Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا سوابق 725 جدید COVID-19 موارد به عنوان محدودیت های کسب و کار به اثر می آیند; QLD مرز بسته به NSW عمل به استرالیا تلفات جهش به 247


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.
دوخته پست از

تماشا کنید: ویکتوریا برتر می دهد coronavirus به روز رسانی

برتر Daniel Andrews است که با توجه به بروز رسانی در روز coronavirus ارقام در 12 بعد از ظهر.

آخرین به روز رسانی

تماشا کنید: NSW برتر می دهد coronavirus به روز رسانی

NSW برتر Gladys Berejiklian است که با توجه به کروناویروس به روز رسانی در 1 بعد از ظهر. شما می توانید در ادامه مشاهده ویکتوریا به روز رسانی در ویدئو بالا و یا تماشای این یکی به جای.

مجازات برای ملبورن پدر و مادر که به دروغ ادعا می کنند مهد کودک وضوح در نگهداری از کودکان آمد

وجود خواهد داشت مجازات برای ملبورن پدر و مادر که به دروغ ادعا می کنند آنها هیچ جایگزین اما به فرستادن فرزندان خود به مهد کودک برتر Daniel Andrews گفت.

“من جذاب به مردم به عمل در جهت منافع دولت و عمل در جهت منافع هر خانواده بودن راستگو [و] صادق بودن در مورد آن است. من با اعتماد به نفس مردم را انجام خواهد داد که” او گفت:.

در دو پدر و مادر خانواده کودکان ممکن است فرستاده شده به مهد کودک اگر نه پدر و مادر قادر به ارائه مراقبت برای کودکان حتی اگر هر دو مجاز کارگران است.

اما آقای اندروز گفت: والدین باید به هر تلاش ممکن برای تنظیم ترتیب کار به منظور نگه داشتن کودکان خود را در خانه.

“دوباره وجود خواهد داشت یک عنصر اعتماد در این” او گفت:.

“اگر ما می بینیم غیر قابل قبولی بالا تعداد کودکان در مهد کودک و یا کودک و اعتقاد ما این است که افرادی وجود دارند که نمی خواهید به هر تلاش برای ارائه یک جایگزین تنظیم و یا تغییر خود را به ترتیب در خانه خود را به نگه داشتن فرزند خود را از مهد کودک خوب, پس از آن من هیچ چاره ای اما به دنبال این اقدامات در سال به آمده است.”

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton است امروز به دنبال قوانین در اطراف داشتن نگهداری از کودکان و یا پدربزرگ و مادربزرگ, سفر به دنبال پس از کودکان در حالی که پدر و مادر در حال کار از خانه.

“ما ارائه وضوح به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم امروز” برتر Daniel Andrews گفت.

اما آقای اندروز التماس همه پدر و مادر به هر تلاش ممکن برای حفظ کودکان خود را در خانه و جلوگیری از نیاز به یک پرستار بچه.

“من فقط می خواهم برای روشن شدن دوباره مفهوم داشتن هزاران و هزاران نفر از افرادی که در داخل و خارج از خانه است که منجر با رانندگی کردن این اعداد” او گفت:. “من می خواهم این را به عنوان ساده و به عنوان سیاه و سفید به عنوان آن می تواند باشد.”

او همچنین گفت: آن را نه لزوما ایده آل برای پدربزرگ و مادربزرگ به دنبال پس از نوه های خود را در این زمان.

“”شما باید بسیار مراقب باشید و شما را در معرض خطر همگروهی و که در حال حرکت در سراسر جامعه شما نه افشای خودتان را به خطرات.”

تبلیغات

هیچ “مهلت” به عنوان کارگران نیاز به مجوز جداگانه برای مهد کودک: Andrews

وجود خواهد داشت هیچ مهلت از پلیس اجرای مرحله چهار مستند محدودیت های سراسر ملبورن و در مرحله سوم محدودیت در منطقه ای ویکتوریا برتر دانیل اندروز می گوید.

“من نمی خواهم به یک نقطه ویکتوریا, پلیس عادلانه خواهد بود اما ویکتوریا پلیس خواهد بود در خارج وجود دارد, اجرای, وجود خواهد داشت یک زمان برای مردم به تنظیم اما … من نمی خواهد آن را یک مهلت. وجود خواهد داشت یک مهلت,” او گفت:.

“این قوانین نیاز به کار. آن را در همه منافع ما این است که این قوانین کار و درایو کردن این مورد اعداد است.”

آقای اندروز گفت: مجوز برای دسترسی به مهد کودک – گواه است که فرد دارنده یک کارگر مجوز و هیچ کس دیگری در خانه خود را در دسترس خواهد بود به ارائه مراقبت از کودکان به فرزند خود – در دسترس خواهد بود برای دانلود این بعد از ظهر. وجود خواهد داشت هیچ مهلت برای این فرایند یا, او گفت:.

این به این معنی که کارگران نیاز به دو مجوز اگر آنها می خواهند برای دسترسی به مهد کودک: کارگران اجازه و مجوز مهد کودک.

دولت همچنین مشخص شده سفت جریمه برای کارفرمایان که به دروغ دست آوردن مجوز برای کارگران بر اساس که آنها از خانه کار می کند و بنابراین باید معاف از مستند قوانین.

در زیر مجاز کارگر طرح نیز به اجرا در می آید در 11.59 ب. ظ در پنج شنبه شب در شهر ملبورن کارفرمایان نیاز به اعلام کند که یک کارگر نمی تواند کامل کار خود را از خانه و طرح آنچه که وظایف آنها انجام خواهد شد.

مجازات تا $19,826 برای افراد و $99,132 برای کسب و کار به مسخره قوانین است.

غیر فوری دسته 2 و 3 عمل جراحی متوقف شد در منطقه ای ویکتوریا

دولت ویکتوریا مکث خواهد تمام دسته 3 و غیر فوری دسته 2 عمل جراحی در زمینه های منطقه ای.

که در آن ممکن است عمل جراحی که قبلا رزرو برگزار خواهد شد اما این تصمیم خواهد بود تا به اختیار فردی بیمارستان. جدید غیر فوری به عمل جراحی خواهد بود رزرو شده است.

محدودیت های مشابه در حال حاضر در محل در شهر ملبورن و بیمارستان.

دسته 1 و فوری دسته 2 عمل جراحی هنوز هم پیش بروید و IVF فعالیت خواهد بود معاف از محدودیت.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: حرکت خواهد ساخت ظرفیت بیشتر به سیستم خود را با یک چشم به افزایش coronavirus عفونت و نیاز به کمک و مراقبت از سالمندان ارائه دهندگان.

“در حالی که ما نمی خواهد در نظر گرفتن هر گونه جدید رزرو برای زمان حال منطقه ای ویکتوریایی می توانید مطمئن باشید که در صورت امکان در حال حاضر رزرو انتخابی عمل جراحی اقدام خواهد شد و همچنین برای کسانی که نیاز غیر منتظره مراقبت فوری,” او گفت:.

“ما می دانیم این به این معنی اضطراب زمان برای بسیاری از ویکتوریایی که عمل جراحی به تعویق افتاد اما ما رزومه ما عمل جراحی انتخابی حمله رعد اسا به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار است.”

ویکتوریا برتر روشن مستند قواعد برای همکاران که از هم جدا زندگی می کنند

برتر Daniel Andrews روشن است که این قوانین که تحت آن Melburnians در مرحله چهار مستند منطقه می توانید با مراجعه شرکای خود که با آنها زندگی می کنند.

“من فقط می خواهم به … رفتن به یک مسئله که مطرح شده با من صمیمی همکاران می توانید هر یک از دیگر, اما زمانی که شما با شریک زندگی خود را و یا آنها با شما بسته به خانه که شما در حال بازدید از این است که اساسا خود را در صفحه اصلی و قوانین اعمال می شود به شما به عنوان اگر شما هر دو زندگی می کردند که در محل” او گفت:.

“بنابراین اگر شما در 8ساعت در شریک زندگی خود را در خانه و سپس حکومت نظامی اعمال شما از آن خانه.”

اگر شما در حال بازدید از خود را شریک در 4pm برای مثال پس از آن قوانین مورد تنها قصد خرید یک بار در روز و رفت و آمد بیشتر از 5 کیلومتر از خانه خود را به شما اعمال می شود و شما باید درمان شریک زندگی خود را در خانه به عنوان خانه خود را برای این منظور است.

“ورزش پس از یک روز بیش از 5 کیلومتر از آن محل که در مورد شما صدق” آقای اندروز گفت.

“من فکر می کنم که به عنوان ساده و به عنوان آسان به عنوان ما می توانیم از این. من درخواست تجدید نظر به مردم مهم است که به توانایی برای دیدن شریک زندگی خود را, اما قوانین باید به درخواست هر کجا که شما هستند. شما در اصل دو خانه و … زمانی که شما در هر کدام از این قوانین اعمال شما از آن نقطه. و پلیس را اجرای این کار است.”

مجاز کارگران را مجاز به دسترسی به مهد کودک حتی اگر کار از خانه

ویکتوریا پدر و مادر مشغول به کار در صنایع خاص خواهد بود قادر به نگه داشتن فرستادن کودکان خود به مهد کودک و کودکستان حتی اگر آنها در حال کار از خانه.

دولت در روز چهارشنبه گفت که مرحله چهار محدودیت های آینده به اجرا در ساعت 11.59 می خواهد محدود کردن دسترسی به مهد کودک برای مردم کار ضروری در صنایع.

“اگر شما و یا شخص دیگری در خانواده شما می توانید پس از نگاه بچه های خود را در صفحه اصلی شما باید همچنان به انجام این کار, اما ما می دانیم که برای بسیاری از کارگران خط مقدم و دیگران بازی نقش مهمی در ما همه گیر پاسخ آن را فقط ممکن نیست” یک دولت در بیانیه ای گفت:.

“وجود خواهد داشت بسیاری از خانواده ها که نمی خواهد بود قادر به دسترسی به مراقبت از کودکان به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود و ضروری است که برای رانندگی کردن جنبش ضروری است به رانندگی کردن این اعداد” برتر Daniel Andrews گفت: در کنفرانس مطبوعاتی خود در این بعد از ظهر.

“من می دانم که این باعث نگرانی قابل توجه و از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای بسیاری از خانواده ها. اما اگر من به سادگی چراغ سبز بهترین بخشی از یک چهارم میلیون کودک از رفتن به مهد کودک هر روز ما را به رانندگی نیست این اعداد پایین.”

با ماریسا Calligeros

تبلیغات

ویکتوریا سوابق 725 جدید موارد مرگ و میر 15

ویکتوریا ثبت 725 موارد جدیدی از کروناویروس و 15 مرگ و میر و آن را بدترین روز در دولت و کشور – پس از همه گیر آغاز شد.

یک مرد در 30s خود را در میان 15 نفر که جان خود را از دست یک شبه. اعتقاد بر این است که او جوانترین قربانی coronavirus در استرالیا.

سه مرد و سه زن را در 80s و سه مرد و یک زن در 90s درگذشت.

“از کسانی که 15 مورد, 12 می تواند مربوط به مراقبت از سالمندان” برتر Daniel Andrews گفت.

گریم شکل می آید نزدیک به یک هفته پس از 723 عفونت ثبت شد در آخرین پنج شنبه 30 جولای و 627 مورد گزارش شد تاریخ و زمان آخرین جمعه, جولای 31.

متاسفانه پاکسازی هر گونه امید در ارقام کمتر از دو روز گذشته.

امروز 538 ویکتوریایی در بیمارستان با این ویروس از جمله 42 در بخش مراقبت های ویژه. در حال حاضر وجود دارد 7227 موارد فعال در کشور از جمله 1435 موارد که مربوط به مراقبت از سالمندان.

ملبورن مادر صحبت می کند در مورد ترسناک مصیبت پس از نوزاد قرارداد COVID-19

ملبورن مادر نیکی بویل است که در خانه پرستاری امروز پنج ماهه دختر استیوی که ممکن است برای اولین بار ویکتوریا کودک به قرارداد coronavirus.

خانم بویل توصیف کرده است تماشای مادر در حال مبارزه به نفس قبل از تماس با یک آمبولانس دو هفته پیش.

Nikki Boyle and her five-month-old daughter Stevie.

