می تواند اجازه می دهد کودکان به بازی guns’ در واقع کاهش علاقه در آن ؟


هنگامی که من دوست پسر nibbled خود نان تست به شکل یک تفنگ و شروع به تیراندازی گربه با آن او فکر کردم ممکن است زمان برای تجدید نظر در قانون راجع به اسلحه.

مانند بسیاری از والدین دوست من متنفر بودم و اسلحه و حتی اسباب بازی انواع بنابراین او شش ساله و پسر هرگز متعلق به یک سلاح. در همان زمان او با وسواس آنها را. او تمام دوستان خود را برای او خرید اسلحه برای تولد او و او حتی با قرار دادن در یک درخواست به سانتا برای یک تفنگ.

Parents often don't know how to respond to their child's interest in guns and weapons.

پدر و مادر اغلب نمی دانم که چگونه به پاسخ به فرزند خود علاقه به اسلحه و سلاح.اعتبار:iStock

او تعجب اگر منع سلاح های بازی بود که در واقع کمک به او را افزایش علاقه به اسلحه و در عین حال او احساس تضاد در مورد چشم انداز حمایت یا تشویق خشونت.

می توان آن را نگران کننده به تماشای کودکان اجرا در اطراف با سلاح تظاهر به ضرب و جرح و کشتن یکدیگر و یا به بچه ها بگو گرفتن مرده”. شما تعجب ما تشویق پرخاشگری در کودکان و نوجوانان اجازه می دهد آنها را به بازی با اسلحه ؟

تبلیغات

پس از توجه به افزایش سلاح های بازی ملبورن مراقبت از کودکان مرکز به تازگی تصمیم به مقابله با این موضوع سر در و شروع به جامعه مشاوره در مورد این موضوع از جمله گفتگو با کودکان و پدر و مادر و پژوهش به چه دیگر مراکز نگهداری از کودکان بودند عامل این مسئله است.

“سلاح های بازی بود که واقعا مشهود در هر دو کودک و پیش دبستانی و کودکان جوانتر بودند کشیده در فکر آن خوب بود به انتخاب کنید تا یک بلوک از چوب و ساقه یک فرد می گوید:” مدیر جنوب ملبورن همسایگی خانه کیت هال.

“آن را مربوط به کارکنان و برخی از پدر و مادر می گفتند که فرزند خود اجازه ندادند سلاح در خانه خیلی علاقه خود را در اسلحه باید در آینده از مرکز.”

اولین واکنش سالن های دریافت شده از پدر و مادر در مورد مشاوره امداد شد.

“انتقادات و پیشنهادات از این خانواده ها بود که به شدت مثبت است که ما در واقع بالا بردن این و صحبت کردن در مورد آن به طوری که اغلب آنها نمی دانند که آنچه به خود را انجام دهد.”

سالن و کارکنان خود بودند و تمایلی به موسسه پتو “هیچ اسلحه” سیاست ترس است که این امر تنها سلاح بازی فریبنده تر و یا تشویق کودکان به پنهان کردن خود را در بازی از بزرگسالان است.

“ما درک می کنیم که برخی از کودکان نیاز به آزمایش با چیزهای خاصی و این فقط یک مرحله آزمایشی برای برخی از کودکان است.”

یک 2018 مقاله در مجله رفتار مجرمانه و سلامت روانی پشت این ، محققان سون Smith, Christopher J. فرگوسن و Kevin M. بیش از حد نگاه در لینک بین بازی کودکان با اسباب بازی سلاح ها و نوجوانان و جنایت از سن 5 و سپس به دنبال آن در 15. آنها دریافتند کمی ارتباط بین بازی با اسلحه اسباب بازی و بعد از آن جرم و جنایت.

“والدین و مربیان اغلب اشتباه تفسیر و یا ناراحت کننده با بازی مبارزه با, با توجه به شباهت آن به جدی پرخاشگری و مشکل به رسمیت شناختن تفاوت های ظریف بین این دو” نوشتن محققان. “عمل تظاهر به تهاجمی است نه معادل آن به تهاجمی بودن و نه آن را یک شاخص قوی از آینده پرخاشگری است.”

بیشتر آنها نقطه به نقطه شواهد نشان می دهد که این نوع از بازی یک بخش طبیعی از توسعه و متوقف کردن آن ممکن است انجام بیش از آسیب خوب.

این مربیان در جنوب ملبورن همسایگی خانه موافق است که سلاح های بازی همه بد نیست. آن است که اغلب بخشی از قهرمان بازی است که می تواند به کودکان این فرصت را از دین و روحانیت بودن قهرمانان – کمک به مردم شجاع بودن خوب بودن و صرفه جویی در روز.

برخی از مراکز نگهداری از کودکان پرداخته اند با سلاح موضوع بازی با داشتن اسلحه مجوز که به کودکان داده می شود که می تواند نشان دادن آنها درک قوانین و محدودیت استفاده از سلاح است.

این گواهینامه معتبر تنها یک روز پس از روز بعد اگر کودک می خواهد برای شرکت در سلاح های بازی آنها را به درخواست مجدد برای مجوز.

جنوب ملبورن همسایگی خانه تصمیم گرفت در برابر گواهینامه سیستم و به جای آن تصمیم گرفت به منظور توسعه یک مجموعه ای از دستورالعمل ها برای سلاح های بازی.

“ما اجازه می دهد سلاح های بازی در برخی محیط امن به طوری که آن را نمی کند تاثیر در کودکان است که نمی خواهید به هر چیزی برای انجام با آن می گوید:” سالن.

“وجود دارد هیچ اشاره اسلحه در مردم و بدون استفاده از زبان بد. و هیچ baddies مجاز در همسایگی خانه تنها موضوعات است. آنها می توانند بازی ابرقهرمان, سلاح بازی, اما آنها به دنبال پس از هر یک از دیگر.”

پس از دستورالعمل های اجرا شده در سالن متوجه یک تغییر در روش بازی کودکان با استفاده از سلاح.

“به جای سه پسر مبارزه با یکی دیگر از سه پسران وجود دارد شش پسران مبارزه با خیالی baddie است که در واقع قطب خارج است.”

دیگر تفاوت بزرگ سالن متوجه شده است که وجود دارد در کل خیلی کمتر از سلاح های بازی در جریان است.

در مورد همسایگی خانه حداقل, بهترین راه برای کاهش سلاح های بازی است که به آن اجازه می دهد و رفع ابهام آن است.

و من دوست پسر که ایجاد یک “تفنگ” از نان تست ؟ او کوتاه آمد و به او یک تفنگ اسباب بازی به بازی با. مثل اکثر بچه ها, اسباب بازی های او خسته از آن نقل مکان کرد و به فعالیت های دیگر.

Kasey ادواردز نویسنده جوان بالغ سری شطرنج کلاغ تواریخ تحت نام قلم بنفش فضل.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>