Coronavirus به روز رسانی زندگی می کنند: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

خلاصه

  • از شیوع کروناویروس در حال حاضر یک بیماری همه گیر, سازمان بهداشت جهانی می گوید
  • ایران و ایتالیا در خط مقدم جدید در مبارزه با ویروس است که می گوید. ایران, معاون ارشد رئیس جمهور و دو تن دیگر از اعضای کابینه تشخیص داده شده است با ویروس.
  • استرالیا سفر بان کی مون در ایتالیا آمد به اثر از 6pm شب گذشته پیوستن موجود ممنوعیت در ایران, کره جنوبی و چین است.
  • استرالیا جایزه بزرگ آن را انکار می کند لابی دولت برای به تاخیر انداختن ایتالیا بان به عنوان سه فرمول یکی از اعضای تیم رفت و به انزوا با علائم در ملبورن
  • سهام شده اند به شدت غرق شدن دوباره نزدیک به پاک کردن یک تجمع بزرگ از یک روز قبل از آن در وال استریت

ایتالیا سفارشات همه مغازه ها به نوار داروخانه ها و برخی از سوپر مارکت ها

این وضعیت در ایتالیا در حال رفتن از بد به بدتر است.

پس زودتر اعلام همه از ایتالیا خواهد بود موثر مستند, نخست وزیر جوزپه کونته فقط دستور داد تمام مغازه ها و رستوران ها و میله های به بلافاصله. تنها فروشگاه های مجاز به باز باقی می ماند در حال داروخانه ها و سوپر مارکت ها.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد ایتالیا 12,462 موارد COVID-19. مرگ و میر شروع به پریدن کرد و نزدیک به 200 در یک روز برای رسیدن به 827. برخی از 5,838 مردم در بیمارستان و یکی دیگر از 1,028 در بخش مراقبت های ویژه.

Italy has ordered the closure of cafes and shops, except for pharmacies and some supermarkets, in a bit to curb the spread of coronavirus.

ایتالیا دستور بسته شدن کافه ها و مغازه ها به جز داروخانه ها و برخی از سوپر مارکت ها در یک بیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. اعتبار:گتی

‘ادامه به طور معمول’ در حال حاضر: NSW تایید 77 موارد

NSW بهداشت می گوید که از 7 صبح تا صبح امروز دولت در حال حاضر تایید 77 مورد از COVID-19.

رئیس بهداشت افسر کری شعار می گوید اکثریت این موارد در خارج از کشور-به دست آورد و 42 درصد در حال تماس از موارد تایید شده.

اما او گفت: آن را در مورد که وجود دارد برخی از موارد در راید منطقه سیدنی که در آن NSW بهداشت تا به حال شده است قادر به پیدا کردن یک اپیدمیولوژیک لینک.

Dr شعار گفت: موارد جدید آمده بود در یک شب از خارج از کشور و NSW سلامت است مصاحبه با این موارد و به طور بالقوه ارائه مشاوره خاص به جامعه بعد در روز.

در حال حاضر او گفت: هر کس نقش مهمی در محدود کردن انتقال – اما ممکن است در یک زمان “هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد اجتماعی فاصله.”

Dr شعار تصریح کرد: اهمیت زیر موجود مشاوره: “please don’t go به کار اگر شما در حال ناخوشی”.

او گفت: جامعه باید هر گونه تغییر در مشاوره به عنوان یک “مثبت” نشانه ای از دولت انعطاف پذیری در پاسخ به شیوع علت اضطراب است.

Ms Berejiklian گفت: تجمع جمعی مانند مسابقات ورزشی و یا سلطنتی عید پاک نشان می دهد می تواند مورد بررسی به عنوان وضعیت تکامل می یابد.

“اگر شما شده اند در خارج از کشور در هر کجا و شما احساس ناخوشی شما باید خود حذف کنید. اما در این مرحله مردم باید اقدام به عنوان معمول است.”

