Coronavirus گلایه: Sensex می افتد بیش از 800 امتیاز همه بسیار خوب سهام در پایان قرمز

معیار شاخص های وارد شده خود را در بزرگترین واحد-روز افت اتحادیه بودجه که نگرانی از شیوع بیماری در حال حاضر تبدیل به یک جهانی همه گیر. با افزایش تعداد موارد خارج از چین بازار گفت سرمایه گذاران نگران هستند که بیش از یک اقتصادی طولانی مدت آسیب به اقتصاد جهانی است.

این Sensex بسته 807 امتیاز یا 1.96 درصد پایین تر در 40,363 در حالی که بسیار خوب کاهش یافته 242 امتیاز یا 2 درصد به نزدیک در 11,829. همه BSE بخشی از شاخص ها به عنوان اجزای Sensex و بسیار خوب به پایان رسید جلسه در قرمز. آخرین بار تمام اجزای بسیار خوب به پایان رسید با ضرر و زیان شد و در نوامبر 2013.

سرمایه گذاران ریسک پذیری در زمان ضرب و شتم پس از کره جنوبی صادر کرده با توجه به تعداد موارد در حال حاضر افزایش یافته است به 833. در ایتالیا گزارش ها نشان می دهد تعداد موارد به شروع به پریدن کرد بیش از 150 در فقط سه هفته. شیوع این بیماری در اروپا باعث شده است تا دولت ایتالیا برای تحمیل یک مستند در یک منطقه از 50000 نفر در نزدیکی میلان. مقامات همچنین لغو باقی مانده روز از کارناوال ونیز در حالی که دانشگاهها بسته شدند.

هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و 1.8 درصد و آلمان را داخ ریختن 3.8 درصد انگلستان FTSE بسته شدن 3.6 درصد و شاخص CAC در فرانسه از دست دادن 3.9 درصد است. فرار سرمایه گذاران برای دارایی های امن مانند طلا. قیمت طلا در هند افزایش یافت تومان 1,840 یا 4.4 درصد در هر 10 گرم به تومان 43,415 ضبط بالاترین تا کنون تنها روز به دست آورید.

“مردم نگران هستند در مورد این ویروس گسترش و اگر این کار ادامه آن منجر به رکود بیشتر در سطح جهانی گفت:” Jyotivardhan Jaipuria بنیانگذار Valentis مشاوران.

فلزی و سهام خودرو کاهش یافته است, بیشترین, با, بخشی, شاخص انداختن 5.71 درصد و 3.4 درصد بود.

تحلیلگران گفت: شیوع بیماری در اروپا لرزاند سرمایه گذاران که تا حالا دیده بود آن را به عنوان یک وضعیت محدود به آسیا.

“واقعیت این گسترش به ایتالیا که به مراتب از چین نگران کننده است. اگر این تمدید برای سه ماه عرضه زنجیره ای در سراسر جهان رنج می برند تأثیر هند بیش از حد. خودرو, برق و صنایع داروسازی می تواند رنج می برند گفت:” Saurabh Mukherjea بنیانگذار مارسلوس سرمایه گذاری است.

دیپاک Jasani سر (خرده فروشی پژوهش) HDFC اوراق بهادار گفت: با نشانه های کمی از وضعیت, کاهش, نگرانی وجود دارد بسیار طولانی مدت تاثیر بر اقتصاد جهانی با تعدادی از شرکت های دارای هشدار داد در مورد خط پایین خود را.

در میان Sensex قطعات فولاد تاتا کاهش یافته ترین در 6.4 درصد است. ONGC و Maruti Suzuki شد و دیگر دول عقبمانده کاهش 4.72 درصد و 4.24 درصد

بود.

در به طور کلی اساس 1,796 سهام کاهش یافته است و 726 پیشرفته در BSE. خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) به فروش سهام به ارزش تومان 1,161 کرور در حالی که داخلی نهادی سرمایه گذاران به خرید سهام به ارزش 516 تومان کرور.

شرکت کنندگان در بازار گفت: علاوه بر این ویروس شیوع سرمایه گذاران را کاملا به دنبال نشانه هایی از بهبود در شرکت درآمد. “ما در حال دست و پنجه نرم کردن با اثر بدون زرق و برق رشد درآمد و دیگر از کاهش مالیات شده است وجود دارد هیچ ملموس نشانه ای از احیای” گفت: Mukherjea.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>