صادر شده در: Modified:

تور فرانسه, دوچرخه سواری, بزرگترین, مسابقه به تعویق افتاده است به Aug 29-سپتامبر 20 با توجه به این رمان coronavirus همه گیر بین المللی اتحادیه دوچرخه سواری (UCI) در روز چهارشنبه گفت:.

تبلیغات

تور در اصل میله میله برای شروع از خوب در ژوئن 27 و پایان در پاریس در جولای 19, اما مجبور شده است به برنامه ریزی مجدد با بزرگ مجامع عمومی ممنوع اعلام کرد تا اواسط ماه جولای در زیر فرانسه coronavirus مستند.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری اضافه شده است که ایتالیا تور و اسپانیا در این رقابت ها را دنبال تور در یک تجدید نظر تقویم و مردان جاده مسابقه در مسابقات قهرمانی جهان در مرتیگنی سوئیس خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر 27.

تور مدیر کل مسیحی Prudhomme گفته سواران نیاز به دو ماه پس از این مستند به پایان می رسد به آماده شدن برای مسابقه.

مسابقه مسیر است که بیش از 3000 متر با حدود 500,000 طرفداران پوشش جاده ها هر روز. پیشنهادات تور برگزار می شود بدون حامیان شده بود رد کرد.

“تور دو فرانس است 3000km از لبخند” Prudhomme گفت: با توجه به کنار جاده ای کرده است. “ما نمی خواهد اجرا Tour de France بدون طرفداران.”

وجود دارد تنها 176 سواران در تور اما تمام رویداد شامل حدود 4,500 مردم با تیم کارکنان پلیس و رسانه ها همه در حال حرکت در هر روز است.

در “گراند Boucle” به عنوان تور شناخته شده در فرانسه است که مرکزی اقتصادی ستون است که پشتیبانی از ورزش’ 22 تیم های حرفه ای.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im