طراح صحنه و لباس اموزش E. کارتر نشان دهنده ماه تاریخ سیاه و سنت فرهنگی از داستان سرایی

ماه تاریخ سیاه یک زمان مقدس برای من به عنوان یک فیلمساز به من منعکس کسانی که قدم در این راه سخت بنابراین ما می تواند آسان تر است. من برای پیدا کردن الهام در سفر خود که سه مظنون اشتیاق من برای انجام مقدس داستان سرایی سنت و همچنان به جهان نشان می دهد باور نکردنی سهم از سیاه و سفید آمریکایی که قبل از ما آمد. به عنوان یک فرد جوان در طول ماه تاریخ سیاه من زنده پیدا کردن هویت و نمایندگی در فرآیند اتصال با فرهنگ و تاریخ است. من کشیده شد به داستان توضیح داده است که ما زندگی می کند و کلمات سونیا سانچز نیکی جیووانی جیمز بالدوین و بسیاری دیگر بودند حک شده در قلب من است. من می دانستم که من یک هنرمند بودم. با تزلزل اعتقاد خودم از مربیان من طراحی صحنه و لباس و نه تنها آن را تحقق آرزوی من به عنوان یک هنرمند آن را نیز پرورش شور و شوق من برای داستان سرایی.

هنگامی که ما طراحی “پلنگ سیاه” مردم خواهد از من بپرسید که چگونه آن را احساس به طراحی یک ابرقهرمان. در طول زندگی حرفه ای من بین تکرار از ماه مارس بیش از ادموند Pettus پل در “سلما” آوردن “مالکوم ایکس” به زندگی و داستان Amistad و مردان شجاع که مبارزه برای آزادی خود من تا به حال افتخار طراحی ابرقهرمانان. که شور و شوق برای جذب داستان از تاریخ سیاه قرار داده و من در این مسیر به همکاری با دیگر سرایان که پرشور در مورد های سیاه تاریخ است.

قدمت آن به دوران باستان, تاریخ سیاه و فرهنگ منتقل شده است از طریق نسل های جمع آوری با هم و به اشتراک گذاشتن در دهان و سنت های قصه گویی و شعر و موسیقی. در فرهنگ کسی است که مخزن از داستان شناخته شده است به عنوان griot. آنها حافظ از داستان قصه و سنت. به عنوان آفریقایی آمریکایی فیلمسازان ما امروزی ها نسخه griot و نمایندگی ما به عنوان صنعتگران پشت صحنه بسیار مهم است به مخاطبان و به ما چون ما توانایی به داستان یک هسته ستون از فرهنگ سیاه و سفید متصل در اعماق روح ما.

محبوب ترین ها در انواع

نگاهی به کارگردان و فیلمبردار ارنست Dickerson توانایی به نور سیاه پوست; برادفورد جوان نابغه سینمایی تهیه داستان از طریق لنز; Ava DuVernay صدای به عنوان یک مدیر به ما احساس حقیقت; طراح تولید هانا Beachler توانایی تصور کردن جهان ما همه می خواهم به زندگی می کنند; Ryan Coogler تعهد به تزریق زیبایی و درخشندگی به داستان های آفریقایی مردم است. اسپایک لی شور و شوق برای بالا بردن مسابقه است. قدرت ما با حضور در پشت صفحه نمایش چیزی است که به ارمغان می آورد کامل چشم انداز به قدرت حضور ما درروی صفحه نمایش و این که نمایندگی حیاتی است به حیاتی از باور نکردنی فیلمسازی و داستان سرایی.

آن را نمی کند فرار از من که من از محل خود در تاریخ به عنوان اولین زن آمریکایی آفریقایی برنده جایزه اسکار برای طراحی صحنه و لباس. به تاریخ سیاه من برگزار شد تا با تاریخ سیاه. منجر به آن لحظه همه کار سخت در تهیه یک حرفه ای غنی در داستان است مرا شادی و تضمین — که من را به جای من به عنوان یک مدرن روز griot.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>