تبلیغات

پخش زنده: به روز رسانی از NSW سلامت

NSW برتر Gladys Berejiklian وزیر بهداشت براد Hazzard و افسر ارشد پزشکی کری شعار دادن یک به روز رسانی در coronavirus وضعیت.

ساعت spruiking محرک پیش از اعلام

نخست وزیر اسکات موریسون انجام شده است دور از صبح زود مصاحبه های رسانه ای پیش از اعلام دولت بسته محرک.

آقای موریسون می گوید بسته است “به خوبی هدفمند” با اقدامات طراحی شده برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار و برخی از پرداخت های نقدی برای مردم به احتمال زیاد بلافاصله پس از صرف پول است.

“ما به ماندن بگیرید پیش اما مهمتر از همه استرالیایی ها باید به نگه داشتن سر خود را” آقای موریسون گفت: کانال 7 طلوع برنامه.

آقای موریسون گفت: اگر چه اثرات coronavirus در اقتصاد معنیدار اقتصاد استرالیا در خطر است.

“این یک بحران بهداشتی آن را نه یک بحران مالی است.”

او را رد نکرد کمک بیشتر اقدامات در آوریل بودجه و یا در زمان های دیگر.

“ما در یک موقعیت به سطح شیب دار است که بیشتر” آقای موریسون گفت.

آقای موریسون خواسته مردم را به وحشت در مورد ویروس و گفت که او نگران بود نه در مورد خود و یا اعضای خانواده اش ابتلا به آن است.

“گوش دادن به توصیه های پزشکی به توییتر” آقای موریسون گفت: در کانال نه در امروز نشان می دهد.

سیدنی مدرسه برای بازگشایی پس از سه روز بسته شدن

سنت پاتریک Marist College در Dundas است به بازگشایی امروز پس از سه روز بسته شدن باعث تشخيص دو سال 10 دانش آموزان و پدران خود را با COVID-19.

مدرسه بسته است روز دوشنبه همراه با Willoughby دختران دبیرستان که بازگشایی دیروز پس از یک سال و 7 دانش آموز و مادر خود را آزمایش مثبت است.

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard گفت: به طور موقت از مدرسه تعطیل خواهد شد “تبدیل به هنجار در چند هفته آینده” به عنوان ویروس گسترش می یابد.

دانشگاه ها برای بازگشایی با 47 کارکنان و دانش آموزان خواست تا از خود جدا

دانشگاه صلیب جنوبی را بازگشایی دو دانشگاه این بسته برای تمیز کردن و اقدامات پیشگیرانه در روز چهارشنبه پس از بازدید عضو هیات تشخیص داده شد با COVID-19.

این دانشگاه گفت: آن سخن گفته بود با 47 کارکنان و دانش آموزان شناسایی شده به عنوان داشتن در تماس با فیلیپین بر اساس که آزمایش مثبت در مارس 10 پس از بازگشت به کشور از یک سری از کارگاه های آموزشی در دانشگاه ساحل طلا و لیسمر دانشگاه در هفته گذشته.

“این کارکنان و دانش آموزان را نمی خواهد خواست برای بازگشت به دانشگاه تا اتمام 14 روز انزوا دوره عقد در 20 مارس سال 2020” این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

“این اجازه می دهد تا دانشگاه با خیال راحت به بازگشایی لیسمر و گلد کوست دانشگاه.

“همه مناطق مربوطه از هر دو دانشگاه شد, جامع تمیز و بازرسی مربوط به بهداشت و درمان بخش است.”

تبلیغات

ما هشدار داد را “بسیار جدی کاهش عمل’ در حال حاضر

رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان است “10 بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی,” دولت ایالات متحده بالا بیماری های عفونی رسمی است گفت: در یک جلسه که در آن او هشدار داد که ما باید جدی کاهش تلاش های در حال حاضر.

“خط پایین: آن را به بدتر” موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت: خانه نظارت و کمیته اصلاحات.

“اگر ما نمی بسیار جدی کاهش در حال حاضر چه اتفاقی خواهد افتاد این است که ما در حال رفتن به ماه پشت” در شامل گسترش, او گفت:.

"We've got to be prepared to take whatever action is appropriate to contain and mitigate the outbreak," said National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID) Director Anthony Fauci.

“ما آماده کردم به هر اقدام مناسب برای جلوگیری و کاهش شیوع” گفت: موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مدیر Anthony Fauci.اعتبار:AP

Fauci گفت: ما باید حد هجوم این ویروس از خارج از کشور و اقداماتی برای مهار آن در داخل کشور از جمله محدود کردن اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی.

او گفت: یک واکسن است که هنوز حداقل یک سال دور. پاسخ به سوالات Fauci گفت که او نمی تواند به یک برآورد دقیق از چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده ممکن است آلوده.

“این است که کاملا وابسته به چگونه ما به آن پاسخ دهند, بنابراین من می تواند به شما یک شماره” Fauci گفت.

“اگر ما راضی و آیا واقعا مهاجم مهار و کاهش تعداد می تواند راه را و درگیر در بسیاری از میلیون ها نفر. اما اگر ما به دنبال شامل ما می تواند کاهش آن است.”

آمریکا در حال حاضر بیش از 1100 مورد تایید عفونت توسط COVID-19 ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز, شمارش, که همچنین نشان می دهد 29 مرگ و میر در کشور است.

بلومبرگ

انگلستان افزایش شمار تلفات هشت

تعداد زیادی از مردم در انگلستان که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش یافته است به هشت پس از مرگ دو نفر از افراد سالمند, سلامت, مقامات گفت.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر بریتانیا افزایش یافت به 456 وزارت بهداشت گفت: در اوایل روز چهارشنبه تا از 373 روز قبل است.

ایسنا

توکیو برگزارکنندگان بازی های المپیک: بازی های در مسیر را برای باز کردن در ماه جولای

برگزارکنندگان این تابستان توکیو المپیک به دنبال برطرف کردن سردرگمی بیش از اینکه بازی را ادامه دهید به عنوان برنامه ریزی شده پس از یک عضو کمیته سازماندهی محلی گفت که او توصیه می کنم به تعویق انداختن این رویداد تا دو سال به دلیل شیوع کروناویروس.

در میان افت رشد عدم اطمینان در جهانی چشم انداز ورزش در مورد اینکه آیا حوادث که در قرعه کشی جمعیت زیادی باید ادامه Yoshiro موری رئیس کمیته سازماندهی توکیو برگزار شد در یک کنفرانس خبری به تکرار موقعیت محلی برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک که بازی های باقی مانده در مسیر باز در اواخر ماه جولای.

“ما موضع عمومی است که در ادامه با ما آماده سازی و برگزاری امن المپیک” موری گفت.

نیویورک تایمز

بحث بر سر نقد: می تواند آن را گسترش ویروس ؟

می تواند ما را به طور فزاینده ای cashless society کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus? بحث پدید آمده در مورد اینکه آیا دست زدن به پول نقد می تواند یک خطر.

سر از آلمان رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی می گوید: دست زدن به اسکناس مطرح نیست یک خطر خاص برای پیمانکاری coronavirus.

“(Virus) انتقال از طریق اسکناس هیچ خاص اهمیت” RKI سر Lothar Wieler به رویترز گفت و اضافه کرد که قطرات از افراد آلوده شد اصلی خطر ابتلا به عفونت.

سخنان خود به نظر می رسد در تضاد با کسانی که از سازمان بهداشت جهانی مقامات که توصیه کرده اند که مردم را به شستن دست های خود را پس از دست زدن به اسکناس.

“ما می دانیم که پول دست تغییر اغلب و می توانید انتخاب کنید تا تمام انواع باکتری ها و ویروس ها و چیزهایی مانند این که” چه کسی گفت: با توجه به تلگراف.

این که به صراحت می گویند که پول به طور خاص مرتبط است coronavirus.

اما آژانس می گویند این “توصیه به استفاده از پرداخت تماس برای کاهش خطر انتقال” از تلگراف گزارش.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>