‘فساد’ پلیس انجام زمینه را برای درخواست تجدید نظر برای محکوم قاتل در دادگاه گفت:


یک مرد زندانی برای قتل دو پلیس باید قادر به تجدید نظر در برابر اعتقاد خود را به دلیل “فاسد” بررسی رفتار پلیس مرد وکیل به دادگاه.

جیسون رابرتز در حال گذراندن حبس ابد برای سال 1998 قتل گری ابریشم و رادنی میلر که به ضرب گلوله کشته شدند در حالی که در stakeout در Moorabbin در حالی که تحقیق در مورد یک رشته از سرقت های مسلحانه در این منطقه است.

Jason Roberts arriving at the Supreme Court in 2003.

Jason Roberts ورود در دیوان عالی کشور در سال 2003 است.اعتبار:سن

رابرتز حفظ بی گناهی خود و استدلال او در صحنه آن شب که Bandali Debs عمل تنها زمانی که او به ضرب گلوله افسران.

رابرتز و Debs شد و در سال 2002 مجرم شد. رابرتز بود و بعد از تجمع حداقل 35 سال است. Debs, که همچنین دارای محکومیت قتل دو زن هرگز منتشر خواهد شد.

تبلیغات

روز دوشنبه رابرتز خوی دادگاه تجدید نظر خود را به عنوان وکلای خود را باز صورت برای او به حق به قبل از کامل تجدید نظر شنوایی و برجسته تناقضات در اظهارات پلیس در زمان قتل و سوال برانگیز راه آنها وارد شده بودند.

وکیل مدافع Peter Matthews به دادگاه گفت که اظهارات شاهد مورد بررسی در سال گذشته توسط ویکتوریا مستقل مبتنی بر گسترده مبارزه با فساد کمیسیون نشان داده بود عمل تجدید نظر و backdating اظهارات, نمونه های از بین بردن متن های ضبط شده از دستگاه های گوش دادن و افسران دادن نادرست یا گمراه کننده مدرک در دادگاه.

در یک مثال یک افسر پلیس به نظر می رسد مرتکب شده اند شهادت دروغ در دادگاه هنگامی که او در مورد آنچه ارشد-پاسبان میلر گفت: همکاران به عنوان او در حال مرگ افتاده.

این نقاط به ارمغان آورد و یکپارچگی تحقیقات پلیس به سوال و با اشاره به جدی سقط جنین از عدالت آقای متیوز گفت.

“وجود دارد گسترده ای اعم چند وجهی دستکاری شواهد” او گفت که با اشاره به “سوء رفتار جدی و حتی فاسد رفتار” با بررسی پلیس است.

موضوع محوری این تناقضات در چه ماموران گفت: در مورد ارشد-پاسبان میلر کلمات به همکاران خود را به عنوان او دراز ضرب زخمی شدند.

این IBAC آزمون سال گذشته شنیده ام که یک افسر در اصل وارد شده در بیانیه خود که او شنیده ارشد-پاسبان اشاره به تنها یک تیرانداز در حالی که این بیانیه بود بعدا اصلاح می گویند ارشد-پاسبان میلر صحبت از دو مجرم.

دیگر افسران حفظ ارشد-پاسبان میلر با اشاره به دو اکشن.

“اگر آقای میلر دیده بود دو مجرم او را توصیف کرده اند ، او تنها یک توصیف” آقای متیوز روز دوشنبه گفت:.

تا به حال اطلاعات جزئیات سوء رفتار پلیس قرار داده شده است به هیات داوران که محکوم رابرتز, وکیل گفت, وجود دارد که یک امکان واقعی از تبرئه در دادگاه.

“این ممکن است به دانستن آنچه که این دفاع را انجام داده اند اما این امر شده اند و از ابزار بزرگ برای دفاع” آقای متیوز گفت.

رابرتز’ وکیل را در ادامه خطاب به دادگاه در روز سه شنبه. دادستان هنوز برای پاسخ اما در این جلسه می تواند اجرا برای بسیاری از هفته است.

اگر دادگاه تجدید نظر در قوانین رابرتز’ نفع و کمک های مالی او را به درخواست تجدید نظر او را پس از آن صورت دیگر شنوایی بعد از این سال در آن تیم حقوقی خود را خواهد برای محاکمه مجدد و یا برای محکومیت او زده می شود ،

در حالی که رابرتز اعتراف کرد که او مرتکب سرقت های مسلحانه با Debs او سپس دختر – Debs’ دختر – در سال های اخیر گفت: پلیس رابرتز بود که با او در خانه که در شب و نه در صحنه قتل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر