Coronvirus به روز رسانی زندگی می کنند: اسکات موریسون اعلام $130 میلیارد ‘Jobkeeper’ یارانه دستمزد, Victoria پیاده سازی مرحله سه اجتماعی فاصله محدودیت


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • وجود دارد در حال حاضر 821 موارد COVID-19 در ویکتوریا, 56 بیش از دیروز; 29 نفر در بیمارستان از جمله چهار در بخش مراقبت های ویژه; چهار ویکتوریایی فوت کرده اند.
 • کارگران را دریافت خواهد کرد $1500 دو هفته دستمزد تا شش ماه یارانه توسط موریسون دولت اگر خود را به کارفرما موافقت می کند به نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد.
 • ویکتوریا وارد مرحله 3 از آن coronavirus پاسخ با مردم رو جریمه بیش از 1600 دلار برای نقض اجتماعی-دورى قوانین.
 • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 18 در حالی که 4111 استرالیایی باید آزمایش مثبت برای COVID-19. تاسمانی و عمل هر دو ضبط شده خود را برای اولین بار مرگ و میر.
 • بين 100000 و 200000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus به گفته دکتر Anthony Fauci, دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی متخصص.

چین روبرو خواهد شد ‘یک حساب’ بیش ویروس, بریتانیا هشدار می دهد

چین را شکست به “پاک کردن” اطلاعات در مورد گسترش coronavirus متهم شده است به صورت وخامت گسترش این بیماری در میان رشد دیپلماتیک با پکن است.

انگلیسی صدراعظم مایکل گوو گفت: چین تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود اطلاعات دقیق در مورد “مقیاس طبیعت و infectiousness” این بیماری به عنوان خیابان داونینگ منابع نشان می دهد کمونیستی ابرقدرت را یک “حساب” در هنگام این بیماری همه گیر است.

Talking tough: Michael Gove.

صحبت کردن سخت: Michael Gove.اعتبار:AP

حزب محافظه نمایندگان مجلس استفاده کرده اند که خشم نسبت به چین برای از سرگیری تماس برای دولت به تجدید نظر در سیاست خود در مورد استفاده از Huawei برای ساخت بخشی از 5G شبکه تلفن همراه.

اما نیز وجود دارد که اتهامات وزیران با استفاده از چین به عنوان یک راحت قربانی منحرف انتقاد از دولت بریتانیا را شکست به سطح شیب دار تا تست در راه است که بسیاری از کشورهای دیگر انجام داده اند. بریتانیا تنها فقط به 10,000 آزمون در روز, در حالی که کشور آلمان که بسیار پایین تر مرگ و میر از coronavirus کند 500,000 آزمون هر هفته هفت بار به عنوان بسیاری از بریتانیا.

پرسید که چرا بریتانیا شد و تا کنون برخی کشورهای دیگر در مقیاس آن تست رژیم گوو گفت: “اولین مورد از coronavirus در چین تاسیس شد و در ماه دسامبر سال گذشته, اما آن را نیز مورد است که برخی از گزارش ها از چین شد روشن نیست در مورد مقیاس های طبیعت, infectiousness از این است.”

تلگراف لندن است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دو Coles کارکنان تست مثبت در ملبورن

دو تن از اعضای هیات در Coles و مجاور Liquorland در ملبورن جنوب شرقی حومه را آزمایش مثبت برای COVID-19.

این شرکت تایید آن در حال انجام “گسترده تمیز” از فروشگاه ها در برندن پارک مرکز خرید در مولگرو که در آن کارکنان می کرد. داستان باز باقی می ماند.

دیگر کارکنان که تا به حال در تماس با آلوده کارکنان خود در انزوا. Coles در گفت و گو با کمک وزارت بهداشت به ردیابی تماس ها از دو کارکنان.

در یک بیانیه سوپر مارکت گفت: وزارت بهداشت تا به حال نه دستور مولگرو فروشگاه های نزدیک برای هر دوره از زمان.

