Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: ویکتوریا COVID-19 تدریس خصوصی در خانه سقوط قریب به اتفاق از حجم تماس ایتالیا در مستند


علائم COVID-19 شامل تب و سرفه و مشکلات تنفسی است. اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی خط تلفن: 1800 020 080

خلاصه

  • بیش از 111,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 3800 نفر کشته شده اند که اکثر آنها در چین
  • ایتالیا تمدید آن مستند از شمال به کل کشور, محدود کردن جنبش به دلیل کار بهداشت و اورژانس
  • جهانی قیمت نفت رنج می برد خود را به بدترین درصد تلفات از سال 1991 و سهام آمریکا سقوط به سرعت پس از بازارها باز این باعث یک 15 دقیقه توقف در تجارت
  • چین گزارش 40 مورد جدید از این ویروس در آن کمترین تعداد از 20 ژانویه
  • ایرلند را لغو کرده است, همه, روز سنت پاتریک رژه به تلاش برای کنترل گسترش ویروس

پخش زنده: ملی coronavirus به روز رسانی

وزیر بهداشت گرگ شکار و افسر ارشد پزشکی برندان مورفی در حال دادن یک به روز رسانی در مورد وضعیت در سراسر استرالیا.

شش استرالیایی تایید کرد در کشتی کروز در کالیفرنیا

DFAT تایید کرده است وجود دارد شش استرالیایی در گرند شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در کالیفرنیا که در آن مقامات ایالات متحده در حال انتقال مسافران به سرزمین اصلی – با خارجی ها به پرواز در پرواز چارتر – اما نمی گویند چه ترتیبات دولت برای ساخت خود را انتقال.

Passenger aboard the Grand Princess celebrate as they arrive in California on Monday.

مسافر روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده جشن به عنوان آنها می رسند در کالیفرنیا در روز دوشنبه.اعتبار:AP

“مقامات ایالات متحده در حال آزمایش هر فرد در هیئت مدیره است و ما در انتظار مشاوره به اینکه آیا هر یک از استرالیا است قرارداد COVID-19” یک DFAT سخنگوی گفت.

“استرالیا کنسولگری کل در سان فرانسیسکو آمادگی خود را برای ارائه کمک های کنسولی با توجه به خدمات کنسولی منشور به هر شهروند استرالیایی روی عرشه کشتی باید از آنها به آن نیاز دارند.”

دو تا از شش استرالیایی در دراز مدت ما ساکنان و رفت و آمد در غیر استرالیا گذرنامه.
مقامات ایالات متحده نشان داده اند که شهروندان آمریکایی خواهد بود منتقل کردن کشتی و انتقال به قرنطینه در پایگاه های نظامی با این روند انتظار می رود تا روز جمعه.

خدمه کشتی نگه داشته خواهد شد در هیئت مدیره برای قرنطینه.

DFAT به روز شده آن Smartraveller مشاوره یک شبه به هشدار در برابر سفر کروز.

تبلیغات

نظر: آیا صبر کنید اجازه دهید خود-جدا از همه برای دو هفته در حال حاضر

این نظر قطعه ای از یک دکتر اورژانس کار در راید بیمارستان که جدا شد پس از قرار گرفتن در معرض مثبت COVID-19 مورد ارزش خواندن است.

آن را می سازد مورد برای جداسازی هر کس در عمده مراکز جمعیتی در صفحه اصلی به صورت دو هفته سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“ارتکاب به انزوا به سرعت گسترش بیماری در این مرحله بحرانی و کاهش تماس نزدیک که ممکن است ممکن است به ما کمک به مدیریت هفته ها و ماه های قبل از ما یک واکسن یا اشکال از درمان برای کاهش تاثیر COVID-19 بیماری است. اگر نه در حال حاضر،”

ویکتوریا coronavirus خط تصادفات به دلیل ‘فوق العاده’ تقاضا

ویکتوریا coronavirus تدریس خصوصی در خانه خراب شده است با توجه به مقدار قریب به اتفاق از تماس از افرادی که اعتقاد دارند ممکن ویروس.

نگران افرادی که به نام 1800 عدد گفته شد از “غیر منتظره مشکل فنی” است که به معنای تماس خود را نمی تواند انجام شود. افرادی که بدست طریق قرار داده شده اند در انتظار برای بیش از یک ساعت.

به عنوان یک نتیجه کسانی که به گمان آنها ممکن است این ویروس شده اند قادر به دسترسی به اطلاعات در مورد جایی که آنها باید تست شده.

“اختصاصی ویکتوریا Coronavirus خط … [است] در حال حاضر در حال تجربه مسائل مربوط به سیستم با توجه به فوق العاده حجم تماس” آمبولانس ویکتوریا در بیانیه ای گفت.

“ما از جامعه برای صبر و شکیبایی خود را به عنوان ما به افزایش ظرفیت خطوط تماس ویژه – از جمله قرار دادن کارکنان اضافی.”

موارد جدید در کره جنوبی پرش با 35 درصد افزایش یافته و در مجموع به 7513

کره جنوبی گزارش داد 35 coronavirus موارد در جمعه آوردن مجموع عفونت در آسیا بزرگترین شیوع خارج از سرزمین اصلی چین به 7513.

مرگ و میر افزایش سه تا 54, کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت. شماره انتظار می رود به روز می شود بعد از آن در روز سه شنبه.

South Korean medical staff move a patient infected with the coronavirus from an ambulance to a hospital on March 09, 2020 in Seoul.

کره جنوبی کادر پزشکی حرکت یک بیمار مبتلا به کروناویروس از یک آمبولانس به بیمارستان در 09 مارس سال 2020 در سئول.اعتبار:Chung Sung-Jun

روزانه میزان عفونت های جدید در کره جنوبی کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در 11 ماه روز دوشنبه به عنوان بسیاری از حدود 200,000 پیروان یک حاشیه کلیسای مسیحی در مرکز کشور اپیدمی شده است تست شده است.

رئیس جمهور ماه Jae-در بیان محافظت امید برای مبارزه با این ویروس در روز دوشنبه گفت: روند رو به پایین در عفونت های جدید می تواند منجر به یک مرحله ثبات در حالی که هشدار دهنده است که آن را خیلی زود به خوش بینانه است.

ایسنا

‘چهار هفته خیلی دیر’: پرت باز می شود برای اولین بار coronavirus درمانگاه

پرت آن باز کرده اول coronavirus تست درمانگاه – چهار هفته خیلی دیر با توجه به استرالیا انجمن پزشکی و رئیس جمهور اندرو میلر.

یازده نفر از مردم در حال انتظار برای تست شده برای کوروناویروس جدید Sir Charles Gairdner بیمارستان COVID درمانگاه حتی قبل از 8 صبح افتتاحیه در روز سه شنبه.

A health worker talks to people who are turning up to the newly opened COVID Clinic at Sir Charles Gairdner Hospital in Perth.

یک کارگر بهداشت ایران به مردم که در حال تبدیل به تازگی افتتاح COVID درمانگاه در سر چارلز Gairdner بیمارستان در پرت.اعتبار:شارون اسمیت

نشسته بر روی صندلی های پلاستیکی با فاصله حدود 1.5 متر از هم جدا آنها وارد زود با ترس بسیاری از مردم ممکن است سیل سه پرت درمانگاه به آزمایش می شود. سلامت کارگر به هر کسی که تبدیل شده تا یک ماسک سپس دست sanitiser.

توسط 8.15 هستم بودند 17 نفر در خارج از انتظار یک مرد تحت پوشش توسط یک پتو برخی از سرفه.

دکتر میلر گفت: دولت بود سه تا پنج هفته پشت در آماده سازی برای شیوع.

