Coronavirus: ما کجا ایستاده در مسابقه برای یک واکسن?

به عنوان مسابقات جهانی برای یافتن یک واکسن یا درمانی برای coronavirus, داروهای ضد مالاریا, HIV داروها و واکسن آنفولانزا و درمان آرتروز همه در حال آزمایش است. فرانسه 24 طول می کشد نگاه در پزشکی آخرین تلاش ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

تیم از دانشمندان در سراسر جهان در حال کار در سراسر ساعت به دو منظور توسعه یک داروی جدید یا repurpose یک داروی موجود برای متوقف کردن گسترش ویروس.

ویروس ها کوچک انگلی بیت از مواد ژنتیکی است که تکثیر داخل یکی دیگر از ارگانیسم. واکسن برای ویروس مانند سرخک به طور معمول ساخته شده از ضعیف شکل ویروس. اما این روند می تواند سال ها طول بکشد.

دانشمندان در حال حاضر سریع-پیگیری نتایج و sidestepping عادی علمی مراحل را مانند حیوانات آزمایش برای پیدا کردن مواد مخدر که درمان و کشتن ویروس است که باعث COVID-19.

چگونه نزدیک ما به یک واکسن?

چین:

برای اولین بار در کشور تجربه ویروس و همچنین برای اولین بار شروع به جستجو برای واکسن و درمان چین است طبعا پیشرو در این زمینه در شکار برای یک واکسن. در 31 دسامبر سال گذشته چین هشدار سازمان بهداشت جهانی (WHO) به چند مورد از غیر معمول پنومونی در ووهان شهر بندر از 11 میلیون نفر در هوبئی استان است. این ویروس بود که در آن نقطه ناشناخته است.

برای ایجاد یک اصل واکسن این شرکت چینی پکن Advaccine بیوتکنولوژی در حال کار با ما شرکت زیست فناوری به نام Inovio داروسازی. آنها در فرایند توسعه یک “واکسن DNA” به نام INO-4800.

این واکسن در حال حاضر در حال بالینی محاکمه. آن را شامل به طور مستقیم تزریق مواد ژنتیکی به یک فرد به دنبال یک پاسخ ایمنی قوی تر به طوری که آنها بهتر مجهز به جلوگیری از عفونت.

ژاپن:

در ژانویه 16, ژاپن, شد, اولین کشوری که به تایید coronavirus مورد در خارج از چین است.

Fujifilm ممکن است بهترین و شناخته شده برای آن عکاسی محصولات, اما این شرکت ژاپنی همچنین باعث می شود یک دارو به نام Favipiravir (با حروف بزرگ). این بود که در ابتدا در نظر گرفته شده برای درمان گونه های جدید از آنفولانزا. اما به نظر می رسد اثبات موثر در درمان coronavirus بیماران به خصوص کسانی که با فندک علائم.

اروپا:

آلمان BioNTech شده است یکی از بازیکنان بزرگ در اروپا واکسن تحولات است. این خبر آن است که در حال توسعه یک واکسن آزمایشی کار با Fosun داروسازی در چین است. روز سه شنبه تایید کرد همکاری با آمریکا بزرگترین شرکت داروسازی فایزر به توسعه مواد مخدر در خارج از چین است. امیدوارم که آنها را در یک موقعیت برای شروع آزمایش واکسن جدید در اوایل ماه آینده.

رویترز گزارش روز یکشنبه که دولت آلمان در تلاش بود برای جلوگیری دولت آمریکا از قانع کردن CureVac دیگر آلمانی داروسازی کار بر روی یک واکسن آزمایشی برای coronavirus به حرکت در تحقیقات خود به ایالات متحده است. این درخواست سیاستمداران آلمانی به اصرار دارند که هیچ کشور باید در انحصار هیچ آینده واکسن.

پیش از این Welt am Sonntag روزنامه آلمانی گزارش داد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ارائه بودجه به فریب CureVac به ایالات متحده و دولت آلمان بود ساخت شمارنده-ارائه می دهد به وسوسه آن به ماندن بگیرید.

در پاسخ به گزارش سفیر ایالات متحده به آلمان ریچارد Grenell, در توییتر نوشت: “این Welt داستان اشتباه بود.”

ما:

اولین آزمایش های انسانی بالقوه واکسن به نام mRNA-1273 در حال حاضر آغاز شده در ایالات متحده است. واکسن خود را ساخته شده توسط شرکت بیوتکنولوژی مدرن درمان.

چهار بيمار تزريق واکسن در Kaiser Permanente مرکز تحقیقات در سیاتل, واشنگتن, آسوشیتد پرس خبر داد.

اوایل مرحله مطالعه بيان ژن-1273 است که انجام شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت.

به جای ایجاد mRNA-1273 واکسن از coronavirus دانشمندان کپی یک بخش از کد ژنتیکی از ویروس.

برای تست این داروی جدید به همان سرعتی که ممکن است آنها را sidestepped روشهای معمول مانند در ابتدا آزمایش بر روی حیوانات است. اولیه آزمایشی است که انتظار می رود شامل 45 فرد سالم داوطلب بین سنین 18 و 55 سال بیش از حدود شش هفته است. آن را می تواند 12 ماه قبل از هر گونه نتیجه ای بتن تولید می شوند.