نیکی بیل و پنج ماهه دختر Stevie.اعتبار:حسن نیت ارائه میدهد از 3AW

“او در تلاش برای نفس کشیدن او تا به حال یک سرفه و او تنها نبود, خودش,” او گفت: 3AW میزبان رادیو نیل Mitchell این صبح است.

استیوی پدر قراردادی به این ویروس در کار بود اما بدون علامت. در حالی که استیوی گرفتار این ویروس از پدر او برادر و مادر بارها و بارها آزمایش منفی است.

خانم بویل گفت که او در زمان استیوی به کیسی بیمارستان در جولای 21, که در آن کودک مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 به عنوان یک احتیاط.

روز بعد نتایج آزمون تایید بدترین – Stevie تا به حال ویروس.

“دوباره شب که او در تلاش برای نفس کشیدن. او متوقف می خواهم تغذیه او نبود در نظر گرفتن هر یک از بطری های” خانم بویل گفت.

مضطرب مادر به نام یک آمبولانس است که در زمان استیوی به بیمارستان جایی که او به صرف شب در یک قطره.

خانم بویل و دختر او را به صرف شب در بیمارستان در یک اتاق ایزوله که در آن “گاهی اوقات [پرستاران] می نوشتن در پنجره با یک تخته سفید نشانگر برای برقراری ارتباط به جای آمدن به اتاق”.

استیوی در دوره نقاهت اما هنوز هم نشان دادن علائم.

خانواده بازدید شده است توسط پلیس برای اطمینان از خانم بویل در خانه منزوی به عنوان یک تماس نزدیک او دختر است اما او گفت که این افسران نیست پرس و جو در مورد نگهداری از شریک زندگی خود را که هنوز هم یک مورد مثبت.

در ضمن یک اشتباه تقریبا دیدم خانم بویل بدون علامت شریک بازگشت به کار در حالی که او هنوز هم تا به حال ویروس.
دو هفته پس از دریافت تست مثبت خانم بویل شریک گفته شد توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که او نمی باید مجددا و پاک شد به بازگشت به کار.

خوشبختانه کارفرمای خود مورد نیاز او را به یکی دیگر از آزمون قبل از او می تواند بازگشت.

آن را به عقب آمد مثبت است. خانواده هنوز در انزوا در خانه.

بیش از 350 نفر را برای اعمال این فاجعه پرداخت این صبح

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت فدرال پردازش بیش از 350 درخواست از ویکتوریایی برای آن $1500 فاجعه پرداخت.

صحبت کردن با ری هدلی در 2GB آقای موریسون تکرار اظهارات خود در این صبح که او را باز به ساکنان دیگر کشورها و مناطق واجد شرایط برای پرداخت آن درخواست شده توسط دولت است.

آقای موریسون گفت: او را ترک کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk به توضیح تصمیم خود برای بستن مرز به NSW و عمل می کنند.

“این تصمیم گیری باید همیشه با توجه به [سلامت] مشاوره,” او گفت:, و اضافه کرد که کنترل مرز “نه جایگزینی برای قوی داشتن سلامت پاسخ”.

“من فکر می کنم ما همه رو به صورت شفاف در مورد چه توصیه های پزشکی است که به دلیل محدودیت های مانند این می تواند یک تاثیر اقتصادی.”

Any state or territory is able to access the federal government's $1500 disaster payment scheme, Prime Minister Scott Morrison has said.

هر کشور یا منطقه است که قادر به دسترسی دولت فدرال $1500 فاجعه پرداخت طرح نخست وزیر اسکات موریسون گفته است.اعتبار:Alex Ellinghausen

نخست وزیر گفت: او تقدیر کوئینزلند مقامات بهداشتی در تماس خود را ردیابی تلاش را تکذیب کرد اما دولت فدرال برگزار می شود هر گونه مسئولیت برای امنیت کارگر که در سفر به خارجه فرار هتل قرنطینه با اتهام ارائه یک نامه در DFAT سربرگ.

صحبت کردن در نور از انفجار در بیروت یک شبه آقای موریسون گفت: سال بوده است “کاملا شوکه”.

“شده است وجود دارد بسیاری از دلخراش اخبار به تازگی ری” او گفت:. “سال 2020 شده است کاملا شوکه.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>