COVID-19 شماره: زنده تصویر لحظهای از coronavirus در استرالیا

این نمودار در حال پیگیری پیشرفت COVID-19 در استرالیا با چند به روز رسانی روزانه. آنها را نشان می دهد نه فقط چگونه این ویروس پیشرفت – اما اثر پاسخ ما.

استرالیا را تماشا گسترش جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با یک حس شوم.

دانشگاه جانز هاپکینز heatmap که به سرعت تبدیل شد به رفتن به سایت برای نظارت بر این ویروس تبدیل شده است به طور فزاینده ای شوم تصویر خود را به عنوان زننده نقطه های قرمز را گسترش و رشد مانند آتش embers.

شاهد بودیم که ویروس فوران در ووهان و تهدید به غرق چین است. نقطه نشو و نما در سراسر قاره آسیا و اروپا و آمریکا. سپس COVID-19 رسیده استرالیا در پایان ماه ژانویه است.

پیشرفت این بیماری اسیر شده در ویژوال عکس با نمودار که به روز شده چند بار در روز.

در حال حاضر نمودار زیر را به تاریخ و منسجم نظر COVID-19 سراسر کشور است.

در نهایت آنها را نشان می دهد چیزی بیشتر از پیشرفت ویروس. آنها خواهد بود بصری تصویر از پاسخ ما. آنها را نشان می دهد اثربخشی اقدامات و تصمیمات دولت و مسئولين سلامت شهروندان است.

تبلیغات

در بالا ما می توانید ببینید تعداد کل COVID-19 نفر در استرالیا در طول زمان است. آن را آهسته پیشرفت در طول ماه های فوریه و شروع به افزایش در ماه مارس است. آن آغاز شده و با 15 مسافران بود که به چین بوده است; همه از مواردی بودند که به طور خاص مربوط به ووهان.

در پایان ماه فوریه مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز – که قرنطینه در ژاپن – اجازه داده شد به پیاده آوردن یکی دیگر از 10 مورد صفحه اصلی.

موارد یافت در ماه مارس در درجه اول رانده شده توسط مسافران وارد کردن ویروس پس از ابتلا به آن در خارج از کشور. (بیشتر در مورد که بعد از آن).

بالاتر از یک شکست از مجموع موارد در سراسر کشورها و مناطق. NSW به وضوح حساب برای بخش قابل توجهی از استرالیا رشد در COVID-19 موارد, اما, ویکتوریا و کوئینزلند در حال دیدن تیز کردن-کنه. (بسته به زمان از روز شما دنبال آن هستید در این نمودار شما ممکن است منحنی flatline در پایان. که می تواند به دلیل وجود دارد هیچ مورد جدید که روز اما آن را احتمالا به این دلیل که دولت هنوز برای اعلام آنها. بهترین برای بررسی بعد.)

نکته کلیدی را به خاطر داشته باشید هنگامی که به دنبال در این نمودار این است که آنها خطی منحنی است که نشان می دهد تعدادی از موارد در طول زمان است. شما می توانید با استفاده از این نمودارها – به خصوص مدار – مقایسه استرالیا به کشورهای دیگر است. برای انجام این کار ما نیاز به نگاهی به آینده گراف.

تبلیغات

این نمودار بالا واقعا شروع به داستان گفتن. هر یک از این خطوط نشان دهنده یک کشور را تایید کرد تعداد coronavirus مورد از 100 مورد است. بیش از رول و یا شیر بر روی این خطوط به کشور آنها نشان دهنده و یا نوع در یک کشور در جعبه در بالا به بررسی فقط داده های خود را. چرا ما شروع به در مورد تعداد 100? چون ما می خواهیم به مقایسه کشورهای در همان لحظه در زمان در ارتباط با ویروس.

این نمودار نمی کند و فقط به ما بگویید که در مورد پیشرفت یک ویروس; آن را به ما می گوید در مورد یک کشور را پاسخ.

خط ردیابی در سراسر بالای چین است. شما می توانید این ویروس وجود دارد spiralled خارج از کنترل به عنوان موارد به صورت تصاعدی افزایش یافت. پس از آن کشور چیتی پشت کنترل از طریق اقدامات افراطی از جمله قفل کردن صدها میلیون ها نفر از مردم است.

کره جنوبی منحنی مشابه است پیشرفت نیز شروع به پهن کردن. کشور بازداشت خود نمایی رشد در درجه اول از طریق گسترده تست و هدف جداسازي و قرنطينه.

کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا هستند که نمایی افزایش است. امید است که اقدامات کنونی – در سراسر کشور مستندات – شروع به پهن کردن منحنی آن.

تبلیغات

استرالیا خط سبز رو به افزایش شدت تنها با ژاپن (رنگ بنفش خط) و سنگاپور در زیر آن است.

چه این نمودار به ما بگویید که در مورد استرالیا پاسخ ؟ آن را روی حیله و تزویر است برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در گوشه پایین سمت چپ (به تمدید و یا با استفاده از جعبه جستجو) اما یک چیز را نشان می دهد که استرالیا و ژاپن بودند تقریبا در تاریخ همتراز تا حدود چهار روز پس از 100 مورد. پس از آن ژاپن منحنی shallowed در حالی که استرالیا در ادامه به افزایش است. ژاپنی, سیاست توجه بودند بسته شدن مدارس و تعلیق در مقیاس بزرگ اجتماعات در پایان ماه فوریه.

چگونه مردم گرفتن این coronavirus?

قبل از اینکه ما خودمان را از دست دادن در تمام کسانی که منحنی آن مهم است به درک روش های مختلف این مردم گرفتار coronavirus.

برای بهترین بخشی از مارس استرالیا, مقامات بهداشت و درمان در درد به اشاره است که در حالی که این منحنی نگاه در مورد اکثریت قریب به اتفاق موارد افرادی که به آن گرفتار است خارج از کشور و یا توسط یک سیستم انتقال که ممکن است محلی اما شناخته شده بود و به طور مستقیم مرتبط است که سفر در خارج از کشور. برای مثال: یک مرد در سفر به ایتالیا, گیر افتاد, coronavirus وجود دارد به خانه آمد و آن را به همسرش داد.

بدون شک وجود دارد COVID-19 وارد استرالیا از آنجا که ما اجازه داده بسیاری از افرادی که در حال حاضر از آن به اینجا می آیند از خارج از کشور. محدودیت در سفر مانند اجباری قرنطينه و مسدود کردن غیر شهروندان و غیر شهروندان طراحی شده بودند برای جلوگیری از این جریان. این ویروس دارای دوره کمون تا 14 روز که به معنی کامل اثرات این سیاست ها هنوز دیده می شود.

چگونه بسیاری از استرالیا تایید کرد COVID-19 موارد آمده اند از جامعه انتقال? که چگونه بسیاری از مردم گرفتار coronavirus فقط با رفتن در مورد زندگی روزانه خود را?

تبلیغات

بر اساس اطلاعات ما می توانیم دسترسی ما به طور کامل نمی دانند. کوئینزلند, Victoria, استرالیا جنوبی و غرب استرالیا گزارش داده اند که تعداد کمی از جامعه انتقال. نیو ساوت ولز گزارش شده است تعداد قابل توجهی هر چند NSW سلامت با استفاده از اصطلاحات مختلف (شناخته شده یا ناشناخته محلی تماس با ما). با موارد در افزایش اقدامات اجتماعی مانند فاصله و خاموش شدن ناگهانی طراحی شده برای جلوگیری از این گسترش یابد.

COVID-19 وارد استرالیا در افرادی که به آن گرفتار است خارج از کشور. در حالی که استرالیایی ها شد ترس از وقایع در چین, ایران, و, ایتالیا, نمودار بالا نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که آزمایش مثبت پس از سفر شده بود به ایالات متحده که در آن تعداد بی سر و صدا رخنه کرد.

این نمودار نشان می دهد که تعداد موارد و مرگ و میر در استرالیا. توجه داشته باشید که یک شکل از یک فرد در اینجا نیست و نشان دهنده یک مورد: چهره ها متناسب با تعداد موارد است.

نمودار بود در اصل شامل بهبود با این حال در یک نمونه از چالش های ما در تلفیقی آمار و ارقام در این مورد به سرعت در حال تحول موضوع بهبود حذف شده اند با توجه به غیر قابل اعتماد داده است. این نمودار خواهد شد به روز رسانی شامل بهبود دوباره زمانی که اطلاعات در دسترس می شود.

تبلیغات

در ضمن ما ویروس ردیاب زیر را فراهم می کند یک دیدگاه جهانی از موارد در زمان واقعی است. آن است که در ارتباط با داده ها از مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور و برای اولین بار به اشتراک گذاشته علنا در 22 ژانویه. این ردیاب را نشان می دهد تایید COVID-19 موارد مرگ و میر و بهبود در یک نگاه برای تمام کشورها را تحت تاثیر قرار.

ژولیت اوبراین خالق covid19data.com.au, یک سایت ردیابی COVID-19 در استرالیا.

– با نایجل گلدستون

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>