Covid-19: بحران نمی بینم رکود بازیابی از Q2 می گوید راجیو کومار

در میان انتقاد که اتحادیه دولت Rs 1.7 تریلیون دلار طرح به اندازه کافی برای مقابله با Covid-19 بحران, NITI Aayog نایب رئیس راجیو کومار می گوید Indivjal Dhasmana که از این رویکرد به دنبال به بسته بندی شده می توان فرض کرد که بیشتر خواهد بود اعلام کرد اگر وجود دارد مورد نیاز است. ویرایش گزیده ای:

بسیاری از کارشناسان و از جمله وزیر دارایی سابق P چیدمبرم و اقتصاددان ژان Drèze هستند, گفت که دولت را بسته است به اندازه کافی نیست. آیا شما فکر می کنم که بیشتر مورد نیاز است و از آن خواهد آمد ؟

اگر شما شامل این بسته توسط بانک مرکزی هند (RBI) در مجموع می آید به حدود Rs 4.5 تریلیون. دو بسته باید با هم گرفته چون هر دو مالی و سیاستهای پولی را به کار در پشت سر هم. کل بسته به منزله 2 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). وزیر دارایی (Nirmala Sitharaman) به وضوح اظهار داشت که ما به تصویب رسید مدرج رویکرد است. اگر بیشتر نیاز دولت را عمل درآمده است. این درجه بندی روش این است که به سادگی به تلاش و حفظ مالی rectitude به جای رفتن به دریا. و پس از آن است که مدرج رویکرد می توان فرض کرد که بیشتر می تواند در آینده به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است.

است RBI نقدینگی فشار در زمانی که کمی وجود دارد که تقاضا برای وام و اعتبار از رفتن برای کمک به اقتصاد ؟

انتقاد از RBI شده است که آن را به تولید به اندازه کافی نقدینگی. از همه مهمتر RBI است incentivised بانک ها به قرض دادن با کاهش معکوس مخزن میزان شدت و گسترش تحمل به وام دهندگان خود را از بدهی ها. در این نقدینگی سمت RBI است ابتدا تفنگ. به عنوان و زمانی که تقاضا افزایش می یابد, بانک ها خواهد شد در یک موقعیت به پیشرفت است که لازم است. این شل در اعتبار تقاضا است و نه به باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. امیدوارم این یک پدیده کوتاه مدت. پیش از این اعتبار کردن را از بانک ها رد شده بود و به شدت این روند نیاز به معکوس شود. در حال حاضر RBI به اقدامات انجام شده برای معکوس کردن روند که تا به حال برای چندین چهارم. تا زمانی که این مستند اعتبار درخواست شد بسیار بالاتر از تامین اعتبار. NITI Aayog نشان داده است این شواهد در موارد متعدد.

اما RBI ترین مراحل برای سه ماه تنها.

این همیشه می تواند تمدید شود.

مختلف وجود دارد تخمین می زند که بسیار بدبینانه از نظر اقتصاد هند در 2020-21 یا تقویم سال 2020. مثلا مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران ثابت رشد در سه دهه کم از 2.5 درصد در سال 2020 است. آنچه که برآورد خود را?

کسانی که در حال ساخت این سالانه رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی ها بسیار شجاع مردم و من نه. این کلمه بهتر است که آنها را بی پروا و من نه. با توجه به عدم قطعیت در داخلی و همچنین بازارهای جهانی, من فکر می کنم آن را به طور کامل زودرس به بحث در مورد رشد برآورد 2020-21. آن بستگی به شدت از ظهر گسترش این ویروس در ایجاد بحران است. من قصد ندارم به خطر حدس بزنید در این مرحله است. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که اقتصاد جهانی به خوبی می تواند به رکود اقتصادی به عنوان کنت روگوف گفته است. اما برای هند من امیدوار هستم که در حال حاضر بحران ممکن است در پایان ماه ژوئن و در سه ماهه دوم FY21 می تواند رشد و بهبود. من انتظار ندارم که پی در پی دو چهارم از رشد منفی است که یک تعریف از رکود است. بنابراین من نمی پیش بینی هندی اقتصاد به رکود کشیده.

آیا این به این معنی مارس-ژوئن چهارم را ببینید انقباض در تولید ناخالص داخلی ؟

من مطمئن نیستم. اما از ماه آوریل تا ژوئن خواهد بود به شدت تحت تاثیر این مستند. من hazarding یک حدس است.

این اثر مستند در اشتغال بسیار شدید است. حتی اگر اقتصاد در حال رفتن به بهبود می یابند در سه ماهه دوم FY21 شغل نمی خواهد دوباره بلافاصله. چه مدت طول خواهد آن را به ایجاد شغل شده اند که از دست داده ؟

تاثیر مستند است که بیشتر به شدت احساس می شود در بخش خدمات از جمله بخش غیررسمی. بخش غیررسمی توانایی برای جستن به عقب است به عنوان خوب به عنوان توانایی خود را برای خاموش کردن زمانی که تقاضا می افتد. شما می توانید ببینید که کشاورزی ادامه خواهد داد به عنوان آن است. من اشتغال به آینده را به شدت در بخش خدمات ممکن است شروع به افزایش از سطح قبلی است. این بخش هتلداری, گردشگری و تجارت است. من می توانید ببینید تیز گزاف گویی به عنوان ما به طور معمول به عنوان مراجعه V شکل به جای U شکل بهبود در بخش خدمات است که حدود 55 درصد از اقتصاد ما.

به عنوان دولت را مجبور به متحمل می شوند بسیار بالاتر از هزینه و درآمد در آینده نیست ما باید برای اجتناب از کسری مالی اهداف و یا بیرون آمدن با یک نقشه راه جدید?

از آن زمان به بحث در مورد چالش های مالی. از آن زمان به بحث در مورد چگونه ما خواهد آمد از این حاد احتمالی در یک شکل است که به حداقل رساندن از دست دادن اشتغال و حداکثر رساندن شانس بهبود اقتصادی. هیچ کشوری در جهان است که صحبت کردن در مورد کسری مالی در این لحظه.

وجود دارد بسیاری از کارگران مهاجر شلوغ در مرزهای دولتی برای رفتن به خانه های خود. باید احتمال گسترش ویروس افزایش یافته است به عنوان وجود دارد بدون پایبندی به اجتماعی فاصله?

به همین دلیل است که دولت ها — از هر دو مرکز و ایالات متحده شده و با تاکید بر اینکه آنها باید باقی می ماند جایی که آنها هستند. تمام ترتیبات ساخته شده برای آن است. من فقط امیدوار است که بهتر حس غالب خواهد شد. مردم در حال حرکت در سراسر کشورهای در حال رفتن برای کمک به هر کسی.

ملزومات رسیدن به مردم با توجه به عدم وجود تسهیلات حمل و نقل و ترس در میان مغازه داران که آنها را آلوده می شود ؟

بسیار انجام شده است به منظور تسهیل در حمل و نقل از ملزومات است. هیچ کس می تواند به دور فرد ترس. آن نیاز به یک بیت از شجاعت. نخست وزیر نارندرا مودی در Mann Ki Baat بیش از حد قدردانی کرد هر کسی که در بخشی از ارائه خدمات ضروری است. وجود دارد که خوشبختانه تعداد بسیار زیادی از مردم که در حال ارائه خدمات ضروری و کالا. که وضعیت خوبی مدیریت شده است. دولت در حال انجام است همه چیز را که از آن می توانید برای اطمینان حاصل شود که کالاهای اساسی و خدمات نگهداری دور ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>