قبل از فیلم بزرگترین شب سال, ستارگان آمار فرش قرمز برای مد بزرگترین رویداد سالانه است. در حالی که ستاره های عینک Chanel, Dior و الی ساب به اسکار وجود دارد یکی از لباس هایی که ایستاده بود به ویژه; سندی پاول را کت و شلوار.

پاول نامزد دریافت جایزه بود در کنار کریستوفر پترسون خود را برای طراحی صحنه و لباس کار “در ایرلندی.” او عرضه کت و شلوار در Jan. 31 در Instagram صفحه با یک عکس از ال فانینگ امضای پارچه. در این پست پاول گفت که او در نظر گرفته شده به او “همکار مشاهیر” نشانه کت و شلوار. در طی چند هفته آینده پاول به اشتراک گذاشته شده عکس های Al Pacino, Robert De Niro, اسکارلت جوهانسون و بونگ جون هو autographing این گروه است.

در 92 جایزه اسکار پاول اضافه شده لئوناردو دی کاپریو برنده اسکار براد پیت و Janelle Monae نام در تلاش خود را برای گرفتن ستاره به عنوان بسیاری که ممکن است.

پاول قصد دارد به حراج کت و شلوار برای خیریه برای صندوق هنر ابتکار یک کمپین به افتخار درک Jarman. Jarman به عنوان یک مربی به پاول زمانی که او برای اولین بار شروع در صنعت. او همچنین کار به عنوان یک طراح صحنه و لباس در سال 1986 فیلم “Caravaggio.” صحبت کردن با انواع سال گذشته پاول گفت: “من از آغاز با درک Jarman. وجود دارد به سختی هر گونه پول اما همه mucked در و همه چیز. واقعا فوق العاده بود — چیزی که من فکر فیلمسازی بود.”

چشم انداز کلبه شد Jarman در رندولف. پس از مرگ او در سال 1994 صندوق هنر مشغول به کار برای حفظ کلبه و باغ است که در خدمت به عنوان الهام بخش برای هنرمندان که به سفر و دیدن آیتم های او احاطه خود برای الهام بخشیدن به خلاقیت خود را.

پاول یکی از بسیاری از هنرمندان از جمله تیلدا سوینتن که در حال کمک به افزایش آگاهی عمومی به منظور بالا بردن بیش از 4 میلیون دلار و صرفه جویی در چشم انداز روستایی و حفاظت از Jarman میراث.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im