یک مرد به اتهام کمک و معاونت در جرم ادعایی حذف یک زن لب minora در ساحل مرکزی, تا تو, سالن خواهد استدلال می کنند که این روش بود واژن جراحی زیبایی نمی ختنه زنان.

پلیس در سال 2018 شارژ ملی آمریکا هوارد رولینز با کمک و معاونت در جرم ختنه زنان – یک اتهام است که انجام حداکثر 21 سال حبس در رابطه با آنچه ادعا می شود یک botched روش انجام بدن اصلاح و دوست آقای رولینز برندان راسل در سال 2016.

Howard Rollins outside Gosford District Court in 2019

هوارد رولینز خارج Gosford دادگاه منطقه در سال 2019اعتبار:Darren Pateman

آقای رولینز است نه اتهام را لمس کرده اند که نمی توان به نام به دلایل قانونی و به او گفت که او “نیست برای رفتن از طریق با آن اگر او نمی خواست به” قبل از عمل, دادگاه منطقه شنیده می شود در روز چهارشنبه.

که نمی توان به نام به دلایل قانونی, آیا جلوتر بروید با این روش اگر چه آقای رولینز “left [تاتو سالن] قبل از پایان روش” قاضی رابرت ساترلند, SC, گفت:.

تبلیغات

او گله و شکایت به پلیس در مورد این روش 12 ماه بعد.

پرونده آقای رولینز است “به طور قابل توجهی ضعیف تر” از تاج پرونده آقای راسل قاضی ساترلند گفت.

آقای راسل نیز اتهامات عنوان شده علیه در رابطه با اتهام درج یک برف ریزه قالب به مچ دست زن دیگری که بعد از درگذشت سپسیس و اتهام “tummy tuck” که در سمت چپ یک زن دیگر در بیمارستان با قطع عضلات معده و یک سوراخ در معده او.

او التماس کرد گناه نیست به اتهام قتل نفس ختنه و باعث شدید بدن آسیب برساند.

آقای رولینز نشده است متهم از هر گونه درگیری با هر یک از دیگر زنان روش.

زیر یک کاربرد موفق به جدا کردن Mr رولینز ” دادگاه از آقای راسل خود را وکیل لورن MacDougall گفت: هرالد که قانون زیر که آقای رولینز شد متهم در نظر گرفته شده بود به criminalise واژن جراحی زیبایی.

“قوانین طراحی نشده بود با داوطلبانه دستگاه تناسلی جراحی زیبایی در ذهن بلکه با شیوه های فرهنگی انجام شده بر روی دختران جوان” Ms MacDougall گفت.

آقای رولینز ” دادگاه بخش دادگاه برنامه ریزی شده است برای شروع در اوایل ماه آینده.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru