Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا به رکورد بیش از 400 جدید COVID-19 موارد به عنوان محدودیت های کسب و کار به اجرا در آمده است; دو وسترن سیدنی مدارس نزدیک


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.
دوخته پست از

تماشا کنید: ویکتوریا برتر می دهد coronavirus به روز رسانی

ویکتوریا برتر Daniel Andrews, پلیس وزیر لیزا نویل و رئیس کمیسیون شین پاتون به آدرس رسانه ها در 11 بعد از ظهر.

آخرین به روز رسانی

ثبت نام در حال حاضر: مستند 2.0 Q&A

ثبت نام در حال حاضر برای این سن زنده: مستند 2.0جریان به طور انحصاری برای مشترکین از 1 بعد از ظهر این جمعه.

تبلیغات

دیگر تعداد بودن امروز اعلام کرد…

در حالی که بسیاری از آنها در حال انتظار برای ویکتوریا 11 مورد به روز رسانی آن هم در اولین جمعه از ماه.

ارشد اقتصاد خبرنگار شین رایت می گوید افزایش نرخ بهره واقعی و ویکتوریا مرحله-چهار مستند زور بانک مرکزی به بررسی مجدد سیاست و تنظیمات آن پیش بینی برای اقتصاد ملی در میان شواهد رو به رشد بازار کار رو به وخامت گذاشته است در دو هفته گذشته.

House values in Melbourne and Sydney tumbled in July, with warnings this could accelerate with the winding down of government support later this year.

ارزش خانه در ملبورن و سیدنی سقوط در ماه جولای با هشدارهای این شتاب می تواند با سیم پیچ را از حمایت دولت بعد از این سال.

بانک مرکزی استرالیا هیئت مدیره است که انتظار می رود برای برگزاری رسمی نرخ بهره را در رکورد خود را کم از 0.25 درصد در آن جلسه بعد از ظهر امروز – برای اولین بار پس از ویکتوریا بود مجبور به تعطیل بخش های کلیدی از اقتصاد آن و محدودیت های تحمیل شده بود در مرز خود را با NSW.

اما آشکار فاجعه اقتصادی در ویکتوریا زور می تواند این بانک را در نظر بگیرید یک پیشنهاد شناور توسط فرماندار فیلیپ لاو اواخر ماه گذشته زمانی که او گفت: هیچ محدوده حرکت نرخ به فقط 0.1 درصد است.

مسابقه وزیر دفاع ویکتوریا خاموش شدن معافیت

ویکتوریا مسابقه وزیر مارتین Pakula است در دفاع از تصمیم دولت برای اجازه مسابقه به ادامه تحت مرحله چهار محدودیت است که دیدن هزاران نفر از کسب و کارهای دیگر این هفته است.

“مسابقه ادامه داد: در شش ماه گذشته بدون یک مورد مثبت.” آقای Pakula گفت: ABC Radio ملبورن. “به عنوان یک عامل خطر آنها فوق العاده کم است.”

آقای Pakula گفت: همچنین رفاه حیوانات نگرانی در خاموش کردن این مسابقه میباشد.

“اگر شما در زمان هر standardbred هر تجربه اسب و هر تازی در دولت و قرار دادن همه آنها را از کار در یک بار در یک محیط که در آن صاحبان دیگر نمی توانیم به پرداخت هزینه های آموزشی خود را که در آن مربیان دیگر می توانیم به خوراک اسب و هر حیوانی باید احمق یا بازگشت به agistment بازگشت به یک حصار بازگشت به مالک و هر سگ را به انجام همان است که باور نکردنی بار در رفاه حیوانات شبکه در یک بروید.”

آقای Pakula نیز دولت COVID-19 وزیر صنعت پشتیبانی و بازیابی. او نقل مکان کرد و برای اطمینان ویکتوریایی منابع غذایی خواهد بود امن و با وجود محدودیت در مراکز توزیع و کشتارگاهها بودن مقیاس به دو سوم از تولید تا زمانی که خریداران معقول.