تبلیغات

پادکست: بخش خرده فروشی در آشفتگی

امروز قسمت ما روزانه coronavirus پادکست ویژگی های خرده فروشی خبرنگار Dominic پاول و ملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر بحث آشفتگی که در بخش خرده فروشی.

ما دیده ایم مایر برخی دیوید جونز, فروشگاه پنبه در جاده های کشور و ده ها تن از دیگر خرده فروشان شاتر طی هفته گذشته. این فیلم 15 دقیقه ای قسمت را نگاهی به چالش های پیش روی این بخش به عنوان سوپر مارکت بوم.

شما همچنین می توانید ثبت نام برای ما روزانه coronavirus خبرنامه های زیر:

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

مسافران کروز به احتمال بازپرداخت برای اروگوئه نجات پرواز

وزیر امور خارجه Marise Payne وعده داده است بیش از 100 استرالیایی که گیر کرده در یک کشتی کروز در جنوب امریکا آنها را تا حدودی بازپرداخت برای نجات پرواز چارتر از اروگوئه.

استرالیایی ها روی اقیانوس اطلس کشتی لنگر در مونته ویدئو در اروگوئه باید التماس نخست وزیر اسکات موریسون به تسریع در منشور خود را خانه پرواز و پس از آن هزینه تقریبا دو برابر زمانی که کشتی آنها به اشتراک گذاری آن را با تکذیب شد ورود به بندر.

Passengers on the Ocean Atlantic.

مسافران در اقیانوس اطلس.

مسافران در اصل بودن شارژ 5000 دلار توسط شرکت سفر Chimu ماجراهای اما در حال حاضر گفته بودن هزینه خواهد به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

سناتور Payne گفت: دولت استرالیا مشغول به کار بود از نزدیک با اروگوئه دولت و Chimu ماجراهای به 127 استرالیایی خاموش اقیانوس اطلس کشتی کروز و بر روی یک پرواز به خانه.

“پرواز منشور عمل Chimu ماجراهای برنامه ریزی شده است برای خروج در روز چهارشنبه 1 آوریل به حمل مسافران استرالیا به, استرالیا,” او گفت:.

“ما می دانیم که Chimu قابل ملاحظه ای افزایش قیمت صندلی.

“دولت خواهد شد اطمینان حاصل شود که مسافران در حال بازپرداخت این قیمت افزایش یابد.”

ایتالیا خط مقدم پزشکی قهرمانان در پرتره

چشمان خود را خسته می شوند. استخوان های گونه خود را مالیده خام از ماسک محافظ. آنها دان ‘ t لبخند.

پزشکان و پرستاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایتالیا تقریبا unrecognisable خود را در پشت ماسک اسکراب دستکش و hairnets – شل و ول نبرد زره donned در شروع هر شیفت به عنوان تنها مانع سرایت.

Martina Papponetti, 25, an ICU nurse at the Humanitas Gavazzeni Hospital in Bergamo.

مارتینا Papponetti, 25, یک پرستار ICU در Humanitas Gavazzeni بیمارستان در برگامو.اعتبار:AP

آسوشیتد پرس عکاسان دامن زد در روز جمعه به عکس آنها در طول نادر معافیت از بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه در ناحیه لمباردی در شمال شهر برگامو و برشا و رم. در هر مورد پزشکان و پرستاران و امدادگران مطرح شده در مقابل جنگل سبز فولاد پرده مطلوب افت خود را استریل بخش.

جمعه بود و روز بد: ایتالیا ثبت شده بیشترین مرگ و میر از کشور شیوع منفجر شده بود پنج هفته قبل از آن اضافه کردن 969 بیشتر قربانیان به افزایش جهان بالاترین COVID-19 تلفات به 9134. لومباردی اختصاص 541 آنها.

Director of the Intensive Care unit Gabriele Tomasoni, 65, at Brescia Spedali Civic Hospital.

مدیر واحد مراقبت های ویژه گابریل Tomasoni و 65 در برشا Spedali بیمارستان مدنی.اعتبار:AP

ایتالیا نیز پیشی گرفتن چین در مجموع مورد تأیید و می ایستد پشت تنها ایالات متحده است. اما موسسه ملی بهداشت همچنین گفت: وجود داشته است کاهش عفونت ها در روزهای اخیر نشان می دهد که یک ملی مستند بود شروع به نشان می دهد یک اثر پس از 2 1/2 هفته.

برای کادر پزشکی هر letup از هرج و مرج له مشخص شده است که مرحله اولیه این ویروس گسترش است خوش آمدید. اما آنها می دانند که آنها ابدا پایان اضطراری است.

AP

دفعات بازدید: داستان کامل.

ارتش از پزشکان برای تقویت بيمارستان

هزاران نفر از دانشجویان پزشکی به تقویت ویکتوریا سیستم بهداشت و پیوستن به خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس با شروع در بیمارستان ها به عنوان اوایل این هفته.

Kevin Shi, 22, says he and many of his colleagues are ready to answer the state's call for help ahead of the coronavirus peak in May or June.

کوین شیعه, 22 می گوید او و بسیاری از همکارانش در حال آماده پاسخ به دولت برای کمک تماس بگیرید پیش از coronavirus اوج در ماه مه یا ژوئن.اعتبار:Jason جنوبی

دولت ویکتوریا خواسته است دولت های پزشکی – که در مورد آموزش 4000 پزشکان-در-آموزش – ارائه اعداد چگونه بسیاری از دانشجویان مایل به پیوستن به خروش سلامت نیروی استرالیا به عنوان حرکت به سمت هدف قرار دادن یک قله در coronavirus عفونت در ماه مه یا ژوئن.

پس از سرب از کشورها مانند انگلستان دانش آموزان می تواند انجام دهد coronavirus مربوط به وظایف مانند سواب و خون, تست تریاژ یا پزشکی از راه دور, مشاوره, یا, را تا پشت درهای بسته و یا غیر coronavirus مسئولیت برای از بین بردن فشار بر پزشکان است.

کوین شیعه یک 22 ساله final-سال موناش پزشکی دانشجو است که در میان کسانی که در پاسخ به تماس.

“من فکر می کنم وجود دارد یک حس مسئولیت نسبت به جامعه ما,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل.

تبلیغات

دولت coronavirus دستمزد یارانه ها در یک نگاه

اگر شما فقط از پیوستن به ما در اینجا یک روکش از Morrison دولت طرح برای حفظ کارکنان در محل کار در سراسر coronavirus بحران است.

 • کسب و کار دریافت خواهد کرد JobKeeper پرداخت 1500 دلار در دو هفته هر کارمند صرف نظر از حقوق و دستمزد خود را. کارفرمایان ممکن است بالا تا دستمزد فراتر از این مبلغ است.
 • پرداخت خواهد شد به اداره از طریق لمس تنها حقوق و دستمزد, سیستم, که بدان معنی است که کسب و کار نیاز به نگه داشتن کارکنان در این کتاب به منظور توزیع کمک هزینه.
 • کسب و کار و نه برای سود خواهد بود واجد شرایط برای این طرح پس از یک رکود در درآمد حاصل از 30 درصد است.
 • پرداخت تحویل داده خواهد شد از طریق مالیات استرالیا در مه, اما خواهد شد backdated 1 مارس.
 • زلاند نو و گاه به گاه کارکنان کار را برای بیش از یک سال خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.
 • دولت می گوید این طرح هزینه خواهد شد $130 میلیارد دلار بیش از شش ماه و این انتظار پرداخت خواهد شد حمایت از حقوق و دستمزد تا شش میلیون استرالیایی. مجلس خواهد بود به یاد می آورد به تصویب این قانون است.
 • به Centrelink شریک آستانه رای نیز مطرح شده از $48,000 دلار 79,000. این به این معنی استرالیایی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت های رفاهی اگر شریک زندگی خود را بدست آورده تا به این مقدار است.

همه گیر بازدید ورزشی آژانس ضد دوپینگ

استرالیا ورزشی و مبارزه با دوپینگ سازمان می گوید آن را حفظ “توانایی ارائه بحرانی تست که در آن مورد نیاز” با وجود داشتن نمونه آن جمع آوری رژیم تحت تاثیر COVID-19 مستند.