“این همه در مورد اعداد انفجار و تلاش برای ماندن جلوتر از آن است. من یک حس فوریت از برتر … از نظر پاسخ,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تبلیغات

کنستانس ادعا می کند به او گفته شد از برنامه ریزی برای منحرف کردن bushfire بودجه امداد به کروناویروس

NSW Liberal وزیر اندرو کنستانس می گوید او گفته شده است که موریسون دولت برنامه ریزی شده بود برای منحرف کردن پول از bushfire کمپین های بازاریابی به کروناویروس امداد.

این ادعا که رد شده توسط تجارت و وزیر گردشگری سیمون Birmingham مراکز در دستور کار آیتم در هفته گذشته وزیر گردشگری این نشست که گفت: $76 میلیون بسته “طراحی و توسعه در پاسخ به bushfires نیز کمک به کسب و کار نهفته coronavirus”.

Andrew Constance.

اندرو کنستانس.اعتبار:AAP

“من در حال حاضر شنیدن از یک وزیر فدرال که آنها در حال رفتن برای منحرف کردن پول بود که برای bushfire کمپین های بازاریابی به کروناویروس” آقای کنستانس گفت: 2GB رادیو در روز سه شنبه.

سیدنی مدارس خصوصی محدود کردن رویداد ورزشی حضور و غیاب

شنا و غواصی قهرمانی بین شش بالا-هزینه خصوصی پسران مدارس در سیدنی محدود خواهد شد حضور دانشجو تماشاگران به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال بین مدرسه جوامع است.

سر از ترکیب مربوط به مدارس که شامل بارکر کالج, Cranbrook, مدرسه ترینیتی و ناکس دستور زبان می گویند که آنها شده اند “نظارت” ویروس وضعیت جلوتر از فردا شب مراسم.

در غیر این صورت اجباری رویداد خواهد شد در پوش 80 دانش آموز در هر مدرسه کاهش 2000 به علاوه شرکت کنندگان به چند صد. این تصمیم به دنبال تشخيص چهار سیدنی دانش آموزان مدرسه با COVID-19 طی چند روز گذشته.

“این کاهش در تعداد دانشجویان را کاهش خطرات مرتبط با این رویداد با کاهش احتمال تماس نزدیک بین دانش آموزان از مدارس مختلف,” ترینیتی مدرسه دستور زبان مدیر تیموتی Bowden گفت: در یک ایمیل به پدر و مادر است.

“فضای بیشتر بین مدارس و کمتر تقاضا برای حمام و محیط های اغذیه فروشی و مردم کمتر حاضر در سیدنی المپیک پارک آبی مرکز تمام خواهد شد کمک به کاهش خطر انتقال.

“در نظر گرفتن این تصمیم CAS سر آگاه هستند که ما اقدام محافظه کارانه تر نسبت به مورد نیاز است توسط دولت کنونی مشاوره; اما با در نظر گرفتن تمام شرایط به نظر می رسد یک راه خوب رو به جلو است.”

NSW مدارس توصیه شده است برای ترویج استانداردهای بهداشت, لغو گشت و گذار بین المللی و ارسال کودکان بیمار در خانه به عنوان ویروس گسترش می یابد.

ویکتوریا ترس برای خدمات اگر COVID-19 بازدید بخش عمومی

دولت ویکتوریا می گوید: از آن خواهد شد یک “چالش” را به نگه داشتن تمام خدمات خود را در حال اجرا با کروناویروس انتظار برای ضربه زدن به دولت 300,000-قوی بخش عمومی نیروی کار است.

همه ویکتوریا ادارات دولتی باید فعال نیروی کار خود را همه گیر برنامه های دادستان کل, Jill Hennessy تایید صبح روز سه شنبه به عنوان نخست وزیر Daniel Andrews جمع آوری کابینه امنیتی و مدیریت اضطراری کمیته به بحث در مورد بحران.

این کمیته بررسی خواهد شد دولت در واکنش به شیوع و چشم انداز تلاش برای نگه داشتن دولت در حال اجرا اگر تعداد زیادی از کارگران بخش عمومی از جمله پرستاران و پزشکان و پلیس و معلمان یا خود منزوی و یا مریض.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

آن زمان برای لغو برنامه سفر خود را?

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>