زن و شوهر مشکوک به نشت پاکسازی متحد, جنسی نوار کاست دستگیر

صادر شده در: بروز رسانی:

روسیه مخالف هنرمند که تصاویر منتشر شده از تصاویر جنسی که مجبور به رئیس جمهور امانوئل پاکسازی نامزد برای تالار شهر پاریس به جلو و از نژاد دستگیر شد در پایتخت فرانسه روز شنبه به دادستانی گفت. دوست دختر خود را که مظنون به دریافت این ویدئو نیز دستگیر شده است.

تبلیغات

بنیامین Griveaux یکی از پاکسازی نزدیک lieutenants رها شده پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به شهردار پاریس در روز جمعه پس از آن ادعا شده بود او با ارسال تصاویر جنسی از آلت تناسلی خود را به یک زن است که همسر خود را. Griveaux است و نه مورد اختلاف است که او با ارسال پیام.

این هنرمند روسی را نیز دستگیر و در عصر روز شنبه به اتهام تجاوز به حریم خصوصی و انتشار تصاویر از طبیعت جنسی بدون رضایت دفتر دادستان پاریس گفت.

دستگیری او ناشی از انتشار توسط Pavlensky از یک ویدئو از یک مرد خود ارضائی همراه با screengrabs از نشاط پیام های متنی ارسال به یک زن است.

Pavlensky ادعا کرد که پیام فرستاده شدند سابق سخنگوی دولت بنیامین Griveaux بود که نامزد حاکم جمهوری در حرکت حزب (LREM) برای شهردار پاریس در ماه آینده انتخابات شهرداری.

که بود نام توسط محققان مشکوک است پس از دریافت این ویدئو.

پیوتر Pavlensky که زندگی در تبعید در فرانسه گفت که او تا به حال ارسال شده از ویدئو به افشای Griveaux را “نفاق”.

شکایت برای نقض حریم خصوصی

این هنرمند روسی است که بهترین و شناخته شده برای آثار عملکرد هنر از جمله استخوانی خود را از بیضه به زمین در میدان سرخ مسکو و تنظیم آتش به درب در مقر روسیه آژانس امنیت ملی یا بانک مرکزی فرانسه است.

دادستانی گفت Pavlensky دستگیر شده بودند برگزار شد و برای بازجویی در یک ایستگاه پلیس در مرکز پاریس در ارتباط با یک مورد دیگر در مورد خشونت در شب سال نو.

آن اضافه شده است که Griveaux تا به حال ثبت یک شکایت در بعد از ظهر شنبه برای نقض حریم خصوصی و بررسی شده بود افتتاح شد.

تحت قانون فرانسه به اصطلاح “داغ” و یا انتشار مستهجن و بدون یک فرد مطالب را می توان تا دو سال زندان و یک €60,000 ($65,000) خوب است.

مقامات در پاکسازی حزب در روز شنبه هنوز بحث است که باید جایگزین Griveaux و اجرا تحت حزب بنر در ماه آینده انتخابات شهرداری و انتظار می رود به یک نام در اوایل هفته آینده این حزب در بیانیه ای گفت.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>