Covid-19: سهم توسط شرکت های PM-مراقبت صندوق به واجد شرایط به عنوان CSR صرف

سهم توسط شرکت ها به PM-مراقبت صندوق در نظر گرفته خواهد شد به عنوان رفاه اجتماعی صرف تحت قانون شرکت های دولت است گفت: در میان تلاش های مداوم برای مقابله با این وضعیت ناشی از شیوع کروناویروس.

تحت شرکت های قانون, کلاس های معینی از سود اشخاص باید به پوسته از حداقل 2 درصد از آنها سه سال به طور متوسط سالانه سود خالص نسبت به مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) فعالیت های خاص مالی.

“… هر سهم ساخته شده به PM-مراقبت صندوق باید واجد شرایط به عنوان CSR هزینه” شرکت وزیر امور Nirmala Sitharaman گفت: در یک توییت در روز یکشنبه.

شرکت, امور, وزارت, که در حال اجرای شرکت های قانون, صدور نامه روشن است که پول اهدا شده توسط شرکت ها به صندوق می تواند به عنوان CSR هزینه ها.

دولت تعیین کرده است تا نخست وزیر را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM-مراقبت صندوق) که می تواند مورد استفاده برای مقابله با هر گونه شرایط اضطراری و یا پریشانی وضعیت مانند کسانی که در پی شیوع کروناویروس.

همچنین بخوانید: PM نارندرا مودی اعلام PM-مراقبت صندوق برای مبارزه با شیوع کروناویروس

“PM-مراقبت صندوق راه اندازی شده است به ارائه کمک به کسانی که تحت تاثیر هر نوع اضطراری و یا پریشانی وضعیت. بر این اساس روشن است که هر نوع کمک به PM-مراقبت صندوق باید واجد شرایط به عنوان CSR هزینه تحت قانون شرکت های سال 2013” وزارت گفت: در تفاهم نامه های صادر شده در روز شنبه.

تفاهم نامه می آید کمتر از یک هفته پس از این وزارت گفت که هزینه های شرکت ها برای مقابله با شیوع کروناویروس در نظر گرفته خواهد شد به عنوان CSR فعالیت های زیر شرکت قانون است.

CSR بودجه می تواند مورد استفاده برای فعالیت های مختلف مربوط به COVID-19 از جمله کسانی که مربوط به پیشگیری و درمان و بهداشت.

در بخش 135 از قانون شرکت های سال 2013 هر شرکت با داشتن خالص به ارزش حداقل 500 تومان کرور روپیه گردش تومان به 1000 کرور روپیه و یا بیشتر و یا حداقل سود خالص تومان 5 کرور در طول فوری قبل از سال مالی به CSR هزینه ها.

تعداد coronavirus موارد در کشور با صعود به 979 و 25 نفر جان خود را از دست داده اند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>