موسیقی کشور آیکون Kenny Rogers می میرد در 81

خواننده Kenny Rogers که تحت سلطه پاپ و کشور نمودار در 1970s و 1980s با یک رشته از sleekly مناسب بازدید و برنده سه جایزه گرمی شده است. او 81. راجرز “در گذشت مسالمت آمیز در خانه از علل طبیعی تحت مراقبت خانقاه و احاطه شده توسط خانواده اش” یک نماینده برای این خواننده در بیانیه ای گفت. با توجه به ملی COVID-19 اورژانس خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی خدمات در این زمان با یک یادبود برنامه ریزی شده برای تاریخ بعد.

پس از ایجاد خود را به صورت تجاری از طریق راک و پاپ-گرا مجرد با گروه خود اول, چاپ, ریشو, قبل از موعد مقرر خاکستری Rpgers راه اندازی شد به رتبه های بالا از متقاطع هنرمندان کشور با یک رشته از مجرد برای ایالات هنرمندان سوابق.

خود را جذاب و گاهی ریگ صدا رو 20 45s به شماره 1 در کشور نمودار از 1977-87. دو نفر از آنها خود را در سال 1980 خواندن لیونل ریچی را “بانو” و او در سال 1983 با همکاری دالی پارتن “سلیمان در جریان” (به قلم the Bee Gees) نیز در صدر سبک پاپ لیست. او سودآوری با تعدادی دیگر از خوانندگی زن از جمله Dottie غرب Sheena Easton, Kim Carnes و Anne Murray.

کشور مورخ لایحه C. مالون اشاره کرد که راجرز ingratiating سبک “بوده است رئیس منبع خود موفقیت بسیار زیاد. راجرز است و کمال story-teller, با صمیمی و قانع کننده سبک است که تقریبا خواسته شنونده غلظت. هنگامی که او نیرومند و درشت هیکل تنور صدای ورقه را به یک گوشخراش, gravelly, ثبت نام آن را به عنوان گاهی اوقات می کند راجرز می کشد شنونده حتی بیشتر به خود اعتماد به نفس.”

راجرز parlayed موسیقی خود موفقیت به موفقیت طرف حرفه ای به عنوان یک بازیگر. او در سال 1978 کشور نمودار-topper “قمار باز” باعث پنج محبوب, فیلم های تلویزیونی در حالی که برخی دیگر بازدید همچنین الهام بخش کوچک-ویژگی های صفحه نمایش.

راجرز القاء شد به Country Music Hall of Fame در سال 2013 و دریافت جایزه یک عمر دستاورد از موسیقی کشور Assn. همان سال است.

متولد و بزرگ شده در هوستون او چهارم از هشت فرزند یک خانواده فقیر. او به گیتار به عنوان یک نوجوان و گاهی اوقات انجام با دیگر مشتاق محلی نوازنده و آینده ستاره میکی Gilley.

او در اوایل کار حرفه ای بود و سبک التقاطی. در حالی که در دبیرستان او با تشکیل یک rockabilly گروه پژوهشگران که ثبت شده برای کارلتون سوابق محلی و برچسب. پس از روی لئامت دادن مختصر در دانشگاه هوستون, او با بازی باس با جاز گروه بابی دویل و کربی سنگ.

پس از مهاجرت به لس آنجلس در سال 1966 او پیوست عامیانه-پاپ واحد جدید کریستی Minstrels یک گروه است که همچنین شماره از جمله نوازندگان به عنوان Carnes, the Byrds’ ژن کلارک “آستانه تخریب” خواننده بری مک گوایر و Lovin’ قاشق مربا خوری را جری دیروز در میان اعضای آن در یک زمان و یا دیگر.

با همکار Minstrels مایک حل و فصل تری ویلیامز و تلما کاماچو راجرز تاسیس راک متمایل گروه اولین نسخه در سال 1967. سینه توسط راجرز (که نام خواهد بود اضافه به قانون را نام مورد در سال 1969) این گروه بریده شده دو بالا-10 pop hits: “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود و در)” (شماره 5, 1968) یک نسخه از میکی نوبوری را تکه پاپ psychedelia و “روبی را ندارد عشق خود را به شهر” (شماره 6, 1969), مل Tillis’ بدبینی ترانه بی وفا, همسر یک فلج ویتنام دامپزشک.

