

پنجره اختیار پلیس ‘تقریبا بسته’ پس از حمله افسر زن امتناع ماسک

ویکتوریا رئیس کمیسیون شین پاتون گفت: هر روز بیش از 1500 پلیس و PSOs هستند از اجرای محدودیت.

او گفت: مقررات منع رفت و آمد را قادر می سازد پلیس به راه اندازی خودرو بیشتر پست های بازرسی در مکان های تصادفی در اطراف ملبورن. رئیس کمیسیون پاتون گفت: شب گذشته یک مرد 26 ساله پلیس در گشت زنی با یک افسر دیگر در frankston تبدیل نزدیکی بیسید مرکز خرید زمانی که آنها با نزدیک شدن یک زن 38 ساله که نیست با پوشیدن ماسک.

“پس از یک رویارویی و در حال حمله است که در آن افسران پلیس رفت و به زمین و یک کشمکش وجود دارد” کمیسر Patten گفت.

“و در آن درگیری این 38 سال شکست رئیس پلیس چندین بار به یک منطقه بتن بر روی زمین است. این رفتار فقط کاملا غیر قابل قبول است.”

کمیسر Patten گفت: شب گذشته پلیس کسی که رانندگی را به یک بطری مغازه در 3:00 صبح به الکل است.

“این قابل قبول نیست. ما دیدیم که مردم به آینده را از مک دونالد پس از گرفتن برگر. که قابل قبول نیست.”

او گفت: پلیس به اعمال محدودیت و پنجره اختیار بود “تقریبا بسته”.

مقامات فدرال غافل از سنت بازیل شیوع پنج روز

ما را حفظ خواهد کرد شما در آوردن پوشش زنده ویکتوریا کنفرانس مطبوعاتی اما سنا پرس و جو است که به همه گیر نیز نشسته بود ، در اینجا آخرین است.

مقامات فدرال نمی دانم از COVID-19 شیوع در سنت بازیل مرکز مراقبت از سالمندان به مدت پنج روز سنا پرس و جو به این بیماری همه گیر در کانبرا شنیده است.

فدرال وزارت بهداشت, وزیر برندان مورفی گفت: آلوده عضو هیات کار کرده بود چندین نوبت توسط مقامات فدرال می دانستند از وقوع. سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسر جانت اندرسون نیز گفت: پرس و جو از پنج روز تاخیر.

جزئیات پدید آمده در یک جلسه کمیته روز چهارشنبه تایید کرد که COVID-19 موارد در 97 مسکونی سالخورده مراقبت از امکانات در ویکتوریا با عفونت در میان 657 ساکنان و 594 کارکنان.

استاد مورفی گفت: شیوع بیماری در مراقبت از سالمندان در NSW تا ممکن است – در درجه اول در Newmarch و دوروتی هندرسون امکانات تسلیم – منجر به 27 مرگ و میر. ویکتوریا شیوع اضافه شده به این.

“غم انگیز بیشتر از 108 نفر از دریافت مراقبت از سالمندان فوت کرده اند و این تعداد ممکن است به خوبی رشد می کنند قبل از اینکه ما به طرف دیگر از این بیماری همه گیر” او گفت:.

استاد مورفی گفت: مسئولان تا به حال هرگز دیده می شود” حذف از کل نیروی کار در یک مرکز مراقبت از سالمندان در راه است که رخ داده است در سنت بازیل.

“ما در حال صحبت کردن در مورد کل نیروی کار برای این مرکز است. ما هرگز تا کنون دیده می شود این وضعیت,” او گفت:.

“این بسیار غیر معمول برای هر عضو از کارکنان طبقه بندی شده به عنوان یک تماس. و این تنها مورد به دلیل آلوده کارگر کار کرده بود تعدادی از تغییرات است. چالش این است که در دوروتی هندرسون تسلیم و Newmarch آن را تنها یک نسبت از نیروی کار که furloughed.”

خانم اندرسون تایید او آگاه بود از شیوع بیماری در خیابان ریحان را به مدت پنج روز و برای اولین بار در مورد آن در ژوئیه 14.

دولت فدرال در حال انجام یک بررسی رسمی از سنت بازیل در امتداد خطوط از بررسی به Newmarch و دوروتی هندرسون تسلیم.

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck متعهد به انتشار گزارش.

پلیس وزیر امورخارجه ‘مضحک’ مستند نقض

ویکتوریا پلیس وزیر لیزا نویل گفته مستمر اقلیت از مردم آگاهانه انجام کاری اشتباه و قرار دادن زندگی مردم در معرض خطر با انجام این کار.

“این مسخره است. این غیر قابل قبول است. و این خطرناک است. همین دلیل است که ما در جای خود قرار داده قدرت فوق العاده ای.”

خانم نویل گفت: در 48 ساعت گذشته پس از حکومت نظامی وجود داشته است ده ها تن از افرادی که تصمیم گرفته بود آنها نمی نیاز به رعایت مقررات منع رفت و آمد.

“بنابراین کسی که تصمیم آنها خسته شده و آنها را به بیرون رفتن برای یک درایو کسی که تصمیم گرفت که آنها نیاز به خرید یک ماشین پس از 8ساعت شب گذشته رانندگی در سراسر شهر ملبورن و ما نیز دیده می شود افرادی که برداشت مردم از دیگر خانواده ها دوباره نقض این جهت و پس از آن نیز نقض مقررات منع رفت و آمد.”

او گفت که پلیس صادر یکی دیگر از 161 جریمه دیروز.

“ما نمی خواهیم برای دیدن این رقم رشد می کنند اما متاسفانه توجه ما را به ادامه دیدن این اقلیت از مردم خارج وجود دارد نقض قوانین متاسفانه که به احتمال زیاد به رشد و ویکتوریا پلیس را دریغ نکنید برای تجاوز به مردم و انجام آنچه آنها نیاز به انجام به نگه داشتن جامعه ما امن” Ms نویل گفت.

تبلیغات

مجوزها صادر می شود به کارگران در مرحله چهار و حداکثر جریمه در $20,000

ویکتوریا برتر Daniel Andrews مشخص شده قوانین جدید برای کارگران زمانی که مرحله جدید قوانین 4 در شروع 11.59 ب. ظ روز چهارشنبه.

آقای اندروز گفت: کارکنان شاغل در مجاز صنایع که از خانه کار می کند مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک “کارگر مجوز” در هنگام رفت و آمد به کار می کنند.

“کارفرمایان را ملزم به موضوع امضا مجوز به کارمندان خود اجازه می دهد تا آنها را برای حضور در محل کار – برای جلوگیری از مردم در تلاش برای دور جدید سخت محدودیت” دولت در بیانیه ای گفت:.

ارائه جزئیات بیشتر در کسانی که جریمه های جدید خواهد شد که heftiest در دولت اساسنامه آقای اندروز گفت: اگر تکرار نقض مانند یک فرد به کار هنگامی که آنها تا به حال این ویروس در آنها می تواند به دادستانی دادگاه که در آن حداکثر مجازات خواهد بود $20,000.

ویکتوریا معرفی بزرگترین فرد خوب در کتاب نقض از انزوا سفارش

ویکتوریا را معرفی جدید مجازات های سخت برای مردم از موازین مستند قرنطینه قوانین.

جریمه $4957 صادر خواهد شد به مردم به نقض یک شرط به خود جدا برای “دوم یا پس از آن زمان”.

دولت نیز استقرار بیشتر از 250 افسران پلیس نسبت به نظارت بر مستند.

برتر Daniel Andrews گفت: بیش از 3000 doorknocks در حال حاضر تکمیل شده است و در بیش از 800 مناسبت نفر را به عنوان مورد نیاز است.

آقای اندروز گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال انجام شده بیش از 3000 درب می زند از افرادی که باید جدا در صفحه اصلی.

در بیش از 800 نفر از کسانی که در خانه کسی که باید جداسازی می تواند یافت نمی شود.

“این کاملا غیر قابل قبول” او گفت:.

افرادی که قرار است به منزوی دیگر مجاز به ورزش برتر گفت.

ویکتوریا سوابق 439 جدید موارد مرگ و میر 11

ویکتوریا ثبت 439 موارد جدیدی از کروناویروس گرفتن دولت در مجموع به 12,335.

“در شرایط فاجعه من غمگین هستم که به اطلاع شما است که وجود دارد در حال حاضر 147 افرادی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از این جهانی همه گیر برتر Daniel Andrews گفت.

بیشتر از 11 نفر نیز کشته شدند از ویروس بلند مرگ و میر به 147.

تمام 11 از مرگ و میر در افراد سالخورده مراقبت. در حال حاضر وجود دارد 1,186 فعال موارد در مراقبت از سالمندان در ویکتوریا.

وجود دارد 456 ویکتوریایی در بیمارستان و 38 از کسانی که در حال دریافت مراقبت های ویژه. ویکتوریا در حال حاضر انجام 1,697,953 آزمون.

NSW پرونده 12 نفر شبانه

NSW ثبت 12 مورد جدید یک شب یازده که به دست آورد در استرالیا.

سه تا از موارد جدید خانواده تماس مربوط به بازگشت مسافر از ویکتوریا. این درک به بقیه خانواده چهار از Wagga Wagga بودند که گزارش رسانه ها در روز گذشته ،

از هشت مورد یک مورد مرتبط است به Thai Rock Wetherill پارک خوشه (در حال حاضر در 103 نفر) مرتبط به آپولو رستوران در Potts Point (که همراه شده است با 22 مورد آوردن Potts Point خوشه به 28) و پنج مرتبط هستند Mounties باشگاه های خوشه ای در کوه پریچارد (در حال حاضر در موارد 16 و بخشی از 40 مورد مربوط به Bankstown تشییع جنازه خوشه).

رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار تایید تشخیص از یک دانش آموز در بننیریگگ دبیرستان و دو دانش آموز در Greenway پارک در سیدنی جنوب غرب است. هر سه موارد مرتبط Mounties خوشه, او گفت:, اما دو محسوب می شود در فردا شماره.

این موارد جدید را NSW کل برای مدت زمان بیماری همه گیر به 3620.

تنها وجود دارد 12,876 آزمون های ثبت شده در طول دوره گزارش در مقایسه با نزدیک به 19000 قبلی 24 ساعت.

“این مهم است که به تکرار است که در حالی که بسیاری از موارد در هفته گذشته همراه شده اند با محلی خوشه و تماس نزدیک با مورد شناخته شده و برخی نشده است مربوط به موارد شناخته شده,” دکتر گفت: شعار.

وجود 110 coronavirus بیماران تحت درمان با NSW سلامت. اکثر این بیماران در حال درمان در خانه اگر چه وجود دارد در بخش مراقبت های ویژه و پنج نفر از این بیماران با تهویه مناسب.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>