ASADA has continued drug testing athletes during the COVID-19 crisis.

آسادا ادامه داد: تست مواد مخدر ورزشکاران در طول COVID-19 بحران است.اعتبار:جاستین McManus JZM

این می آید به عنوان آسادا اعلام کرد روز دوشنبه که دو کارکنان – نه از تست تیم تا به حال قرارداد coronavirus.

برجسته مبارزه با دوپینگ سازمان از جمله کسانی که در ایالات متحده و بریتانیا را به حال خود تست قابلیت کاهش می یابد و در میان coronavirus همه گیر و نیز تاثیر بر آسادا آن پدید آمده در روز دوشنبه.

“آسادا حفظ توانایی ارائه بحرانی تست که در آن مورد نیاز است با این حال ما اقتباس کرده اند ما تست برنامه به محیط زیست در حال حاضر برای اطمینان از سلامت و ایمنی آسادا کارکنان و ورزشکاران” یک آسادا سخنگوی گفت. “ورزشکاران هنوز هم نیاز به پایبندی خود را به محل مورد نیاز در دانش است که می توان آنها را مورد آزمایش قرار در هر نقطه در هر زمان.

دفعات بازدید: داستان کامل.

رئیس بهداشت افسر خوش ویکتوریا شروع به پهن کردن منحنی

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر – که خوش ویکتوریا آغاز شده است حاوی ویروس’ گسترش – معتقد است که مردم هجوم آوردند به دولت در سواحل بیش از آخر هفته کمک به نخست وزیر تصمیم به ممنوعیت تجمع بیش از دو نفر است.

روز شنبه, آقای, Sutton آنچه او به عنوان “واقعا تلخه” رفتار پس از ویکتوریایی آب گرفتگی در سواحل و گشت و گذار در ساحل با وجود برتر Daniel Andrews به صراحت اصرار مردم به سر به ساحل.

در شب یکشنبه نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد قوانین سختگیرانه در تجمع در گروه های بیش از دو نفر است.

“من فکر می کنم [مردم رفتن به ساحل در ویکتوریا در آخر هفته] و برخی از صحنه های بیش از هفته های اخیر کمک [به آقای موریسون تصمیم]” آقای Sutton گفت: ABC Radio ملبورن.

آقای Sutton گفت: ویکتوریا می تواند 100,000 موارد در زمان دو هفته اگر اجتماعی فاصله مشاهده نشد.

صحبت های امروز آقای Sutton گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که ویکتوریا می تواند محدود کردن تعداد موارد به شکل “بسیار کمتر” از 100,000.

“من با احتیاط خوش بینانه اما هیچ کدام از ما باید به نظاره نشست … من امیدوار هستم ما در اوایل به اندازه کافی و به اندازه کافی قوی اما آن را نمی خواهد بازی را برای یک زن و شوهر از هفته,” او گفت:.

خانه سالمندان کارمند تست مثبت گزارش Nine News

یک عضو ستاد در Rosanna خانه سالمندان در ملبورن شمال شرق دارای آزمایش مثبت به coronavirus نه اخبار گزارش.

خانواده های کسانی که ساکنان مطلع شده است در نامه ای از خانه است.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: او آگاه بود از این مورد اما گفت که مقامات از نزدیک نظارت بر مراقبت از سالمندان.

“قطعا پرستاری خانه ها یک خطر بزرگ ما را در درک آسیب پذیری از هر کسی که زندگی در خانه های پرستاری آن را بسته تنظیم بنابراین انتقال می شود واقعا دشوار است برای مدیریت” دکتر Sutton گفت نه اخبار.

او گفت: مراقبت از سالمندان کارکنان که احساس ناخوشی باید بلافاصله خود جدا.

“این به آن معنا نیست که ما در حال رفتن به شیوع اگر یک عضو هیات تبدیل به ناخوشی.”

ما باید بیشتر در این مدت کوتاهی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>