“بدون شک وجود دارد که محدودیت های که قرار داده شده است در محل قرار داده و آنها را تحت فشار تنها وجود خواهد داشت مشکلات قابل توجهی با عرضه اگر مردم وحشت-خرید; خرید بیشتر از آنها نیاز به خرید چیزهایی که آنها به طور معمول نمی خرید در حجم است که آنها به طور معمول نمی خرید,” او گفت:.

برخی از منابع ممکن است تحویل در نرخ آهسته تر و یا پایین تر حجم اما مردم هنوز هم باید قادر به خرید آنچه آنها نیاز است.

در مورد 250,000 بیشتر کارگران تنظیم شده بود ایستاده بود پایین تحت مرحله چهار محدودیت. آقای Pakula گفت: دولت متمرکز بود و در سرکوب ویروس در حال حاضر, اما بعدها کار به شدت در بهبود اقتصادی.

“ما باید بسیار تهاجمی بازیابی بسته هنگامی که زمان مناسب است برای انجام این کار است,” او گفت:.

مرحله چهار هزینه خواهد شد ویکتوریا اقتصاد از 25 میلیارد دلار NSW 1 میلیارد دلار

تری Rawnsley یک کارشناس در استرالیا اقتصاد منطقه ای پیش بینی هزینه ویکتوریا مرحله سه و چهار مرحله محدودیت های اعمال شده در پاسخ به آن COVID-19 موج دوم خواهد بود بین $20 و 25 میلیارد دلار در ماه سپتامبر سه ماهه.

او برآورد هزینه به NSW اقتصاد است که بسیار یکپارچه با ویکتوریا است که به احتمال زیاد در حدود $1 میلیارد.

بخش های کلیدی اقتصادی در ویکتوریا از جمله خرده فروشی ساخت و ساز و تولید خواهد شد را به شدت محدود و تحت اقدامات گسترده اعلام کرد روز دوشنبه با نخست وزیر Daniel Andrews را امتحان کنید و شامل گسترش coronavirus.

اما خرید اینترنتی برای NSW خواهد بود ameliorated به دلیل برخی فعالیت های اقتصادی خواهد بود منحرف از ویکتوریا به کشورهای دیگر.

“وجود دارد رفتن به یک بیت از ضربت سخت زدن به NSW اقتصاد … به دلیل از دست دادن تجارت” آقای Rawnsley گفت. “اما به عنوان برخی از ویکتوریا, کارخانه ها و دیگر کسب و کار قادر به انجام برسانند سفارشات شرکت در NSW در واقع ممکن است انتخاب کنید تا کمی شل.”

ملبورن صاحب کسب و کار کوچک ‘در آستانه اشک’ پس از از دست نقدی بازگشت

در برخی از خبر خوب امروز صبح ملبورن صاحب کسب و کار کوچک در تلاش برای شناور ماندن در طول همه گیر شده است با کمک یک سامری خوب که دست $1740 نقدی به پلیس پس از سکندری در سراسر آن را در یک مرکز خرید.

پلیس از Brimbank منطقه نوشت: در Eyewatch Facebook صفحه که یک مرد پیدا نقدی در یک زیپ قفل در وسط یک مرکز خرید پارک ماشین در Braybrook در این شهر غرب در بعد از ظهر یکشنبه.

او بلافاصله آن را در زمان به آفتاب ایستگاه پلیس و آن را به دست افسران.

پلیس ساخته شده است سوالات و قادر به شناسایی مالک. زمانی که آنها بازگشت آن مرد به آنها گفت که او از دست داده بود پول 24 ساعت قبل از بعد از انصراف او آن را از یک بانک در Braybrook.

“او در آستانه اشک شادی زمانی که او با حضور در ایستگاه پلیس به جمع آوری آن است. او گفت: کسب و کار کوچک است و تلاش شده است به تازگی با توجه به کروناویروس (COVID-19) همه گیر و از دست دادن پول را تحت فشار قرار دادند به کسب و کار بیش از لبه” به پلیس گفت:.

“با تشکر از شما برای این عضو جامعه که دست در پول نقد است.”

