Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا ورود را وارد کنید NSW هتل قرنطینه ملی کابینه به دیدار استرالیا تلفات بازدید 266


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.
دوخته پست از

تماشا کنید: ویکتوریا برتر, آدرس رسانه ها

ویکتوریا برتر Daniel Andrews است که با توجه به به روز رسانی در coronavirus همه گیر در کشور در 12 بعد از ظهر.

آخرین به روز رسانی

ویکتوریا مورد روند ‘نسبتا مسطح’, باید رها و در دو هفته: CMO

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گرفته تریبون در ویکتوریا coronavirus به روز رسانی و اظهار نظر در شکل امروز از 450 مورد جدید.

“قطعا در شماره امروز معقول و منطقی در نظر چگونه بوده است, در روزهای اخیر,” او گفت:.

“من فکر می کنم این مهم است را به نقطه ای که ما شاهد نوسانات. ما دیده ایم بسیار مهم و یو پی اس و فراز زندگی با اعداد. که می تواند رخ دهد با بچینگ نتایج از آزمایشگاه های ما. اما روند کلی این است که ما نوع نشستن در چهار به 500 مورد در روز است. که نسبتا مسطح در طول هفته گذشته است.”

استاد Sutton گفت: دولت در حال حاضر به دنبال در هر گونه تغییرات است که می تواند یک نتیجه از مقدمه اجباری ماسک در روزهای آینده.

“اما ما قطعا نمی آویزان در یک روز نتیجه به عنوان نشان می دهد بیش از حد. ما به دنبال در آن پنج روز به طور متوسط هفت روز به طور متوسط در شرایط از چه چیزهایی می رویم.”

استاد Sutton حاضر به قرار دادن یک روشن تاریخ در زمانی که او انتظار می رود برای دیدن اعداد شروع به سقوط به طور مداوم اما گفت که او انتظار می رود برای دیدن روند تغییر دو هفته از شروع مرحله چهار.

“توپ کریستال زل زده است به خصوص ورزش مفید,” او گفت:.

“داشتن دیده می شود تثبیت کننده در اعداد که – که مثبت است.

“دوباره آن را به بالا و پایین در یک روز به صورت روز اما در دو هفته من انتظار می رود که این [تغییر]”.

پشتیبانی اضافی برای آسیب پذیر ویکتوریا دانش آموزان

دولت ویکتوریا نیز اعلام کرد که اضافی $28.5 میلیون دلار برای حمایت از آسیب پذیر کودکان و دانش آموزان مبتلا به روان بهداشت ،

“ما همیشه می گفت: از طریق این دوره از سال به خصوص رفتن به انعطاف پذیر از راه دور و یادگیری است که ما آسیب پذیر کودکان و نوجوانان خواهد بود که محروم ترین” گفت: وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino.

“این سخت ترین عنصر از رفتن را از طریق COVID-19 در محیط مدرسه است. ما دیده ایم بالاتر نبود نرخ از ما آسیب پذیر بود.

“ما شاهد افزایش یک افزایش شدید در بهداشت روان گزارش در مدارس’ گزارش داخلی فرآیندهای.”

آقای Merlino گفت: این پول را در جهت افزایش بهداشت روانی و آموزش به حدود 1500 کارکنان مدرسه.

تبلیغات

همه ویکتوریا سال 12 دانش آموزان باید توجه ویژه برای عطر نمرات

ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino اعلام کرده است که “فوق العاده” تغییر به چه توجه ویژه ای خواهد شد برای ویکتوریا دانش آموزان در سال 12.

“قبلا توجه ویژه است بر اساس مورد به مورد. آن را ممکن است برای مثال یک دانش آموز ممکن است یک حادثه در راه خود را به یکی از VCE امتحانات دانشجویی وجود ندارد و ممکن است برای یک دوره طولانی از زمان به علت بیماری و در آن شرایط خاص مورد نظر ساخته شده است که برای فرد دانشجو,” او گفت:.

“اما در این سال ما در حال رفتن به انجام کارهای بسیار متفاوت است. آنچه ما امروز اعلام شده است که هر VCE دانشجو خواهد بود به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گیرد و هر گونه اثرات جانبی از COVID-19 منعکس خواهد شد در عطر خود را رتبه بندی.”

آقای Merlino گفت: هر VCE دانشجو خواهد بود به صورت جداگانه ارزیابی برای چیزهایی مانند تعطیلی مدارس و, طولانی, غیبت, افزایش قابل توجه در مسئولیت های خانوادگی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و تاثیر COVID-19 بر سلامت روان.

