Covid-19: بحران مودی صفحة روسای جمهور پیشین PMs; و رهبران اپوزیسیون

در میان انتقاد که نارندرا نخست وزیر نرسیده به رهبران اپوزیسیون حتی به عنوان کشور مواجه قبر بحران بهداشتی و 21 روز و مستند او زنگ زد چند رهبران اپوزیسیون روز یکشنبه از جمله کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی نخست وزیران و رئیس جمهور سابق.

مودی قرار است برای دیدار با کف رهبران همه احزاب سیاسی در پارلمان در روز چهارشنبه.

نخست وزیر نیز تلفنی گفتگو با چند تن از رهبران جهان طی چند روز گذشته از جمله رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه

.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از آن در روز شنبه او درخواست مودی اجازه می دهد تا عرضه قرص هیدروکسی کلروکین — ضد مالاریا مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان Covid-19 بيمار در ایالات متحده است. هند ممنوع اعلام کرده است صادرات دارو است.

مودی به نام رئیس جمهور سابق از تاجران میوه و Pratibha Patil سابق نخست وزیر مانموهان سینگ و H D Deve Gowda و رهبران اپوزیسیون Mulayam سینگ یاداو Mamata بانرجی Naveen Patnaik, M, K استالین Akhilesh Yadav و K Chandrashekar رائو.

در اوایل این هفته او همچنین در ملاقات با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس. بانرجی حضور نداشت که جلسه.

چند رهبران اپوزیسیون را مورد انتقاد قرار مودی درخواست تجدید نظر به نور diyas روز یکشنبه شب به عنوان “نماد” در زمانی که کشور نیاز به موثر مالی و برنامه عمل. در حالی که مودی مشورت نخست وزیر سینگ در چند نوبت او را به ندرت به خارج گاندی در طول شش سال گذشته.

در گفتگو با رئیس جمهور ایران دیدار کرد و تهمت رد و بدل انداز در Covid-19 همه گیر و توافق کردند که به “استقرار قدرت کامل از هند و ما به همکاری قاطعانه و به طور موثر مبارزه با Covid-19”.

“رهبران دو کشور همچنین لمس بر اهمیت شیوه های مانند یوگا و آیورودا (طب سنتی هند طب گیاهی تمرین) برای حصول اطمینان جسمی و ذهنی در این زمان دشوار است” بیانیه ای گفت:.

“پس از تماس امروز (شنبه) با حضور نخست وزیر هند نارندرا مودی هند است که به توجه جدی به انتشار آن را نگه دارید و قرار داده ما را به ترتیب برای هیدروکسی کلروکین,” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه.

“هند باعث می شود مقدار زیادی از آن. آنها نیاز به مقدار زیادی بیش از حد برای خود میلیارد-به علاوه مردم است. این هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا, داروی منتشر خواهد شد از طریق استراتژیک ملی ذخایر برای درمان,” او گفت:. “من گفت: من می خواهم آن را درک اگر آنها را رها مقدار که ما به دستور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وزیر خارجه آمریکا مایکل Pompeo حال بحث و گفتگو با وزیر امور خارجه S Jaishankar هفته گذشته در مورد اهمیت ادامه همکاری نزدیک بین ایالات متحده و هند برای مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>