چگونه نزدیک ما به درمان ؟

چین:

تا پایان ماه ژانویه چین شد و در حال حاضر در حال کاوش چگونه داروهای موجود ممکن است repurposed به کشتن ویروس.

یکی از اولین داروهای چین کاوش با برخی از موفقیت یک داروی ضد مالاریا به نام کلروکين فسفات. در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در فوریه 18, خورشید, Yanrong معاون چین مرکز ملی بیوتکنولوژی توسعه در وزارت علوم و فناوری گفت: این دارو در حال حاضر تحت کارآزمایی بالینی در بیش از 10 بیمارستان در پکن نیز در استان گوانگدونگ و در استان هونان.

با توجه به خورشید در بيماران تحت درمان با کلروکين دیدم بیشتر کاهش تب و بهبود در ریه خود را اسکن و نیاز به یک زمان کوتاه به بهبود می یابند در مقایسه با موازی قرار گرفتند.

در میان دیگر مواد مخدر در حال حاضر در حال آزمایش در چین سوئیس ساخته شده ضد التهاب مواد مخدر به نام توکلیزوماب که سرکوب overreactions توسط سیستم ایمنی بدن.

یکی دیگر از جالب پیشبرد شده است با ما داروی ضد ویروسی به نام remdesivir که تا به حال نتایج قابل توجه در آزمون با بیش از 200 بسیار بيماران بد حال.

Remdesivir توسعه علوم جلعاد برای درمان بیماران ابولا. آن را تا به حال نتایج خوبی را در آزمایشگاه و با حیوانات بود اما کمتر موفق با تست کردن در این زمینه است. با این وجود جهانی بهداشت مقامات خیال آن را امیدوار کننده ترین از درمان ممکن است برای افراد مبتلا به موارد شدید این ویروس.

اروپا:

فرانسوی, شرکت داروسازی سانوفی اعلام کرده است آماده ارائه به میلیون دوز از داروی ضد مالاریا به مقامات فرانسوی پس از “امیدوار کننده” آزمایشات اولیه.

شرکت سانوفی گفت: آن را به طور بالقوه می تواند درمان 300,000 COVID-19 بيمار با داروی ضد مالاریا Plaquenil یک سخنگوی آزمایشگاه به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد که این گروه آماده به کار با مقامات بهداشتی “برای تایید این نتایج”.

شرکت سانوفی و شریک زندگی خود را Regeneron Pharmaceuticals Inc نیز آغاز یک کارآزمایی بالینی از خود آرتریت روماتوئید مواد مخدر Kevzara به عنوان یک درمان برای ویروس این شرکت روز دوشنبه گفت:.

تست برای بیماران مبتلا به اواسط تا مراحل شدید از ویروس بلافاصله آغاز خواهد شد و این شرکت پیش بینی آزمایشی را تست تا 400 بيمار.

ایالات متحده:

ایالات متحده ممکن است تا به حال شروع کند اما در حال حاضر به سرعت از پیش در مسابقه برای واکسن.

کلید توسعه در نبرد در برابر ویروس پدید آمده از کمی Biosciences موسسه Coronavirus گروه تحقیقاتی مستقر در خارج از دانشگاه کالیفرنیا. این تیم از صدها نفر از دانشمندان به شناسایی بیش از 50 مواد مخدر در حال حاضر در گردش خون است که ممکن است به طور موثر درمان افراد آلوده به ویروس.

این گروه گرفته شده یک رویکرد متفاوت از بسیاری از همسالان خود. به جای پیدا کردن مواد مخدر که حمله ویروس خود را, آنها در حال بررسی مواد مخدر است که محافظت از این پروتئین ها در سلول های که coronavirus بستگی دارد به رشد و تولید مثل است. با این نوع از درمان خود ما سیستم های مبارزه با ویروس.

چنین پروژه ای به طور معمول حداقل دو سال به دستیابی به نتایج است که این گروه کاری که شامل 22 آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده توانسته است در چند هفته.

یکی دیگر از عمده توسعه استفاده از HIV درمان ترکیبی لوپیناویر-ritonavari. این است که در حال حاضر در حال استفاده در آزمایشات در امریکا و کشورهای دیگر در سراسر جهان از جمله هند است.

اما در میان همه این تحولات علمی وجود دارد همچنین شایعات بی اساس. در بیانیه منتشر شده در دوشنبه, Johnson & Johnson گفت: “هیچ مدرکی” که در آن HIV مواد مخدر Prezista تا به حال هر اثر در برابر coronavirus در پاسخ به بی اساس گزارش می دهد که این دارو ممکن است درمان.

این شرکت گفت: این آگاه بود که برخی از HIV درمان در نظر گرفته شده به عنوان گزینه های برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

جانسون و جانسون می گویند که آن را “همکاری با سازمان های متعدد برای حمایت از توسعه برنامه های تحقیقاتی و سریع راه حل برای COVID-19”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>