او گفت: دانش آموزان به امتحانات خود را “دانستن اینکه نمرات نهایی و عطر رتبه بندی خواهد شد و یک نمایشگاه بازتابی از سال, و آنها را نمی توان محروم به عنوان یک نتیجه از COVID-19”.

“این یک راه است که ما می تواند به هر دانش آموز و هر پدر و مادر از یک VCE دانشجو راحتی و اعتماد به نفس است که خود دانشجو خواهد خود را دریافت نمرات نهایی آن را به حساب شرایط فردی خود را,” او گفت:.

“آن قرار می دهد و آنها را در یک سطح میدان بازی با هر دانش آموز در سراسر کشور.”

اکثر ویکتوریایی doorknocked دیروز در خانه بودند

بیش از 5000 نفر بوده است درب زدم توسط تيم سلامت یا ADF پس از 22 جولای ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرده است.

“[وجود دارد] 60 مشترک تیم از جمله 120 ADF پرسنل و بیشتر خواهید وجود داشته باشد که در حال ورود بیش از این دوره از هفته آینده,” او گفت:.

او گفت: 60 تیم از جمله 120 سربازان انجام 1150 صفحه اصلی بازدیدکننده داشته است.

“که بزرگترین واحد-روز تلاش پس از برنامه آغاز شد و این تعداد افزایش خواهد یافت همانطور که ما حرکت فراتر از به سادگی درب-ضربه زدن.

“مردم خانه pleasingly … 1000 از آن 1150 نفر را می توان یافت که در آن آنها قرار گرفتند. 150 که نمی تواند آنها ارجاع شده به پلیس ویکتوریا.”

نزدیک به 2500 ویکتوریا موارد لازم نیست یک منبع شناخته شده

وجود دارد 2454 coronavirus موارد در ویکتوریا با منبع ناشناخته یک مجموع 66 مورد از دیروز گزارش.

“بنابراین 66 اضافی رمز و راز موارد است. این تعداد کمتر از آن بوده است در روزهای اخیر گفت:” ویکتوریا برتر Daniel Andrews.

“ما به وضوح خوشحال در مورد آن, اما آن است که هنوز هم بیش از حد بسیاری از کسانی که رمز و راز جامعه انتقال موارد است که ما می توانیم پیدا کردن منبع و یا شرایط پشت این عفونت است.”

ویکتوریا پرونده 450 جدید موارد مرگ و میر 11

ویکتوریا برتر Daniel Andrews تایید کرده است وجود دارد 450 موارد جدیدی از کروناویروس پس از 471 موارد گذشته ،

نیز وجود داشته اند بیشتر از 11 مرگ و میر ناشی از دیروز آوردن مجموع تلفات به 181.

یکی از مرگ یک زن در 50s. این دیگران بودند دو مرد در 70s خود سه مرد و سه زن را در 80s و دو زن در 90s.

هفت نفر از 11 مرگ و میر مرتبط با مراقبت از سالمندان.

وجود دارد در حال حاضر 607 ویکتوریایی در بیمارستان – 41 که در بخش مراقبت های ویژه.

“به تاریخ وجود دارد 1527 تایید موارد در بهداشت و درمان کارگران است. که 139 بیش از روز گذشته گفت:” آقای اندروز.

در حال حاضر وجود دارد 911 بهداشت و درمان کارگران که فعال هستند موارد است.

“مقامات ما گفتن حداقل 25,000 آزمايشات انجام شده دیروز” برتر گفت.

در حال حاضر وجود دارد 7637 موارد فعال در سراسر کشور و در 1548 فعال موارد در ارتباط با مراقبت از سالمندان.

تبلیغات

وضوح برای متفقین خدمات بهداشتی و درمانی در ملبورن

زودتر به ما گزارش شده است که فیزیوتراپی صنعت دریافت کرده بود روشن شدن یک شبه که ملبورن ارائه دهندگان قطعا نیاز به نیاز بیماران به پزشک عمومی ارجاع در مرحله چهار مستندات اما این چهره به چهره ملاقات ممکن است تنها به جلو در جدی ترین موارد.

از آن پس از این سن و این صبح سیدنی هرالد گزارش سردرگمی در این بخش در بعد تغییرات را به اثر با تعدادی از physios گفتن مشتریان آنها نیاز به یک پزشک ارجاع به دنبال مراقبت.

