Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: که اروپا و آمریکا اشتباه مهلک’ میان شیوع


آنچه ما می دانیم تا کنون

  • این که رئیس هشدار داد که این امر می تواند یک “اشتباه مهلک” برای هر کشور به فرض آن را نمی خواهد آمار coronavirus.
  • بازارهای ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در روز پنج شنبه مورخ ضرر و زیان در یکی از بدترین هفته پس از بحران مالی جهانی.
  • ژاپن اعلام کرد که تمام مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش coronavirus.
  • جهانی تعداد کسانی که بیمار توسط ویروس ماند اطراف 82,000 با 433 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه در چین یکی دیگر از 505 در کره جنوبی و بیش از 200 نفر در ایتالیا.

ژاپن به مدارس در سراسر کشور برای کنترل گسترش ویروس

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که تمامی ابتدایی مدارس سراسر کشور در روز پنج شنبه به نزدیک تا اواخر ماه مارس برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید در کشور است.

درخواست گرفتار بسیاری از مقامات محلی ، در حالی که از نظر قانونی الزام آور است و انتظار می رود تا حد زیادی به دنبال. آن را تحت تاثیر قرار 12.8 میلیون دانش آموز در مورد 34,800 مدارس در سراسر کشور, با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

“آینده یا دو هفته بسیار مهم زمان” آبه گفت. “این را به اولویت سلامت و ایمنی کودکان و اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از خطر ممکن است در مقیاس بزرگ عفونت.”

تصمیم می آید را در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد افزایش تعداد untraceable موارد این ویروس در شمال ژاپن و جاهای دیگر.

Japan will close all schools nationwide to help control the spread of the new virus.

ژاپن تمام مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید.اعتبار:iStock

ما coronavirus بیمار آزمایش شد برای چند روز

آن را در زمان چند روز برای تست یک coronavirus بیمار در شمال کالیفرنیا که ممکن است اولین قرارداد این بیماری در جامعه از طریق قرار گرفتن در معرض در ایالات متحده است.

فردی است ساکن Solano County و دریافت مراقبت های پزشکی در Sacramento County, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

UC Davis گفته مقامات بیمار وارد UC Davis مرکز پزشکی از بیمارستان دیگری در فوریه 19. اما بیمار آزمایش شد تا فوریه 23.

“پس از پذیرش تیم ما خواسته مقامات بهداشت عمومی در صورتی که این مورد می تواند COVID-19. ما درخواست COVID-19 تست توسط (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) از آنجا که نه Sacramento County نه کالیفرنیا وزارت بهداشت در حال انجام تست برای coronavirus در این زمان. از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیارهای COVID-19 یک آزمون که بلافاصله با تجویز می شود. UC Davis سلامت را کنترل نمی کند, تست” مرکز پزشکی در بیانیه ای گفت.

آن است که روشن نیست که چگونه فرد آلوده شد اما سلامت عمومی کارگران نمی تواند شناسایی هر گونه تماس با افرادی که تا به حال در سفر به چین – مرکز شیوع و یا مناطق دیگر که در آن ویروس گسترده است.

ایسنا

تبلیغات

بازار نزول به اصلاح خاک

بازارهای ایالات متحده به شدت کاهش یافت و روز پنج شنبه به وقت محلی گسترش ضرر و زیان در یکی از بدترین هفته پس از بحران مالی جهانی پس از تایید coronavirus در مورد ما که نمی تواند مربوط به سفر خارجی.

هر سه شاخص وارد اصلاح خاک پس از باز داشتن کاهش یافته است 10 درصد از اوج اخیر. داو پایین بود 650 امتیاز در اواخر صبح و یا در حدود 2.3 درصد است. استاندارد & ضعیف است 500 و نزدک کامپوزیت بودند پایین 2.3 و 2.8 درصد بود.

بازارهای جهانی نیز لرزید به عنوان شیوع همچنان به گسترش فراتر از چین است. ژاپن Nikkei پایین بود بیش از 2 درصد به عنوان بسیاری از مدارس ژاپن بسته شد از طریق اوایل ماه آوریل.

Wall Street opened sharply lower on Thursday.

وال استریت باز به شدت پایین تر در روز پنج شنبه.اعتبار:AP

که اوباما اشتباه مهلک’

صبح بخیر و با تشکر از شما برای پیوستن به ما. ما خواهید بود وبلاگ نویسی زنده تحولات امروز به عنوان coronavirus یا COVID-19 همچنان به عمده مطرح تهدید سلامت در سراسر جهان است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: یک شبه به وقت استرالیا که این امر می تواند یک “اشتباه مهلک” برای هر کشور به فرض آن را نمی خواهد آمار جدید کروناویروس و کشورهای ثروتمند است که ممکن است فکر آنها امن تر باید انتظار شگفتی است.

“هیچ کشور باید فرض کنیم آن را نمی توانید موارد است که می تواند یک اشتباه مهلک کاملا به معنای واقعی کلمه” او گفت:.

“و من حتی می گویند اگر شما را به ایتالیا, یک عضو G7 آن واقعا تعجب. به طوری که حتی بسیاری از کشورهای توسعه یافته دیگر شما همچنین برخی از شگفتی باید انتظار برخی از شگفتی است.

“این است که یک وقت برای ترس. این زمان برای اقدام برای جلوگیری از عفونت و صرفه جویی در زندگی در حال حاضر.”

یک شبه جهانی تعداد کسانی که بیمار توسط ویروس ماند اطراف 82,000 با 433 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه در چین و دیگر 505 در کره جنوبی که در آن نظامی به نام مشترک آموزش برنامه ریزی با سربازان آمریکایی. ایران caseload رسید 106 موارد و مرگ و میر وجود دارد به 26.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>