اولین نسخه است و اقبال شروع به افول در اوایل ’70s و راجرز امضا انفرادی مقابله با UA در سال 1976. او زده تقریبا فوری خاک پرداخت با “لوسیل” یک جذب vignette مورد barroom برخورد با یک سرخورده زن و شوهر جدا. شماره شد راجرز اولین شماره 1 آمار کشور و به شماره 5 ملی موسیقی پاپ می پردازیم. آن را نیز به ثمر رساند راجرز اولین جایزه گرمی برای بهترین نر کشور عملکرد صوتی.

راجرز همچنین با همکاری دیرین ستاره زن غرب و متصلب دو تا سه ردیف 1 کشور مجرد به صورت UA و سپس آزادی در 1978-81: “هر وقت دو احمق ها برخورد می کنند,” “All I Ever Need Is You” و “چه هستند که ما Doin’ در عشق است.”

او بریده پنج ردیف 1 کشور مجرد تا پایان این دهه است. بزرگترین از این برنده جایزه گرمی “قمار باز” (همچنین شماره 16 پاپ در سال 1978) و راجرز بزرگترین ضربه تالار های نیک روایت “Coward of the County” (همچنین شماره 3 پاپ در سال 1979). آنها تحت فشار قرار دادند آلبوم “قمار باز” و “Kenny” به شماره 12 و شماره 5 به ترتيب در آلبوم های پاپ نمودار. هر کدام الهام گرفته از محبوب فیلم تلویزیونی; راجرز را به تصویر بکشد بردی هکس شخصیت از “قمار باز” در یک سری از telepics زد که از طریق 1994.

در پاشنه از یک ردیف 1 greatest hits مجموعه در سال 1980 راجرز بازدید از این دهه برای آزادی و RCA در بر داشت او را در حال حرکت به طور فزاینده ای به پاپ زمین و با تمرکز بر عاشقانه balladry. “بانو” و “سلیمان در جریان” (دومی یکی از بسیاری از دوئت با شریک مکرر Parton) تثبیت جایگاه خود را به عنوان کشور بزرگترین متقاطع جاذبه خود را ارائه Bob Seger را “ما رو امشب” با Sheena Easton اداره کشور نمودار افزایش یافت و به شماره 6 در موسیقی پاپ می پردازیم. در همه او ثبت شده 23 top-10 کشور بازدید در طول دهه پنج که عبور به پاپ جانبی.

هر چند آن موفق به حتی دندانه پاپ نمودار “را بدون اشتباه او در معدن” راجرز دونفری خواندنی با خواننده و پیانیست رونی Milsap (و یک بازسازی از یک دوئت سابق گروه mate Kim Carnes و Barbra Streisand) شد راجرز بعد به آخرین شماره 1 کشور تنها در سال 1987. آن را نیز رسید یک جایزه گرمی برای بهترین کشور آوازی duet عملکرد.

مانند بسیاری دیگر از ستارگان عصر خود راجرز شروع به سقوط از مد در دهه 90 به عنوان نسل جوان کشور نوازندگان خم کمتر countrypolitan سبک جایگزین او. او آخرین toplining ظاهر در یک جفت از telepics به عنوان اصلاح قمار باز جک MacShayne در سال 1994. در سال 1999 او بریده نهایی No. 1, کشور, آمار, “Buy Me a Rose,” با بیلی دین و بلوگرس ستاره Alison Krauss.

در هزاره جدید به صورت پراکنده منتشر شده بر روی تعدادی از مستقل و برچسب و رشته کنگره نشویل و برادران وارنر نشویل انجام محترمانه در کشور آلبوم نمودارهای اما تولید عمده بازدید.

از ’90s به جلو به عنوان او حفظ مشغول تور برنامه راجرز به طور فزاینده ای توجه خود را تبدیل به های مختلف کارآفرینی شرکت باز کردن زنجیره ای از مواد غذایی سریع مرغ رسانه های Kenny Rogers سرخ و با حداکثر سرعت دویدن خودرو تولید شرکت قماربازان شاسی.

او با صدور خاطرات “شانس و یا چیزی شبیه آن” در سال 2012 و یک رمان, “چه هستند شانس” در سال 2013. در همین سال او دریافت کننده CMA Willie Nelson جایزه یک عمر دستاورد. او موفق به دریافت یک شبیه افتخار از CMT با آن هنرمند یک عمر جایزه در سال 2015.

همیشه فعال در جاده راجرز اعلام بازنشستگی خود را در ماه سپتامبر 2015, طولانی نیست پس از به طور گسترده ای پخش تجاری برای بیمه Geico را دیدم او را reprising “قمار باز” برای اثر کمدی.

ازدواج پنج بار راجرز جان سالم به در گذشته خود را همسر واندا و پنج فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>