ما در حال حاضر می تواند تایید کند که مشاوره با توجه به فیزیوتراپیست ها قابل اجرا در سراسر متفقین بخش بهداشت و درمان.

متفقین بهداشت حرفه ای استرالیا تا به امروز گفت: اعضای آن – که ممکن است کار در یک بیمارستان مراقبت از سالمندان و یا سلامت جامعه خدمات – که تحت محدودیت های معمول خدمات مجاز مراقبت و باید تنها ارائه می شود اگر “در صورت عدم و یا تاخیر این مراقبت قابل تغییر و یا بدتر شدن در فرد تابعی استقلال خواهد رخ می دهد نیاز به تشدید مراقبت”.

آیا یک فرد معیارهای یک مورد جدی خواهد بود تا به متفقین سلامت ارائه دهنده.این قاعده نیز اعمال می شود به هر AHPRA-ثبت نام بهداشت حرفه ای در عمل خصوصی (از جمله کایروپراکتیک استخوان درمانی کاردرمانی اپتومتری, فیزیوتراپی, روانشناسی, فن معالجه ودرمان امراض پا).

“بر اساس راهنمایی از DHHS ما به شدت مشاوره ارائه دهندگان برای ارائه خدمات پزشکی از راه دور در هر کجا که ممکن است برای به حداقل رساندن تماس با ما و جنبش” سخنگوی گفت.

بدنه صنعت گفت: در حال حاضر کار اجتماعی, آسیب شناسی گفتار رژیم های غذایی و دیگر خود تنظیم متفقین بهداشت حرفه ای با NDIS TAC Workcover یا DVA طرح مراقبت می همچنین ارائه خدمات که در این دیدار با تعریف ضروری است.

“علاوه بر این کسانی که حرفه ای درگیر در ارائه تکنولوژی های کمکی مانند سمعک پروتز صندلی چرخدار, عینک, غیره ارائه می کنند تعمیر و یا تعمیر و نگهداری خدمات که در این مورد نیاز برای حفظ سلامت و تندرستی” دستورالعمل دولت است.

“است که شامل رشته های حرفه ای مانند شنواييشناسی اپتومتری کاردرمانی ارتز/پروتز.”

‘Burbing’ ملبورن دوچرخه سواران در خیابان آنها را می

مخزن بزرگ حومه با بسیاری از خیابان ها. لیام Vaughan مطمئن نیست دقیقا چه بسیاری از, به جز که آن را در صدها. او باید بداند, او را زده همه آنها.

با سفر محدود به عرض 5 کیلومتر از خانه وجود ندارد اکتشاف انجام می شود در حال حاضر. مستند ما را ترک کرده است با یک گزینه: او حومه.

Cyclist Liam Vaughan, rider of the 'Tour de Reservoir'.

دوچرخه سوار لیام Vaughan سوار از ‘تور دو مخزن’.اعتبار:Simon Schluter

لیام اخیرا در زمان این ایده به افراطی سواری “تور دو مخزن” – هر جاده و خیابان و کوچه از خانه اش در حومه – در پنجره بدون نقشه.

آن را به عنوان شناخته شده “burbing” یک فعالیت است که گرفته شده در ماه های اخیر در میان یک جامعه کوچک از دوچرخه سواران در ملبورن محدود به منطقه محلی خود را.

ویکتوریا زن بازی pokies دیگر 470km از انزوا آدرس در میان NSW جریمه

یک زن که تا به حال اجازه کار اما نشد بازی pokies و دیگری که واقع شد 470 کیلومتر از آدرس که در آن او گفت که او خود جدا شدند و در میان روز گذشته جریمه تعلق می گیرد برای نقض NSW سلامت عمومی سفارش.

ویکتوریا زن داشت بازی ماشین بازی در یک, جواز کاربری متفاوت در آلبری فقط قبل از 1 بعد از ظهر دیروز.

NSW پلیس گفت: ماموران صحبت کرد و به زن بود که نشان داد تنها اجازه عبور از مرز برای اهداف کار. او دریافت 1000 دلار جریمه و کارگردانی شد برای بازگشت به ویکتوریا.

در حادثه ای دیگر یک زن که گفته بود, NSW Police در ویکتوریا مرز او را از خود جدا و در محل اقامت در Nimbin در NSW ساحل شمالی صادر شد 1000 دلار جریمه پس از او واقع شد 470 کیلومتری جنوب در یک وسیله نقلیه در Nabiac.

او همچنین کارگردانی برای بازگشت به ویکتوریا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>