Coronvirus’ تاثیر جهانی بستگی دارد چگونه govts پاسخ می گوید: صندوق بین المللی پول

شدت رکود در اقتصاد جهانی به دلیل coronavirus همه گیر خواهد شد بستگی دارد در چه مدت آن طول می کشد و چگونه, دولت پاسخ, صندوق بین المللی پول روز پنجشنبه گفت.

“تحت هر سناریو رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 کاهش خواهد یافت و به زیر سطح سال گذشته بود که 2.9 درصد” سخنگوی صندوق بین المللی پول جری رایس به خبرنگاران گفت:. اما تا چه حد آن را به سقوط است “دشوار است برای پیش بینی, در این نقطه, بدیهی است با توجه به عدم قطعیت است.”

“آن بستگی دارد البته در گسترش و انتشار شیوع. این بستگی به اقدامات انجام شده برای پاسخ و چگونه موثر هستند.” خصوصی اقتصاددانان بوده است هشدار از احتمال کاهش شیب در ایالات متحده و اقتصاد جهانی است که می تواند مقدار به یک رکود اقتصادی در سراسر جهان. IHS Markit این هفته با کاهش پیش بینی خود را برای رشد اقتصاد جهانی را به 1.7 درصد است.

صندوق بین المللی پول است که با توجه به انتشار به روز رسانی چشم انداز اقتصادی جهان در ماه آینده. در ماه ژانویه این صندوق هنوز طرح رشد خواهد سرعت بخشیدن به 3.3 درصد بود که قبل از جهانی اختلالات, کشور, گسترده, خاموش شدن ناگهانی و غوطه وری قیمت نفت ضربه.

مقامات صندوق بین المللی پول اصرار دارند قوی هماهنگ واکنش جهانی از جمله نورد صرف اقدامات برای کوسن ضربه از ویروس.

“همکاری های بین المللی ضروری است به طور موثر مقابله با کروناویروس شیوع” برنج گفت.

“این چیزی است که توقف در مرزهای ملی ما باید با هم کار کنند.” این صندوق گفته است که می تواند به سرعت در حال اعزام به 50 میلیارد دلار در هیچ یا کم هزینه وام به فقیرترین کشورهای جهان است.

برنج گفت: صندوق بین المللی پول دریافت کرده است درخواست از تعدادی از کشورها از جمله ایران است و “اقدام در اسرع وقت با همه درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>