در نیاز به برخی از خبر خوب ؟

داستان است که روشن خواهد شد چشم انداز خود را تحویل هفتگی به صندوق پستی خود را. ثبت نام در حال حاضر برای ما خوب بیشتر خبرنامه است که به زودی راه اندازی. ثبت نام برای سن در اینجا; Sydney Morning Herald در اینجا; بریزبن بار در اینجا و WAtoday اینجا.

تبلیغات

JB Hi-Fi به بسته ملبورن فروشگاه های چهارشنبه شب

خرده فروش الکترونیک JB Hi-Fi تایید کرده است آن را به طور موقت تعطیل آن شهر ملبورن فروشگاه زیر دولت مرحله چهار مستند اعلام.

در مجموع 46 JB Hi-Fi فروشگاه و 21 خوب بچه ها فروشگاه ها بسته خواهد شد آمده است دوشنبه شب برای شش هفته مستند دوره است.

Electronics retailer JB Hi-Fi has confirmed it will temporarily shut its metropolitan Melbourne stores.

خرده فروش الکترونیک JB Hi-Fi تایید کرده است آن را به طور موقت تعطیل آن شهر ملبورن, فروشگاه ها.اعتبار:جاستین McManus

آنلاین عملیات از جمله تحویل خانه و کلیک کنید و جمع آوری خود ادامه خواهد داد به اجرا. انبارها نیز همچنان به کار گیرند.

JB Hi-Fi مشخص نکرد که چه کمک خواهد بود ارائه شده بود به پایین کارکنان در طول shutdown گفت: تنها آن را “تلاش برای حمایت از” آنها.

به روز رسانی بیشتر در مورد تاثیر محدودیت در خرده فروش ارائه خواهد شد به عنوان مناسب این شرکت اعلام کرد.

Daniel Andrews به روز رسانی در 11 بعد از ظهر

ویکتوریا برتر Daniel Andrews خود را روزانه coronavirus به روز رسانی در ساعت 11 صبح.

منابع آشنا با آمار سلامت انتظار دارند دولت ویکتوریا اعلام 439 جدید کروناویروس موارد است.

آقای اندروز است که انتظار می رود به جزئیات بیشتر در مورد محدودیت های جدید معرفی شده در آذر و منطقه ای ویکتوریا در این هفته به خصوص با توجه به اجرای. او می خواهد پیوست توسط پلیس وزیر لیزا نویل و رئیس کمیسیون شین پاتون.

شما می توانید گرفتن در روز گذشته اطلاعیه در مورد تعطیلی کسب و کار در اینجا.

هیچ برنامه ریزی کنفرانس مطبوعاتی از NSW برتر Gladys Berejiklian. اما ما در انتظار NSW بهداشت روزانه مورد اطلاعات در مورد 11صبح به عنوان به خوبی.

فدرال کار تجدید فراخوان از راه دور مجلس

فدرال کار کرده است بیان آن در تماس با دولت برای اجرای اقدامات است که اجازه خواهد داد که برای مجلس برای نشستن از راه دور.

“مجلس برنامه ریزی شده بود به سر امروز و واقع وجود داشته اند قابل توجهی سوالات پاسخ داده شود و قابل توجهی موشکافی مورد نیاز دولت” رهبر مخالفان Anthony Albanese به خبرنگاران گفت: امروز صبح.

او گفت: آن ضروری بود که در مجلس نشسته به عنوان برنامه ریزی شده در 24 آگوست, ذکر مسائلی مانند مراقبت از سالمندان و پرداخت همه گیر ترک باید مورد بحث فراتر از سنا COVID کمیته خواهد بود که شنیدن از سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck امروز.

“هیچ نشانه ای وجود دارد که وجود هر گونه گسترش البته یا انتقال ناشی از آن مجلس نشست که برگزار شد در اوایل سال جاری,” او گفت:.

تماشا کنید: Anthony Albanese آدرس رسانه ها

فدرال رهبر مخالفان Anthony Albanese به آدرس رسانه ها در 9.45 هستم.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>