Coronavirus: ما می گذرد لایحه دو حزبی ارائه رایگان تست پرداخت برگ

دموکراتیک-کنترل خانه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت اولیه روز شنبه به تصویب یک لایحه به ارائه خدمات رایگان تست برای coronavirus و همچنین به عنوان پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک تقویت بیمه بیکاری و افزایش کمک های غذایی برای کاهش مشکلات در خانواده ها است.

این قانون گرفته خواهد شد تا توسط سنا در هفته آینده. این امر نیاز به مرخصی با حقوق برای کارگران که قرارداد ویروس و یا کسی که مراقبت برای کسانی که فراموش اضافی و مواد غذایی برای کمک به فقرا و شهروندان ارشد.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی از, آن باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

آن نیاز به بیمه درمانی خصوصی قصد دارد به ارائه رایگان coronavirus تست و waives هزینه های قوانین برای تست ارائه شده به افراد تحت پوشش مدیکر پزشکی و فدرال برنامه های بازنشستگی.

1 میلیارد دلار دیگر ارائه شده است برای آزمایش افراد بدون بیمه درمانی. این افزایش فدرال مطابق بودجه به دولت مدیکید برنامه 6.2 درصد به کاهش فشار مالی در ایالات متحده.

آن را ایجاد یک موقت coronavirus مربوط به مرخصی استعلاجی سود پرداخت شده توسط کارفرمایان با کمتر از 500 نفر از کارگران.

کارگران با coronavirus را دریافت 100 درصد یا دستمزد خود را اگر آنها را به کروناویروس و یا خود جدا و دو سوم حقوق خود را هنگامی که مراقبت از اعضای خانواده است. سود خواهد رسید و در ژانویه 2021.

آن را نیز اجازه می دهد 12 هفته از کار محافظت از خانواده و یا پزشکی را در دو سوم پرداخت هر چند این 14 روز اول تمدید ترک خواهد پرداخت نشده بود. در هر دو مورد کسب و کار خواهد بود بازپرداخت توسط دولت فدرال از طریق یک اعتبار مالیاتی قابل استرداد.

آن را فراهم می کند 1.3 میلیارد دلار در اورژانس کمک غذایی برای کم درآمد زنان باردار و کودکان و شهروندان ارشد و بانک های مواد غذایی.

این اجازه می دهد متحده به ارائه مواد غذایی برای از دست رفته را جبران ناهار مدرسه مزایای اگر فرزندان خود را نگه داشته و هدایت 100 میلیون دلار از این بودجه برای مناطق ایالات متحده.

کارگران بیکار به دلیل شیوع کروناویروس در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری اما این قانون فراهم می کند 1 میلیارد دلار اضافی برای caseloads و هزینه های اداری برای تشویق به طور موقت furloughed کارگران برای به دست آوردن مزایای بیکاری.

ایمنی شغلی و سلامت اداری مورد نیاز خواهد بود به موضوع حکومت موقت نیاز به افزایش حفاظت در برابر coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>