Covid-19: جشنواره فیلم کن برگزار خواهد شد در فرم اصلی’ در این سال

صادر شده در: Modified:

آن دشوار خواهد بود برای برگزاری جشنواره فیلم کن در شکل اصلی خود در سال 2020 با توجه به شیوع کروناویروس برگزارکنندگان و گفت: با اضافه کردن آنها به دنبال راه های جدید از میزبانی بزرگترین جشن سالانه سینما.

تبلیغات

این جشنواره در حال حاضر به تعویق افتاده است از اصل آن اواسط آوریل باز می گردد به اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه جولای.

اما برگزارکنندگان گفت این است که “دیگر یک گزینه” رئیس جمهور بعد از امانوئل پاکسازی گفت: جشنواره فرهنگی نمی تواند از سر تا اواسط جولای در اولین.

“این است که به وضوح دشوار است فرض کنیم که Festival de Cannes برگزار می شود در این سال در شکل اصلی آن” این سازمان در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد آنها کاوش “همه احتمالات” به درک کن 2020 “در یک راه یا دیگری”.

شیوع ویروس ویران کرده فرانسه پر زرق و برق در بهار و تابستان فرهنگی تقویم با برگزارکنندگان شب گذشته لغو جهان معتبرترین جشنواره تئاتر شهر آوینیون که تا به حال شده است با توجه به شروع در اوایل ماه جولای.

با این حال جشنواره کن است که تا کنون مقاومت اعلام مقیاس کامل لغو جشنواره امسال.

پاکسازی گفت: در یک آدرس به ملت در روز جمعه که یک کاهش تدریجی فرانسه anti-virus مستند می تواند اجازه داده می شود از مارس 11, اما جشنواره های بزرگ نمی تواند محل را تا اواسط جولای در اولین, در حالی که سینما و تئاتر باید بسته باقی می ماند در حال حاضر.

زیر پاکسازی این بیانیه برگزارکنندگان جشنواره کن گفت: “ما اذعان کرد که به تعویق افتادن… در ابتدا در نظر گرفته شده برای پایان ماه ژوئن به آغاز ماه جولای است و دیگر یک گزینه است.”

آنها گفتند که بحث در حال حاضر آغاز شده و با فعالان صنعت بیش از آنچه که فرم جشنواره کن سال 2020 می تواند.

“هر و هر کس می داند که بسیاری از ابهامات هنوز هم حاکم بر بین المللی بهداشت و درمان وضعیت” برگزارکنندگان گفت.

“ما امیدواریم که قادر به برقراری ارتباط بی درنگ در مورد این اشکال که در این جشنواره کن سال 2020 طول خواهد کشید.”

جشنواره بود که اعلام کرد آن خط را این هفته است. کارگردان اسپایک لی شنود گذاشته شده است به سر داوران اولین فرد از میراث آفریقایی به انجام این کار.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر